Bufony i spec komedie

Po ostatnich występach Jońskiego i Hołowni, przeczytałam taki komentarz w sieci, cytuję: "W tym tuskowym politycznym kinie, same bufony i durne świnie.Tandetny przekaz skierowany akurat do poziomu intelektualnego wyborców PO." Lata temu niejaki Lis, miał podobne zdanie na temat swoich widzów i czytelników twierdząc, że to idioci. Pozostawię Was z tym sam na sam - wyciągnijcie wnioski.

Bufon
Rotacyjna mała laska
Która z gniewu cała płonie
Że wciąż tylko "robi łaskę"
I majaczy o koronie!
Autor: "Drago"

A teraz sensacja. Czy wiecie że rympały kupiły mój bajer z mojej notki pt. "Kto zdekonspirował sędziego?". Słuchałam w TV jak paru idiotów z otoczenia sejmowej spec komedii, i ogólnie rympalskiej sitwy, powtarzało moje argumenty. No nie mogę powstrzymać się od śmiechu. No bo jak mają wytłumaczyć skuteczność działań pisowskicich ministrów? 

Pierwotnie chciałam w swojej w/w notce dodać wątek "hrabiego Wąsowskiego" z filmu "Stawka większa niż życie", ale zrezygnowałam, no bo czegoś takiego, to nawet najgłupszy rympał by nie kupił. Szkoda że tego nie zrobiłam, bo za chwilę na spec komedii chyba jednak pojawi się "hrabia Wąsowski" i paru skruszonych agentów służb. No to będzie kabaret na cały Świat.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-04-2024 [19:32] - NASZ_HENRY | Link:

  

Lemingi
 

Dostały lemingi nową kładkę,
Wejdą po niej szybciej w klatkę.
W klatce czekać będzie ona,
Miska ryżu jakże spragniona 😉
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-04-2024 [10:30] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Rumpalscy wodzowie jednak wolą miseczkę ryżu w Brukseli. Oczywiście lemingi pomogą 🤣

Obrazek użytkownika Jan1797

27-04-2024 [00:02] - Jan1797 | Link:

:)))

Obrazek użytkownika spike

24-04-2024 [20:24] - spike | Link:

Cały ten "rząd" to wypisz wymaluj Folwark zwierzęcy z rudym knurem na czele.

Dzisiaj miałem okazję wysłuchać oświadczenia rotacyjnego marszałka, w odpowiedzi na pismo z Trybunału Konstytucyjnego, która stwierdza, że sejm nie może procedować postawienia prezesa Glapińskiego przed TS, rot.marszałek stwierdził, że to oświadczenie TK, a właściwie Trybunału pani Przyłębskiej nic dla niego nie znaczy, jeszcze zaciągnie opinię swoich doradców, ale i tak będzie procedowany wniosek o TS dla prezesa NBP.
Przy okazji jest też druga sprawa, prezes SN odmówiła innym sędziom SN zwołania zebrania, by zmienić obowiązujące zasady SN, by móc postawić prezesa przed TS. Prezes SN, stwierdziła, że sędziowie nie mają prawa wnosić pod obrady swoich projektów zmian, prawo do tego ma tylko przewodniczący SN, oni mają tylko prawo tylko i wyłącznie do złożenia takiego projektu przewodniczącej, która może, ale nie musi zgłosić go do procedowania.

Kolejny raz już widać wyraźnie, że za całą anarchią stoją sędziowie i prawnicy, poza nielicznymi, jak prof.Piotrowski, którego ostrzeżenie przed konsekwencjami prawnej anarchii, opublikowała GWyborcza !

Widzimy jak na dłoni, że nie ma w Polsce siły, która by mogła powstrzymać rosnące bezprawie, uprawnienia Prezydenta są tylko symboliczne.
Co ciekawe, Konstytucja przedwojenna daje Prezydentowi o wiele większe możliwości, nawet by mógł powstrzymać Tuska, Bodnara itp.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-04-2024 [22:26] - NASZ_HENRY | Link:

@spike...  III RP z PRLu pochodzi co widać, słychać i czuć 😉
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-04-2024 [10:37] - Ula Ujejska | Link:

Spike i NASZ_HENRY
Od dziesięciu lat piszę, że kluczem do zamian na lepsze w Polsce jest reforma Wymiaru Sprawiedliwości. No cóż, Prezydent wszystko uwalił i jak to w życiu bywa: sprawiedliwości stało się zadość, bo Prezydent  na koniec stał się marionetką rympałów.