Na IO w Paryżu naszą kadrę ubierze niemiecki Adidas

Polska za czasów Kaczora Vs Polska za czasów Volksdeutscha
Polska firma 4F Vs Niemiecki Adidas

Sportowe stroje 4F to klasa i elegancja, a te zaprojektowane przez adidasa wyglądają jakby były po 5 latach noszenia i po 100 praniach. Czy te niemieckie stroje dla Polaków to jakaś zemsta czy jak?

                    

Było pięknie, biało - czerwono i po naszemu. A jest niemiecki syf. Wygląda jak sprany dres z lumpeksu.No i nowe barwy mamy, takie biało czerwono czarne.
Adidas podpisał kontrakt z PKOI zaraz po wyborach. Te targowickie mordy wszystko oddadzą Szkopom. Jeszcze trochę a karzą nam hajlować po niemiecku a zamiast flagi polskiej będzie niemiecka . Obleźli nas jak wszy..Są już wszędzie rodacy Tuska.Szwaby jak to na parszywy naród przystało, wykorzystają każda okazję żeby ośmieszyć Polskę nawet się z tym nie kryją. No wszystko się zgadza. Jesteśmy dziady za Tuska.. to i reprezentacja nawiązuje ubiorem.Rudy to nawet do kadry olimpijskiej musiał się wpierdolić z NiemcamiJaki nie(rząd) takie stroje było po Polsku jest badziewie podziękować można jebaćpisom wstyd się pokazać w takich łachmanach ale my mamy tak wyglądać jak śmiecie do tego dąży ryży zdrajca niech go .......... trafi
Brak słów

PKOL równie dobrze mógłby odkupić podróby Adidasa od uchodźców z Afryki. Mają ciuchy w lepszym stanie, niż te zakontraktowane przez związek.No cóż. Może jeszcze wrócimy do tego, że naszych sportowców będzie ubierać polska firma

Tak abstrahując od tego, jakiej narodowości to firma, nie mógł taki światowy koncern zrobić czegoś ładniejszego? Myślałem, że Igrzyska Olimpijskie to okazja do pokazania się, ale okazuje się, że to dobra promocja dla firm jak 4F, a dla jaśnie panów a Adidasa to jeden *huj. 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-04-2024 [08:27] - Ijontichy | Link:

Nie wiesz dlaczego po zalogowaniu sie do portalu,mam odmowę dostępu do swoich WPISÓW,KOMENTARZY I KOMENTARZY DO MNIE?
Źle się dzieje w tym portalu,niezależna.pl też jest zmasakrowana...wPolityce.pl to już zupełny szajs,zostaje niepoprawni.pl...."ale do czasu"

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

20-04-2024 [10:53] - Alina@Warszawa | Link:

TYSOL o olimpijskich strojach polskich sportowców:
Adidas zaprezentował stroje polskich olimpijczyków. „Straszna żenada”
Komentarze z X nie pozostawiają złudzeń co ludzie o nich myślą ...
- wpisaliśmy już wczoraj :)

Obrazek użytkownika sake3

20-04-2024 [11:37] - sake3 | Link:

Co mnie w tych strojach dziwi? Wszystkie są strasznie pomięte jakby szyte przez dyletanta.Jeszcze bardziej dziwi,że takie zadanie powierzono niemieckiej firmie choć mamy u siebie firmy o wiele lepsze.Kto jest odpowiedzialny za pomijanie rodzimego przemysłu,usług,projektów i decydowanie się na niemiecką tandetę?Przecież wiadomo,że inne produkty niemieckie w Polsce mają o wiele gorszą jakość niż u siebie.Przypuszczam,że to ma związek z traktowaniem Polski jako państwa peryferyjnego dla którego nie trzeba się wysilać a który powinien przyjąć,że jest czymś gorszym.Mamy to przecież w wypowiedziach antypolaka i esbeka Sienkiewicza podczas wykładu w Krakowskim Klubie Jagiellońskim,że wielkim dobrodziejstwem dla nas jest to że jesteśmy wewnętrzną gospodarką Niemiec i nie powinniśmy wywijać szabelką.Zrozumiałe więc że gdyby te uszyte przez Adidasa ubiory dla olimpijczyków nawet miały dziury i były trzy razy droższe to i tak według Sienkiewicza powinniśmy Niemców po rękach całować. Esbek,szuja i antypolak Sienkiewicz i tak dostanie się do Europarlamentu dzięki polskim wyborcom równie antypolskim jak on.To nie jest żenada jak piszą media,to hańba.

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-04-2024 [14:47] - Kaczysta | Link:

Jestesmy już w Generalnej Guberni i gnida Sienkiewicz ma racje

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-04-2024 [15:11] - Kaczysta | Link:

Strój olimpijski wygląda jak z secondhandu z tym, że w drugim obiegu nie będzie chętnych. Najgorszy projekt w historii.

Obrazek użytkownika paparazzi

20-04-2024 [16:34] - paparazzi | Link:

@Alina@Warszawa, cóż mogę powiedzieć, OMG ze Polacy na to się godzą? Abstrahując od polityków elementów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-04-2024 [16:49] - Kaczysta | Link:

Nie ma co narzekać, mogli Niemcy nam pasiaki uszyć.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2024 [08:39] - rolnik z mazur | Link:

@ autor 
bardziej eleganckie to byłyby od BoSSa. 

Obrazek użytkownika Zofia

21-04-2024 [09:40] - Zofia | Link:

Wyrażę się emocjonalnie : Sprofanowany orzełek na koszulkach polskiej kadry piłki kopanej ,za czasów prezesury Laty (zw. w niektórych kręgach Corleone) był estetyczniejszy niż to  "coś" wyblakłe i pomięte. A nogawki od tego" czegoś" włożone w buty wojskowe. Tylko urody Polaków jest żal.

Obrazek użytkownika sake3

21-04-2024 [10:24] - sake3 | Link:

@Zofia.....Oj pani Zofio, przecież musimy ratować niemiecką gospodarkę.Nawet kosztem naszych firm.A właściwie po co nam firmy krawieckie skoro są w Niemczech jak by to ujął cymbał Trzaskowski.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2024 [11:02] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
my mamy jakieś znaczące polskie firmy? Adidas wygrał pewnie przetarg dając najniższą cenę to teraz szukają oszczędności i szyją te stroje w Chinach z gorszych materiałów. To są proste sprawy i nie ma co się obrażać. 

Obrazek użytkownika sake3

21-04-2024 [11:33] - sake3 | Link:

@Rolnikz mazur ....Ja się nie obrażam,bo nie zostałam wystawiona do grona sportowców na tę Olimpiadę,więc nie muszę ubierać się w niemieckie szmaty ale widzę że w każdej dziedzinie obecnie wciska się niemieckie firmy w polską gospodarkę.I tak jak napisałam wcześniej potwierdzają się słowa Sienkiewicza,że jesteśmy już niemiecką gospodarką więc nie machajmy szabelką,tylko korzystajmy z dobrodziejstw jakie nam są dane.No więc jakie to te dobrodziejstwa? Jestem gotowa nie wywijać szabelką jeśli ktoś mi to wytłumaczy.

Obrazek użytkownika Zofia

21-04-2024 [11:18] - Zofia | Link:

@sake3
Racja. Ciekawi mnie tylko, czy nasi olimpijczycy czują się dobrze w tym przysłowiowym "szmateksie." Ktoś to przyjął i odział naszych zawodników. A gdyby im kazano reprezentować nasz Kraj w podartych, wypłowiałych dżinsach i szwedkach w kolorze biało-czerwonym to też by w to wskoczyli?? Wmówiono młodemu pokoleniu, że liczy się tylko firma produkująca to badziewie i się cieszą jak małe dzieci. Nie wiedząc, że zlikwidowano polskie bardzo dobre firmy krawieckie aby w to miejsce powstawały Galerie i sklepy wielkopowierzchniowe z produktami niemieckimi, francuskimi czy włoskimi.