Do jesieni coś się zmieni?

Podobno na Śląsku w ostatnich wyborach, rympały dostały "żółtą kartkę" - ale chyba te, co na nich głosowały. Turów w podziękowaniu za głosy, koalicja rympałów zamknie oczywiście. Braknie prądu na zachodzie Polski? A co tam, głos już dałeś przyjacielu. Teraz czekaj cierpliwie aż zajdzie Słońce Peru - mistrz bajeru! Jak napisał jeden z tutejszych blogerów: Przed wyborami było "osiem gwiazdek", a po wyborach Platforma mówi tak: Można teraz j***ć wszystkich frajerów. To tak na początek.

Dzisiaj warto przypomnieć to hasło: Co to będzie latem, jak się spotka polska dupa z energetycznym batem? Ci co się rozliczają kwartalnie za energię już wiedzą. Za sierpień dostali prognozowane rachunki kilka krotnie większe niż dzisiaj. A to nie koniec, bo nie będzie beznyny po 5zł. - będzie raczej zbliżać się do 15zł. za litr. 

Uwolnienie cen na energię plus klimatyczne dyrektywy położy na łopatki małe firmy i polskie rolnictwo. Nie wspomnę już o szaraczkach, którym komorne może wzrosnąć kilkukrotnie, a planowane masowe wielotysięczne zwolnienia w niektórych sektorach, mogą szaraczków wyrzucić dosłownie na bruk z pracy i z mieszkań. Inflacja na jesieni może być znów dwucyfrowa. I znów usłyszymy: "Piniendzy nima i nie bedzie" - więc pozbawi się najbiedniejszych darmowych leków, emerytów trzynastki i czternastki a dzieci stracą 800+ itd.

Społeczny bajzel pogłębi masowe zwolnienie z Zakładów Karnych wszelkiej maści łotrów. Oni żyli i żyją w myśl zasady: Śmierć frajerom! A dzisiaj dodają: j***ć wszystkich frajerów. Zasilą rympalskie bojówki i jak za komuny, bezkarni wykonają najohydniejsze zlecenie. "Nieznani sprawcy" znów będą polować na niepokornych.

Dziękuję za uwagę

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

19-04-2024 [20:12] - u2 | Link:

Uwolnienie cen na energię plus klimatyczne dyrektywy

Żadne uwolnienie. Trochę rozumiem krytyków podpisywanie wszystkiego jak leci. Niemcy stosują ETS i teraz ETS2. Czyli taka elektrociepłownia Bełchatów robi zysków 400 milionów, a musi płacić ETS i ETS2 390 mln. Zysku ma marne 10 mln. No, nie może się modernizować za te 10 melonów. Nichuja !!!!!!!!! :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [07:07] - Ula Ujejska | Link:

U2
No i nasze Bełchatów czy Turów są bardzo szkodliwe dla otoczenia, ale podobne niemieckie już nie.

Obrazek użytkownika u2

22-04-2024 [09:06] - u2 | Link:

Wczoraj obejrzałem rozmowę redaktorów Wosia i Jastrzębowskiego z Salooonu24. Okazuje się, że Niemcy zaniżają 184 razy wydzielanie sie metanu z ichnich kopalni. Widać fałszowanie statystyk mają we krwi :-)

15 minuta 30 sekunda:

https://www.youtube.com/watch?v=UKlZh2bURJw

 

Obrazek użytkownika sake3

19-04-2024 [22:12] - sake3 | Link:

Przeżyjmy to jeszcze raz.Nie pamietamy terapii szokowej Balcerowicza?Wygląda na to,że obecna będzie jeszcze bardziej szokowa.Na razie się rozkręca niczym lokomotywa Tuwima ale wkrótce rozpędzi.Spełni się wizja czy też marzenie Geremka,że dla Polski przewidywana jest liczba 15milonów obywateli i puste wsie bez rolników.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [07:02] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Balcerowicz zaorał w moim mieście trzy fabryki włókiennicze - w tym perłę w koronie europejskiego włókiennictwa Chemitex Wistom. Teraz Tusk może zamknąć nam tylko Mc.Donalda i Galerię.

Obrazek użytkownika marsie

19-04-2024 [22:15] - marsie | Link:

Zmieni się:
https://biuletynnowy.blogspot.com
czytajcie i uczcie się!
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [06:57] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Marsie
Dzięki za link. Przeczytam i podam dalej.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika sake3

19-04-2024 [22:38] - sake3 | Link:

,,Polska zawsze będzie krajem peryferyjnym.W naszym interesie jest rezygnacja ze snów o podmiotowości.Tylko wówczas w spokoju będziemy mogli korzystać z dobrodziejstw naszego peryferyjnego położenia Jesteśmy wewnetrzną gospodarką Niemiec,wywijanie szabelką to samobójstwo''.To wygłosił esbek Bartłomiej Sienkiewicz na spotkaniu krakowskiego Klubu Jagiellońskiego.Często tu pewien piszący pan z Krakowa który zawsze ma słowa krytyki pod adresem Dudy.Kaczyńskiego czy Morawieckiego tu jakoś nie ma smiałości skrytykować słowa tej kanalii.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [06:55] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Niejaki Pasierbiewicz były bloger na NB, także zawsze na zawołanie miał odpowiednie zdanie. Ktoś w sieci napisał o nim tak: Zawsze na sztandar troskę wywieszał - gdy mieszał 🤣

Obrazek użytkownika sake3

20-04-2024 [08:44] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......Ale ja nie miałam na myśli Pasierbiewicza tylko innego pana z Krakowa.Ciekawa jestem na kogo będzie głosował,bo obaj panowie kandydaci są z PO a nie ze znienawidzonego PiS-u. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [15:27] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Ja tylko dorzuciłam inny przykład z Krakowa, a ten doktorek Pasierbiewicz legendował się na NB kilka lat. Na koniec okazało się, że to pospolita rympalska świnia i prowokator.

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-04-2024 [22:49] - Kaczysta | Link:

Zbliża się cisza wyborcza, wobec tego szybciutko : Jeb*ć PO, tuska,trzecią nogę , lewusów, zielonych, tęczowych,alfonsów i niemieckich dupowlazów

Obrazek użytkownika Jabe

19-04-2024 [23:14] - Jabe | Link:

Oraz generalnie za­kłamanych chanu­kow­ców.

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-04-2024 [23:28] - Kaczysta | Link:

I ruskich wszarzy z Konfederacji

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [07:04] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
Dorzucę "ciotki rewolucji" 🤣

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-04-2024 [08:09] - Kaczysta | Link:

No popatrzcie sami.
Za PiS wszyscy kradli /najbardziej w Orlenie/, a pieniędzy przybywało i było na wszystko, łącznie z planami wielkich inwestycji. Za PO nie kradną, a nie ma na nic, inwestycje wywalili do kosza. Nawet z KPO zamiast 27 miliardów w jeden dzień zrobiło się niecałe 16.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-04-2024 [15:33] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
To już taka nasza tradycja. Ciekawi mnie ile razy Polacy uwierzą w tuskowe kłamstwa?

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-04-2024 [19:24] - Kaczysta | Link:

Bardzo łatwo zgadnąć jaka będzie taktyka Tuska przed wyborami do PE. Udawanie sceptycyzmu wobec imigrantów, zielonego ładu i federalizacji. Będą polskie flagi i pseudo patriotyzm. Rudy robi wszystko na podstawie badań opinii społecznej. Obawiam się, że wielu nabierze