Wyjaśnienie skąd wziął się sukces wyborczy Tuska i PO

No wreszcie znalazłam proste wyjaśnienie skąd wziął się sukces Platformy Obywatelskiej, Tuska, Lewizny, i 3D.
Patrz świetny wpis: CZY CHAMSTWO JEST ZARAŹLIWE?  
To dzięki CHAMSTWU, które jak się okazuje jest zaraźliwe!

Każdy w Polsce, kto obserwuje polityków może to sam stwierdzić szczególnie w czasie kampanii wyborczej. U nas poprzedzały je marsze tzw. totalnej opozycji, w której znajdował się Donald T. i jego obecni koalicjanci.
Jak te marsze wyglądały - każdy widział: szalone babsztyle, dla których najważniejszym problemem jest brak prawa do skrobanki na każdym etapie ciąży, chociaż większości protestujących ciąża nie grozi, czy to ze względu na wiek, czy to na antykoncepcyjną urodę  i charakter. 
Tak samo chamsko i agresywnie zachowywali się też zboczeńcy na marszach LGBT. Wszystkie telewizje pokazywały to totalne chamstwo codziennie, aż przyniosło to oczekiwany efekt w postaci ogłupionej gawiedzi, która nawet nie wiedziała, że oto straciła swoje mózgi na rzecz Tuska.
Bo stałym, jedynym celem Tuskowych chamów i zboczeńców, ich chamstwa i agresji był oczywiście J. Kaczyński i PiS.
Cel ten zawiera się w haśle ***** *** (..bać PiS).

Ja tylko mogę się dziwić, że tak wielu ludzi poddało się tej prymitywnej manipulacji, że wybrali do rządów największe chamstwo jakie było do tej pory, że takie Jachiry, Tuski, Budki i Sienkiewicze tworzą "POLSKA KLASĘ POLITYCZNĄ". Do tego doprowadzili oficerowie dyżurni ze wszystkich "wolnych" czyli prywatnych telewizji, które okazują się być agenturami obcych wywiadów! Mam nadzieję, że komentatorzy z NB uzupełnią wpis o najbardziej zasłużonych np. z TVN-24, bo tej tv akurat nie śledzę. Np. polsatowska red. Gozdyra pracowała jak stachanowiec, żeby skompromitować PiS i wybielić PO. Równie aktywny był i jest red. Jan Piński, czy bracia Sekielscy. O starych komuchach (Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz, Hiibner) nie wspomnę, bo ich nie słucham i nie oglądam z założenia - na pustostany szkoda życia. Wszystkich charakteryzuje wyjątkowo tendencyjna "narracja", na której zaczadzeni zwolennicy Tuska nigdy się nie zawiedli i zawsze znajdą potwierdzenie swojej wyższości, wyjątkowości, inteligencji, i tego, że głosując na Tuska będą zawsze młodzi piękni i bogaci, a jak będzie rządził PiS, to nie. 

Nie wiem, nie potrafię oszacować, ile musi rządzić Tusk i co jeszcze zrobić, żeby ci wszyscy jego wyborcy odzyskali mózgi?

  1. Czy ci ludzie otrzeźwieją, kiedy Niemcy każą polskim żołnierzom założyć niemieckie mundury? (Doniesienia z dziś o połączeniu sił zbrojnych Polski z Niemcami) 
  2. Czy wszystkim emerytom musi odebrać 13 i 14 i nie rewaloryzować emerytur? 
  3. Czy wszystkim UB-ekom (czy już to zrobił?) ma przywrócić przywileje emerytalne za katowanie Polaków, którym się komuna nie podobała? 
  4. Czy ma znowu wykończyć prezydenta (tak jak poprzedniego w Smoleńsku) żeby zwolennicy pancernej brzozy zrozumieli kim jest Tusk i czyje interesy w Polsce realizuje? 
  5. Czy może wszyscy otrzeźwieją kiedy ceny brutto prądu po wyborach do europarlamentu wzrosną kilkakrotnie, zamiast o niewielki procent. 
  6. Czy otrzeźwieją oficerowie WP, kiedy kolejni zginą "na poligonach" wskutek "nieszczęśliwego wypadku"? 
  7. A może dopiero wówczas, kiedy największy przelew z UE do Polski, zostanie "przelany" do niemieckich firm, a dzieci wyborców PO będą musiały to spłacać do "u..ej" śmierci, bo to jest ponoć pożyczka?

Dla przypomnienia, bo niedawno minęła 14 rocznica zamachu w Smoleńsku, film dokumentujący katastrofy podobnych płatowców jak Tu154M. 
Katastrofy podobne do smoleńskiej, tylko słabszych samolotów (bo nasz był wzmocnionym bombowcem) też produkcji rosyjskiej  https://www.youtube.com/watch?... 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

16-04-2024 [21:31] - tricolour | Link:

@alina

Bardzo dobry wpis, pokazujący powód wygrania wyborów przez PiS i odsunięcia tępych chamów od władzy - uważanie 65% wyborców za bezmózgi.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

16-04-2024 [22:16] - spike | Link:

@tri
"uważanie 65% wyborców za bezmózgi."
takie coś może napisać tylko taki bezmózg jak ty.

Kolejny bezmózg Kosiniak-Kłamysz dla prywaty sprzedał rolników, którzy go karmili, ubierali, dawali łatwy zarobek, chodzi o to co obiecywał, a nie dotrzymał.

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2024 [22:28] - sake3 | Link:

Władca fotela Kosiniak-Kamysz przyklejony do niego niczym aktywiszcze do szosy nie będzie się zajmował sprawami Polski.Jego zadaie to branie na klatę wszelkich niepopularnych decyzji od których sprytnie uchyla sie Tusk i bezszmerowe wykonywanie poleceń..  

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-04-2024 [05:38] - Kaczysta | Link:

Polacy mają zajmować się pigulką dzień po,pegasusem a nie upadkiem polskiej gospodarki
No i wyszło szydło z worka! Sejmowa komisja ustaliła, że przedstawiciele poprzedniej władzy /służby/ używały systemu Pegasus do podsłuchiwania. Co najgorsze podsłuchiwali za zgodą prokuratorów oraz sądów. Nie oszczędzano nawet złodziei, handlarzy narkotykami, sprawców zbrodni i porwań.
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-04-2024 [21:42] - RinoCeronte | Link:

@3colour
Piszesz bzdety, a tu cały czas chodzi o praworzadność. Posłuchaj proszę Nałęczowiankę.

Obrazek użytkownika Darek65

16-04-2024 [21:44] - Darek65 | Link:

"Cel ten zawiera się w haśle ***** *** (..bać PiS)." - coś Ci się pomyliło - 8 gwiazdek, to j...ć  TVN

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-04-2024 [22:09] - Tezeusz | Link:

Dopóki agentura roSSji i niemiec będą rządzić w Polsce i naród nie pokaże gdzie ich miejsce tak będzie. Szparagi i podcieranie osranych dup niemiaszkom czeka.

Obrazek użytkownika spike

16-04-2024 [22:10] - spike | Link:

Wg mnie:
ośmiogwiazdkowe hasło było tym medium, nośnikiem, ale Tusk skierował swoje cele na szumowiny jak aborcjonalistki, sodomici, ubecy itp. do tego silna presja w mediach czy w miejscach pracy, straszenie zwolnieniami, co już pisowcy doświadczają, a do tego turystyczny przekręt wyborczy , co i tak nie dało im wyniku na jaki liczyli, bo liczyli wygraną w cuglach, ale łączna suma tego dziadostwa, zwarła siły, no i rządzą.
Jedyną szansą na normalność, to "pospolite ruszenie", do końca kadencji Tusk zmieli Polskę, ponowna odbudowa będzie trudna, a może niemożliwa ?

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2024 [22:19] - sake3 | Link:

Myślę,że sukces wyborczy Tuska wziął się z zaskoczenia społeczeństwa skalą zaserwowanego przez niego i ekipę ,,uśmiechniętych'' chamstwa.To już nie robole jak nazywano Polaków wcześniej ale niewykształcone zaściankowe prymitywy,katolicy ,mohery Tu już nie ma hamulców,bo guru Tusk dał jasny przekaz że Polacy ,zwłaszcza katolicy i prawicowcy nie są godni być obywatelami.Na swoich spędach przecież ryczał,że Polacy to to nie ludzie tylko chlający,bijący żony i dzieci,nigdzie nie pracujący element.Tym ,,nieludziom'' przeciwstawiał uśniechniętą Polskę złożoną rzekomo z wykształconych tolerancyjnych,demokratycznych ,pogardzających mową nienawiści i miłujących innych fajnopolaków a bezprawie które uprawia on i jego partie zjednoczone w koalicję nazywa praworządnością.Tak więc mamy praworządne zwalnianie z pracy praworządne pokazy siły,praworządne przejmowanie firm,zakładów ,organizacji.Polacy nieprzygotowani na taką agresję dali się zastraszyć i stłamsić,niektórzy popłynęli z prądem chamstwa czując się w ten sposób nobilitowani.Więc mamy gwardię kobiecą złożoną z maszkaronów nigdzie nie pracującą ale zawsze meldującą się na każdej zadymie.Mamy gwardię aktorów ,celebrytów i pseudoartystów  do czarnej roboty,mamy ,,uczonych mężów'' na uczelniach politykujących,szczujących z wyżyn swych autorytetów.Mamy sędziów wydających kuriozalne wyroki niszczących życie i zdrowie Polaków swoją nienawiścią.Tego już się nie zmieni bo upiorne,wulgarne hasła nalepiają na swoich samochodach.W obliczu wojny nie ma jedności jest ustawiczny atak Tuska na Polskę.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

16-04-2024 [22:46] - Alina@Warszawa | Link:

"Nasze" państwo w liczbach po 3 pierwszych miesiącach roku: 
Szacunkowe wykonanie budżetu państwa w okresie styczeń – marzec 2024 r.

Szacunkowe wykonanie budżetu państwa w okresie styczeń – marzec 2024 r. w stosunku do ustawy budżetowej na 2024 r. wyniosło:
▶ dochody 146,4 mld zł, tj. 21,5% 
▶ wydatki 170,9 mld zł, tj. 19,7% 
▶ deficyt 24,5 mld zł, tj. 13,3 %

(...)
Jak na razie to wiadomo tylko, że po upływie 25% roku mamy takie cyferki. Zaraz po 30.04 to się natychmiast zmieni, bo wówczas mija termin rozliczeń podatku dochodowego za 2023 rok, a poza tym jeszcze nie rozpędziły się budowy, czyli wielkie inwestycje i ich finansowanie ...

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2024 [23:20] - Jabe | Link:

Siebie warci.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

16-04-2024 [23:21] - Alina@Warszawa | Link:

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

17-04-2024 [00:15] - Alina@Warszawa | Link:

Do red. Pińskiego mam zerowe zaufanie, więc jego gadanie można spokojnie pominąć. Ale samego p. Wrońskiego należy wysłuchać spokojnie i dokładnie:
Płk Wroński o groźnych sektach w Polsce. Nie tylko Macierewicz i Rydzyk. Na kogo polują sekty?  
Sekty antypisowskie mają wielkie problemy z logiką, dużo większe niż pisowskie. Na szczęście komentarze świadczą, że ludzie jeszcze myślą ...
Sama postać p. Wrońskiego jest ciekawa, bo z nieznanych mi przyczyn zniknął z Polski kilka lat temu i teraz się pojawił u Pińskiego na wizji, nie wiem, czy fizycznie w Polsce. 

Obu panom z filmiku dedykuję fantastyczne pytanie, a szczególnie odpowiedź:
KTÓRA CYWILIZACJA ZACHOWAŁA ŻYCIE MORALNE BEZ POMOCY RELIGII?
- ODPOWIEDŹ:
Nie ma w historii przykładu cywilizacji, która zachowała życie moralne bez pomocy religii.
(chciałoby się wielu antyreligijnym sekciarzom powiedzieć: rozumiesz idioto?)

Obrazek użytkownika r102

17-04-2024 [05:22] - r102 | Link:

No może chińskiej cywilizacji się w miarę udaje zachować życie moralne bez religii  - której tam od ponad 2000 lat nie ma  - odkąd przyjęli jako państwową  filozofię Buddy ???

A starzy "bogowie" to występują tylko w bajkach dla dzieci  czy jak obecnie można sobie pooglądać liczne filmy chińskie o starych "bogach" w kanonie  hollywoodzkiego filmu akcji...

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-04-2024 [05:12] - Kaczysta | Link:

Najbardziej bawi wiara elektoratu POyebów w lepsze jutro Polski i ich własne.
Co tam, że zamykają się następne fabryki, kopalnie i elektrownie. Co tam, że nie powstanie CPK czy jakiś śmieszny port kontenerowy. Nie ma dnia bez wiadomości o zamykaniu jakiejś inwestycji, rozbrajaniu armii, czy o grupowych zwolnieniach.
Co wyście kurwa debile narobili?

Ważne, że nie muszą już oglądać starych butów Prezesa.
No i mają kładkę

Obrazek użytkownika tricolour

17-04-2024 [08:35] - tricolour | Link:

@kaczysta

Wytłumacze ci, a ty postaraj się to zrozumieć: przegraliśmy wybory parlamentarne, potem przegraliśmy wybory samorządowe, na koniec przegramy unijne.

Teraz się zastanów i spróbuj odpowiedzieć na pytanie: dlaczego straciliście władzę pomimo realnych wygranych.

Obrazek użytkownika Janekzlasu

17-04-2024 [07:17] - Janekzlasu | Link:

Połowa obywateli nie otrzeźwieje bo oni nie są,nie czuja się Polakam,mówią tylko po Polsku i maja Polskie obywatelstwo!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

17-04-2024 [12:09] - Alina@Warszawa | Link:

Antoni Macierewicz odpowiedział premierowi. "Tusk zagraża bezpieczeństwu"

MON zwalnia ekspertów od kluczowego regionu. Potencjał zmniejszony o połowę 
fragment:
Nadzorowana przez resort obrony Akademia Sztuki Wojennej w ramach zwolnień grupowych zlikwidowała Ośrodek Badań Azji - instytucję analityczną zajmującą się bezpieczeństwem na największym kontynencie świata. Eksperci alarmują, że drastycznie spadną zdolności analityczne polskiego wojska.
Ośrodek Badań Azji był częścią Centrum Badań nad Bezpieczeństwem - jednego z think tanków działających w ramach warszawskiej Akademii Sztuki Wojennej. Pod koniec marca minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz postanowił zamknąć wszystkie trzy centra eksperckie i grupowo zwolnić około 50 osób.

Wydarzenie wywołało duże zaskoczenie, zwłaszcza w środowisku ekspertów zajmujących się regionem Azji i Pacyfiku, bo w rządowych instytucjach badawczych regionem zajmowało się zaledwie kilkanaście osób. Jak podkreślają w prywatnych rozmowach, zwalniani analitycy są apolitycznymi specjalistami, a likwidacja Ośrodka Badań Azji oznacza, że Polska zmniejszyła sobie zdolność analizowania wydarzeń na największym kontynencie o połowę.
(...)
- Dla mnie argument o dublowaniu się działań jest dziwny, bo nie znam innego ośrodka zajmującego się Azją w Akademii Sztuki Wojennej - mówi Interii Łukasz Kobierski, współzałożyciel i prezes prywatnego think tanku Instytut Nowej Europy. - Inne ośrodki nie mają wystarczająco dużo czasu, żeby zająć się wieloma ważnymi tematami. Weźmy choćby Chiny: nie znam analityka, który skupiałby się na sprawach ich rozwoju militarnego, a uważam, że taka osoba jest potrzebna. Także w sprawach gospodarczych potrzebujemy pogłębionych analiz - dodaje Kobierski.
(...) 

Czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia, kim jest obecny minister obrony naszej Ojczyzny??!! Prywatnie lekarz pediatra, członek ZSL/PSL, koalicjant pana Kobosko, oficera prowadzącego ogłupioną gawiedź "Trzecią Drogą", wprost pod buty Berlina i Moskwy. Czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia co do polityki prowadzonej przez Donalda T.?
To dlatego niemożliwa była i jest koalicja PiS z PSL - oczywiście dopóki ruska agentura panuje w PSL-u. Członkowie tej partii mogą ten stan zmienić, jeśli potrafią i mają prawdziwie polskich kandydatów na przywódcę swojej partii, chłopów z dziada pradziada, a nie arbuza z Krakowa. Mają?