Zanim ZASZCZEPISZ swoje dziecko - przeczytaj co pisze matka

Przypadkowo znaleziony wpis matki, która poddała swoją małą córeczką szczepieniu zalecanemu przez sprzedajnych lekarzy 
Wpis sprzed 10 lat z 29.04.2014.
Niestety ten przerażający tekst nie daje się przekopiować. Dziecko udało się uratować, matka już nigdy nie pozwoliła córki zaszczepić. 
Sprawa jest znana od dawna, ale tylko dla internautów, bo ŻADNE MEDIA nie podają tragicznych przypadków poszczepiennych, nawet takie jak Radio Maryja, Telewizja Trwam, Telewizja Republika, TVwPolsce. 
A przecież taki TVN-24 powinien ostrzegać swoich wyznawców przed śmiertelnymi szczepionkami! Nie ostrzega! Polsat też udaje idiotę. 
Mamy TVP! I za poprzednich rządów i teraz - nie widzi problemu! 
Zamiast wycofywać szczepionki - coraz więcej przepisów ZMUSZA rodziców do szczepienia (czytaj okaleczenia) swoich dzieci nakładając ustawami obowiązek szczepień i za pomocą kar finansowych, pozbawiając ich jakiegokolwiek wyboru.
O tym mówi Katarzyna Bross-Walderdorf w studio J20:
O wolności w medycynie - dr Katarzyna Bross - Walderdorff 

Gdyby nie rozprawy odwoławcze lekarzy pozbawionych - BEZPRAWNIE - prawa wykonywania zawodu z powodu innych niż narzucane poglądów na temat szczepień przeciw covid 19, nie dowiedzielibyśmy się, że wszystkie Izby Lekarskie są sponsorowane, czyli korumpowane wielkimi pieniędzmi przez firmy farmaceutyczne, które w ten sposób ZAPEWNIAJĄ SOBIE CAŁKOWITĄ BEZKARNOŚĆ W POLSCE!!!!!
Tak było do tej pory.
Mam nadzieję że to się niebawem skończy! Czy dopiero kiedy Konfederacja z G. Braunem na czele zdobędzie władzę?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [07:32] - Tezeusz | Link:

Za moich młodych kat, jak pamiętam, w podstawówce szczepiono nas na wszelkie sposoby i stomatolog był obowiązkowy i badania i jacy byliśmy zdrowi..a dzisiaj smartfonowe dzieci ledwo włóczą nogami potrafią tylko się pierd...z byle kim i byle gdzie i skrobać. Wiedza zero, umiejętności zero ale za to zabawa na maxa. Czeka na nich już robota w szparagach. Co się dziwić standardy lewackie wpojone od dziecka... Brawo

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

13-04-2024 [07:40] - SilentiumUniversi | Link:

Lekarstwo ma zawsze jakieś skutki uboczne. Tylko, że coraz trudniej jest nam odróżnić preparaty, które nie leczą, ale mają tylko jakieś zupełnie nieznane pacjentom skutki uboczne od lekarstw, które czasami zawiodą.
Tak samo jest z politykami, jak widać. I akurat ja nie uważam pana Brauna za panaceum. Zdrufka życzę 

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [08:00] - Tezeusz | Link:

Suplementy diety to trucizna i kasa dla ich producentów..Metody " babciowe" tzw naturalne ziołowe były skuteczne ale wymagały czasu. Dzisiaj każdy chce być zdrowy natychmiast najlepiej jutro więc pompuje się chemią...Po wielu latach jak przestaniesz je brać.. umrzesz organizm się przyzwyczaił do trucizny..

Obrazek użytkownika juur

13-04-2024 [08:49] - juur | Link:

Czciciele złotego cielca czy jak kto woli wyznawcy mamony nie cofną się przed niczym bo chcą więcej, więcej i jeszcze więcej. Dlatego więcej nie ma granic czy zbrodni, której nie można popełnić by mieć więcej. 

Obrazek użytkownika MFW

13-04-2024 [10:47] - MFW | Link:

"Niestety ten przerażający tekst nie daje się przekopiować."

W takiej sytuacji można zrobić print screen/zrzut z ekranu tego tekstu, zapisać na twardym dysku a potem zapisać np. w Fotosik.pl i uzyskać adres sieciowy tego obrazu, tóry można zamieścić w swoim tekście lub komentarzu, który każdy czytelnik może sobie wyświetlić i przeczytać.
https://images92.fotosik.pl/716/7c22416f1ff58a89med.png
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-04-2024 [20:49] - Alina@Warszawa | Link:

 ... i co pisze dr zakaźnik: https://dakowski.pl/szczepieni...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-04-2024 [21:20] - Alina@Warszawa | Link:

Przeczytaj też co piszą sami lekarze, nie ci telewizyjni, przekupni, lecz zwykli uczciwi LEKARZE:
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców nie rekomenduje szczepionek przeciwko HPV dla dziewcząt i chłopców.