Rozprawa dra Zbigniewa Martyki przed Sądem Lekarskim.

W ramach sprawdzania co napisali na innych blogach, znalazłam kolejną informację o rozprawie przed sądem lekarskim, wytoczoną przeciwko lekarzowi, który miał inne zdanie o pandemii covid 19 niż rząd i sprzedajne media. Nie przejmując się zalecanymi przez ministerstwo "zdrowia" wytycznymi i procedurami, leczył ludzi skutecznie, za pomocą leków, które były skuteczne w infekcjach wirusowych i okazały się skuteczne wobec covid. 
Niestety dla siebie i całe szczęście dla nas dr Martyka występował także publicznie w internecie podważając ministerialne prawdy objawione przez koncerny farmaceutyczne, za kosmiczne pieniądze dla urzędników, polityków, partii, i nawet niektórych właścicieli blogów jak NP, albo wszystkich wielkich portali internetowych jak ONET, INTERIA, TOY TUBE i inne podobne, gdzie wszystkie wpisy podważające covidową "narrację" były kasowane, a komentatorzy wy****ni z hukiem. Poza tym skończyły się komentarze bez ograniczeń na Interii, Onecie, gdzie można było wcześniej komentować bez logowania (była to autostrada wiedzy, można było wrzucić każdą ważną informację bez ograniczeń!). 

Filmik (z rozprawy  odwoławczej od orzeczenia wydanego przez sad w Krakowie) pokazał się tu: https://ekspedyt.org/2024/04/1... 
A tu znalazłam oryginał: 
https://twitter.com/stopnwo33/... 

O ile dobrze rozpoznaję prawniczkę, jest to ta sama pani, która była pełnomocnikiem dr Katarzyny Ratkowskiej - pani Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź Radca Prawny. 
Tym razem również znalazła ciekawe dane ile (kilkaset tysięcy, ponad milion zł) wzięli 2 profesorowie ze składu sędziowskiego. Złożyła więc uzasadniony wniosek o wyłączenie obu panów z powodu zależności od koncernów, co wyklucza bezstronność w tej sprawie. 
Co jeszcze ciekawsze ta aferalna sprawa nie jest pokazywana w mediach publicznych. 
Więc tym bardziej trzeba ją propagować i rozsyłać po znajomych, żeby przed kolejną decyzją o przyjęciu jakiejś szemranej szczepionki wiedzieli kto ich namawia do szczepień, tym razem przeciwko nowotworom. Po tych szczepionkach, o ile przeżyją, mogą prędzej dostać raka niż się z raka wyleczyć. 

Nie trafiłam na informację (przyznaję, że nie szukałam) co dalej z procesem dr Ratkowskiej. Tam WSZYSCY lekarze ze składu sędziowskiego brali pieniądze od koncernów farmaceutycznych. 
Możliwe, że jedna zdolna prawniczka, zlikwidowała wszystkie sądy lekarskie w Polsce!
Jak?
Po prostu nie ma w tych sądach ani jednego składu, który dałoby się skompletować z lekarzy, którzy nie są skorumpowani! 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-04-2024 [04:17] - Chatar Leon | Link:

Wiadomo, że wszystkie pyrcie, które nakręcały kowidową paranoję, siedzą w kieszeni koncernów. Warto dodać, że główny "ekspert" kowidowej inkwizycji w szykanowaniu dr Martyki to niejaki Grzesiowski. Nie jest specjalistą zakaźnikiem, za to w mediach onetowo czerskich bryluje jako ten, kto zna się na wszystkim. Podczas "pandemii" Grzesiowski chwalił się publicznie, że chodzi po domu w maseczce. Przed dwoma laty w ramach kolejnej gównoburzy domagał się wprowadzenia zakazu zbliżania się do rzeki Odry. 
Ale skoro taki przekręt jak "pandemia" pozostał bezkarny (afera korupcyjna z weterynarzem z Fajzera i ta niemrą van der coś tam zamieciona pod dywan), to czegóż dzisiaj chcieć od jakichś lokalnych cwaniaczków tusków i innych brukselsko berlińskich przydupasów, że czują się bezkarni?

Obrazek użytkownika juur

12-04-2024 [11:42] - juur | Link:

Kolejna inkarnacja chanukowej koalicji. Nie wiem jak to nazwać, wydział, oddział, rabinat.. bo widać, że jakiś ośrodek synchronizuje te działania by nie dopuścić aby mała iskra wywołała pożar, bo to wielką kasę chodzi. Jak popatrzymy na poszczególne postacie aktywistów szczepionkowych to nie ma wątpliwości, że co najmniej rabinat.
Wspomniany Grzesiowski mówił jak to "...zaszczepieni umierają zadowoleni w odróżnieniu od tych niezaszczepionych..." jaką musi brać kasę by udawać takiego cymbała?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-04-2024 [23:03] - Alina@Warszawa | Link:

Tu zaś kolejna rozprawa odwoławcza przed Naczelnym Sądem Lekarskim z powodu szykan niezależnych lekarzy: 
Dr hab. n. med. Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN przed Naczelnym Sądem Lekarskim w sprawie pozbawienia prawa wykonywania zawodu  
Lekarz pozbawiony prawa wykonywania zawodu za ostrzeganie przed szczepionkami mRNA na covid 19! 
Kolejny prawnik - mec. Arkadiusz Tetela - podnosi problem finansowania lekarzy z naczelnych izb i sądów lekarskich przez koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki. Wprost mówi, że nie można skompletować zespołu sędziowskiego, którego członkowie nie braliby grantów od tych firm. Mówi o "olbrzymich kwotach" .... 
Warto wysłuchać pod koniec dialog odwołującej się lekarki i przewodniczącego składu sędziowskiego - wyjątkowo bezczelny gość! I bardzo słuszna reakcja prawnika. Panom sędziom-lekarzom w d..ach i we łbach się poprzewracało od szczepionkowego sponsoringu!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-04-2024 [20:47] - Alina@Warszawa | Link:

Wpisy dra Martyki:
o rozprawie "sądowej" https://dakowski.pl/dr-n-med-z... 
o szczepionkach https://dakowski.pl/szczepieni...