
Tak tak, już teraz trzeba wyraźnie wskazać kto będzie kandydatem na Prezydenta RP Obozu Patriotycznego. Panu Dudzie podziękuję w osobnej notce i zaproponuję mu pewną fuchę za pracowite "wspieranie" Dobrej Zmiany - oczywiście przy okazji nie pominę paru innych polityków.
Ale do rzeczy. Moim zdaniem PiS zmarnował przez osiem lat swój polityczny brylant, jakim niewątpliwie jest Beata Szydło. Od początku było wiadomo, że w Brukseli lewizna ją zmarginalizuje, choćby za wyborczy wynik - wtedy najlepszy w Europie. Nie wspomnę już jak Pani Premier, będąc w EP, patrząc Ursuli w oczy powiedziała: Tak, jestem Europejką, ale przede wszystkim jestem Polką - i jestem z tego dumna.
Dlaczego wysłano Panią Szydło do Brukseli? Tajemnicą "poliszynela" jest to, że Beata Szydło zagrażała drugiej kadencji Andrzeja Dudy, no i ośmieliła się bronić Antoniego Macierewicza i reform Zbigniewa Ziobro. Wszyscy ci, którzy przyłożyli do tego rączki, aby wysłać Beatę Szydło na delegację, powiem za Cejrowskim: Won z polityki! Myślicie że wyborcy nie pamiętają tego, jak "dudowy klan" usuwał swoich przeciwników? To była jedna z przyczyn że PiS dzisiaj nie rządzi. Nie chciałam o tym pisać w okresie wyborczym, ale teraz jeśli PiS chce wygrać, to będę punktowała polityczną głupotę i frakcyjność. Polska potrzebuje u steru ludzi z "jajami" i Prezydenta który zawsze będzie stał po stronie patriotycznej. - który nie będzie przeszkadzał w koniecznych reformach.
Wniosek
Jeśli Prawica chce mieć mój głos w wyborach, to Beata Szydło musi być kandydatem na Prezydenta I musicie także jasno wskazać przyszłego Premiera - moim zdaniem powinien to być prof. Przemysław Czarnek.
Dziękuję za uwagę.
<iframe width="424" height="238" src="youtube.com" title="Telewizja Republika. Oglądaj na żywo ❗ 📺📱💻" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>
To TV Republika na żywo - i podobno można go wstawić na blogu.
Dzięki za info i za baner. No szkoda, bo mogłabym mieć TV Republika na żywo w profilu.
Jeżeli chcecie naprawdę myśleć o przyszłości, to nie za pomocą zmarnowanych brylantów tylko za pomocą atrakcyjnego potencjału nowych osób.
Czy zmarnowany brylant, to jest ta osoba, która z prędkości 50km/h rozbiła do tego stopnia opancerzone Audi, że nie dało się odczytać rejestratorów w samochodzie, przy czym drzewo wcale nie ucierpiało, ale trzęsienie ziemi wywołane zdarzeniem uszkodziło miejski monitoring?
Wolałbym mniej destrukcyjnego prezydenta, szkoda przyrody.
ciebie członku Collegium Fallusa, ktoś powinien z prędkością 50 km/h kopnąć w duupę, drugiej prędkości kosmicznej byś nie uzyskał, ale w Berlinie byś wylądował.
Na twoim żałosnym przykładzie można zobaczyć moc prawdy - ukazywania realnych cech osobowych.
😁😁😁
Ps. Nie chcę prezydenta - tchórza.
Trójkolorowy pokazał tylko, jakie piekło rozpętają Wybiórcza i TVN jak kandydatem zostanie Szydło..
PiS miało już poważnego kandydata, którego nagle zastąpił, nie wiedzieć czemu, mąż Kornhauserówny - kandydat krakowskiej diaspory.
Należy zapytać, dlaczego ten poważny kandydat wtedy odmówił i czy zechce kandydować teraz?
Dokładnie. A w zanadrzu jest niedorobiony ksiądz jeszcze, ten, którego traktowano jak papieża, bez mała.
Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni, by tego nie... wyobrazić sobie.
😛
Jeżeli kandydatem zostanie Szydło, będzie to oznaczało, że POPiS-owym kandydatem jest Tusk.
Tak, może być Tusk i wtedy będzie starcie tego, który uciekł do Brukseli z tą, która bierze pieniądze od szmaty.
Jeńców nie będzie...
a co mnie obchodzi GW czy TVN, to tego bęcwała "źródło wiedzy", odniosłem się wprost do jego komentarza o samej B.Szydło, który mógł napisać tylko łachudra, dodam tylko że ten bęcwał co spowodował kolizję, został osądzony jako winny.
Wiesz dlaczego Kuńfa tu pyskuje? Bo jak PiS wystawi Beatę Szydło a rympały Tuska, to nikt o Kuńfie w mediach nawet nie wspomni. 🤣
to Kuńfa ma aspiracje prezydenckie????
żaba też nadstawiała nogę do podkucia, prędzej będą robić za V kolumnę, by odebrać głosy PiSowi.
Spoza PiSu, ZP, to bym widział na kandydata np. Jakubiaka, a podoba mi się też S-Wolski, on chyba w PiSie jest.
Moje typowanie Szydło premierem, wice Morawiecki, na prezydenta prof.Czarnek, prof.Nowak, Jakubiak, S-Wolski.
//to Kuńfa ma aspiracje prezydenckie????//
To nie wiedziałeś że "uśmiechnięty" Bosak to kolejny kandydat na jedynie godnego? Natomiast Braun "wieszatiel" przejął po JKM królewskie aspiracje, ale Tusk już mu przyznał inną rolę - zajmie fuchę po przedwojennym kacie Maciejewskim.
Bo ty zakłamany xuj jesteś, co ci udowadniam za każdym razem i teraz też: "Pojazd uprzywilejowany – pojazd wysyłający sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi".
Szydło jechała po cichu.
nie ma sensu tumanowi jakt y tłumaczyć co i jak, ale sąd był innego zdania, ten palant spowodował kolizję, to był słuszny wyrok.
Ciekawe ile dni masz prawo jazdy, pewnie przejechałeś kilka km, więc się doucz, stanowisz zagrożenie dla siebie, rodziny i innych.
Palant to ty jesteś. I szmatławy tchórz, który wypiera fakty: BORowcy zmienili fałszywe zeznania o użyciu sygnałów dźwiękowych i stali się współwinni, jak kierowca Seicento. Na dodatek Szydło chciała nawiązkę "przekierować" na Caritas i podała numer konta Caritasu, nie swój, ale z braku możliwości prawnej takiej wpłaty (nawiązkę może dostać tylko osoba, której nawiązkę zasądzono) kierowcy Seicento groziło pięć lat kryminału za brak wpłaty na konto poszkodowanej szydło - z definicji nawiązki. Krętacze jesteście od góry do dołu.
Więc rusza program cela++
😁😁😁
ćwok z Seicento już na początku się przyznał, potem zjawił się "jak z rękawa" "papuga" i kazał mu zmienić zeznania i ten zaczął mataczyć, a że mataczył, dowodzą tego inni, co ustąpili miejsca kolumnie, żaden z nich nie włączył się do ruchu, tylko ten koleś, a pewnie nie jest ci znany przepis, że nim włączysz się do ruchu, masz psi włączyć kierunkowskaz i obowiązowo sprawdzić, czy od tyłu nie nadjeżdża inny pojazd, a koleś po pierwszym z kolumny, od razu skręcił w lewo, zajeżdżając drogę BORowcom, co też sam na początku przyznał. Co do sygnalizacji, to nie mają znaczenia, wszyscy prawidłowo zareagowali, ustępując miejsca, tylko ten jeden "się spieszył" i zajechał drogę.
Sygnalizacja mogła być, ale możliwe, że była wyłączona, bo było dość późno, nie chcieli hałasować, ale to nie miało wpływu na kolizję!
Durniu palantowaty, czytaj swoją prasę sprzed lat:
1. "Limuzyna jechała mniej więcej 55 kilometrów na godzinę. Jej kierowca zaczął hamowanie, trafił na studzienkę w jezdni - co utrudniło manewr.
Biegli wyliczyli, że funkcjonariusz na reakcję miał sekundę.
Po uderzeniu w fiata, wjechał w drzewo z prędkością 30 kilometrów na godzinę"
2. "W wyniku kolizji ranne zostały trzy osoby. Najpoważniej ucierpiał kierowca limuzyny, który doznał złamań. Lekkie obrażenia odniósł drugi funkcjonariusz BOR i Beata Szydło. Premier została przetransportowana do szpitala w Oświęcimiu, gdzie przeszła rutynowe badania i prześwietlenia. Tego samego dnia helikopter zabrał szefową rządu do Wojskowego Instytutu Medycznego na Szaserów w Warszawie".
I co stara pierdoło? Złamania i rany przy trzydziestu na godzinę? Ładę było kupić, nie pancerne Audi.
😛😛😛
Aha
Hamowanie nie jest manewrem . Pewnie kolejny magister po Schwindelschule .
O co sobie kopyta połamał przy trzydziestu? O poduchę na ryj, drugą na kolana i kurtynę z boku?
Zaiwaniali paka pięćdziesiąt, wyłączyli sygnały, by nie denerwować ludzi - jak zeznawał borowik, że nigdy nie jeździli na sygnale. Seicento wyjechało, a ci przypierniczyli w drzewo, że się kulasy połamały.
Żeby zatrzeć ślady, to się komputery w samochodzie nagle popsuły i monitoring miejski zresetował, też nagle - proste jak drut.
Nie u mnie , ni chu ...steczki .
Aha
Tu jest zdjęcie mercedesa diany , który uderzył w filar przy prędkości 100 km/h wcześniej jechał 160 czyli tak jak pierdolisz .
viva.pl
Po grzałkach w układzie chłodzenia wtopiłeś po raz kolejny: "W najlepiej nawet wypasionych samochodach poduszek pod kolana nie ma".
Są, wiejski głupku, po nieukończonym technikum. Są znów w Renault. I nie tylko...
Zatrzymałeś rozwój swego mózgu na etapie konia z pizdoj i już nigdy na nic więcej nie będzie cię stać.
😁😁😁
A co do monitoringu miejskiego: "Uszkodzone zostały dwie płyty. Zawartość jednej nie była istotna, ale na drugiej znajdowało się nagranie z monitoringu, z którego został sporządzony przez policję protokół oględzin i przekazany do dyspozycji sądu. W opinii ekspertów z Biura Ekspertyz Sądowych w Lublinie nie było sposobu, by odzyskać dane. Według nich płyta została uszkodzona mechanicznie".
Grzałką o mocy 1 KW chcesz podgrzać 150 kg silnika . Szklankę wody może ? co ? Samochód nawet mały porodukuje ponad 20 KW ciepła . A twój na felgach czterdziestkach jeszcze więcej . Ten kilowat to tam psu na whoy . Pewnie Renówka go dla takich jełopów jak ty zrobiła zamiast ogryzków pizzy . Podobnie jak poduszki łechtaczki do pół łydek . Znów złamasie pojecie rzędu wielkości się kłąnia jełopowi po Schwindelschule . Mieszczuch spod mostu . Pewnie ci ogryzki pizzy z jagodna spleśniały to takie farmazony wypisujesz . I w końcu po paru latach napisz jaka to Renówka . Co ? W necie znaleźć nie możesz .
I co - zesrałeś się po raz kolejny, debilu z technikum. Durny się urodziłeś, durny szkoły nie skończyłeś i durny umrzesz.
Na krótkim obiegu masz z półtora litra wody. Kilowat to kilodżul na sekundę czyli 250 kalorii na sek. Czyli w sekundę możesz podgrzać ćwiec litra wody o jeden stopień czyli cały krótki obieg w sześć sekund o jeden stopień. Na minutę dziesięć stopni, część pójdzie w metal, ale to nie srebro więc przewodnictwo cieplne słabe.
I tak to działa we wszystkich dieslach Renault do dziś: w zimie po trzech, czterech minutach jazdy masz ciepło w samochodzie.
Jaka renowka? Ładna. Już czwarta mojej żony - zobacz w co wsadzali 2.0 blue dCi 200KM EDC, to będziesz wiedział.
😛😛😛
Znów wtopiłeś durniu bez szkoły.
Lagunę zakończyli produkować w 2015. Umiesz, kretynie, obliczyć ile lat upłynęło od 2015 do 2024? Nie umiesz, dlatego jesteś durniem.
2.0 blue dCi 200KM EDC z poduszkami na kolana był montowany tylko w jednym modelu Renault i tylko w wersji Initiale Paris.
😁
o czym ty piszesz, nie o skutku kolizji tu mowa, a jej przyczynie, że ten młody bałwan spowodował kolizję, nie BORowcy !
PS. o jakiej studzience mowa, wystawała z jezdni na pół metra, a może była odkryta ???
Jest dla mnie najzupełniej oczywiste, że taki bolszewicki cwel, jak ty, nie rozumie, o czym piszę. Bolszewika nie interesuje "dlaczego" tylko "kto" - jak ciebie.
A "dlaczego" jest jasne: kierowca Seicento nie zauważył uprzywilejowanej kolumny, bo ta zapieprzała bez wymaganych sygnałów czyli była nieuprzywilejowana. Oczywiście wymusił pierwszeństwo, ale za taką prostą kolizję na niskiej prędkości jest mandat i do domu o własnych siłach... ale jest zonk: monitoring oraz zapisy w samochodzie rządowym, które przeczą partyjnej wersji jazdy żółwim tempem na sygnałach. Zapisy trzeba było usunąć, a faceta zapuszkować.
nienawiść zalewa ci rudą czaszkę, jakby "kierowca" Seicento nie zauważył kolumny, to by nie zjechał na pobocze, podobnie jak pozostali kierowcy !
Dlaczego pozostali nie ruszyli zaraz po przejeździe pierwszego BORowca, dalej czekali, tylko ten jeden się wyłamał, NIE SPRAWDZIŁ W LUSTERKU, czy droga wolna, miał taki obowiązek, wynikający z przepisów drogowych, jak też "zdrowego rozsądku", do czego SAM SIĘ PRZYZNAŁ na początku !
Do tego jest wyrok sądu, który uznał jego winę !
fallusowy łbie :)))))))))))))))))))))))))))))))
Nie nienawiść tylko konsekwencja: skoro ja dla ciebie jestem członkiem, to ty dla mnie jesteś cwelem, sam przyznasz, że to oczywiste. Bardzo się przy tym cieszę, że lepiej na tym wychodzę - też to musisz przyznać oblizując usta, po kiszce.
Po drugie: przecież piszę, że kierowca Seicento wymusił. Oczy ci zalała lepka ciecz, to się wytrzyj i jeszcze raz przeczytaj: jest wymuszenie, jest kolizja i jest mandat - i po krzyku. Problem w tym, że z audi nic nie zostało, są ranni i połamani. A skąd ranni gdy prawa i sprawiedliwa kolumna jechała prawo i sprawiedliwie?
I tego twoja przecwelona głowa nie ogarnia...
PS. Dlaczego jeden się wyłamał? Dokładnie z tego samego powodu, przez który wszyscy do Smoleńska dolecieli szczęśliwie, a jeden się wyłamał - trzeba było uważać.
Dla ciebie to nie żadna cela + . W psychiatryku też może być problem , bo tam są wariaci , nie jełopy .
Rozwiń proszę temat tego "poważnego kandydata" PISu na prezydenta, czy chodzi o prof. Nowaka? Prof. Nowak jest wspaniały z małym defektem jednak, który to defekt mendia rozdmuchają na wielką skalę, mianowicie, prof. Nowak jest zbyt delikatny i dyplomatyczny, byle pyskaty przegłup Go zakracze. Wywiady z profesorem to świetne źródło wiedzy ale przekaz jest zbyt monotonny i często zbyt długi. Tutaj chyba tylko prof. Czarnek by pasował bo wiedzy mu nie można odmówić a jego riposty są krótkie i cięte, byle głupek (a po stronie KO tylko tacy się do prezydentury wyrywają) prof. Czarnkowi nie da rady.
A mąż Kornhauserówny został wybrany przez usraelczyków, na co otwartym tekstem nawet Kaczyński kilkakrotnie narzekał...
Specjalistą od PR nie jestem. Patrzę z własnej perspektywy.
Dla mnie idealnym kandydatem byłby profesor Andrzej Nowak a dyplomacja i delikatność jest wg mnie zaletą nie wadą. Podkreślam wg mnie.
W jednym możesz mieć rację, że byle głupek może go zakrakać. Pytanie jednak, czy "krakanie głupka" jest bardziej wartościowe i lepsze od spokojnej rzeczowej wypowiedzi?
Niestety nasz, pożal się Boże elektorat, cały elektorat, jest w swej masie, tak fantastycznie tępy, że na bank opowie się za głupkiem.
Elektorat mamy, jaki mamy i tego nie zmienimy, bo na wiedzę jest wyjątkowo odporny. Należy więc podszkolić profesora.
Pytanie tylko, czy się zgodzi na to, aby przypodobać się głupkom? Ja osobiście odmówiłbym.
A profesor Czarnek? Też byłby dobrym kandydatem. Pytanie jednak, czy Kaczyński go wystawi?
Jeżeli nie, sam sobie odpowiedz dlaczego?
Dzięki, widzę że mamy podobne podejście co do kandydata na przezydenta. A co do Kaczyńskiego, przez pewien czas łudziłem się, że coś zmieni na lepsze ale dużo pozmieniał żeby zostało tak samo, a teraz jeszcze gorzej. Odkąd wykopał Szydło do eurokołchozu, jest tylko zjazd w dół, na dodatek do "piątki Kaczyńskiego" (przegranie Sejmu i Senatu, przegranie wyborów samorządowych i eurokołchozowych oraz wyborów prezydenckich) dorzucił punkt szósty, czyli ponowne kandydowanie na prezesa. Odbieram to w ten sposób, że Kaczyński chce się upewnić, że prawica ulegnia całkowitemu rozpadowi a jeśli jeszcze jakieś niedobitki zostaną, to on chce mieć pewność, że ich też wykończy.
Premier RP jeździ samochodem z kierowcą tępy łosiu . Jak ostatnie przypadki pokazały borowikiem esbeckim . Whoy warte to Audi jak się tak rozyebło . Jeżeli były tam rejestratory to borowiki je też rozjebały . Frajer co się wyebał pod Audika został wyyebany dwa razy . Najpierw na zrzutce , potem na wyborach . O takich jak on to na wyboracj jajca mówili . Biorą udział ale nie wchodzą . Poradź mu może żeby następnym razem w drzewo z dyni przyyebał . Drzewo może ocaleje . A na koniec twój brylant .youtube.com .
Premierka kupiła sobie samochodkę za dwie i pół miliony, która się rozpada na drobne fragmentki przy trzydziestu kilometry?
Baba się nadaje tylko do pierogów.
😛😛😛😛😛
PS. Ten twój niemiecki szmelc też przy trzydziestu rozpierdziela się?
Premierka nie kupuje sobie samochodów jak byś nie wiedział . W Shwindelschule nie uczyli ?. Reklamacje na Sraudiki przyjmuje firma Sraudi .
Mój szmelc , którym jeżdżę jest angielski . Niemiecki sobie stoi i drogo kosztuje . To nie chiński składak na desce na zdjeciu od Jugola .
Trzydzieści na trzy ł tony . Poproś małolatów żeby ci energię policzyli .
Zawsze proszę syna, by mi coś policzył, energię także. Ojciec powinien dbać o dzieci. Chcesz o tym porozmawiać czy też jest to dla ciebie - jak ostatnio się okazało - zbyt drażliwy temat?
😁😁😁
Jeżeli samolot nie nie mógł się rozpaść przy 250 km/h, to pancerna limuzyna też nie mogła mieć takich uszkodzeń przy 30/km/h.
Wytłumaczenie jest tylko jedno: TO BYŁ ZAMACH!!!
Winnego nie muszę chyba wskazywać?
Ty widziałeś tego Audika i to drzewo ? . Nie pajacuj . Te zdjęcia to z Merc Diany . Audik rzekomo tak jechał . Tylko jakoś nic mu się nie stało w porównaniu . Trochę pogiętej blachy i połamanych plastików . Na drzewku też ledwo kora odłupana . Co przykleili nową ?
Odezwał się myśliciel partyjny - rolą pilotów było takie planowanie trasy, by bezpiecznie dolecieć do Smoleńska. Po to są szkoleni i za to biorą pieniądze. Ale że piloci to takie szpary jak twoja pokraka, to zrobili hurtowy wjazd do świętego Mikołaja zabijając wszystkie πPy, które się zmieściły, śmialo.
😁😁😁
Ruski siłą w mgłę ciągnął? A może gadał, że warunków do lądowania nie ma?
Co, ja, kurwa, nie wyląduję? No i w pizdu, taki misterny plan.
Jest oczywiste, że mam rację. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż cudza (w tym konkretnym przypadku moja - jak zwykle) racja i stąd takie tabuny podążających za mną - przewodnikiem. Ty też się do nich zaliczasz, ale jesteś taki bardziej nieśmiały, bo nasłuchujesz z ukrycia. Inni otwarcie i regularnie.
Zalecam ci jakąś formę terapii, bys się bardziej ośmielił i nasłuchujował bez zbędnej krępacji. Smacznego.
🖕
Pełna zgoda. Oby tak się stało a PiS dostanie mój głos.
Osiem lat mieli , a potem "bieda biedoj , kupił kania a koń z pizdoj"
Jest nim uwalenie ziobrystów za szczerą wypowiedź Jakiego o działaniach Morawieckiego.
Przykład Bocheńskiego jako młodego wykształconego z dużego miasta byłby może niezły . Ale jego promocja zaczęta od walenia nura do pustego basenu w Wawce to kolejne sranie sobie w sytuację . Reszta to sranie w banię i puszczanie bąków w wannie . Potem tylko zgrzytanie protez bo wygrali czyli przerypali .
Chcieć to se możesz . A w medycynie niedługo dupa będzie narządem rodnym , jak tak przerypią jeszcze z raz , Na moje konto też .
Nie do końca się z Tobą zgadzam. Uważam, że przykład Bocheńskiego, to mała jaskółka, która niestety nie uczyniła wiosny. Już samo jego pojawienie, wywołało sporo zamieszania, pokazało miałkość intelektualną Trzaskowskiego. Poza tym, jest to dobra odskocznia do dalszych działań. Pokazał, to przykład Jakiego, który mimo przegranej w Warszawie, z powodzeniem działa dalej. Problem tkwi gdzie indziej. Po pierwsze, za mało takich Bocheńskich, po drugie, to powinno się dziać z pewnym planem, a nie takie ad hoc, a po trzecie praktycznie nie ma wsparcia ze swoich szeregów. Beton PIS-owy trzyma się mocno.
Bocheński to tylko przykład promowania przez nury do pustego basenu . Takich Bocheńskich jest bez liku .
Źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię o pozostawieniu Pani Szydło na urzędzie Premiera ale o wystawieniu Jej a nie Dudy na drugą kadencję.
To jest ostatnia kadencja Prezesa na tym stanowisku, obiecał że odejdzie.
W nadchodzących wyborach szykuje się totalna klęska PiS, po której Prezes odejdzie na zasłużoną polityczną emeryturę
Powiedział, że będzie kandydował a była to odpowiedź na apel profesora Andrzeja Nowaka i krytykę Jakiego.
Pan Prezes dał wyraźny sygnał, że w POPiSowej polityce nic się nie zmieni.
Tłusty misiu, zjawiasz się zawsze jak ktoś ma krytyczne zdanie na temat PiS i Prezesa 🤣 Bo tak na temat, to nigdy nie masz nic mądrego do powiedzenia. Pan Prezes dał wyraźny sygnał, że jak się PiS nie ogarnie to on nie odejdzie - tylko tyle.
"to Beata Szydło musi być kandydatem na Prezydenta" - niestety, według mnie, Beata Szydło została już za bardzo "zgrana" i raczej nie przyciągnie szerszego elektoratu. Poza tym problem nie tkwi w tym, kto będzie kandydatem. Przede wszystkim PIS musi wrócić do tzw. korzeni, pokazać, że stare wartości są najważniejsze i wtedy może myśleć o kandydaturze. Niestety, według mnie, poza pojedyńczymi akcjami, PIS nadal tkwi w maraźmie. Nie widać nowego otwarcia, a jedynie starego Prezesa, który już zapowiedział kontynuację.
Dołączyłeś do tutejszych "czujnych wiedźm" które czują jednak pismo nosem? 🤣🤣🤣 Beata Szydło się zużyła? Pojedź w teren a zobaczysz za kim ludzie tęsknią. Tanie gadki o Beacie, zwłaszcza ze strony Kuńfy, to oznaka strachu. Tej kobiecie nikt nie dorówna w wyborach prezydenckich - wygra w pierwszej turze.
Sam twardy elektorat nie wystarczy. Trzeba znowu dotrzeć do młodych.
Wystarczy jeszcze parę miesięcy rządów Tuska.
Widzę, że w głównym nurcie nb coś drgnęło. Na tyle aby zaczynać nieśmiało mówić o potrzebie wcześniejszego wystawienia kandydatów do urzędów i równie nieśmiałej krytyki prezesa.
Witajcie szanowni w klubie " ruskich onuc".
Coś ci się znów w główce pomerdało?
Ale przypominanie wam lemingostwa i klakierstwa boli. Prawda?
A nie pisałam że z tej nienawiści, to ci się w główce pomedało? Zanim mi postawisz jakiś zarzut o "wajchach", to poczytaj moje stare notki - i opis mojego profilu. Tacy jak ty, przypinają mi wszystkie łatki w zależności do swoich potrzeb, od faszystki po lewicę, po drodze jest PiS lub PO w zależności od kontekstu.🤣🤣🤣
Ja zawsze jestem wyłącznie po stronie Polski, a to że nie ukrywam na kogo głosuję, wynika z tego, że nie widzę przyzwoitej alternatywy dla PiS.
Klasyka - na koniec jak Urban odwołujesz się do panświnizmu - czyli, skoro wszyscy są świniami, to jest to już obowiązująca norma? Kaczyński jest przyzwoitym człowiekiem, a takich w polskiej polityce nie ma zbyt wielu. Owszem, popełnił kilka błędów, ale nadal dla PiS i Prezesa nie ma przyzwoitej alternatywy. Prezes jak obiecał, powinien odejść na emeryturę i zrobić miejsce dla młodych i odważnych polityków. Jego czas - czas grzecznych chłopców - już się skończył
Np. Szydło zamiast Morawieckiego.
Tylko jakoś zapomina się że to Morawiecki jest odpowiedzialny za gospodarczy sukces PiS. Kto inny miałby tego dokonać? Nikt gdyż po pierwsze nikogo w PiSie znającego się na tej robocie nie było i nie ma. A po drugie tylko Morawiecki miał dostęp do ludków którzy byli w mocy roztoczyć nad Polską i PiSem parasol ochronny. Finansowy, gospodarczy, polityczny.
Te ludki mają swoje interesy. I nie są to interesy polskie i patriotyczne.
Los PiSu wciąż zależy od tych ludków i to oni wyznaczą ewentualnych zarządców PiS. Tylko te ludki posiadają odpowiednią wiedzę i możliwości. Zapewne pozbędą się Kaczyńskiego, który chyba głównie odpowiada za porażkę wyborczą.
Jeśli PiS przetrwa to na zasadzie bardzo silnego przeobrażenia. Stary elektorat PiS zwyczajnie odchodzi. Nowy nie będzie łykał tak chętnie starych głupot np. złych Niemców itp. Zwyczajnie cała propaganda będzie musiała zostać przestawiona. PiS nabrać nowego oblicza.
Ja sobie tego nie wyobrażam.
Może powstanie coś nowego na gruzach PiSu i to coś połączy się z jakąś nową kreacją.
Tak czy siak to co powstanie będzie czymś innym. Technicznie partią analogiczną do innych kreacji w Europie.
Którą PiS zresztą zawsze był. Pod płaszczykiem swojej propagandy.
Przeczytaj notkę jeszcze raz i nie bzdeć. Ja proponuję tylko Beatę Szydło na Prezydenta 🤣🤣🤣
Szkoda nafty, to podobnie jak Jabe, tutejszy "posterunkowy" 🤣 Taki lokalny folklor który uwielbia robić z siebie niepełnosprawnego.
Ciągle tłuczecie tą idiotyczną gadkę o Niemcach. Ty w szczególności wywlekasz jakieś drugorzędnych osłów, o których nawet nie miałbym pojęcia gdyby nie to że ci propaganda pisowska je podsunęła pod nos by cię nakarmić tym właśnie antyniemieckim skrzywieniem.
Po drugie zwyczajowo wyczytujesz to czego w moich tekstach nie ma. Czy jak ci każę kochać Niemców?
Nie.
Ja tylko odnoszę się do najważniejszego filaru pisowskiej propagandy. Która stworzyła grupkę demonów. W ramach politycznego pudelka dla gospodyń domowych. W tym świecie mamy właśnie taką ckliwą politykę. Z Niemcami, którzy pragną skrzywdzić Polskę. W tym świecie mamy właśnie te kobiece emocje. Krzywdę. Łzy i itp.
Polityków, którzy się tym kierują.
Skrzywdzoną Szydło przykładowo. Szlachetną. A nie zwyczajnie zbędną, niepotrzebną, mało kumatą, usuniętą na rzecz realnej polityki prowadzonej przez Morawieckiego. No i także Kaczyńskiego.
Stąd właśnie powstają wpisy takie jak UU czy twoje. Takie właśnie pełne tych emocji wykreowanych przez propagandę. W świecie gdzie zbierze się grupka szlachetnych patriotów (chętnie poznam choć 3 nazwiska) z PiS. Którzy wyznaczą mądrych i sprawiedliwych, którzy staną do walki z demonami zła.
Ciągle ta sama historyjka.
Przez długi czas bardzo chwytliwa. W szczególności wśród osób oderwanych od rzeczywistości. Tej zwykłej. W której trzeba np. posłać dziecko do szkoły. Pójść do pracy. Poprowadzić firmę.
Historyjka trwała. Ale rzeczywistość zrobiła swoje. Ty i Ula zamierzacie ją jednak ciągle zaklinać. Przywoływać. Bo przecież historyjka tak fajna była.
No ale się zmyła. Czy się komuś podoba czy nie.
Już się na niej nie pojedzie. Tak będzie bo takie są realia polityczne. Taki jest też mój komentarz. Bazujący na tych realiach.
Dlatego jest podobnie jak i ja zły :)
Ale sake nie o to chodzi. Tylko o prawdę. A ta jest taka że z marzeń Uli nie zrealizuje się nic.
Życie Śmiecia to Pudelek - i wszystko jasne.- proszę czytać między wierszami. 🤣🤣🤣
Pani Ulu kibicowalem z daleka przez wiele lat by Polska stała się znacząca siłą w Europie.
Było możliwe tupniecie nogą w drugiej kadencji PiS u. No ale dzisiaj tupią zdrajcy Narodu a nawet tańczą.
Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi. Teraz liczy się poparcie Polaków i stanowcze nie dla zdradzieckiego bydła.
Pozdrawiam serdecznie.
Ale w zasadzie to co popierasz?Mądrość etapu? Te dęte wywody? Autorka -ekspertka od polityki i wszystkiego, udaje, że nie słyszała o deklaracji Kaczyńskiego o "kandydowaniu". . Bo ponoć: " jak się nie poprawicie"- widzący dziesięć posunięć do przodu- powiedział.... Dobre.
"Było możliwe tupniecie nogą w drugiej kadencji PiS u" - piszesz w miejscu i do przedstawicielki środowiska otumanionego legendą jedynego wodza. Środowiska współodpowiedzialnego za dwie kadencje powielania państwowego przemysłu duraczenia, co mniej zorientowanych. Odpowiedzialnego za to, że ten pis nie miał czym tupnąć. Bo czymś sflaczałym tupnąć się nie da. I wstając z tych sakramentalnych kolan można jedynie zaryć pyskiem w glębę .
Klakierstwo- powszechne przyklaskiwanie temu co się prezesowi uroiło , to jest prawdziwa przyczyna tego, że- jak piszesz- inni teraz tupią. A autorka jak kiedyś rzucała bluzgi tak i teraz gdy wajchę ktoś przełożył znowu ze szturmówką na czele zmian. Mimo, że kierunek przeciwny. O Polskem przecie
No , ale na koniec napisałeś prawdę:" stanowcze nie dla zdradzieckiego bydła". Zgoda jak najbardziej: koniec z POPIS. Koniec z Magdalenką
Nie jest tak źle. Spodziewałam się pod notką takiej "gównoburzy", że włosy mi się zjeżyły na samą myśl. I co się okazało? No i znów obnażyłam koalicję Kuńfy z rympałami 🤣 .. i ten strach, że jak PiS mądrze rozegra następne miesiące, to zmiecie z polityki te frajerskie komitywy. Moje ostatnie notki podpowiadają niektóre rozwiązania
@UU jesteś pewnie w lepszym miejscu, że wg. Ciebie to tak wygląda. Z daleka, z mojego miejsca to widzę nadętych, aroganckich dupków obrażonych na wszystkich a zwłaszcza na tych, dzięki, którym zarobili miliony. Zainteresowanych by się to i owo nie wydało i może jeszcze da się coś skręcić. Refleksja, analiza, wnioski, to nie słyszałem. Patryk Jaki zachował się racjonalnie za co mu grożą bo taka analiza może być bardzo niewygodna. Korony mogą pospadać. Tam nikt nie chce niczego wygrać co chyba widać? I tak się pewnie stanie.
Dla niektórych, perspektywa ma ograniczony zasięg, Siedząc pod stolikiem umyka takim obserwatorom bardzo wiele. 🤣🤣🤣
Plus konieczne reformy np. w Wymiarze Sprawiedliwości.
A , co Wy na to: youtu.be;? Rzeczpospolita!! Polska!!! Może pomożecie?