Czas pomyśleć o przyszłości

Tak tak, już teraz trzeba wyraźnie wskazać kto będzie kandydatem na Prezydenta RP Obozu Patriotycznego. Panu Dudzie podziękuję w osobnej notce i zaproponuję mu pewną fuchę za pracowite "wspieranie" Dobrej Zmiany - oczywiście przy okazji nie pominę paru innych polityków.

Ale do rzeczy. Moim zdaniem PiS zmarnował przez osiem lat swój polityczny brylant, jakim niewątpliwie jest Beata Szydło. Od początku było wiadomo, że w Brukseli lewizna ją zmarginalizuje, choćby za wyborczy wynik - wtedy najlepszy w Europie. Nie wspomnę już jak Pani Premier, będąc w EP, patrząc Ursuli w oczy powiedziała: Tak, jestem Europejką, ale przede wszystkim jestem Polką - i jestem z tego dumna. 

Dlaczego wysłano Panią Szydło do Brukseli? Tajemnicą "poliszynela" jest to, że Beata Szydło zagrażała drugiej kadencji Andrzeja Dudy, no i ośmieliła się bronić Antoniego Macierewicza i reform Zbigniewa Ziobro. Wszyscy ci, którzy przyłożyli do tego rączki, aby wysłać Beatę Szydło na delegację, powiem za Cejrowskim: Won z polityki! Myślicie że wyborcy nie pamiętają tego, jak "dudowy klan" usuwał swoich przeciwników? To była jedna z przyczyn że PiS dzisiaj nie rządzi. Nie chciałam o tym pisać w okresie wyborczym, ale teraz jeśli PiS chce wygrać, to będę punktowała polityczną głupotę i frakcyjność. Polska potrzebuje u steru ludzi z "jajami" i Prezydenta który zawsze będzie stał po stronie patriotycznej. -  który nie będzie przeszkadzał w koniecznych reformach.

Wniosek
Jeśli Prawica chce mieć mój głos w wyborach, to Beata Szydło musi być kandydatem na Prezydenta I musicie także jasno wskazać przyszłego Premiera - moim zdaniem powinien to być prof. Przemysław Czarnek.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [12:31] - Ula Ujejska | Link:

Ktoś wie jak taki kod wstawić na blogu lub w profilu?

<iframe width="424" height="238" src="https://www.youtube.com/embed/..." title="Telewizja Republika. Oglądaj na żywo ❗ 📺📱💻" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

To TV Republika na żywo - i podobno można go wstawić na blogu.

 

Obrazek użytkownika admin

02-04-2024 [16:35] - admin | Link:

@Ula, na NB to nie zadziała bo jest wyłączona taka możliwość ze względów bezpieczeństwa (uruchamanie kodu może popsuć witrynę). Poprawiony baner masz w poprzedniej notce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [16:53] - Ula Ujejska | Link:

Admin
Dzięki za info i za baner. No szkoda, bo mogłabym mieć TV Republika na żywo w profilu.

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [13:06] - tricolour | Link:

@ula

Jeżeli chcecie naprawdę myśleć o przyszłości, to nie za pomocą zmarnowanych brylantów tylko za pomocą atrakcyjnego potencjału nowych osób.

Czy zmarnowany brylant, to jest ta osoba, która z prędkości 50km/h rozbiła do tego stopnia opancerzone Audi, że nie dało się odczytać rejestratorów w samochodzie, przy czym drzewo wcale nie ucierpiało, ale trzęsienie ziemi wywołane zdarzeniem uszkodziło miejski monitoring?

Wolałbym mniej destrukcyjnego prezydenta, szkoda przyrody.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [13:33] - spike | Link:

@tri
ciebie członku Collegium Fallusa, ktoś powinien z prędkością 50 km/h kopnąć w duupę, drugiej prędkości kosmicznej byś nie uzyskał, ale w Berlinie byś wylądował.

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [13:44] - tricolour | Link:

@spike

Na twoim żałosnym przykładzie można zobaczyć moc prawdy - ukazywania realnych cech osobowych. 

😁😁😁

Ps. Nie chcę prezydenta - tchórza.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-04-2024 [14:20] - Tezeusz | Link:

Już czuć gówno sowieckie #tri idioty

Obrazek użytkownika mjk1

02-04-2024 [14:22] - mjk1 | Link:

Nie zrozumiałeś spike.
Trójkolorowy pokazał tylko, jakie piekło rozpętają Wybiórcza i TVN jak kandydatem zostanie Szydło..
PiS miało już poważnego kandydata, którego nagle zastąpił, nie wiedzieć czemu, mąż Kornhauserówny - kandydat krakowskiej diaspory.
Należy zapytać, dlaczego ten poważny kandydat wtedy odmówił i czy zechce kandydować teraz?

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [14:36] - tricolour | Link:

@mjk

Dokładnie. A w zanadrzu jest niedorobiony ksiądz jeszcze, ten, którego traktowano jak papieża, bez mała.

Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni, by tego nie... wyobrazić sobie.

😛

Obrazek użytkownika mjk1

02-04-2024 [14:47] - mjk1 | Link:

@ Tricolour
Jeżeli kandydatem zostanie Szydło, będzie to oznaczało, że POPiS-owym kandydatem jest Tusk.

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [14:52] - tricolour | Link:

@mjk

Tak, może być Tusk i wtedy będzie starcie tego, który uciekł do Brukseli z tą, która bierze pieniądze od szmaty.

Jeńców nie będzie...

Obrazek użytkownika Darek65

02-04-2024 [15:02] - Darek65 | Link:

Ktokolwiek by nie był kandydatem PIS-u, to Czerska i Wiertnicza rozpętają piekło. To nie powinno mieć znaczenia. Ważniejsze jest, aby była odpowiednia strategia, konsekwencja w działaniu i odpowiedni przekaz.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [17:11] - spike | Link:

@mjk
a co mnie obchodzi GW czy TVN, to tego bęcwała "źródło wiedzy", odniosłem się wprost do jego komentarza o samej B.Szydło, który mógł napisać tylko łachudra, dodam tylko że ten bęcwał co spowodował kolizję, został osądzony jako winny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [17:20] - Ula Ujejska | Link:

Spike
Wiesz dlaczego Kuńfa tu pyskuje? Bo jak PiS wystawi Beatę Szydło a rympały Tuska, to nikt o Kuńfie w mediach nawet nie wspomni. 🤣

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [18:50] - spike | Link:

@Ula
to Kuńfa ma aspiracje prezydenckie????
żaba też nadstawiała nogę do podkucia, prędzej będą robić za V kolumnę, by odebrać głosy PiSowi.
Spoza PiSu, ZP, to bym widział na kandydata np. Jakubiaka, a podoba mi się też S-Wolski, on chyba w PiSie jest.

Moje typowanie Szydło premierem, wice Morawiecki, na prezydenta prof.Czarnek, prof.Nowak, Jakubiak, S-Wolski.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2024 [08:56] - Ula Ujejska | Link:

Spike (18.50)
//to Kuńfa ma aspiracje prezydenckie????//
To nie wiedziałeś że "uśmiechnięty" Bosak to kolejny kandydat na jedynie godnego? Natomiast Braun "wieszatiel" przejął po JKM królewskie aspiracje, ale Tusk już mu przyznał inną rolę - zajmie fuchę po przedwojennym kacie Maciejewskim.

Obrazek użytkownika Jabe

02-04-2024 [19:38] - Jabe | Link:

O „Kuńfie” w spisiałych mediach istotnie nie wspominano, a jednak istnieje.

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [17:29] - tricolour | Link:

@spike

Bo ty zakłamany xuj jesteś, co ci udowadniam za każdym razem i teraz też: "Pojazd uprzywilejowany – pojazd wysyłający sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi".

Szydło jechała po cichu.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [18:41] - spike | Link:

@tri-członku
nie ma sensu tumanowi jakt y tłumaczyć co i jak, ale sąd był innego zdania, ten palant spowodował kolizję, to był słuszny wyrok.
Ciekawe ile dni masz prawo jazdy, pewnie przejechałeś kilka km, więc się doucz, stanowisz zagrożenie dla siebie, rodziny i innych.

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [19:18] - tricolour | Link:

@spike

Palant to ty jesteś. I szmatławy tchórz, który wypiera fakty: BORowcy zmienili fałszywe zeznania o użyciu sygnałów dźwiękowych i stali się współwinni, jak kierowca Seicento. Na dodatek Szydło chciała nawiązkę "przekierować" na Caritas i podała numer konta Caritasu, nie swój, ale z braku możliwości prawnej takiej wpłaty (nawiązkę może dostać tylko osoba, której nawiązkę zasądzono) kierowcy Seicento groziło pięć lat kryminału za brak wpłaty na konto poszkodowanej szydło - z definicji nawiązki. Krętacze jesteście od góry do dołu.

Więc rusza program cela++ 

😁😁😁

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [21:26] - spike | Link:

@tri, co ty bredzisz
ćwok z Seicento już na początku się przyznał, potem zjawił się "jak z rękawa" "papuga" i kazał mu zmienić zeznania i ten zaczął mataczyć, a że mataczył, dowodzą tego inni, co ustąpili miejsca kolumnie, żaden z nich nie włączył się do ruchu, tylko ten koleś, a pewnie nie jest ci znany przepis, że nim włączysz się do ruchu, masz psi włączyć kierunkowskaz i obowiązowo sprawdzić, czy od tyłu nie nadjeżdża inny pojazd, a koleś po pierwszym z kolumny, od razu skręcił w lewo, zajeżdżając drogę BORowcom, co też sam na początku przyznał. Co do sygnalizacji, to nie mają znaczenia, wszyscy prawidłowo zareagowali, ustępując miejsca, tylko ten jeden "się spieszył" i zajechał drogę.
Sygnalizacja mogła być, ale możliwe, że była wyłączona, bo było dość późno, nie chcieli hałasować, ale to nie miało wpływu na kolizję!

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [22:14] - tricolour | Link:

@spike

Durniu palantowaty, czytaj swoją prasę sprzed lat:

1. "Limuzyna jechała mniej więcej 55 kilometrów na godzinę. Jej kierowca zaczął hamowanie, trafił na studzienkę w jezdni - co utrudniło manewr.
Biegli wyliczyli, że funkcjonariusz na reakcję miał sekundę.
Po uderzeniu w fiata, wjechał w drzewo z prędkością 30 kilometrów na godzinę"

2. "W wyniku kolizji ranne zostały trzy osoby. Najpoważniej ucierpiał kierowca limuzyny, który doznał złamań. Lekkie obrażenia odniósł drugi funkcjonariusz BOR i Beata Szydło. Premier została przetransportowana do szpitala w Oświęcimiu, gdzie przeszła rutynowe badania i prześwietlenia. Tego samego dnia helikopter zabrał szefową rządu do Wojskowego Instytutu Medycznego na Szaserów w Warszawie".

I co stara pierdoło? Złamania i rany przy trzydziestu na godzinę? Ładę było kupić, nie pancerne Audi. 

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [22:33] - Tomaszek | Link:

Kopyta se borowik połamał bo se kozak zapiął pasy za plecami . Pewnie z tobą Schwindelschule kończył . 
Aha
Hamowanie nie jest manewrem . Pewnie kolejny magister po Schwindelschule .

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [22:54] - tricolour | Link:

@tomaszek

O co sobie kopyta połamał przy trzydziestu? O poduchę na ryj, drugą na kolana i kurtynę z boku? 

Zaiwaniali paka pięćdziesiąt, wyłączyli sygnały, by nie denerwować ludzi - jak zeznawał borowik, że nigdy nie jeździli na sygnale. Seicento wyjechało, a ci przypierniczyli w drzewo, że się kulasy połamały.

Żeby zatrzeć ślady, to się komputery w samochodzie nagle popsuły i monitoring miejski zresetował, też nagle - proste jak drut. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [00:57] - Tomaszek | Link:

Już ci pisałem kolorowy że poproś małolatów o policzenie energii . Tu https://www.youtube.com/watch?... zderzak , strefa zgniotu nie ruszona .. Aluminiowa blacharka pogięta  jest Sraudik w 50" prawie nie bity . Plastikowy zderzak urwany strefa zgnio tu prawie nie ruszona , Blacha pogięta i ślad po Sebie frajerze . W najlepiej nawet wypasionych samochodach poduszek pod kolana nie ma . Tam jest belka poprzeczna i nawet gdyby były to gówno zrobią .  Są w kierownicy słupku i w siedzeniach z boku . To jednak było bliżej trzydziestu . Na dzrewie też ślad drobny . Co podmienili ? Były zdjęcia z monitoringu parę kilometrów wcześniej i koguty błyskały . Niezależnie od tego kutas w lusterka nie patrzył bo jest dupa i frajer . i nie wiem o jakich komputerach piszesz bo podstawowe sterowniki np silnika nie zapisują prędkości w pamięci . Szukali półgłówki i im bardziej szukali tym bardziej nie było . I nawet w Brytanii , gdzie CCTV to przemysł narodowy na ulicach peryferyjnych monitoringu po prostu nie ma . Pierdolisz tu farmazony i liczysz że przejdzie . To poziom twojej Schwindelschule z Czerskiej i Wiertniczej .
Nie u mnie , ni chu ...steczki .
Aha
Tu jest zdjęcie mercedesa diany , który uderzył w filar przy prędkości 100 km/h wcześniej jechał 160 czyli tak jak pierdolisz . 
https://viva.pl/ludzie/newsy/s...

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [08:52] - tricolour | Link:

@tomaszek

Po grzałkach w układzie chłodzenia wtopiłeś po raz kolejny: "W najlepiej nawet wypasionych samochodach poduszek pod kolana nie ma".

Są, wiejski głupku, po nieukończonym technikum. Są znów w Renault. I nie tylko...

Zatrzymałeś rozwój swego mózgu na etapie konia z pizdoj i już nigdy na nic więcej nie będzie cię stać.

😁😁😁

A co do monitoringu miejskiego: "Uszkodzone zostały dwie płyty. Zawartość jednej nie była istotna, ale na drugiej znajdowało się nagranie z monitoringu, z którego został sporządzony przez policję protokół oględzin i przekazany do dyspozycji sądu. W opinii ekspertów z Biura Ekspertyz Sądowych w Lublinie nie było sposobu, by odzyskać dane. Według nich płyta została uszkodzona mechanicznie".

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [23:24] - Tomaszek | Link:

Kolorowy jełopie 
Grzałką o mocy 1 KW chcesz podgrzać 150 kg silnika . Szklankę wody może ? co ? Samochód nawet mały porodukuje ponad 20 KW ciepła . A twój na felgach czterdziestkach jeszcze więcej . Ten kilowat to tam psu na whoy . Pewnie Renówka go dla takich jełopów jak ty zrobiła zamiast ogryzków pizzy . Podobnie jak poduszki łechtaczki do pół łydek . Znów złamasie pojecie rzędu wielkości się kłąnia jełopowi po Schwindelschule . Mieszczuch spod mostu  . Pewnie ci ogryzki pizzy z jagodna spleśniały to takie farmazony wypisujesz . I w końcu po paru latach napisz jaka to Renówka . Co ? W necie znaleźć nie możesz .

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [23:35] - tricolour | Link:

@tomaszek

I co - zesrałeś się po raz kolejny, debilu z technikum. Durny się urodziłeś, durny szkoły nie skończyłeś i durny umrzesz.

Na krótkim obiegu masz z półtora litra wody. Kilowat to kilodżul na sekundę czyli 250 kalorii na sek. Czyli w sekundę możesz podgrzać ćwiec litra wody o jeden stopień czyli cały krótki obieg w sześć sekund o jeden stopień. Na minutę dziesięć stopni, część pójdzie w metal, ale to nie srebro więc przewodnictwo cieplne słabe.

I tak to działa we wszystkich dieslach Renault do dziś: w zimie po trzech, czterech minutach jazdy masz ciepło w samochodzie.

Jaka renowka? Ładna. Już czwarta mojej żony - zobacz w co wsadzali 2.0 blue dCi 200KM EDC, to będziesz wiedział.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-04-2024 [09:02] - Tomaszek | Link:

A co to Laguna , najmłodsza 15 lat . Żaden obciach ale Laguny tak długo nie żyją . I whoya tam grzeje ten kilowat , tak że to chyba  te półtora litra to trzy flaszki . Tylko czyści baterią więc często jest porozłączana . Poproś Jugola o zdjęcie żony i renówki , potem znajdź model . Syna i łódke przesłał wcześniej . Ona na silniku jeździ gołym już czwartym ?

Obrazek użytkownika tricolour

04-04-2024 [09:26] - tricolour | Link:

@tomaszek

Znów wtopiłeś durniu bez szkoły.

Lagunę zakończyli produkować w 2015. Umiesz, kretynie, obliczyć ile lat upłynęło od 2015 do 2024? Nie umiesz, dlatego jesteś durniem.

2.0 blue dCi 200KM EDC z poduszkami na kolana był montowany tylko w jednym modelu Renault i tylko w wersji Initiale Paris.

😁

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-04-2024 [20:15] - Tomaszek | Link:

Do Renówek mam sentyment z dzieciństwa , ojciec miał Dauphine , fajna jasno turkusowa z tapicerką w szaro białą pepitkę . Cukierek . Na ryby , pikniki wczasy , wypady . Inny świat przy śmierdzących Warszawach i skarpetach zwanych Syrenami pod blokiem .Ja sam trzydzieści kilka lat temu miałem Fuego , kiedy królowały Fiaty i Poldek . A ty nawet nie wiesz jeszcze jaka Renówka ci się śni . Bo jeżeli twoja żona jeździ na silniku z poduszkami pod kolana to daj jej dżentelmenie jeszcze pod dupę , bo wtryskiwacze wystają .

Obrazek użytkownika spike

03-04-2024 [10:03] - spike | Link:

@tri -durniu
o czym ty piszesz, nie o skutku kolizji tu mowa, a jej przyczynie, że ten młody bałwan spowodował kolizję, nie BORowcy !

PS. o jakiej studzience mowa, wystawała z jezdni na pół metra, a może była odkryta ???

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [10:37] - tricolour | Link:

@spike

Jest dla mnie najzupełniej oczywiste, że taki bolszewicki cwel, jak ty, nie rozumie, o czym piszę. Bolszewika nie interesuje "dlaczego" tylko "kto" - jak ciebie.

A "dlaczego" jest jasne: kierowca Seicento nie zauważył uprzywilejowanej kolumny, bo ta zapieprzała bez wymaganych sygnałów czyli była nieuprzywilejowana. Oczywiście wymusił pierwszeństwo, ale za taką prostą kolizję na niskiej prędkości jest mandat i do domu o własnych siłach... ale jest zonk: monitoring oraz zapisy w samochodzie rządowym, które przeczą partyjnej wersji jazdy żółwim tempem na sygnałach. Zapisy trzeba było usunąć, a faceta zapuszkować.

Obrazek użytkownika spike

03-04-2024 [11:33] - spike | Link:

@tri -ćwoku:)
nienawiść zalewa ci rudą czaszkę, jakby "kierowca" Seicento nie zauważył kolumny, to by nie zjechał na pobocze, podobnie jak pozostali kierowcy !
Dlaczego pozostali nie ruszyli zaraz po przejeździe pierwszego BORowca, dalej czekali, tylko ten jeden się wyłamał, NIE SPRAWDZIŁ W LUSTERKU, czy droga wolna, miał taki obowiązek, wynikający z przepisów drogowych, jak też "zdrowego rozsądku", do czego SAM SIĘ PRZYZNAŁ na początku !
Do tego jest wyrok sądu, który uznał jego winę !
fallusowy łbie :)))))))))))))))))))))))))))))))
 

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [12:41] - tricolour | Link:

@spike

Nie nienawiść tylko konsekwencja: skoro ja dla ciebie jestem członkiem, to ty dla mnie jesteś cwelem, sam przyznasz, że to oczywiste. Bardzo się przy tym cieszę, że lepiej na tym wychodzę - też to musisz przyznać oblizując usta, po kiszce.

Po drugie: przecież piszę, że kierowca Seicento wymusił. Oczy ci zalała lepka ciecz, to się wytrzyj i jeszcze raz przeczytaj: jest wymuszenie, jest kolizja i jest mandat - i po krzyku. Problem w tym, że z audi nic nie zostało, są ranni i połamani. A skąd ranni gdy prawa i sprawiedliwa kolumna jechała prawo i sprawiedliwie?

I tego twoja przecwelona głowa nie ogarnia...

PS. Dlaczego jeden się wyłamał? Dokładnie z tego samego powodu, przez który wszyscy do Smoleńska dolecieli szczęśliwie, a jeden się wyłamał - trzeba było uważać.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [22:37] - Tomaszek | Link:

Kolorowy
Dla ciebie to nie żadna cela + . W psychiatryku też może być problem , bo tam są wariaci , nie jełopy  .

Obrazek użytkownika Adam66

02-04-2024 [18:16] - Adam66 | Link:

@mjk1 
Rozwiń proszę temat tego "poważnego kandydata" PISu na prezydenta, czy chodzi o prof. Nowaka?  Prof. Nowak jest wspaniały z małym defektem jednak, który to defekt mendia rozdmuchają na wielką skalę, mianowicie, prof. Nowak jest zbyt delikatny i dyplomatyczny, byle pyskaty przegłup Go zakracze.  Wywiady z profesorem to świetne źródło wiedzy ale przekaz jest zbyt monotonny i często zbyt długi.  Tutaj chyba tylko prof. Czarnek by pasował bo wiedzy mu nie można odmówić a jego riposty są krótkie i cięte, byle głupek (a po stronie KO tylko tacy się do prezydentury wyrywają) prof. Czarnkowi nie da rady. 
A mąż Kornhauserówny został wybrany przez usraelczyków, na co otwartym tekstem nawet Kaczyński kilkakrotnie narzekał...

Obrazek użytkownika mjk1

03-04-2024 [10:53] - mjk1 | Link:

@Adam66
Specjalistą od PR nie jestem. Patrzę z własnej perspektywy.
Dla mnie idealnym kandydatem byłby profesor Andrzej Nowak a dyplomacja i delikatność jest wg mnie zaletą nie wadą. Podkreślam wg mnie.
W jednym możesz mieć rację, że byle głupek może go zakrakać. Pytanie jednak, czy "krakanie głupka" jest bardziej wartościowe i lepsze od spokojnej rzeczowej wypowiedzi?
Niestety nasz, pożal się Boże elektorat, cały elektorat, jest w swej masie, tak fantastycznie tępy, że na bank opowie się za głupkiem. 
Elektorat mamy, jaki mamy i tego nie zmienimy, bo na wiedzę jest wyjątkowo odporny. Należy więc podszkolić profesora.
Pytanie tylko, czy się zgodzi na to, aby przypodobać się głupkom? Ja osobiście odmówiłbym.
A profesor Czarnek? Też byłby dobrym kandydatem. Pytanie jednak, czy Kaczyński go wystawi? 
Jeżeli nie, sam sobie odpowiedz dlaczego?

Obrazek użytkownika Adam66

03-04-2024 [19:36] - Adam66 | Link:

@mjk1
Dzięki, widzę że mamy podobne podejście co do kandydata na przezydenta.  A co do Kaczyńskiego, przez pewien czas łudziłem się, że coś zmieni na lepsze ale dużo pozmieniał żeby zostało tak samo, a teraz jeszcze gorzej.  Odkąd wykopał Szydło do eurokołchozu, jest tylko zjazd w dół, na dodatek do "piątki Kaczyńskiego" (przegranie Sejmu i Senatu, przegranie wyborów samorządowych i eurokołchozowych oraz wyborów prezydenckich) dorzucił punkt szósty, czyli ponowne kandydowanie na prezesa.  Odbieram to w ten sposób, że Kaczyński chce się upewnić, że prawica ulegnia całkowitemu rozpadowi a jeśli jeszcze jakieś niedobitki zostaną, to on chce mieć pewność, że ich też wykończy.  

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [22:21] - Tomaszek | Link:

Debilu kolorowy
Premier RP jeździ samochodem z kierowcą tępy łosiu . Jak ostatnie przypadki pokazały borowikiem esbeckim . Whoy warte to Audi jak się tak rozyebło . Jeżeli były tam rejestratory to borowiki je też rozjebały . Frajer co się wyebał pod Audika został wyyebany dwa razy . Najpierw na zrzutce , potem na wyborach . O takich jak on to na wyboracj jajca mówili . Biorą udział ale nie wchodzą . Poradź mu może żeby następnym razem w drzewo z dyni przyyebał . Drzewo może ocaleje . A na koniec twój brylant .https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2024 [23:04] - tricolour | Link:

@tomaszek

Premierka kupiła sobie samochodkę za dwie i pół miliony, która się rozpada na drobne fragmentki przy trzydziestu kilometry?

Baba się nadaje tylko do pierogów.

😛😛😛😛😛

PS. Ten twój niemiecki szmelc też przy trzydziestu rozpierdziela się?

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [23:49] - Tomaszek | Link:

Kolorowy
Premierka nie kupuje sobie samochodów jak byś nie wiedział . W Shwindelschule nie uczyli ?. Reklamacje na Sraudiki przyjmuje firma Sraudi . 
Mój szmelc , którym jeżdżę jest angielski . Niemiecki sobie stoi i drogo kosztuje . To nie chiński składak na desce na zdjeciu od Jugola .
Trzydzieści na trzy ł tony . Poproś małolatów żeby ci energię policzyli .

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [00:19] - tricolour | Link:

@tomaszek

Zawsze proszę syna, by mi coś policzył, energię także. Ojciec powinien dbać o dzieci. Chcesz o tym porozmawiać czy też jest to dla ciebie - jak ostatnio się okazało - zbyt drażliwy temat?

😁😁😁

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [01:08] - Tomaszek | Link:

I co ? wyszło jak na zdjęciu na dole ? https://viva.pl/ludzie/newsy/s...

Obrazek użytkownika mjk1

03-04-2024 [14:38] - mjk1 | Link:

@ Tomaszek
Jeżeli samolot nie nie mógł się rozpaść przy 250 km/h, to pancerna limuzyna też nie mogła mieć takich uszkodzeń przy 30/km/h.
Wytłumaczenie jest tylko jedno: TO BYŁ ZAMACH!!!
Winnego nie muszę chyba wskazywać?

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [23:01] - Tomaszek | Link:

Mjk
Ty widziałeś tego Audika i to drzewo ? . Nie pajacuj . Te zdjęcia to z Merc Diany . Audik rzekomo tak jechał . Tylko jakoś nic mu się nie stało w porównaniu . Trochę pogiętej blachy i połamanych plastików . Na drzewku też ledwo kora odłupana . Co przykleili nową ? 

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [23:44] - Tomaszek | Link:

Chyba ci kolorowy nie wyszło , pewnie młody Jugol cewki nawijał .

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

03-04-2024 [16:14] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri szparo, twoje wywody miałyby może sens, gdyby to Szydło siedziała za kierownicą. A ty, głupia szparo, winisz pasażera o spowodowanie wypadku? naprawdę jesteś debilem rzadkiej próby. Nawet gdyby Szydło nakazała szybkie przemieszczanie się, to rolą borowców jest takie planowanie trasy i taka jazda, żeby.dojechać na czas, bezpiecznie i zgodnie z prawem. Po to są szkoleni i za to biorą pieniądze. A że borowcy to takie same szpary jak ty, to zostało pokazane jak milicja Tuska zrobiła wjazd do pałacu prezydenta. Same πPy.

Obrazek użytkownika tricolour

03-04-2024 [16:59] - tricolour | Link:

@ludek

Odezwał się myśliciel partyjny - rolą pilotów było takie planowanie trasy, by bezpiecznie dolecieć do Smoleńska. Po to są szkoleni i za to biorą pieniądze. Ale że piloci to takie szpary jak twoja pokraka, to zrobili hurtowy wjazd do świętego Mikołaja zabijając wszystkie πPy, które się zmieściły, śmialo.

😁😁😁

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [23:52] - Tomaszek | Link:

 Weź ty swoje czterdzistkę koło i się yebnij w czoło półgłówku . Jaka trasę planować to może maszynista we Wrocławiu jak po polu driftuje parowozem  ? Tu sa korytarze i kontrola lotów . Półtora kilometra przed pasem i dwieście metrów w bok . Pewnie dlatego że ryży z ruskim mieli lądować po akcji żeby pasa nie blokować .

Obrazek użytkownika tricolour

04-04-2024 [00:00] - tricolour | Link:

@tomaszek

Ruski siłą w mgłę ciągnął? A może gadał, że warunków do lądowania nie ma? 

Co, ja, kurwa, nie wyląduję? No i w pizdu, taki misterny plan.
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-04-2024 [08:42] - Tomaszek | Link:

Nie ruski mgłę zrobił i w czarną dupę sprowadził . I jeszcze system automatycznego naprowadzania zabrał . Plan był misterny , nawrt kolorowego wymyślili .

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

04-04-2024 [09:07] - Władysław Ludendorf | Link:

tak @tri szparo, masz absolutną rację, a szparą jesteś, bo wszystkim życzysz smacznego, tylko że tego nie bierze się do ust. Nie domyśliłeś się?

Obrazek użytkownika tricolour

04-04-2024 [09:19] - tricolour | Link:

@ludek

Jest oczywiste, że mam rację. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż cudza (w tym konkretnym przypadku moja - jak zwykle) racja i stąd takie tabuny podążających za mną - przewodnikiem. Ty też się do nich zaliczasz, ale jesteś taki bardziej nieśmiały, bo nasłuchujesz z ukrycia. Inni otwarcie i regularnie.

Zalecam ci jakąś formę terapii, bys się bardziej ośmielił i nasłuchujował bez zbędnej krępacji. Smacznego.

🖕

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-04-2024 [13:11] - Marek Kudła | Link:

Żeby już wskazać kandydyta ZP na kolejnego prezydenta RP , to najpierw potrzebne są wybory nowego prezesa w PIS – młodszego, odważnego człowieka !  Wybory prezydenckie będą w lipcu 2025 roku.  Nie chcemy więcej chanukowego prezydenta !  Chcemy i potrzebujemy prezadenta z „jajami”, typu Czarnek czy Tarczyński !  Chcemy delegalizacji PZPR przepoczwarczonej w Lewicę i zakończenia wreszcie komunizmu w Polsce !  Chcemy postawienia ultimatum Ukrainie: albo ekshumacja pomordowanych Polaków przez ukraińskich ludobójców, albo veto w sprawie ich wstąpienia do UE i NATO !  Chcemy wydalenia niemieckiego agenta Tuska ps. „Oskar” z Polski !  Chcemy likwiacji TVN jeśli ta stacja będzie nadal stosowała kłamstwa i manipulacje wobec Polaków !  Chcemy gruntownej reformy sądownictwa w Polsce i reformy nauczania studentów na studiach prawniczych.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [14:03] - Ula Ujejska | Link:

Marek Kudła (13.11)
Pełna zgoda. Oby tak się stało a PiS dostanie mój głos.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [01:10] - Tomaszek | Link:

UU
Osiem lat mieli , a potem "bieda biedoj , kupił kania a koń z pizdoj"

Obrazek użytkownika mjk1

02-04-2024 [14:27] - mjk1 | Link:

Odpowiedź już otrzymałeś Mareczku.
Jest nim uwalenie ziobrystów za szczerą wypowiedź Jakiego o działaniach Morawieckiego.

Obrazek użytkownika Darek65

02-04-2024 [15:04] - Darek65 | Link:

"Nie chcemy więcej chanukowego prezydenta" - obawiam się, że jesteśmy już na tym etapie, że mamy, delikatnie mówiąc, mało do powiedzenia :)

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [22:52] - Tomaszek | Link:

Kudłaty
Przykład Bocheńskiego jako młodego wykształconego z dużego miasta byłby może niezły . Ale jego promocja zaczęta od walenia nura do pustego basenu w Wawce to kolejne sranie sobie w sytuację . Reszta to sranie w banię i puszczanie bąków w wannie . Potem tylko zgrzytanie protez  bo wygrali czyli przerypali . 
Chcieć to se możesz . A w medycynie niedługo dupa będzie narządem rodnym , jak tak przerypią jeszcze z raz , Na moje konto też .

Obrazek użytkownika Darek65

03-04-2024 [07:42] - Darek65 | Link:

Tomaszek
Nie do końca się z Tobą zgadzam. Uważam, że przykład Bocheńskiego, to mała jaskółka, która niestety nie uczyniła wiosny. Już samo jego pojawienie, wywołało sporo zamieszania, pokazało miałkość intelektualną Trzaskowskiego. Poza tym, jest to dobra odskocznia do dalszych działań. Pokazał, to przykład Jakiego, który mimo przegranej w Warszawie, z powodzeniem działa dalej. Problem tkwi gdzie indziej. Po pierwsze, za mało takich Bocheńskich, po drugie, to powinno się dziać z pewnym planem, a nie takie ad hoc, a po trzecie praktycznie nie ma wsparcia ze swoich szeregów. Beton PIS-owy trzyma się mocno.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2024 [08:26] - Tomaszek | Link:

Darek
Bocheński to tylko przykład promowania przez nury do pustego basenu . Takich Bocheńskich jest bez liku .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-04-2024 [13:13] - Marek Kudła | Link:

„Pan”  A. Duda tak przejął się rolą prezydenta i tak chciał być prezydentem wszystkich Polaków, że zaliczył wiele głupstw oraz kardynalnych błędów !  Do tych błędów zaliczam pozbycie się A. Macierewicza z funkcji Ministra Obrony, zawetowanie likwidacji TVN, oraz zablokowanie reformy sądownictwa !!!!
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-04-2024 [13:15] - Marek Kudła | Link:

Posunięcie z B. Szydło nie było błędem.  Beata była świetna na początek, ale po jakimś czasie stanowisko burmistrza, które piastowała w samorządzie było za mało na stanowisko premiera rządu.  Tutaj M. Morawiecki bił ją na głowę w wykształceniu finansowym, ekonomicznym i zarządzania. Pamiętajmy, że M. Morawiecki wyciągnął gospodarkę Polski z potwornych kryzysów typu Tusk, pandemia i wojna na Ukrainie, na 20 miejsce w świecie !!!  Takie coś bez szerokiej wiedzy ekonomicznej byłoby dla B. Szydło niemożliwe.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [14:00] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię o pozostawieniu Pani Szydło na urzędzie Premiera ale o wystawieniu Jej a nie Dudy na drugą kadencję.

Obrazek użytkownika Darek65

02-04-2024 [15:07] - Darek65 | Link:

"Tutaj M. Morawiecki bił ją na głowę w wykształceniu finansowym, ekonomicznym i zarządzania." - i tym bił na głowę, podpisał wszystko, co mu Bruksela podsunęła ?:) Zaiste, wojownik, jak się patrzy :)

Obrazek użytkownika Hornblower

02-04-2024 [13:17] - Hornblower | Link:

Czyli Ula co? Prezes Kaczyński won z polityki ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [13:58] - Ula Ujejska | Link:

 Hornblower
To jest ostatnia kadencja Prezesa na tym stanowisku, obiecał że odejdzie.

Obrazek użytkownika Hornblower

02-04-2024 [14:28] - Hornblower | Link:

- Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany. Wcześniej oceniałem, że kierowanie partią do 2025 roku wystarczy. (...) Dziś jasno mówię: zgłoszę swoją kandydaturę na prezesa Prawa i Sprawiedliwości i poproszę o wybór na kolejną kadencję. Oczywiście to delegaci zdecydują, ja uczynię wszystko, by ich przekonać do takiego wyboru - powiedział Jarosław Kaczyński. To z tygodnika Sieci, bodajże z nr 10 tego roku.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-04-2024 [16:38] - Ula Ujejska | Link:

 Hornblower
W nadchodzących wyborach szykuje się totalna klęska PiS, po której Prezes odejdzie na zasłużoną polityczną emeryturę

Strony