Wespół w zespół, wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc!

Jak kraść to miliony, jak kochać to na zabój.

Miejsce: Komenda policji na Wilczej w Warszawie.
Problem: Jeden z dwudziestu ośmiu funkcjonariuszy podejrzanych o ojcostwo dziecka policyjnej praktykantki.

                           

Coraz bardziej otwarta na seks jest ta uśmiechnięta Polska

O sprawie poinformował za pośrednictwem portalu X znany policjant i negocjator Dariusz Loranty (pisownia oryginalna):

Policyjne wiewiórki z warszawski uprzejmie doniosły, wpłyneło pismo z żądaniem podania personaliów f-szy z Wilczej i OP w liczbie 28 chłopa. Celem pobraniu materiału do badań. Praktykująca w prewencji przez 2 miesiące bardzo otwarta osoba z macicą zaszła w ciążę.
Wskazanie personaliów, f-sz odbywających w tym czasie patrole w rejonie centralnego śródmieścia, zawężą krąg osób podejrzewanych o wkład (własny) we wzrost populacji RP. Nowoczesna i nie konsekwentna (Nie znała facetów) młoda f-szka ma problem .. może jakaś zrzutka.

https://twitter.com/negocjant/status/1768619963361747220

Dlaczego praktykantka nie może urodzić syna pułku? Dla dobrej jakości było ich 28. No ale ojciec może być tylko jeden. Mam nadzieję, że jest żonaty, to wtajemniczenie jakieś ma.A podobno Polki nie chcą rodzić. Pewnie ten 21 trafił oczko a przeciez mogła wyskrobać, a jednak chce urodzić.
Szacunek
Jeśli było po starszeństwie, to czego tu dochodzić? Jeśli zgodnie z pagonami, to też sprawa w miarę klarowna. Ale zdaje się że było jak na strzelnicy, każdy strzelał ale tylko jeden trafił „10”. Jak wiemy w Warszawie panuje pewien „dupiarz” to może on? Może policja jest czysta?
Szkoda tylko chłopa bo na starcie będzie miał 27 szwagrów. A swoją drogą dziewczyna nadaje się: otwarta na kontakty, pomocna, nie odmówi potrzebującemu. Po powrocie z macierzyńskiego powinna zostać dzielnicową.

ps.
Pod przewodnictwem Kierwy rzeczy niezwykłe się zaczynają dziać w policji - kalecy ozdrawiają, policjantki zachowują się niczym króliczki...co jeszcze ciekawego za chwilę się wydarzy?
Idealna definicja pracy zbiorowej?. To będzie jak "dywizyjne dzieci" LWP?
Wszystko zostanie w rodzinie Uśmiechniętej Polski?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

17-03-2024 [11:33] - sake3 | Link:

Uśmiechnieta Polska się panu nie podoba?Niech no tylko dowie się o tym Tusk.Cieszmy się że malejącej liczebnie Polsce przybędzie choć jeden obywatelk/ka.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

17-03-2024 [12:17] - Siberian Husky Dog | Link:

Bez gwiazdek na czole?

Obrazek użytkownika sake3

17-03-2024 [12:57] - sake3 | Link:

Tego nie wiem,ale może łatwiej sprawdzić który z potencjalnych kandydatów na ojca ma te gwiazdki na czole.Na mur beton to on.jest tym bohaterem który Polsce przysporzy kolejnego obywatela.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

17-03-2024 [13:05] - Siberian Husky Dog | Link:

28 tabletek dzień Po nie pomogło,któraś zawiodła

Ale to się nazywa zaangażowanie w poprawę demografii, państwowe służby dają przykład,Wszystko jest dobrze. Służą Narodowi

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-03-2024 [13:33] - Kaczysta | Link:

Dzieciak kiedyś się dowie, że oficjalnie rozpoczęto poszukiwania tatusia wśród 28 facetów. A ciągle czytam, że polskie kobiety są mądre. Wiedzą kiedy, z kim i czy chcą mieć dziecko.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-03-2024 [13:30] - Kaczysta | Link:

Tyle roboty, że chyba musiała po godzinach zostawać
Niezła orgia tam była!
 

Obrazek użytkownika Jabe

17-03-2024 [16:23] - Jabe | Link:

Postrzelać chcieli, a granatników nie mieli.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-03-2024 [17:05] - Kaczysta | Link:

i

Obrazek użytkownika sake3

17-03-2024 [17:10] - sake3 | Link:

Magia czerwonego dywanu tak działa,że Tusk byłby przeszczęśliwy nawet gdyby nam przyznano 0,000042 %.

Obrazek użytkownika juur

17-03-2024 [17:01] - juur | Link:

"Celem pobraniu materiału do badań."
W karczmie siedzą smutni górale i piją piwo. Nie do śmiechu im bo Maryna ich  wszystkich wskazała jako potencjalnych ojców.
Ogólnie jest smętnie. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi, roześmiany od ucha do ucha Jasiek i mówi: " nie ma co się  martwić, krew pobierają z  palca..."

Obrazek użytkownika spike

17-03-2024 [23:02] - spike | Link:

Ja chyba wiem jak ma na imię ta przesympatyczna i koleżeńska praktykantka - Messalina.

Na TVN leci taki głupawy serial "Wspomnienia z akacji", akurat po jakimś filmie, właśnie leciał, chwilę oglądałem.
Ciekawa scena była, jedna z bohaterek nastolatka, też była kochliwa i okazało się, że jest w ciąży, rozpacz i lament, "ale ja jestem za młoda na dziecko! ".

To jest właśnie sedno tej walki o aborcję, za młode na ciążę, ale już dojrzałe do współżycia!