Cała władza w ręce… oligarchów!

Pięknie i obiecująco, a jednak Europa wzięta na celownik globalistów zakwitła buntem. W obronie uratowania Matki Ziemi zlikwidujmy rolnictwo, żywność przecież jest w sklepach! W obronie demokracji oddajmy władzę w ręce oligarchów, prawa obywateli to przeżytek. Spętani zarządzeniami, parytetami i ogólnikami dla dobra ludzkości ludzie pamiętający swoje otwarte, doznane wolności i marzenia swoich Ojców i Matek nie zgadzają się z absurdalnymi zarządzeniami i dyrektywami lewackich, komunistycznych elit UE. Przecież ci inspirowani komuną eurokraci dążą do zniszczenia porządku rzeczy naszej cywilizacji, co jest zrozumiałe jeżeli chcą zbudować Nowy Świat w którym nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy (?).
     https://ichef.bbci.co.uk/news/... 
Dziś “opornikiem” (z czasów Solidarności),  symbolem wolności i buntu jest ciągnik kierowany przez ciężko pracującego na roli obywatela, którego status unijni biurokraci chcą zmienić na status “niepokorny chwast przeszłości”, ktoś z już zniszczonej cywilizacji, bez znaczenia. Żywność wyhodujemy na GMO Ukrainie, a najlepiej w laboratoriach (Bill Gates).  Jak się komuś to nie podoba to niech wybierze dietę ze smakowitymi robakami, palce lizać. Przecież to oznacza złamanie naszego kodu historycznego “żywią i bronią” właśnie opartego na woli walki i pracy najlepszych synów Narodu. To oni w 1920 r. zatrzymali ten idiotyczny totalitarny czerwony pochód zagłady ze wschodu, a dziś sprzeciwiają się zalaniu nas wyniszczającymi  okólnikami z zachodu. Ciekawe co na to wyborcy para ludowej maskotki “Tygryska” jak on wytłumaczy im zaprogramowaną eutanazję polskiego rolnictwa. Rolnicy to twardzi Polacy ich tak łatwo nie oczaruje super nowoczesna propaganda oni mają geny kosynierów i zasiany rozsądek i twardość Witosa.

Największe baty należą się tu oczywiście politykom, którzy “pomylili ołtarze” i przecież wiedząc kim są ich nowi sponsorzy szczęśliwości, jak ćmy lecą do projektowanego zgubnego zielonego światła. Sęk w tym, że politykom zawsze chodzi o własne ego, możliwe  korzyści majątkowe i prestiż. Wtedy z podszeptów korporacyjnych lobbystów zapominają, że mieli reprezentować swoich wyborców, a nawet Naród i Jego interesy. Naiwnie myśleliśmy, że funkcjonujemy w systemie republikańskim, gdzie wybrani przez nas reprezentanci dbają o nasze interesy i interesy naszych dzieci. Jednak to tylko śpiewka przeszłości oczywiście oderwana od rzeczywistości, ale ciągle patriotycznie deklamowana przez polityków. 

Dziś przeciętny polityk (czy cała jego partia) jest w sytuacji piłkarza transferowanego z jednego do drugiego klubu korporacyjnych interesów, też dla osobistej chwały i zysku. Zawsze mówiłem, nigdy nie zakochuj się w polityku, to człowiek będący pod ogromną presją lobbystów pilnujących interesów wielkich korporacji, które za lojalne wsparcie potrafią się sowicie odwdzięczyć, jak i kolegów, którzy już połknęli haczyk sukcesu. Jeśli taki polityk nie pozwoli się skorumpować, to oni skoprumpują  jego siostrę, brata, teściową itd. Po prostu oni od tego są, to ich praca, za komuny robiła to Partia ze swoimi kuszącymi układami, a jeśli było trzeba to uruchamiała SB…

To, że Twój polityk będzie walczył o Twoje interesy to tylko Twoja naiwność z której przy odpowiednim poziomie spostrzegawczości i inteligencji kiedyś się wyleczysz. Jeśli autentycznie lubisz swojego polityka, daj mu szansę, uparcie patrz mu na ręce. Zwracaj mu uwagę, przypominaj mu o obowiązkach,  pomagaj mu pozostać czystym, ostrzegaj, że coś jest nie tak, że kierowany jest w jakąś brudną grę. Przecież polityka to świat szamba, świat śmiałych i niewyobrażalnych przekrętów dla dużych koncernów ze smakowitymi ochłapami dla polityków. 

My naiwnie i pogańsko  wtłaczamy naszych ulubionych polityków w nieomal święte ramki i nie posiadamy się z radości jeśli zaprezentują jakieś werbalne piruety, a w ich portfele strzelają lobbyści jak Lewandowski strzela do bramki… I trudno o lepszy wynik. To co nas otacza i to co nadchodzi to rezultat naszego obywatelskiego lenistwa i naiwności. Widzimy przecież, że idące  zmiany nie rozszerzają naszych praw, czy możliwości prosperity, ale nakładają na nas nowe restrykcje i kolejne podatki. Czy my na pewno chcemy takich zmian na jakie potulnie zgadzają się nasi reprezentanci w parlamencie? Czy mamy jeszcze samozachowawczy instynkt?

Nie chcę nikogo straszyć, tu chodzi o nie zainfekowany propagandą zdrowy rozsądek, ale to dopiero początek tego co nas czeka i na co zagłosują w Brukseli i w Warszawie polityczne popychadła konsultowane i kierowane przez zielone i czerwone międzynarodowe siły. Posiadane przez nich media klarownie nam wytłumaczą, że to jedyna słuszna droga i jesteś naprawdę wspaniała/y i postępowy, że zgadzasz się na chytrze i bałamutnie podsuwane ci rozwiązania. 

Zainstalowanie rządu Tuska w chyba najbardziej katolickim i konserwatywnym kraju europejskim jakim jest Polska było niesamowitym zwycięstwem sił globalistycznych, głównie przy pomocy zorganizowanego w ostatniej chwili zabiegu z “trzecią drogą”. Jednocześnie zapobiegło to sytuacji w której Polacy mogliby pokusić się o odegranie większej roli między skłóconymi wojną na Ukrainie Rosją i odczuwającymi kryzys Niemcami. Podporządkowanie Polski Niemcom pozbawi ją szans na podjęcie strategicznych decyzji infrastrukturalnych, wrzuci ją w wirnik  zależności i zadłużenia, kierując ją na przyjęcie euro. W ten sposób Polska zostanie podporządkowana Berlinowi i straci swoją szansę na wybicie się na samodzielność i “dogonienie” wysoko rozwiniętych krajów zachodu.

Przypomnijmy, że od przemian w 1989 r. dochód na głowę mieszkańca w Polsce wzrósł aż 300% (najwięcej w Europie), zostając najszybciej rozwijającą się ekonomią, na świecie dynamizmem ustępując tylko Chinom.

Wywołana na Ukrainie wojna po rozczepieniu narodowo zorientowanej Rosji od liberalnego Berlina ma tylko chłopakom z Davos pomóc w przyspieszeniu realizacji ich planów zbudowania większego europejskiego klimatycznego imperium, które byłoby wzorcem dla Ameryki. Dziś Europa staje się chorym człowiekiem dla którego wzrost ekonomiczny ustępuje wzrostowi sprawowanej przez oligarchię kontroli. Dlatego do pomocy przeforsowano sprowadzanie z Afryki i innych stron świata uchodźców często zupełnie nie przystosowanych do pożytecznego włączenia się do owocnego życia społecznego i gospodarczego. Oni mają być potrzebni do obniżenia poziomu naszego życia, obniżenia poczucia bezpieczeństwa i zniszczenia naszej lokalnej i narodowej tożsamości. Wtedy elitom będzie łatwiej nami rządzić…

W rezultacie sami poprosimy o podniesienie poziomu inwigilacji i większej kontroli społecznej przez organy bezpieczeństwa Państwa. Taki będzie rezultat i cel zamieszania i zmian jakie zachodzą dziś na naszych oczach. Dlatego polski rolnik nie tylko żywi i ziemię orze, ale i nasze wolności i Ojczyznę ocalić pomoże, czego daj Boże!

Jacek K. Matysiak                                                                                               
Kalifornia, 2024/03/05
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-03-2024 [06:02] - NASZ_HENRY | Link:

 

Historia pokazuje wielokrotnie, że Jak Pan Bóg chce kogo ukarać, to mu najpierw rozum odbiera.
Trzecia noga była składana już od wielu lat jako "prawicowa" konkurencja dla PiSu.
Pozdrawiam  serdecznie Naszego_Jacka w USA 😉  

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

05-03-2024 [06:39] - SilentiumUniversi | Link:

Ta "szczęśliwość" to raczej z innym znakiem interpunkcyjnym niż pytajnik. Zresztą można próbować pytać jakiegoś nieszczęśnika z Korei Północnej albo z Rosji, czy jest szczęśliwy. Bez mrugnięcia potwierdzi. Po prostu w rzeczywistości Huxley musi być zabezpieczony Orwellem

Obrazek użytkownika Marek Michalski

05-03-2024 [08:36] - Marek Michalski | Link:

Przekupiono Polaków ich własnymi pieniędzmi i na kredyt u przyszłych pokoleń. Stoją za tym filantropi, którym nie o pieniądze chodzi tylko o władzę.
Władzę można oczywiście sprawować dobrze, ale widzimy, że kierunek jest inny. Nazywam to antycywilizacją jako, że każdej cywilizacji grozi zagłada w tym eksperymencie z ludzkością.

Obrazek użytkownika Swisspola

05-03-2024 [11:59] - Swisspola | Link:

Proszę mi żebyś uwierzył, że nie popieram Tuska. Uważam go i jego bandę za zdrajców i łajdaków. Ale kiedy widzę Morawieckiego, który będąc premierem domagał się unijnych podatków, podpisywał im co chcieli. Który dał się ograć z KPO jak przedszkolak a dzisiaj podburza rolników przeciw zielonemu ładowi, który sam zaakceptował to mam wrażenie ze gorszej qrwy Kaczyński nie mogli sobie wybrać.

Obrazek użytkownika Darek65

05-03-2024 [22:19] - Darek65 | Link:

Swiss
Jak tak możesz nazywać najlepszego polskiego premiera:) Morawiecki i Tusk, to dwie strony tego samego medalu. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-03-2024 [08:39] - Pani Anna | Link:

Daj Boże,  bo jeśli nie rolnicy, to kto? Oni są dzisiaj tym, czym byli stoczniowcy i górnicy za Solidarności,  obawiam się więc, że zemsta będzie sroga, na granicy unicestwienia...
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-03-2024 [16:40] - rolnik z mazur | Link:

@ Anna
po co rolnictwo? W biedrze żarcia pod dostatkiem. Bierzesz trzy kostki masła i płacisz za dwie. Pzdr 

Obrazek użytkownika Darek65

05-03-2024 [22:22] - Darek65 | Link:

Pani Anna
Pragnę przypomnieć, że koniec był taki, że cały ruch został "przejęty" przez ludzi Geremka, Michnika, Kuronia. Jeśli ich nie wesprzemy, to tak się niestety stanie...

Obrazek użytkownika Czesław2

06-03-2024 [06:34] - Czesław2 | Link:

Czyli przez ,żydów, aby nie owijać w bawełnę. I tak jest do dziś włącznie z brakiem alternatywy. Zabetonowane i zerowa świadomość Kiełbasa i gorzała jeszcze są i to wystarcza..

Obrazek użytkownika Swisspola

05-03-2024 [09:31] - Swisspola | Link:

Mam pytanie: Gdzie są górnicy, gdzie są energetycy, gdzie są inne branże których idiotyczna polityka zielonego ładu pozbawi miejsc pracy. Na rozdawnictwo ktoś musi pracować. Jeśli wy stracicie pracę nie będzie z czego wam rozdawać i was utrzymywać. Co liczycie, że inni za was wyjmą ziemniaki z ogniska a później się przysiądziecie. Oto polska solidarność!!!
 

Obrazek użytkownika Czesław2

05-03-2024 [10:33] - Czesław2 | Link:

90% durni będących ZA Zielonym Ładem uważa , że ich problemy nie dotkną. Tylko tu i teraz. Horyzont stułbii.