Tusk:Każdy Polak zasługuje na godną emeryturę

Tak "nabywali praw" do swoich wysokich, godnych emerytur UB-ecy i SB-ecy

Kolejna grupa wyborców zawiedziona rządami Donalda Tuska. Funkcjonariusze UB SB, ORMO, MO, ZOMO i POzostałych płatnych konfidentów i bandytów, domagają się realizacji obiecanej deklaracji, kilkusettysięcznej spłaty odebranej im różnicy z emerytury i jej wyrównania.
A budżet pusty...

Każda mafia zawsze dobrze płaci ludziom od mokrej roboty. To taka przestępcza tradycja

Pewnie przed wyborami samorządowymi i do PE  jeszcze tego nie zrobi, ale po wyborach, natychmiast. Boi się Polaków antykomunistów, którzy doświadczyli zbrodni od komuny i ich służb antypolskich
Po tych wyborach  dla nich tusk pieniądze znajdzie na 100%.
Bo to jego najwierniejszy elektorat.

Amnezja ogarnęła spora część Polaków. Konsumpcja zastąpiła przyzwoitość

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-03-2024 [18:40] - Alina@Warszawa | Link:

Memy dla istniejących jeszcze zwolenników Tuska: 
https://dakowski.pl/memy-po-so... 
https://niepoprawni.pl/polecan...