"MOJA profesjonalna opinia - nie brać żadnych szczepionek"

"Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi" 
http://zaprasza.net/a.php?arti... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2023 [19:05] - Tezeusz | Link:

Nie brać zdychać....Kto głupiemu zabroni wąchać korzonki od spodu ..no kto...

Obrazek użytkownika Czesław2

10-05-2023 [19:15] - Czesław2 | Link:

Przeciw heine medina też Pani dzieci nie zaszczepiła? To graniczy ze zbrodnią. No i mamy tu następnego Browna.
To do autorki

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-05-2023 [15:30] - Alina@Warszawa | Link:

Nie i nie mają. Sama też nie byłam szczepiona i jestem zdrowa!

Obrazek użytkownika Czesław2

10-05-2023 [19:17] - Czesław2 | Link:

Fajnie  90% komentujących tu to agenci wpływu. Gratuluję ci admin.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [19:21] - Alina@Warszawa | Link:

Linkowany film trwa ponad 20 minut. Pierwszy komentarz jest napisany na długo przed końcem filmu ...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2023 [19:42] - Tezeusz | Link:

@Czeslaw 
Agenci wplywu ? nie !! każdy ma prawo do własnych decyzji.

Obrazek użytkownika spike

10-05-2023 [19:27] - spike | Link:

Moich dwóch zaszczepionych krewniaków, jeden był 3 X na kwarantannie, drugi 2X, a 2 zmarło.

Najgorsi to zaszczepieni, nie mieli objawów, a roznosili zarazę, teraz mają komplikacje, albo umierają.

Obrazek użytkownika spike

10-05-2023 [19:35] - spike | Link:

PS. w kwestii zaszczepionych, do nich nic nie mam,  do tego byli zmuszeni, albo zn\manipulowani, bo praca, delegacje itp.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2023 [19:48] - Tezeusz | Link:

@spike ? ale tak myślisz ? a prawda pewno jest zupełnie inna...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2023 [19:44] - Tezeusz | Link:

@ spike
szczepienie jak wybór żony indywidualna sprawa i kit komuś co inni robią ze swoim życiem... Debilizm kompletny..To tak jakby sąsiadowi kazać jak ma uprawiac sex ze swoją żoną... 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

10-05-2023 [19:37] - Chatar Leon | Link:

Nie ma sensu łączenie ze sobą tematu poważnych szczepionek i tych cudownych "dwudawkowych" eliksirów w siedmiu dawkach, które nadal mają docierać do Polski i zostaną po prostu zutylizowane jako po prostu bezużyteczne. Ktoś powinien za to beknąć.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [20:14] - Alina@Warszawa | Link:

Kiedy czytam komentarze, odnoszę wrażenie, że komentator krytykujący wpis albo nie obejrzał filmu, albo nic z niego nie zrozumiał, chociaż jest bardzo dobre polskie tłumaczenie.
Przecież jest to wykład o amerykańskim oszustwie, o globalnym oszustwie!
O oszustwie na poziomie firm farmaceutycznych, i departamentu obrony USA, o oszustwie prawniczym, które praktycznie zalegalizowało zbrodnię za pomocą szczepionek, które miały być przeciwko covid-19, a okazały się szkodliwym i śmiertelnym eksperymentem na prawie całej światowej populacji ludzkiej!

Obrazek użytkownika admin

10-05-2023 [20:15] - admin | Link:

Bez takich bzdur tutaj proszę

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [20:16] - sake3 | Link:

Jak długo jeszcze będzie podgrzewany temat szczepionek??Przypuszczam,że do wyborów na pewno. O to chyba Konfederacji chodzi w walce wyborczej.Wiąże sie to z awanturą jaka wywołal poseł Braun znany z karczemnych awantur i pieniactwa.Usiłował wprowadzić na teren Trybunału Konstytucyjnego panie ze stowarzyszenia STOP NOP .Kiedy zgodnie z procedurami Straz Trubunału odmówiła wejścia towarzyszącym paniom poseł zaczął się miotać,wyzywać i straszyć rękoczynami.Czy mamy przez to rozumieć,że poseł może sobie samowonie zapraszać kogo chce do polskich instytucji? Dopiero co zaprosił do Sejmu niemiecką młodzieżówkę  partii AfD Czy polskie instytucje mają obowiązek przyjmowac i gościć jego przyjaciółki czy jakieś grupy przyjaciół?.Jak długo mozna znosić chamstwo tego posła? 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [20:35] - Alina@Warszawa | Link:

Jeśli o mnie chodzi, to interesuje mnie tylko PRAWDA. Mam nadzieje, że ktoś obali wszystkie tezy, które wygłosiła prelegentka, że udowodni fałszerstwo pokazanych statystyk i że umowy, o których mówi nie miały miejsca. Czy tylko ja mam wrażenie, że ona mówi o stanie prawnym  identycznym z jakim mieliśmy do czynienia w Polsce? 
Co ma wspólnego Konfederacja z tym filmem dalibóg nie mam pojęcia?! Może sake3 za każdym razem kiedy coś nie pasuje włącza się automatycznie opcja "Konfederacja"? A tak na marginesie, to kto wg sake3 ma prawo wchodzić do Trybunału Konstytucyjnego, skoro najwyższa władza ustawodawcza - polski poseł - nie może? Może tam nikogo nie było, bo po co dziadkowie mają marnować swój czas na siedzenie po próżnicy, więc sobie znaleźli pretekst? 
Rosyjskie wojsko jak tu wejdzie na pewno będzie bez problemu wpuszczone do Trybunału ... migiem!

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [20:47] - sake3 | Link:

Wyraziłam się jasno -chodziło o przyjaciółki pana posła.Pan Braun niestety może wchodzić wszędzie i urządzać awantury ale osoby postronne nie mogą ot tak sobie wchodzić wszędzie tylko dlatego że towarzyszą wielkiemu panu posłowi.Wszędzie i to nie od dziś istnieją takie rzeczy jak przepustki i upowaznienia.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [20:54] - Alina@Warszawa | Link:

...są "asystenci posła", którzy wchodzą z posłem. Nie znam tego zdarzenia, więc nie będę oceniać. Co może zrobić sam poseł bez osób towarzyszących w czasie jakiejś interwencji - przecież może być zabity i nawet świadków nie będzie! Pewnie dlatego żaden inny poseł nie porywa się z motyką (immunitetem poselskim) na słońce (służby specjalne, które tworzą najważniejsze instytucje państwowe).

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [21:06] - sake3 | Link:

Chyba ułańska fantazja panią ponosi.Wątpię by tego starego awanturnika chciał ktokolwiek dotknąc nawet palcem a cóż dopiero zabić.Proszę sobie przeczytac w Polityce.pl o całym zajściu Jedyny zas smiertelny wypadek to było morderstwo posła PiS i usiłowanie morderstwa drugiego w Biurze Poselskim PiS w Łodzi przez byłego członka PO Cybę..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [21:12] - Alina@Warszawa | Link:

...czyli zabójstwo posła było! 
Tu zaś jest nagranie zajścia: https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [21:53] - sake3 | Link:

No i co ? Nie awanturował się stary pieniacz?I to chamskie -migiem.To nie knajpa żeby sobie wchodzić z kim się chce.Po to są słuzby by kontrolować.Uważa pani że te paniusie mogą bez pytania czy wylegitymowania sobie wejść gdzie tylko chcą?A może miały zamiar podłożyć bombę? to moje absurdalne zdanie w odpowiedzi na pani sugestię,że pan Braun peregrynując samotnie mógłby być zabity.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [22:19] - Alina@Warszawa | Link:

Trudno tu mówić o jakimś wejściu, czy możliwości wylegitymowania się i pobrania przepustki (jak w wielu instytucjach) skoro nie zostali dopuszczeni do budynku, tylko zatrzymani przy furtce, jak przez jakieś psy spuszczone z łańcuchów. Szkoda, że nie ma dalszego ciągu tego zajścia. Braun zatrzymany bezprawnie przy furcie miał rację żądając wezwania szefa. O ile wiem ochrona ma chronic przed przestępcami a nie polskimi posłami?

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [22:34] - sake3 | Link:

Poseł i immunitet którym dysponuje nie oznacza że wolno się zachowywać agresywnie.Poseł Braun powinien wiedzieć,że jego też obowiązuje szacunek wobec innych.Właśnie przez takich jak Braun,Korwin-Mikke,Wielgus,Jachira,Nitras polski Sejm ma najniższe od lat notowania.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [22:41] - Alina@Warszawa | Link:

Zestawienie Brauna z Jachirą i Nitrasem dyskwalifikuje Panią zupełnie! Czy widziała Pani choć jeden film Brauna np. 'Eugenika w imię postępu"? I porównała z występami, dokonaniami reszty wymienionych? 
Co do agresji - to nie widzi Pani agresji ochroniarzy wobec osób, które złożyły wniosek do TK?! 
Braun już miał do czynienia z takimi psycholami, którzy go zranili: https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2023 [23:03] - sake3 | Link:

Dyskwalifikuje jako kogo? Jako człowieka nieprawidłowo myślącego,niepożądanego komentatora z powodu swoich poglądów,obserwatora z własnym oglądem?Cóż ,bardzo pani uprzejma.Ale przy tych wszystkich moich wadach zachowywałabym się inaczej niż ten poseł. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [23:39] - Alina@Warszawa | Link:

Nie wie Pani jakby się zachowywała na jego miejscu. Chodzi o ocenę obiektywną zdarzenia, więc proszę sobie wyobrazić, że to nie poseł Braun chce dostać się do TK z interwencją poselską w sprawie złożonej przez 2 panie, ale np. poseł J. Kaczyński w towarzystwie Z. Ziobry i jego żony jest nie wpuszczany już przy furtce ...
Albo gdy do TK chce wejść A.Kwaśniewski z J. Senyszyn i Kiszczakiem (wiem, nie żyje, ale wyobrazić sobie można!) - i nie są wpuszczani. - To trudno sobie wyobrazić - że ktokolwiek śmiałby ich zatrzymywać przy furtce. Raczej obaj ochroniarze zamiataliby ścieżkę przed delegacją, żeby im się buty nie zakurzyły po drodze do budynku ....
Zastanawiam się przy okazji jak zachowaliby się ochroniarze, gdyby do TK zechciał wejść rabin Michael Schudrich? Zanieśliby go na rękach? 
Albo jakby do TK wybrałby się Tusk z Nowakiem i Nitrasem?

Obrazek użytkownika Pers

10-05-2023 [22:49] - Pers | Link:

@sake
//morderstwo posła PiS//
Który poseł PiS został zamordowany?

Obrazek użytkownika Pers

10-05-2023 [21:29] - Pers | Link:

@sake
//Pan Braun niestety może wchodzić wszędzie//
Dlaczego "niestety"?
Dla pana posła Kaczyńskiego też byłabyś taka stanowcza?

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2023 [06:50] - sake3 | Link:

Poseł ma prawo wchodzić wszędzie.jednak nie może przyprowadzać przypadkowych osób,które nie chcą sie nawet wylegitymować. Wspomnę sytuację na granicy kiedy Straż Graniczna nie dopuściła wicemarszałka Senatu do przekroczenia na stronę białoruską.Przepisy są po to żeby je szanować.Jaką awanturę urządziła opozycja?Przypuszczam że gdyby paniusie towarzyszące Braunowi starały się zachować zgodnie z procedurami załatwiając sobie przepustkę nie byłoby niepotrzebnego incydentu.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-05-2023 [11:46] - Alina@Warszawa | Link:

[06:50] - sake3 
Kobieto! To NIE BYŁY PRZYPADKOWE OSOBY - ONE ZŁOŻYŁY WNIOSEK DO TK!!!!! Te "przypadkowe osoby" od dawna działają społecznie przeciwko obowiązkowi szczepień noworodków i niemowląt! W żadnym europejskim państwie nie ma takiego zbrodniczego przepisu!
No cóż, można się kompromitować każdym wpisem, kiedy się wyłączy logiczne myślenie i tylko wierzy jakiemuś guru, bez względu na opcję tego guru. Efekt jest taki sam.
Jak miały sobie załatwić przepustkę, skoro nikt ich nie wpuścił do budynku?!?!

Obrazek użytkownika Jabe

11-05-2023 [08:35] - Jabe | Link:

Temat szczepionek – cała ta pandemia – ob­nażył rzą­dzą­cych. Dla o­pozycji to ła­komy kąsek.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-05-2023 [20:54] - NASZ_HENRY | Link:

Dziennik zarazy

Jak kogoś zawodzi pamięć to może sobie dzień po dniu przypomnieć
https://dziennikzarazy.pl/
Miłej lektury „Dziennika zarazy”, szczególnie @adminowi życzę ;-)
 

Obrazek użytkownika Francik

10-05-2023 [22:42] - Francik | Link:

Nie czepiaj się admina. Skoro tzw. Strefa Wolnego Słowa wzięła od Morawera pieniądze (oczywiście nasze, z budżetu) za promowanie tzw. szczepionek to admin nie może przyznać, że tzw. pandemia i tzw. szczepionki to jeden wielki przekręt.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

11-05-2023 [10:05] - Chatar Leon | Link:

ŚP Jerzy Targalski, niegdysiejszy tutejszy admin, miał jasne zdanie w temacie przekrętu pandemicznego.
https://jozefdarski.pl/13820-bledy-reakcyjnej-matematyki
Nie wiem, czy "strefa wolnego słowa" podniesie się z tego gnoju, w którym się znalazła.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [23:47] - Alina@Warszawa | Link:

[20:54] - NASZ_HENRY 
Świetna rozmowa: 1 konkretny (Jerzy Karwelis) i 2 opowiadaczy bajek: https://www.youtube.com/watch?... 
Red. Janke idzie w zaparte, że było jakieś zagrożenie, skoro wiadomo, od początku, że pandemia została ogłoszona dopiero po zmianie definicji pandemii. Bez tego nie byłoby możliwe to globalne oszustwo . Oszust goni oszusta i oszustem pogania!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-05-2023 [21:34] - NASZ_HENRY | Link:

Alina@Warszawa
Sformułowania "nie brać żadnych szczepionek"  i szczepienia "przeciwko nieistniejącemu kowidowi" są fatalne bo są błędne ;-)
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-05-2023 [21:38] - Alina@Warszawa | Link:

To nie moje - to babki, która jest na filmie. 
Czy Henry widział gdzieś tego wirusa? Albo wie, kto go wyizolował i kiedy? 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-05-2023 [01:00] - Alina@Warszawa | Link:

O wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie obowiązku szczepień (chyba to było powodem interwencji poselskiej posła Brauna?) 

"Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie obowiązku szczepień dzieci "
https://pl1.tv/title/wyrok-try...
Tu też:
https://banbye.com/watch/v_Dya... "Czy wyrok TK ws. szczepień dzieci to sukces? Bezprawie w Polsce się nasila! Niemcy ogłaszają federację! Popołudniowy Program wRealu24."
Szczepienia NIE SĄ OBOWIĄZKOWE - wszyscy ukarani karami pieniężnymi odzyskają pieniądze - twierdzi mec. Anna Kubala
Opis tego co się działo pod Trybunałem Konstytucyjnym zaczyna się ok 33 minuty - wypowiedź p. Adama Kani! W czasie rozprawy (niejawnej) transmitowanej w internecie 90% miejsc zajmowała wycieczka szkolna, nie było miejsca dla posła Brauna i jego gości.... Czyj to jest TK do q.n. ?!?!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

11-05-2023 [07:39] - Chatar Leon | Link:

Braun nie z mojej bajki, ale Niedzielski powinien wisieć.

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2023 [14:26] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.....Braun nie z pana bajki,Tusk,Biedroń nie z pana bajki,europosłowie rzekomo polscy glosujący przeciw Polsce w UE i żebrający o sankcje i kary też nie z pana i innych bajki Przecież tak było przez 8 lat rządów PiS-u Tylko PiS był winien całemu złu..Tylko jeden jedyny Niedzielski ma wisieć.ONI czyli totalni mają rządzić prawda suwerenie? Należy im się.Oni wg pana nie popełniali błędów. Nigdy nie zwracaliście uwagi na ich uchybienia i antypolską postawę.W chwale i dzięki pana głosowi i innych tu na NB wygrają wybory.Wtedy znajdziecie pewnie więcej osób do powieszenia.Kaczyński ma to jak w banku. Przy aprobacie i uciesze takich jak pan dokonacie ,,oczyszczenia i wymiany na słuszne kadry. Wtedy w spokoju będziecie snuć wspomnienia na temat szczepionek i maseczek.Może nawet pisać pamiętniki,z fotografią pana Brauna na okładce.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-05-2023 [22:05] - Alina@Warszawa | Link:

Niedouczeni w szkole na temat szczepionek mają szansę uzupełnić wiedzę szybko i skutecznie: 

(...) Żeby zrozumieć dlaczego szczepionki przyczyniają  się do wielu groźnych przewlekłych chorób – cukrzyca obu typów, Hashimoto, choroby nerek, jelit (choroba Leśniowskiego – Crohna), autyzm, choroby autoimmunologiczne i inne trzeba krótko omówić skład szczepionek i jak oddziałują na organizm. Poniżej skład szczepionki na naszą poczciwą zanikającą grypę – jak wiemy zaraziła się covidem i zdechła.
Mamy więc:
Proteiny jaja kurzego: zawierające ptasie substancje zarażające (wirusy)
Żelatyna: znana przyczyna reakcji alergicznych, jak też anafilaksji, skojarzonych z wrażliwością na jaja czy żelatynę
Polysorbate 80 może powodować ciężkie reakcje alergiczne, włączając anafilaksję
Aldehyd mrówkowy (Formaldehyd): substancja rakotwórcza
Triton X100: silny detergent
Sacharoza: cukier buraczany
Żywica: znana przyczyna reakcji alergicznych
Gentamycyna: antybiotyk
Thimerosal: rtęć wciąż jest używana w wielodawkowych fiolkach ze szczepionkami przeciw grypie (autyzm – unikalny typ zatrucia rtęcią)
W większości innych szczepionek standardowo stosuje się:
etylortęć (Thimerosal): – konserwant,
aluminium w postaci soli tego pierwiastka – neurotoksyna mająca na celu podrażnienie układu odpornościowego (komenda „bierz go”),
i wiele innych jak polisorbat 80, fosforan tributylu, siarczan neomycyny, polimyksyna B, obce genetycznie białka pochodzące z ludzkich i zwierzęcych płodów.
Ww. związki mogą negatywnie oddziaływać na wątrobę, nerki, tarczycę, trzustkę.
Trochę bardziej szczegółowo napiszę o wpływie rtęci i aluminium na mózg. (...)

Całość: https://ekspedyt.org/2023/05/1... 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-05-2023 [01:24] - Alina@Warszawa | Link:

Dla ludzi o mocnych nerwach - każdy horror to pryszcz przy tym zestawieniu: 
https://www.kla.tv/25829 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-05-2023 [12:29] - Alina@Warszawa | Link:

"Jeszcze raz o wirusowej ściemie, czyli powszechna wiara w krasnoludki"
https://dakowski.pl/jeszcze-ra... 

(...) ... Tak więc za pomocą mikroskopu elektronowego ani nie możemy potwierdzić istnienia wirusów ani nie możemy tego wykluczyć!!
Prawdziwa nauka takimi przypadkami (których nie daje się zweryfikować doświadczalnie) się nie zajmuje! Skoro jedna grupa “naukowców” może przegłosować, że wirusy istnieją, to dlaczego inna grupa nie może przegłosować, że one nie istnieją?  W prawdziwej nauce takiego dziadostwa nie ma! Każda tezę trzeba udowodnić empirycznie w sposób możliwy do powtórzenia przez innych!
Jak z tego dylematu wybrnęli współcześni szamani zwani wirusologami? Oszustwem! Pokazują oni w mediach i swoich pracach jako zdjęcia wirusów….powiększone obrazy pyłków kwiatowych, czyli kolorowe piłeczki z kolcami! (...)

Aby udowodnić, że martwe wirusy (a co z martwymi wtrąceniami?) są zabójcze i powodują chorobę, potraktowaną antybiotykami miksturę podaje się żywym tkankom pobranym z nerek małp, gdyż są one bardzo wrażliwe na toksyny.. Tkanki małp obumierają, co jest dowodem na toksyczność wirusów. A więc mleko kwaśnieje, gdyż oddały do niego mocz krasnoludki!
Szwindel ten jest grubymi nićmi szyty, gdyż obumieranie tkanek nerek małp powodują nie wirusy tylko antybiotyki co kilku naukowców udowodniło!
I takim oto prostymi szwindlami sprowadzono medycynę w ślepy zaułek, co było możliwe tylko i wyłącznie dlatego, że teoria infekcyjności Pasteura umożliwiła firmom farmaceutycznym obrabowanie ludzi na całym świecie, pod pozorem ich leczenia z wirusów i bakterii!
Rabunek trwa nadal i trwać będzie, gdyż prawie 100% ludzi nie ma świadomości jak robiona jest w konia! Próba wytłumaczenia im jak jest naprawdę zawsze kończy się medialną nagonką na „naukowego oszołoma” który odważy się zauważyć i upublicznić szwindel „wirusowy”.
Po takiej medialnej „obróbce” danego „oszołoma” jest on skończony w świecie „nauki” , co stanowi ostrzeżenie dla innych by „siedzieć cicho”! (...)

Polecam całość, bo bardzo logicznie dowodzi dlaczego nie mamy obrazków wirusa Sars Cov2 (czy jak go tam nazwali).
Zastanawiam się skąd się wzięła systematyka wirusów ze względu na budowę - pewnie jakiś miłośnik pyłków, jak je zobaczył pod mikroskopem, zachwycił się i zobaczył swoją "niszę ekonomiczną", z której zaczął żyć, bo przecież jaki urzędnik może sprawdzić naukowca? A pieniądze na badania, szczególnie z takimi efektami plastycznymi, można wyciągnąć, przecież to też nauka, te obrazki pyłków roślinnych. Czyż nie są piękne? ...

W ponadczasowym, genialnym serialu "Ranczo" lekarz, który leczył wójta, mówi w pewnym odcinku: niech wójt przestanie brać leki, to będzie zdrowy, wszystko wróci do normy .....

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-05-2023 [17:56] - Alina@Warszawa | Link:

Na żywo Jerzy Karwelis:
"Czy to koniec pandemii, czy początek nowej? Jak zniszczyły nas obostrzenia? J. Karwelis"

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-05-2023 [22:20] - Tezeusz | Link:

@alina znowu kłamiesz....znowu !

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-05-2023 [23:45] - Alina@Warszawa | Link:

Podstawowe wiadomości o szczepionkach, dla tych, którzy jeszcze mają złudzenia co do leczniczej albo chociaż zapobiegawczej roli tych "preparatów":
https://ekspedyt.org/2023/05/1... 
https://ekspedyt.org/2023/05/1... 
https://ekspedyt.org/2023/05/1...  
PS.
Z góry przepraszam wszystkich oburzonych komentarzami osobnika o nazwie "Tezeusz". To człowiek chory psychicznie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie pisałby czegoś, co można nazwać intelektualnym szambem. Podejrzewam, że i pod tym wpisem pojawią się jego obrzydliwe komentarze, bo jest to bezmyślny zwolennik szczepionek i szczepień. Dlaczego jego wpisy nie znikają pozostaje słodką tajemnicą ....

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-05-2023 [07:28] - Tezeusz | Link:

@alina vel @ pers
Obiecałem oto zwiastun materiału :

"W dziesiątą rocznicę śmierci papieża Polaka wracają dyskusje nie tylko o jego pontyfikacie, ale także o tym, jak jest dziś postrzegany i jaką postać przyjmuje kult, którym jest otaczany. Wyrazy czci i szacunku to jedno, ale jest przestrzeń, w której Jan Paweł II spotyka się często wyłącznie z krytyką, kpinami i inwektywami. To internet, gdzie – jak przekonują katolickie portale – zapanowała "moda na obrażanie papieża".

Chamstwo, jak widać, jest głownie domeną lewactwa i rusofilstwa o czym pisałem już tak wiele dając na to konkretne dowody związane z poglądami politycznymi , wspieraniem reżimu faszystowskiego roSSji czy wspierając ruchy wrogie Polsce. Obecnie pojawił się nowy trend obrażanie Świętego Jana Pawła 2 o czym wspominał Prezydent, Premier RP i hierarchowie kościoła.. Okazuje się iż na NB także wystąpiły podobne tendencje w komentarzach blogera @alinazwarszawy.  Przykład proszę : pod materiałem dotyczącym  pamięci Świętego JP2 po prostu "nasrała"   tam swoimi komentarzami , obrażając w ten sposób nie tylko pamięć o JP2 lecz dając świadectwo sobie swojej głupocie i chamstwie. Zamiast merytoryki ma ten bloger w ustach tylko bluzgi o innych -  dowód powyżej.. cytuję twoje słowa :

" Z góry przepraszam wszystkich oburzonych komentarzami osobnika o nazwie "Tezeusz". To człowiek chory psychicznie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie pisałby czegoś, co można nazwać intelektualnym szambem."
"PS Poniżej wpis wściekłego, zdemaskowanego Plagiatora (który w międzyczasie podał linki):"
"O przepraszam, ja nie widzę żadnej możliwości wymiany myśli z Tezeuszem. Obawiam się bowiem, że po kilku godzinach zostałabym bez mózgu!"

Takie oto i inne  komentarze @alinyzwarszawy były zamieszczane pod materiałem upamiętniającym zamach na Świętego Jana Pawła 2... Kim zatem jest ten bloger......................
..................cdn..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-02-2024 [21:47] - Alina@Warszawa | Link:

Znaleziony w czeluściach internetu archiwalny (z 2018 r) wpis o szczepieniach śp. Alfiego Evansa: 
STOP NOP dotarł do książeczki szczepień Alfiego Evansa – porażające!  
(...)
Stowarzyszenie STOP NOP dotarło do książeczki szczepień Alfiego Evansa, z której wynika, iż mimo stwierdzenia u chłopca zaburzeń neurologicznych o nieznanej etiologii, chłopczykowi wykonana została cała seria szczepień.
Alfie Evans urodził się 9 maja 2016 roku.
11.07.2016 r. chłopiec otrzymał osiem szczepionek w czterech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar, Bexsero, rotavirus. W tym czasie zauważono u chłopca zezowanie.
9.09.2016 r. Alfie otrzymał siedem szczepionek: Infanrix IPV Hib, prawdopodobnie eksperymentalną szczepionkę przeciw meningokokom oraz Rotarix. Alfie zaczął się mniej uśmiechać, długo spał do tego stopnia, że zaczęło to niepokoić mamę i dość często musiała go budzić. Martwiła się również brakiem ogólnych interakcji i niechęcią Alfiego do sięgania po zabawki i do zabawy. Zastanawiano się czy zez nie jest objawem poważniejszych problemów, nawet zaburzeń zdolności widzenia. Pielęgniarka środowiskowa była zaniepokojona brakiem odpowiedniej do wieku kontroli głowy Alfiego.
18.11.2016 r. Chłopczyk otrzymał siedem szczepionek w trzech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar 13, Bexsero.
W szóstym miesiącu życia nie było wątpliwości, że Alfie wykazuje oznaki znacznego opóźnienia rozwojowego.
W listopadzie 2016 r. został poddany przeglądowi w poradni ogólnej w szpitalu Alder Hey. Skan mózgu / kręgosłupa MRI został wykonany 30 listopada 2016 r. Raport z badania wykazał, że funkcjonuje on w zakresie przewidywanym dla niemowlęcia w wieku od 6 do 2 miesięcy.
Pediatra, odnotował co następuje:  »Skan mózgu MRI wykonany w dniu 30.11.2016 wykazał opóźnioną mielinizację graniczną ze względu na wiek chronologiczny i niewyjaśnione ograniczenie dyfuzji wzdłuż czuciowej kory ruchowej, korowo-rdzeniowej. Kanały i włókna prowadzą do środkowych płatów skroniowych. Wygląd nie jest typowy dla żadnego konkretnego zaburzenia. Sugerowane możliwe do wykluczenia diagnozy to zaburzenia mitochondrialne i niekenotyczna hiperglicynemia.«
Czy którykolwiek z winnych choroby i śmierci Alfiego kiedykolwiek za to odpowie?
Anna Wiejak, http://prawy.pl  (...)

komentarze: Alfie Evans ofiarą eksperymentów lekarze popełnili wiele błędów ...
To łagodnie powiedziane – „popełnili wiele błędów”. Nie o błędy chodziło, ale o pieniądze za eksperymenty na żywym ciele.

Obrazek użytkownika Ryan

10-03-2024 [23:36] - Ryan | Link:

Wiemy ile już milionów ludzi zmarło po szczepieniach
Niech mi poda pani dane o tym ilu ludzi uratowano tymi szczepionkami
Tak plus minus i kto to badał?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-03-2024 [22:46] - Alina@Warszawa | Link:

U prof. Dakowskiego pojawił się kolejny wpis dotyczący szczepionek na covid 19. Tym razem dostało się rektorom wyższych uczelni medycznych i "humanistycznych": 
Rektorzy uczelni medycznych, czyli bęcwał na bęcwale i bęcwałem pogania. – A zła wola?? 
Z resztą całkiem słusznie im się dostało:
(...)
O tym jak szmatławe mamy elity polityczne, wiedzieliśmy od dawna. Jednak dopiero tak zwana pandemia covid-19, pokazała w pełnej kasie dno intelektualne i moralne środowisk medycznych, oraz kadr naukowo dydaktycznych polskich wyższych uczelni!
Ponad 90 % polskich naukowców i co gorsze studentów „wyszczepiło” się jakąś cieczą o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu ani w krótkim ani w długim okresie.
Ciecz wyprodukowała firma kilkanaście razy karana sądownie za działanie na szkodę pacjentów, zmuszona wyrokami sądów do wypłacenia miliardów dolarów odszkodowań ofiarom swoich przestępczych działań.
Również dużej części lekarzy i innego personelu medycznego nie przeszkadzał fakt iż tak zwaną „szczepionkę” wyprodukowała firma którą prokuratura w USA określiła jako notorycznego przestępcę i zaszprycowała siebie i najbliższych nie wiadomo czym i nie wiadomo po co!

(...)
Wymienione wyżej środowiska skompromitowały się w żałosny sposób. Mając do dyspozycji świetnie wyposażone laboratoria analiz chemicznych, żaden z naukowych bęcwałów nie zadał sobie trudu aby sprawdzić co zawierają tak zwane szczepionki. Albo im się nie chciało albo nie potrafili takich analiz przeprowadzić, co jest bardziej prawdopodobne.
Gdyby wykonali taki minimalny ruch, to by się dowiedzieli, że tak zwana szczepionka, to broń biologiczna będąca mieszaniną przeróżnych trucizn, za pomocą której globalna chazarska mafia finansowa chce wytruć większość ludzi na ziemi, z czym przedstawiciele owej mafii nawet się nie kryją!

--------------------
Co ciekawe wśród najbardziej "wyszczepionych" uczelni nie ma ani jednej politechniki... Ciekawe dlaczego? Czy dlatego, że na politechnikach muszą być ludzie tylko logicznie myślący, odporni na idiotyzmy z telewizorów? Czy może dlatego, że rektorów politechnik nikt nie przekupił?
Może za czas jakiś, kiedy będzie dopuszczalne publiczne obnażanie prawdy o szczepieniach i pandemii, ktoś napisze pracę dyplomową, albo doktorską i przeprowadzi badania wśród studentów i absolwentów politechniki dlaczego się szczepili albo dlaczego się nie zaszczepili i co  z tego dla nich wynikło.
Niestety gdyby ktoś chciał badać ludzi na uniwersytetach, to poza zasięgiem badających znalazło się wielu pracowników naukowych z Uniwersytetu Poznańskiego z powodu nagłego zgonu poszczepiennego...