Panowie Polacy, Panie Polki czas walki powszechnej nastał

Panowie Polacy ,Panie Polki ! To czas walki powszechnej –jak kto może !
mamy pierwszy od 1926 r narodowo polski marsz gwiaździsty Polaków  na Warszawę :polskich włościan może + wszelkich innych środowisk polskich patriotów z organizacji niepodległościowych  od, solidarnościowych , rekonstrukcyjnych , strzeleckich , po militarne rockerskie ze wszelkich powiatów Tych  którzy swą obecnością  zaczną  swym zabezpieczeniem i zablokują blokadą dojazd służącej niemieckiemu rządowi rzekomo polskiej policji.
Pamiętajmy , marsz gwiaździsty nie może być w jeden tydzień skuteczny:
Trzeba miesiąc choćby miesiąc , aby rozkułaczyć rozpędzić z udziałem wojska polskiego trwale urzędy komunistsyczne , żydawki-warszawki  idące z dojcze nazistami na otawrtą zdradę Narodu Polskiego ! Kolaborantów można i  trzeba paraliżować trwale na własnym terenie!  
 
ps Samorządowi rolniczemu proponuję dobrać już na szefów ochrony protestu spośród byłych ochroniarzy marszów Niepodległości  wyłącznie oraz tych żandarmów WP posiadających metrykę chrztu oraz indywidualnie przyznany certyfikat oficera NATO!
 
ps. jak policja i tzw ochroniarze zaczną strzelać do polskich rolników  to tych -co żywią i bronią , znaczy że nadszedł czas na walkę czynną ogółu Polaków  –bo bierna demokratyczna opcja rozwiązania ustroju Polski – przez pokojowe manifestacje już  nie  istnieje!    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

26-02-2024 [23:06] - Jabe | Link:

Nie sądzę, żeby kto­kowiek spoza PiS-u poszedł za kim­kolwiek z PiS-u. Ban­kruc­two moralne tej formacji jest zbyt spekta­kularne.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-02-2024 [05:55] - Tezeusz | Link:

@jebe
twoje bankructwo moralne komuszego łajna jest aż nadto widoczne

Obrazek użytkownika smieciu

26-02-2024 [23:15] - smieciu | Link:

jak policja i tzw ochroniarze zaczną strzelać do polskich rolników

W filmie wyświetlanym wciąż całkiem sporej rzeszy Polaków pewnie już podrzucają takie pomysły.
Podczas kiedy po wyjściu z kina i powrocie do rzeczywistości okazuje się że Tusk gromadzi policję by za wszelką cenę nie dopuścić do żadnej prowokacji. Przeciągnięcie rolników na stronę rządu byłoby bowiem ciosem, po którym PiS mógłby się już nie podnieść.

Obrazek użytkownika angela

27-02-2024 [06:50] - angela | Link:

Nie ciesz się, podniesie się, bo antypolskiego zdradliwego  łajna jest niewielki procent, więcej zmanipulowanych.

Obrazek użytkownika sake3

27-02-2024 [10:56] - sake3 | Link:

@angela......Zadziwiające że w reżimowych mediach tuskowych protesty w Brukseli przedstawiane są jako słuszne,te same w Polsce nazywa się kułacką mentalnością i roszczeniową postawą.Śmieszne,ze do krytyki rolniczego strajku wypuszcza się takie paniusie-harcowniczki jak Środa czy Jachira wytykające rolnikom bogactwo,warcholstwo i brak solidarności.

Obrazek użytkownika sake3

27-02-2024 [09:13] - sake3 | Link:

Pan rotacyjny Hołownia już zlecił postawić z powrotem barierki .Brak jednej którą jak swoją własną wstawił na licytację u kolegi Owsiaka.Może paniusie posłanki z koalicji 13-go grudnia zatańczą ponownie tak pięknie jak onegdaj w Sejmie wołając ,,jest nas miliard'' a przerażeni wobec takiej liczby protestujący odstąpią od protestu.uciekną.  

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

28-02-2024 [18:05] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Co się odwlecze to nie uciecze –następny termin marcowy’24
 
Mimo medialnej deklaracji o marszu  gwiaździstym  na Warszawę, ten  się na razie tego 27 lutego nie odbył. Marszu gwiaździstego  , jako jazdy traktorów dla zablokowania dróg dojazdowych do stolicy nie było!  Ale i tak  niemiecki premier na Polskę -profilaktycznie dał dyla , bojąc się osobistego spotkania z polskimi rolnikami. i patriotami tych -co narazie przyjechali pokojowo autokarami !
Ale co się odwlecze -to nie uciecze –następny termin marcowy -oby już ze sprzętem ciężkim, i co najmniej dwutygodniowy blokady   z zdeklarowany już udziałem NSZZ Solidarność , polskich myśliwych (oby ze sztucerami !) oraz wszelkich patriotów-  jako protestu odcinającego  drogi dostaw i wyjazdu dla  sitw żydawki-warszawki !
Zarówno przez mosty od prasko-polskiej  części  miasta ,  jak i drogi wyjazdowe z lewobrzeżnego  obszaru  stołecznego ! Niech sowieckiego nadania chazarskie plemię urzędnicze się pogłodzi i trochę wreszcie  z głodu pozdycha ! Zobaczy wtedy - co swą kolaboracją z dojczenazistami PO szykuje swą działalnoscią na rzecz „zielonego nazizmu „ - wolnym narodom!
Nie można odpuścić- czas zagłodzić warszafkowe przybłędy przywleczone z ZSRS i panoszące się już czwarte pokolenie –jako bezkarne zdradzieckie kasty nadzwyczajne!  
 
p.s. Notabene , łatwo tych warszawian  kastowników  rozpoznać –obecnie posiłkują się oznaczeniami  blach swych pojazdów: WB, WD, WI, WK, WN, WW, WY –które zabronione są do pozyskania  nawet polsko-etnicznym „warszakowym słoikom” z Pl.