O aresztowaniu książek śp. Dariusza Ratajczaka przez IPN (!)

O aresztowaniu książek śp. Dariusza Ratajczaka opowiada w sejmie G. Braun.
Więcej o Dariuszu Ratajczaku można poczytać tu: https://dakowski.pl/ratajczak-... 
Brak tam jednak informacji, że niedługo po śmierci D. Ratajczaka zatrzymano na odlotach na lotnisku Okęcie izraelskiego członka Mossadu do zadań specjalnych, podejrzanego o wykonaniu wyroku śmierci na człowieku gdzieś w świecie. Członek Mossadu był poszukiwany listem gończym, ale został wypuszczony i na tym informacja się skończyła, 

Jeśli książki śp. D. Ratajczaka zostały aresztowane na zlecenie prokuratora IPN w Katowicach, to o jakim N-arodzie w nazwie instytutu myślał ustawodawca, bo trudno zgadnąć po tego typu akcjach?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Michalski

22-02-2024 [09:48] - Marek Michalski | Link:

IPN, dziennikarze, służby i partyjniacy w sprawie książek Grossa czy Grabowskiego nie interweniują. Wszytko jasne.
Braun kolejny raz zachował się jak trzeba.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

22-02-2024 [14:38] - AŁTORYDET | Link:

Znów łżesz? Dzień bez łgarstwa, to dzień stracony? IPN nieustannie odnosi się krytycznie  do elukubracji  Grabowskiego, Engelking i kolegów. Wystarczy wchodzić na strony IPN i czytać przynajmniej biuletyn IPN. Warto przypomnieć choćby specjalny dodatek do biuletynu, obalający kłamstwa z "Dalej jest noc". Akurat IPN-owi, albo "partyjniakowi" Czarnkowi, niewiele tu można zarzucić. Znaj człowieku proporcje, twój konfederacki arywizm, odrzuca, a nie przekonuje.

Obrazek użytkownika zbychbor

22-02-2024 [14:53] - zbychbor | Link:

@a
bez manipulacji proszę. Czy IPN nasyła bezpiekę i konfiskuje antypolskie książki?
Nie, publikuje biuletyn, który czyta chyba kilku ludzi w Polsce.
Dalej jest noc.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

22-02-2024 [19:37] - Marek Michalski | Link:

@Zbychbor Dziękuję

Obrazek użytkownika HenrykH.

22-02-2024 [19:11] - HenrykH. | Link:

I to jest najbardziej przykre. Partie narodowe z nazwy same dają różnym lewakom argumenty ,nie wiem czy to głupota czy ktoś to dla kasy robi. Kiedyś płakali że PiS ich sekuje ,a potem Bosak i ten ciul z NIK-U ogłaszają że nigdy nie z PiS ,że zrobią wszystko aby koalicji nie było .Za stołek vicemarsz. i pare mandatów tfu, sprzedali Polskę .Teraz pieprzenie o tym że (putin jego mać) że Ukraina ma się poddać ,bo to bo sramto.Już wolę dyskutować z "lewakami" ,to przynajmniej jawny  wróg .
A co do tez.p ana Rataczyjczyka( lub przez niego naglaśniane) to powiem tak :  o  komorach i ich d\ziałaniu są archiwalne ruskie,szwedzkie  filmy) .Napisze tak, tylko idiota słysząc Auschwitz nie dodaje Birkenau 

Obrazek użytkownika Marek Michalski

22-02-2024 [19:50] - Marek Michalski | Link:

@H.H. Książkę historyka śp.Dariusza Ratajczaka czytałem dawno, ale pamiętam, że opisał tematy tabu. Zamordowanie go było ostrzeżeniem by nie podejmować dyskusji opartych na faktach i logice tylko podporządkować się propagandzie. Jeśli komuś nie chodzi o prawdę to chyba oczywiste, że ma złe intencje. Intencje są dzisiaj jasne z powodu aktywności przemysłu Holokaust i ideologii, która ma wyprzeć wiarę żydowską.
Chyba trzeba ponownie przeczytać Tematy Niebezpieczne.
https://doci.pl/sahamo1139/tem...

Obrazek użytkownika Marek Michalski

22-02-2024 [19:36] - Marek Michalski | Link:

@Ałtorytet Chamstwo nie zagłuszy prawdy że z inspiracji IPNu nie doszło do żadnych działań polskich służb z konfiskatą antypolskich książek Grossa lub Grabowskiego, nie przerwano w jakikolwiek sposób eskalację oszczerczej propagandy. Podałem 2 przykłady powszechnie znane i w sprawach oczywistych. Nawet gdybym nie miał racji to dyskusja w mojej cywilizacji polega na  wymianie argumentów a nie na obrażaniu. Proszę się do mnie więcej nie odzywać.

Obrazek użytkownika spike

22-02-2024 [15:37] - spike | Link:

Z podanej strony:
"Podawał w niej w wątpliwość zabijanie ludzi w komorach gazowych w Auschwitz."
-no właśnie, gdzie, w którym miejscu w Auschwitz były te komory?
Z tego co wiadomo, żydzi nie trafiali do Auschwitz, a do Birkenau. Pewna żydówka opowiadała, że jadąc transportem do Birkenau, widziała bramę Auschwitz !!

Żydostwo całą swoją historię od "narodu" którym nigdy nie byli,  w tym głównie "męczeństwo" zbudowali na kłamstwie, np. skąd ta mityczna, symboliczna liczba ofiar holokaustu - 6 000 000 ?
W Polsce ich tyle nie mieszkało, jak dobrze pamiętam coś koło 3,5 mln, większość się uratowała i została uratowana przez Polaków, dane liczby ofiar z Birkenau też tego nie potwierdzają, tym bardziej, że tam byli masowo mordowani Polacy, jak też inne narodowości.

Narodu żydowskiego nigdy nie było i nie ma, ci co się za nich uważają, nimi nie są, a i tak wszyscy (większość), poddaje się kłamstwu, uznając kłamstwo o narodzie, pisząc "Żydzi", a ponoć tylko prawda jest ważna.
Jezus był "Żydem", Hebrajczykiem czy "Chrześcijaninem", oto jest pytanie!"

Obrazek użytkownika MFW

22-02-2024 [17:22] - MFW | Link:

"....skąd ta mityczna, symboliczna liczba ofiar holokaustu - 6 000 000 ?"
 Taka liczba 6 000 000 byla podawana przez gazety w USA już w drugiej połowie XIX w. i potem w XX w. przez syjonistów, którzy na sztrandarach mieli utworzenie państwa Izrael.
Te 6 mln. to miała być liczba ofiar żydowskich, jako warunek zbudowania tego państwa.
To datego finansiści i przemysłowcy żydowscy finansowali Hitlera i jego zbrodnicze poczynania(np. koncern IG Farben, finansiści tacy jak bracia Warburgowie i inni) a rządy UK czy USA oddsylaly statki z uciekinierami z Europy.
Holokaust miał wywrzeć etyczna presję na społeczność międzynarodową, by zaakceptowała krwawe wypędzenie ludności Palestyny, która te tereny zamieszkiwała od ponad dwóch tysięcy lat, by zrobić miejsce dla państwa żydowskiego i ludności żydowsiej(w dużej liczbie chazarskiej z Europy Śr. Wsch.) żyjącej w diasporze, tak dramatycznie dotnietej holokaustem.

 

Obrazek użytkownika HenrykH.

22-02-2024 [19:29] - HenrykH. | Link:

Jest Pan mądrym ,uczciwym człowiekiem ,ale czasami Pan ...   ".Napisze tak, tylko idiota słysząc Auschwitz nie dodaje Birkenau "  napisałem powyżej. Jeszcze kilka lat temu gdy temat "żydów'' śledziłem nazwa ta brzmiala Auschwitz - Birkenau .Koniec tematu. Czy Niemcy i te ich czarcie pomioty wymordowali 2,6 czy 3,4 miliona jakie to ma znaczenie. Czy byli to semici żydzi czy chazary ,jakie to ma znaczenie ,to byli Ludzie . W olbrzymiej przewadze dobrzy ludzie, którzy żyli tu z nami od setek lat .I tak jak debil firer z Niemiec  tak debil ze wschodu wymyślili sobie ich wyrżnąć ,nas przy okazji też.

Obrazek użytkownika spike

23-02-2024 [12:50] - spike | Link:

@Henryk
Kolego źle zrozumiałeś mój komentarz.

PS. napisałem szersze wyjaśnienie mojego stanowiska, ale wcięło mi komentarz, ale jak będzie taka potrzeba, to mogę szerzej się wypowiedzieć.
Dodam tylko, że mam znajomych i przyjaciół żydów i bardzo ich cenię i szanuję, nigdy nie kwestionowali swojej polskości.

Obrazek użytkownika spike

23-02-2024 [12:56] - spike | Link:

PS. nie istnieje Auschwitz-Birkenau, tak się publicznie określa kompleks obozowy, to są dwa różne obozy, Auschwitz i Birkenau, nie można ich łączyć, każdy pełnił inną rolę, Auschwitz był obozem pracy, Birkenau był obozem zagłady.