305 tys. od Platformy za hejt i szczucie. No nieźle

Przemysł nienawiści PO w praktyce.
Znany internetowy hejter "Pablo Morales" to Bartosz Kopania, były doradca Platformy Obywatelskiej, a także syn byłego oficera Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego
Pytanie ilu jeszcze maja takich hejterow i ile kasy na to idzie.Jaka jest skala tego zjawiska i kto za to płaci?. Takich typów jak Morales jest więcej. Ile milionów zapłaciła PO za skłócanie Polaków i sianie nienawiści, której wyznawcami stały się miliony - przekonane, że zwolennicy PiS to niegodna życia szarańcza?
A wszystko to towarzystwo bezprawia koalicji 13 grudnia umoczone po uszy w afery, szemrane interesy z mafiami, sędziami i bandyterką.


Jego żonę Agnieszkę Rejmer-Kopanię w zeszłym tygodniu poslowie z PO rekomendowali do Kolegium NIK.

Na swoim koncie @PabloMoralesPL atakuje wirtualną polskę za artykuł o nim. Kilka godzin wcześniej zamieszczał obrzydliwe wpisy na temat protestujących rolników. Ciekawe, czy sam z siebie, czy mu ktoś zapłacił. A Kopania to autorytet  gazety Rzeczpospolitą
Płatny troll Tuska. Wszyscy zdajemy sobie sprawę że Tusk doszedł do władzy dzięki kłamstwom i kanaliom takim jak Kopania czy np Wroński - hejter z Wyborczej obłaskawiony fuchą w MSZ chwilę po wyborach.
Tego wszystkiego jest pewnie drugie dno. Jaki w sumie był hejter z Morales czy jak tam ta małpa się nazywała to pokazuje jakim dnem moralnym jest Platforma i reszta bandy a Niemcy szampana otwierają.
A później te mendy z PO i niektórych mediów, ubolewają jak to Kaczyński i PiS dzieli społeczeństwo. Jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć platfonsom w ich wysiłki w zatrzymaniu hejtu?
Zdemaskowanego, opłacanego przez Platformę hejtera, obserwują najważniejsi politycy rządzącej koalicji

Polska uśmiechnięta pełną gębą. A gdzie te wszystkie zjeby 8 gwiazdkowe się pochowały?
Pożyteczni idioci, którzy ubliżali za darmo muszą czuć teraz delikatną gorycz. Osoby spośród nich, którym to nie przeszkadza, muszą awansować na miano pożytecznych kretynów.

To na odchodne od Tuska Sp. z o.o.

Minę innych trolli, którzy robią to za darmo najbardziej zobaczyć bym chciał
Co na to użyteczni idioci z NB jak @tricolour czy @smieciu pracujący za free?
Frajerzy?
Jebaćpisy, to absolutnie szczytowe osiągnięcie inżynierii społecznej.

Fakt, nie opinia.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

21-02-2024 [07:54] - Czesław2 | Link:

Nie tu miał być komentaż

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

21-02-2024 [08:53] - AŁTORYDET | Link:

Typ mocno uniwersalny: był współproducentem szajs-filmu "Mayday". Mocno zalatuje służbami i to zagranicznymi...

Obrazek użytkownika sake3

21-02-2024 [09:35] - sake3 | Link:

Proszę tak nie pisać o hejterach z NB- frajerzy.Zaraz tu się pochwalą jakie kokosy im przynosi twórczość pisarska aż w głowie się zakręci od tych wielgachnych cyfr.

Obrazek użytkownika spike

21-02-2024 [18:34] - spike | Link:

@sake
oni na NB hejtują za darmo, w ramach bonusów, produkując się w mediach o większym zasięgu :)
nie wykluczone, że nie mając pod ręką kogoś by zdzielić, tu wyładowują swoje emocje, to im pomaga zasnąć.

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-02-2024 [18:37] - Kaczysta | Link:

Szymon I Krzywousty jest szanowany przez zwolenników gauleitera Tuska. Wyborcza uznała go za zdrajcę, Tomek Lis nazwał "Kałownią", silni razem "kretem PIS", no i gwiazdą ostatnich dni Morales porównywał marszałka do kobiet lekkich obyczajów. Jednak Szymon jest twardy jak stal 

Obrazek użytkownika sake3

21-02-2024 [20:49] - sake3 | Link:

Przeciez to tylko deszcz pada.Co chcecie od Szymusia,żeby się znów popłakał i posmarkał jak kiedyś przed kamerą ściskając egzemplarz Konstytucji do piersi?