Carskie zwyczaje

W Rosji od setek lat jest tak, że carowi albo składasz hołd, albo swoją głowę. Po Nawalnym płakać nie będę - to człowiek który popierał aneksję Krymu i operację specjalną Putina na Ukrainie. Kiedy Putina opuściło szczęście, to Nawalny nagle stał się narodowym demokratą - to taki Janajew w nowym wydaniu. Żaden car czegoś takiego nie wybaczał vide los Prigożina i innych buntowników. Nie zabił Nawalnego natychmiast, bo najpierw chciał go ograbić i całą jego rodzinę - zgodnie z prawem, tak jak to rozumie Putin.

To, że car teraz kazał zabić Nawalnego, to chyba nie ulega wątpliwości? Otoczenie Putina musi wiedzieć, że jak zwykle car pewnych spraw nigdy nie wybacza. Biadolenie Zachodu nad Nawalnym jakoś mnie nie dziwi. To tylko wyraz upadłych marzeń o carze z ludzką twarzą vide Gorbaczow który także miał wiele na sumieniu. Nawalny, gdyby wygrał, to różnica między nim a Putinem byłaby niewielka. W Rosji nikt, kto nie promuje i nie popiera ruskiego imperializmu, na żadną karierę nie ma szans. No i nie zapominajmy o ruskich oligarchach. Dla nich profesjonalista Putin był i jest lepszy od gorącej głowy.

Plecenie bzdur że Putin nie zabił Nawalnego, bo nie miał powodu / motywu to bajka dla frajerów. To np. w Polsce, przygotowanie gruntu pod reset 2.0 - szczególnie dla Konfederatów jest to cierpki owoc - wszak marzenia o wspólnej wyprawie na Kijów z Putinem wciąż aktualne - tylko że ciężko się marzy siedząc pod stolikiem.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-02-2024 [21:09] - Kaczysta | Link:

Gdybyście mieli jednym ...no może dwoma słowami opisać to zdjęcie.

https://pbs.twimg.com/media/GGjOKsfX0AAbsIt?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika sake3

17-02-2024 [22:10] - sake3 | Link:

Do tych pochylonych łbów pasowałyby rogi.Ale przeczą temu uśmiechy,więc tylko skrytykuję fatalny krawat i paskudne zmarszczki paniusi Merkel.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-02-2024 [22:16] - paparazzi | Link:

Dobrze, ALE jak uderzyć w ten polityczny kicz w oddźwięku światowym?

Obrazek użytkownika sake3

17-02-2024 [22:27] - sake3 | Link:

@Paparazzi......No cóż stara miłośc nie rdzewieje i niedługo zobaczymy kolejne śliczne zdjątko Tym razem Putina z panem Scholtzem.Polityczne kicze teraz w modzie i można urzadzić konkurs na najbardziej kiczowaty kicz.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-02-2024 [23:01] - Kaczysta | Link:

„Obserwuję Putina, on już ma ciągoty mocarstwowe. Jeszcze jest słaby, ale przy pomocy Zachodu stanie na nogi i wtedy im pokaże. Taki ten Zachód jest, wyhodował Hitlera, Stalina, a teraz hoduje Putina. Dla Polski to bardzo, bardzo niedobre”. — gen. Ryszard Kukliński, 2000 r.

Obrazek użytkownika Zofia

18-02-2024 [15:05] - Zofia | Link:

Postrzegam to zdjęcie jako zwycięstwo otwarcia drogi  przybliżenia Rosji do Niemiec na Wiśle w Polsce. Pod ich nogami hołd składa Tusk. Tylko jest w ukłonach i nie zmieścił sie w kadrze.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-02-2024 [22:11] - paparazzi | Link:

Pani Ulu, zawsze miło się czyta pani wpis dodaje otuchy. Ta wojna komunistycznych boldogow ma swoją tradycję od carów. Narracja zachodu jest według  ich potrzeb.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-02-2024 [11:56] - Ula Ujejska | Link:

Paparazzi
Dziękuję.

Obrazek użytkownika Kamil Olszówka

17-02-2024 [22:41] - Kamil Olszówka | Link:

No cóż... Bazylim Moskiewskim naszych czasów  to on na pewno nie był...

Obrazek użytkownika Maverick

18-02-2024 [19:09] - Maverick | Link:

https://www.youtube.com/watch?... Koncepcja Wspólnoty Słowiańskiej w dobie lucyferiańskiego globalizmu, niszczącego narody, musi być ponownie rozgrzana, aby stała się rzeczywistością. Mamy przeogromny potęcjał ludzki i przemysłowy, większość zasobów mineralnych świata, i właśnie teraz potrzeba nam liderów rozumiejących ze zachód celowo nas skłóca i eksploatuje, napuszcza jeden naród na drugi, a durne papugi globalistów i Lucyfera za szekle jak Judasz w Polin podsycają tą nienawiść w ich imieniu. Jakby coś z tego by mieli, są tak durni ze nie rozumieją daleko siężnych planów, bo oni jak Hitler dla Polaków mają plany taniej siły roboczej ale durnej która za miskę ryżu sama sprzeda się w niewolę lub za globalistów i masonów będzie ginąć jako mięso armatnie. Trzeba mieć IQ mniejsze niż 65 aby tego nie rozumieć.

.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-02-2024 [11:55] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Ruska onuco, złożyłeś już hołd carowi?