Ucieczka Stanowskiego i obicie Gduli. Piekne to było

Nareszcie światełko w tunelu za sprawą  ministra Czarnka. Coś wspaniałego jak rozjeżdża tych półgłówków.
Takich ludzi w PIS-ie potrzeba na pierwszej linii.
Coś mi się wydaje, że Mazurek że Stanowskim dobrze się zastanowią nim zaproszą kolejny raz ministra Czarnka do swojego programu.

Kapralowi Mazurkowi nie udało się dojechać aresztowanego prof.Czarnka więc zza weneckiego lustra wchodzi porucznik Stanowski żeby pomóc. Cudownie akurat wtedy udaje się dodzwonić do studia Maciejowi Gduli, synowi Andrzeja Gduli, PRL-owskiego pracownika wysokiego szczebla w MSW.
Minister Czarnek poradził sobie bez najmniejszego problemu z Mazurkiem, potem z Mazurkiem i Stanowskim. No i przy okazji, z uśmiechem na twarzy, wdeptał w ziemię komucha Gdulę. Ode mnie duże brawa….szczególnie za Gdulę.Jakby to była amerykańska produkcja, to byłaby też scena, jak Czarnek tam idzie i spuszcza wpie..l Gduli

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [08:59] - spike | Link:

@foros na S24 tego zdania nie podziela, choć nawet nie odniósł się do samych odpowiedzi prof.Czarnka, widać za trudne to było :)

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [11:34] - sake3 | Link:

Jak się miał odnieść skoro wściekłość i rozpacz nim targały?Pewno przybiegnie na NB by się podzielić z nami nienawiścią do swego największego wroga?

Obrazek użytkownika Ryan

20-02-2024 [09:28] - Ryan | Link:

Skończyłem właśnie nadrabianie wczorajszej rozmowy u Mazurka i Stanowskiego

Powtórzę się za tysiącami internautów - Prof. Czarnek retorycznie i merytorycznie jechał walcem przez prawie dwie i pół godziny. Zawodnik wagi ciężkiej, nie do zajechania. 

Obrazek użytkownika paparazzi

20-02-2024 [19:38] - paparazzi | Link:

Takich polityków nam potrzeba.

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [09:55] - spike | Link:

Zaraz, chyba nasz @Janusz był zachwycony Stanowskim, ciekawe czy skomentuje swoje uwagi ?

Obrazek użytkownika tricolour

20-02-2024 [10:37] - tricolour | Link:

Hehehe...

Kanał zero ma być nadzieją prawicy. Mówiłem wyraźnie, że Stanowski szuka sensacji, najlepiej damskich i tak się nadaje na prawicę jak i na lewicę - byle kasa z tego była. A teraz radość wielka, że w kanale mordę obili temu, który miał być nadzieją.

Widzę przed wami, prawakami, wielką ciemność. Na zdrowie.

😛😛😁

Obrazek użytkownika RinoCeronte

20-02-2024 [11:19] - RinoCeronte | Link:

Kanał, kanał? Film taki kiedyś był...

Obrazek użytkownika tricolour

20-02-2024 [11:27] - tricolour | Link:

@rino

Tak, kanał zero, nadzieja polskiej prawicy na... nie wiadomo co. Polecam, prowadzi miłośnik pani Janoszek i Derpieński.

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [12:08] - spike | Link:

@tri
"Sralis mazgalis referendis duptis"

a kto ci takich głupot nawciskał do puszki, że skanalizowany Stanowski jest nadzieją prawicy?!
Jaki będzie czas pokaże, na początku wielu kozaczy, a jak przyjdzie do pieniędzy, zmieniają poglądy.

Nim cokolwiek napiszesz, szczególnie pod adresem prawaków, powinieneś się ze sto razy zastanowić, dzięki nim masz pracę, twoi tylko chcą wszystkich dymać, tobie się to podoba, wiadomo.

Obrazek użytkownika tricolour

20-02-2024 [13:13] - tricolour | Link:

@spike

Pracę mam zza oceanu, ile w tym prawactwa? Trudno powiedzieć więc do tyłka wchodzić nie będę.

A po drugie - kanał zero ma nazwę adekwatną do tego, co robi. Januszek był zachwycony i pełen nadziei, ale tonący chwyta się nawet baby więc mu wybaczam.

Czarnka szanuję za cele, jednakże styl i forma jego wypowiedzi dyskwalifikuje go w towarzystwie, ale - co oczywiste - chamom się podoba. Zobaczymy, ile zdziała wywijając na oślep 

😀

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [13:30] - spike | Link:

@tri
dla pracy za oceanem sprzedałeś Polskę :(
Jja też miałem ofertę pracy zza Odry, gość był nawet gotów kupić całą firmę, by mnie mieć, już nawet były rozmowy w tej sprawie, ale się nie zgodziłem, może źle zrobiłem, bo oferowane warunki były bajeczne, główna wada, to wyjątkowy despotyzm prezesa, ale zostaliśmy przyjaciółmi, wiele interesów zrealizowaliśmy.

Co do Czarnka, nie wiem na jakiej podstawie zarzucasz "styl i formę" wypowiedzi, tym bardziej towarzyskiej, nigdy nikomu nie ubliżył, zawsze był merytoryczny, a że stanowczy to jego plus, widać ma charakter, a nie "ciepła klucha", z pewnością trudno go przekabacić.
 

Obrazek użytkownika tricolour

20-02-2024 [15:20] - tricolour | Link:

@spike

Polskę Lidli, Aldi, Passatów i Golfów, nówek nieśmiganych (z ukrytymi naprawami przez rodaków-handlarzy) oraz patriotyzmu, którego przejawów nie można wymienić z czasów teraźniejszych nie sprzedałbym tylko oddał za darmo.

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [19:37] - spike | Link:

@tri
jak zwykle bredzisz, na obcym kapitale Chiny stały się potęgą gospodarczą. Wymień choć jeden kraj na świecie, który jest samowystarczalny, bez obcych firm, sklepów i co tam jeszcze, a najczęściej jest tak, że "narodowe" firmy są tylko z nazwy, akcje maja inwestorzy, np. arabscy, chińscy itd.
Swoją drogą, Polska weszła do UE, chcieliśmy z nimi handlować, to musieliśmy też im dać swój rynek, a oni swój, np Orlen w Niemczech ma sieć stacji paliw i nie tylko tam, odkupił platformy wiertnicze, rurociągi gazowe etc. Teraz twój Tusek chce to wszystko rozdupcyć, dając na prezesa jakiegoś ćwoka.
Kiedy ty zmądrzejesz, bo nie w tym jest problem, który ciągle maniakalnie powtarzasz.

Obrazek użytkownika tricolour

20-02-2024 [20:11] - tricolour | Link:

@spike

Chiny stały się potęgą nie od absorbcji obcego kapitału tylko od wymogu prawnego, że chętny do inwestycji w Chinach ma przekazać technologie produkowanych rzeczy, a jeśli nie chce, to w zarządzie obcej firmy ma być parytet chiński. Co nie mogli dostać, to mieli móc ukraść.

Co innego pozwolić wybudować Lidla, by na jego wzorcu wybudować Społem-bis, a na końcu wywalić Lidla niż siedzieć na dupie i latać na zakupy do Niemca.

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-02-2024 [00:18] - Tomaszek | Link:

Społem to nie Lidl i działa inaczej . Lidl jest nie do powtórzenia , bo to lewa fundacja będąca jednocześnie instrumentem inwazji gebelsów . Żadnych wzorców do powtórzenia , nawet dla pewnego Tomaszka z Krotoszyna co jakoś tam i gdzieś tam sklepy w Polsce buduje i nabudował niemało . Z tymi Chińczykami to byś se choć głupot poczytał to byś głupoty pisał . A tak to yebiesz krowy bez sensu .

Obrazek użytkownika tricolour

21-02-2024 [07:21] - tricolour | Link:

@tomaszek

Uważasz, że spike to krowa do yebania? Może, zapytam go przy okazji.

Co do Lidla i powtórki Społem - można siedzieć na dupie i czekać aż wszystko wokół będzie niemieckie. Przoduje w tym PiS, jak widać...

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

21-02-2024 [08:07] - Władysław Ludendorf | Link:

ale o co chodzi, głosowałeś na PO i Intel już ucieka do Magdeburga a 200mln PLN na komp kwantowy poszło się czesać (zdaje się że też cała "green" część KPO idzie na turbiny do Siemensa dla farm wiatrowych, taki to biznes). A to dopiero początek, bo do rozdrapania całe 682mld PLN. Sam dołożyłeś cegiełkę do pozostania krajem Lidla, Aldi itd. Pośmiać się z siebie od czasu do czasu jest dobrze, bo uczy dystansu do siebie, ale cały czas to już jednostka chorobowa.

Obrazek użytkownika Ryan

20-02-2024 [16:03] - Ryan | Link:

Profesor Czarnek rozjebał system
Absolutna miazga w komentarzach na X

Wg mnie najlepsze:
Czarnek może uczyć rolników orać
Stanowski! nie trzeba sprzątać studia, bo Czarnek wytarł wami podłogę

Obrazek użytkownika Kocur1

20-02-2024 [14:17] - Kocur1 | Link:

Ty durniu:)))

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [11:29] - sake3 | Link:

Pan Stanowski ,,przechodzący przypadkiem'' nie był aby wezwany na odsiecz panu Mazurkowi w nietypowej dla niego sytuacji? Przecież wszyscy polscy dziennikarze są przyzwyczajeni,że ,,pisowski'' rozmówca ma być tylko obiektem do wyśmiania i pokornego tłumaczenia się i traktowany podczas wywiadu jak ktoś gorszego sortu.Oni chyba też podobnie jak część internautów nie mogli znieść argumentów i pewności siebie pana Czarnka.Nic w tym dziwnego bo dotąd wszyscy znosiliśmy arogancję,chamstwo i nieuctwo ,,niepisowców'' z wyrozumiałością...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-02-2024 [11:36] - Ula Ujejska | Link:

Prof. Przemysław Czarnek - przyszły Premier, i kto wie czy nie nowy szef PiS. Ciepłe kluchy i miękiszony won!

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [12:21] - spike | Link:

My tu deliberujemy o Stanowskim, a Polska gore !

Tatuś nożownika już nie tylko prokuraturę chce wyprowadzić z Polski, ale także sądownictwo!

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [12:58] - sake3 | Link:

No to młodociany nożownik może już spokojnie nadal ściagać haracze.Po ile teraz sobie liczy z uwzględnienim inflacji?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-02-2024 [13:15] - Marek Kudła | Link:

Profesor Przemysław Czarnek to twardziel i jeden z nalepszych prawników i konstytucjonalistów w Polsce, a także fachowiec w takich dziedzinach jak gospodarka, ekonomia i zarządzanie !  Wspaniały człowiek !  Jego walory to bystrość umysłu oraz szybkość i perfekcja analitycznego myślenia.  Jego rozmówca jeszcze  przed zakończeniem wypowiedzi, ma gotową przeanalizowaną i trafną odpowiedz.  To niesamowite !  Następna kadencja po Dudzie na prezydenta !!! 
Wspaniałe przemówienie Prof. Czarnka:
https://www.facebook.com/maria...
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

20-02-2024 [17:33] - AŁTORYDET | Link:

P. Czarnek, przedstawia okoliczności dwóch vet Prezydenta Dudy, do ustaw tzw. "Lex Czarnek". Wiele mówią o charakterze PAD-a i zarazem potwierdzają,  by sobie niczego dobrego, po nim nie obiecywać. 

 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-02-2024 [18:36] - Marek Kudła | Link:

Nie spodziewamy się !  Jeszcze rok i ... wypad !

Obrazek użytkownika paparazzi

20-02-2024 [18:45] - paparazzi | Link:

@1:08 i te przerażenie w oczach ,  show mana Mazurka, bezcenne. Kanał definitywnie na kasę, nie wprowadzający wysublimowania politycznych wartości dla zmiany podmiotu Polski. Wywiad z ministrem Czernkiem pokazał ze mamy takich ludzi którzy potrafią się przeciwstawić narracji neo komunistów. Czekam z utęsknieniem na zaproszenie Tuska itd. Mazurek pokażesz cojones?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-02-2024 [19:07] - NASZ_HENRY | Link:

@paparazzi ....na kanale YouTube i platformie X bardzo dużo jest komentarzy od internautów, wskazujących na to, że nie spodziewali się tak dobrego występu po Ministrze Czarnku. Profesor Czarnek wczoraj zniszczył Mazurka, na pomoc przyszedł Mazurkowi Stanowski, jego też Profesor Czarnek profesjonalnie zniszczył. I w tym momencie do studia dodzwonił się "niespodziewanie" poseł v-ce minister Gdula, który też POległ 😉

 

Obrazek użytkownika paparazzi

20-02-2024 [19:45] - paparazzi | Link:

👍

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [20:18] - sake3 | Link:

Mazurek i Stanowski od lat chyba nie byli w takich opałach.Długonosy Gdula pospieszył z odsieczą niczym Sobieski pod Wiedniem ale i on poległ.Jednak taki zimny prysznic jak widać bardzo jest przydatny i pouczający.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

20-02-2024 [23:29] - Roz Sądek | Link:

Podatek katastralny nie musi być straszny, ale czasu mało
Resort finansów pracuje nad zmianami w podatku od budowli i garaży, ale nie wyklucza śmielszej reformy. Chodzi o podatek katastralny, którego od lat obawiają się właściciele nieruchomości.
=====
Taki tekst drukuje dziś Rzepa. Nikt nie czytał? Jak zdążyłem przelecieć NB, nikt. Ble, ble, ble, taki mam obraz dyskusji.
Aha, dziś był nieobecny chyba od tygodnia Papież Franciszek, ale z trzy dni ani słowa o covidzie, co się dzieje? Dobrze, że chociaż jest regularna, codzienna wyliczanka niespełnionych obietnic Tuska - to daje nadzieję i siłę.