Skutki bezprawia

Mafia w Szczecinie i w Gdańsku zaciera rączki. Nikt już im nie będzie szkodził, stawiał zarzutów, aresztował etc. Za chwilę "Pegasus" zostanie uznany za zbrodnicze narzędzie, a dowody zdobyte dzięki niemu za nielegalne. Teraz wystarczy sprytny adwokat i żaden sąd ich nie rozliczy. No cóż, Bodnar "stworzył" także neo prawników, których udział można w każdym procesie podważyć, a przy okazji wyrwać także miliony odszkodowań. Od miesiąca, każdy neo wyrok z ostatnich lat, wydany np. przez neo sędziów, może być zaskarżony i anulowany. Tak się właśnie ukrywa zbrodniarzy z tuskowej koalicji. Czym to się skończy? - myślę, że odpowiedź szybko przyjdzie z Zachodu. 

Przykładowo, sąsiad przegrał w Polsce proces z zachodnim rekinem finansowym - i już złożył odwołanie  do sądu, że był oskarżony i sądzony przez neo prawników. Uśmiałam się kiedy mi to opowiadał, ale ... ogarnęło mnie przerażenie. Takich spraw może być miliony. Wielki Brat z Berlina chyba na to nie pozwoli, więc Tusku chyba zostaniesz podmieniony na nowszy model?

Ale to nie koniec. Polsce grożą procesy od zachodniej finansjery o miliardowe odszkodowania np. w związku z upadkiem TVP czy niewywiązywaniem się z już podpisanych kontraktów. I tu ujawni się bodnarowska paranoja, bo każdy wyrok wydany w Polsce będzie mógł być podważony. Jako jedyne sprawiedliwe pozostaną więc tylko brukselskie sądy. Może właśnie o to chodzi?

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-02-2024 [07:31] - NASZ_HENRY | Link:

Widać, że nazistowska qoorwa faszystowskiej qoorwie łba nie urwie.
A koniec będzie taki sam jak przed tysiącami lat - rozpusta, złoto i krew 😉  

.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-02-2024 [11:40] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Ja już widzę nową  / starą formację: Kosynierów Chłopskich.  Polacy nie dadzą się zaorać brukselskim wypierdkom.

Obrazek użytkownika Jabe

20-02-2024 [19:52] - Jabe | Link:

Pegasus zostanie uznany za narzędzie prze­stępstwa, gdy zo­stanie u­dowodnione, że przy jego po­mocy po­pełniono prze­stępstwo. O żadnych do­wodach z­dobytych przy jego użyciu nie słyszałem.

Jakich konkretnie ukrywa się tuskowych zbrodniarzy?

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [20:44] - spike | Link:

@jabe
ty jest na liście, co komentarz to popełniasz zbrodnie na rozumie.
:))))))))))))

Obrazek użytkownika spike

20-02-2024 [20:56] - spike | Link:

"Wasza mowa powinna brzmieć tak, tak.."
Tak więc, całą rozpierduchę obecnego systemu prawnego rozpoczęli przestępcy w togach, zrzeszeni w mafijnych organizacjach sędziowskich, oni podważają sędziów, którzy nie oni wybierali, potem te zapytania do TSUE, to oni wymyślili sposób na "uchwałę", Tusek i reszta jego szajki to kretyni, barbarzyńcy, sami niczego nie wymyślą, ich interesuje tylko kasa i władza, oni tylko to dalej rozwijają, a Berlin im klaszcze, celem jest rozwalenie Polski, co już wielokrotnie wspominali, że polska Konstytucja musi być zdelegalizowana, by Polska była podporządkowana Berlinowi, w tle ciągle mamy reparacje wojenne, dlatego PiS musi być spacyfikowany, co widać, a kretyni typu @jabe, smieciu, @tri im klaszczą, byle nie było Kaczora, potem choćby potop niemiecki, taka ich mać.

A tyle się mówiło, że Ilustia powinna być zdelegalizowana.

Obrazek użytkownika Jabe

20-02-2024 [21:19] - Jabe | Link:

O, doprawdy?

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [21:50] - sake3 | Link:

@spike.....Banknoty mile szeleszczą,monety pięknie  brzęczą więc co się dziwić że aż tylu chce pacyfikować i likwidować PiS.Ośmioletnia praca na NB budzi podziw...

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-02-2024 [22:01] - Kaczysta | Link:

To cieszy. Za rządów Donalda Tuska wszystko rośnie. Paliwo już prawie po 8 gwiazdek, ministrów, wice ministrów i wice wice ministrów nie sposób już się doliczyć, a w sejmie zamiast 460 mamy już wypasione 461 posłów.
 

Obrazek użytkownika sake3

20-02-2024 [22:02] - sake3 | Link:

Konstytucja! Konstytucja!!!