Za co ten "człowiek" tak nienawidzi Polski

Naród wspaniały. Tylko ludzie kurwy"... Piłsudski.

Gauleiter Tusk w obecności nazistowskiego kanclerza oświadczył, że kwestia reparacji w sensie formalnym, prawnym i  międzynarodowym została zamknięta wiele lat temu. 

Szybko poszło. O tym były te wybory
Tak właśnie Niemcy zdobyli Warszawę bez nawet jednego wystrzału przy aplauzie jebaćpisów.

Jako szkop genetyczny hitlerowiec,on Polski nie cierpi,tylko na myśl o niej dostaje furii i czyni wszystko by ją zniszczyć! Nie wiem nawet jak to określić, ta podłość, ten człowiek nie ma honoru, zasad, ma za to mentalność robaka
Dopóki rządzi ta ruda szmata Tusk to kwestia reparacji nie będzie wiecej podnoszona. Spodziewam się raczej powrotu narracji relatywizującej zbrodnie niemieckie oraz obarczającej Polskę współodpowiedzialnością za wybuch II ws.A mimo wszystko on ma jeszcze w Polsce spore poparcie. Czy Tomasz Lis miał rację mówiąc: "Polacy są głupsi niż myślicie" ?
Jaką trzeba było być patologią, prymitywem, imbecylem, żeby zagłosować na najgorszą antyPolską zdradziecką kanalię jaką jest ten Rudy szczur?

Miliony zamordowanych Polaków, zabitych i spalonych w piecach dzieci (!), kraj zrównany z ziemią, wykradzione wszystkie możliwe precjoza, dzieła sztuki, królewskie i rodowe artefakty przetopione….generalnie cofnięcie kraju o epokę. A ten zdrajca wychodzi i mówi: Luz, temat zamknięty. Czy do chociaż jednej łepetyny to dotarło? Czy wiecie, coście narobili? Przetrąciliście Polsce kręgosłup wyborem tego niemieckiego agenta. A jak ktoś chce mnie przekonać, że jest inaczej, to niech sobie wepchnie szkło w oko.

Ten śmieć nie ma prawa reprezentować Polski, w Polsce władza należy do obywateli czas by obywatele o tym przypomnieli tej rudej szmacie

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

13-02-2024 [08:44] - Jabe | Link:

Przypuszczalnie Donald Tusk osiągnie tyle samo, ile o­siągnął Jaro­sław Ka­czyń­ski, z pew­nością nie mniej. Czy za­tem i prezesa nie należy na­zwać jeszcze większym śmie­ciem?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

13-02-2024 [09:29] - Siberian Husky Dog | Link:

Czy za­tem konfederacyjnego szmaciarza nie należy na­zwać go jeszcze większym ludzkim śmie­ciem?
Pytanie otwarte

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [09:58] - Kaczysta | Link:

Jabe
Nazwanie rudego śmieciem to wielka obraza dla śmieci

Obrazek użytkownika Ptr

13-02-2024 [13:38] - Ptr | Link:

Ten tutaj uchodzi za Konfederatę , ale jego surowość, brak uczuć wygląda jakby to była sztuczna inteligencja. Może wskazywać ,że to jest po prostu wpływanie na dyskusję , udawanie, że wcale nie musi być Konfederatą, ale cel jest inny. 
Ale z drugiej strony wydaje się ,że rzeczywistym Konfederatom czegoś brakuje , właśnie uczuć, jakby byli tym cymbałem brzmiącym lub miedzią brzęczącą. Mając jakieś zalety, czesem odwagę,  nie widać tu uczuć. Jedynie co to tłumaczy to fakt ,że polityka stała się brutalna, ale mimo wszystko najważniejsze jest to coś żywego w naszych duszach. 
Czego totalni nie mają , po prostu nie mają. Jakie to dziwne !

Obrazek użytkownika u2

13-02-2024 [13:59] - u2 | Link:

Czego totalni nie mają , po prostu nie mają

Agenciaki tak mają, czyli są wyrachowani, okazują sztuczne, udawane emocje. Tak ich przeszkolono. To słuchacze mają się emocjonować ich wypowiedziami, zimnymi, cynicznymi, pozbawionymi ludzkich uczuć :-)

PS. Nienawiść jest podobna do miłości, tylko jest odwrotnie spolaryzowana. Stąd staropolskie powiedzenie, kto się czubi ten się lubi. A PDT ma ojca Kaszuba, matkę Niemkę, a teściową Polkę. Polaryzacji ma kilka. Przeważa zimna wyrachowana polaryzacja władcy Polacken, którzy są mniej wartościowi od rasy panów. Rasy panów należy się słuchać, nawet jak prowadzą samobójczą politykę energetyczną czy migracyjną. Im szybciej zniknie PDT z polskiej sceny politycznej tym lepiej nie tylko dla Polacken, ale również dla Niemców. Wizje zagłady Niemiec nie są wzięte z próżni. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.

Obrazek użytkownika Ptr

13-02-2024 [17:32] - Ptr | Link:

Jak przekonać ludzi do jakiegoś wspólnego celu jeżeli praktycznie ludzie różnych opcji  nigdzie nie rozmawiają na poważnie bezpośrednio. Sprawy poważne komunikuje się przez media, ale jak można z komś się dogdać , gdy nie ma z tym kimś możliwości rozmowy. Ale nie dyskusji w programie publicystycznym tylko jak człowiek z człowiekiem. Może te kontakty są , ale sporadyczne i co to za rozmowy, jak w kolejce do lekarza. Co to za rozmowa na fejsie ? W sprawach oczywistych polskich interesów musi być poczucie wspólnoty. Trzeba tworzyć wspólnoty i bezpośrednio rozmawiać lub dochodzić do świadomości tej drugiej strony. Przynajmniej rozmawiać w gronie tych , którzy chcą rozmawiać. 
Nauczenie części społeczeństwa , aby nie słuchali było nie lada sztuką psychotechniczną. Nakłonili ich , aby weszli w polityczne urojenia ludzi z lewicy. I weszli w te urojenia , ale zastanawiam się jakie środki przedsięwzięto , aby ci ludzie weszli w te urojenia, w ten świat ułudy ,  ojczyzny Polski jako wroga, i PiSu jako czarngo anioła. Po pierwsze główni animatorzy tego urojenia sami musieli w te urojenia wierzyć, być takimi widzącymi wszystko inaczej i z tą siłą przekonywania zarażać innych. 

Obrazek użytkownika u2

13-02-2024 [18:14] - u2 | Link:

Jak przekonać ludzi do jakiegoś wspólnego celu

Ale, ale. Celu nigdy nie mamy wspólnego, oprócz krótkich momentów wojen, kataklizmów i ogólnego nieszczęścia. Dlatego nikogo nie powinniśmy do niczego przymuszać. Niech żyje wolność i dziewczyna młoda :-)

Obrazek użytkownika Ptr

13-02-2024 [21:09] - Ptr | Link:

Szlachta na elekcjach i sejmach lepiej sobie radziła. Ale to była szlachta bez łapserdaków. Stawiali się na wezwanie do obrony ojczyzny.  Przegrane kraje takie jak Niemcy i Japonia już wiedzą , że nie wolno zdradzać i trzeba się odkuć. Polacy tego nie rozumieją. 

Obrazek użytkownika sake3

13-02-2024 [21:14] - sake3 | Link:

@Ptr.....Japonii nie tak łatwo się odkuć.Chiny tylko patrzą na nią i sie oblizują.

Obrazek użytkownika Jan1797

13-02-2024 [21:35] - Jan1797 | Link:

Tak radzili w 1797 roku i później, aż doszło do dna. Dekretami carskimi stracili ogrom własności nie tylko patrioci, również ci "obojętni".
Konfederacja miała w sumie blisko na Aleje Szucha w sobotę. Dopóki ich tam nie zobaczę, nie ma żadnego powodu bym traktował inaczej niż na równi z Kołodziejczakiem. Przekonać mnie mogą odrobinę w Elbląskich wyborach samorządowych. Warunek wstępny -zwycięstwo jako cel wspólny wyborów.  

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [15:19] - Kaczysta | Link:

On z tej sekty zwanej dla niepoznaki konfederasija

Obrazek użytkownika Ryan

13-02-2024 [15:53] - Ryan | Link:

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber, minister w rządzie Mateusza Morawieckiego, ogłosił, że w Bydgoszczy jego partia idzie do wyborów samorządowych razem z Konfederacją. Wspólnie stworzyli blok Bydgoska Prawica.

Łukasz Schreiber jest kandydatem w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. Prawa ręka byłego premiera Mateusza Morawieckiego, minister w jego rządzie, jest także jednym z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS. Poseł Schreiber jako pierwszy ogłosił, że kandyduje w wyborach samorządowych na prezydenta Bydgoszczy. W poniedziałek (12 lutego) po południu poinformował, że PiS stworzy w Bydgoszczy z Konfederacją wspólną listę. Na Starym Rynku obok Schreibera i jego współpracowników, radnych PiS m.in. Grażyny Szabelskiej, Jarosława Wenderlicha czy Jerzego Mickusia stanął także Marcin Sypniewski. To wiceprezes partii Nowa Nadzieja i lider bydgoskiej Konfederacji. W 2018 roku bez skutku walczył o urząd prezydenta Bydgoszczy. Wtedy kandydatem PiS był Tomasz Latos, a wybory w pierwszej turze wygrał obecny prezydent Rafał Bruski. W październikowych wyborach do Sejmu Sypniewski był liderem bydgoskiej listy Konfederacji, ale nie zdobył mandatu.
Bydgoska Prawica to koalicja PiS, Konfederacji, działaczy Solidarności i prawicowych stowarzyszeń.
 

Obrazek użytkownika u2

13-02-2024 [16:12] - u2 | Link:

Łukasz Schreiber, minister w rządzie Mateusza Morawieckiego

Potwierdzam fachowość p. ministra jako szachisty. To MP w kategorii U10. A czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość pięknie się zieleni.

PS. Dużo w kuń-fie niemieckich nazwisk, Braun, Mikke, Mekler. Więc Schreiber to naturalny sojusznik tych swoich ziomków :-)

Obrazek użytkownika Jan1797

13-02-2024 [21:01] - Jan1797 | Link:

Sprawy poważne komunikuje się w dyskusji również pisanej. Ale nie takiej, którą trzeba wlec w trzydziestu kolorach.  Nauczenie części społeczeństwa by słuchali logicznych argumentów nie było i nie jest sztuką psychotechniczną. Do tej grupy trafiają jedynie rzeczy proste. https://www.youtube.com/watch?... 
 Jakie środki przedsięwzięto, aby mogli wyjść z urojeń w chwili zagrożenia? Na to zabrakło wyobraźni podobnie jak na Ukrainie. Agresja nastąpiła, w pierwszym dogodnym dla Rosji momencie osłabienia Ukrainy.
Od czego próbę naprawy sytuacji zacząć? Brak jest logiczniej alternatywy dla budowania wspólnot, również w celu przekonania opornych. Proszę kontynuować, straciłem kawał życia i jestem tu sceptykiem.  
Do wątku Kaczysty. Nie widzę żadnych szans przełożenia prac naukowo badawczych na produkcję przemysłową przy jej zwijaniu.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [23:03] - Kaczysta | Link:

Pamiętacie jak w Sejmie spały zdesperowane matki z niepełnosprawnymi dziećmi, błagając o 180zł podwyżki zasiłku? 27mld na pomoc dla Grecji miał, 24mld na ratowanie strefy euro, do której nie należymy miał, 1,2mld dla Gazpromu miał.
Ale dla tych matek i dzieci już nie miał.

https://pbs.twimg.com/media/FlP-Pu_WQAArOQ9?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Ptr

14-02-2024 [11:07] - Ptr | Link:

A póżniej minister rodziny z PIS poszła do tych matek rozmawiać i pomagać i natrafiła na matkę , która póżniej hardością wylansowała się na Posła Rzeczypospolitej. W Sejmie powinien być np. Pan Budzisz, jacyś generałowie prawidłowo myślący itp., niektórzy dziennikarze. A wchodzą krzykacze, aktywiści. Połowa tego narodu to ludzie niepoważni , niemądrzy, nieuczciwi, co jako człowiek niepisowski, nie musząc walczyć o ich śmieciowe głosy otwarcie mówię. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [10:15] - Kaczysta | Link:

Jeszcze tylko zapłacimy Niemcom za prąd zużyty w Auschwitz i też uważam, temat reparacji za zamknięty.

Obrazek użytkownika sake3

13-02-2024 [10:36] - sake3 | Link:

Nie gadać tyle tylko płacić Niemcom te reparacje.Jeszcze się niemieckie panisko rozłości i doliczy odsetki za niepłacone lata i inflację.

Obrazek użytkownika tricolour

13-02-2024 [11:30] - tricolour | Link:

Przecież płacicie: top 10 importowanych samochodów osobowych to 9/10 auta niemieckie. Do tego Lidle, Kauflandy, Aldi i inne Selgrosy.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [13:00] - Kaczysta | Link:

Prawda to, że Macron chciał wyrwać od Tuska numer do Lodzi?
https://pbs.twimg.com/media/GGKs1cnWQAE7lgS?format=jpg&name=900x900

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [15:22] - Kaczysta | Link:

Banda Tuska odebrała dotacje Politechnice Poznańskiej na prace nad komputerem kwantowym.
Popieram, komputery to gigantomania.
Wystarczą kalkulatory do obliczania zebranych szparagów.
Aha,
Niemce również prowadzą badania nad tym wynalazkiem.
Cóż za przypadek.
 

Obrazek użytkownika Ptr

13-02-2024 [17:11] - Ptr | Link:

Nawet jeżeli nie osiągną konkretnego celu , to rośnie możliwość kooperacji, wynalazczości, podtrzymanie zrozumienia teorii. Naukowcy nie wyjeżdzają z kraju. A tak, wyjadą i będą po powrocie chwalić się , gdzie to nie byli i czarować odpowiedziami na pytania na poziomie popularnym podstawowym. 
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-02-2024 [21:42] - Alina@Warszawa | Link:

Co zrobił rząd Tuska i Pawlaka (PO+PSL) w 2014 kiedy Rosja napadła na Krym?
 

Obrazek użytkownika Jabe

13-02-2024 [22:00] - Jabe | Link:

Rząd Tuska nie miał nic do gadania w sprawach polityki za­granicznej.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-02-2024 [22:28] - Alina@Warszawa | Link:

"Rząd Tuska nie miał nic do gadania w sprawach polityki zagranicznej
Naprawdę? -  To powinien się podać do dymisji ....

Obrazek użytkownika Jabe

13-02-2024 [22:59] - Jabe | Link:

Głęboka to myśl.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-02-2024 [22:50] - Kaczysta | Link:

jabe

a dzis ma?

Obrazek użytkownika Jabe

13-02-2024 [23:09] - Jabe | Link:

Czemu miałby mieć? Co prawda możliwe, że ber­liń­ska smycz jest dłuższa od wa­szyngtoń­skiej, lecz nie przy­puszczam, że znacząco. Poprzedni rząd robił, co mu kazano, aż po­za granicę za­przaństwa (vide stosunek do Ukrainy). Nie ma pewności jednak, że z po­wodu na­cisków i haków. Może taka ich natura. A może Donald Tusk jest nieco zdolniejszym politykiem? To się okaże. Jednak od kiedy rządzi POPiS, każdy na­stępny rząd jest gorszy od po­przedniego.