Wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą dla Kanału Zero

Super rozmowa!

Podobała mi się formuła, nie było głaskania, ale też nie unikali trudniejszych pytań. Zupełnie inna strona prezydenta, na co dzień nieznana. Ciekawe, czy Tusk odpowie na zaproszenie na wywiad
Dobrze zrobiony wywiad ze strony prowadzących; łapanie za ,,język" momentami prezydenta – w punkt Znakomicie się pan Prezydent Duda pokazał. Bez zadęcia, jak u Komorowskiego, bez kaleczenia języka polskiego, jak u Wałęsy i na dodatek trzeźwy. Mówił do rzeczy i nie dał się zapędzić w kozi róg.I nie była to taka ustawka jak u Tuska w TVN-ach, gdzie zamiast dziennikarzy grupa lizusów polewała miodem.
Prezydenta Andrzeja Dudy wyszedł w tym wywiadzie na człowieka który ma szacunek do ludzi,zna się na polityce ale również potrafi być wyluzowany bo taka była konwencja tego  programu.
Tusk nie da rady tego nawet powtórzyć. On bazuje na kłamstwie. Kłamstwo to jego drugą natura. Podobnie jak sponsorów politycznych tego niemieckiego figuranta
 
ps.
Obiektywność i rzetelność w dzisiejszych czasach, to cechy wśród dziennikarzy bardzo deficytowe, a redaktor Mazurek je posiada i dlatego… jest wielki!!


 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-02-2024 [08:16] - Ijontichy | Link:

Lizusem to jesteś ty...kaczysto. Duda musi sie umyć ze śliny...a co do Mazurka...to sie mylisz,strasznie sie mylisz...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-02-2024 [07:32] - NASZ_HENRY | Link:

@Siberian Husky Dog ....Skryty sposób komunikacji, będą stosował 😉
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-02-2024 [07:46] - NASZ_HENRY | Link:

 

Kaczysto pamięć zawodzi?, to przecież Mazurek wymyślił "Kaczafiego"😎
 

Obrazek użytkownika u2

03-02-2024 [08:18] - u2 | Link:

Tusk nie da rady tego nawet powtórzyć. On bazuje na kłamstwie. Kłamstwo to jego drugą natura.

Onegdaj Kaszub Donald T. z Gdańska wystąpił u szał-mena z Zatoki Sztuki Kuby W. w ramach ocieplania wizerunku. Nie wiem jak wypadł, bo oglądałem tylko urywki.

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-02-2024 [08:33] - Ijontichy | Link:

Cytat:
"czy mnie dziwi co mowi prezydent ??nie!! ALE zdumiało mnie co powiedział „Na pytanie, czy nie poczuł się zdradzony tego dnia, w którym Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali wyprowadzeni z Pałacu prezydent powiedział, że nie.”Nie poczułem się zdradzony tego słynnego dnia. Jeżeli mam jakiekolwiek uwagi do działania funkcjonariuszy, którzy byli bezpośrednio odpowiedzialni za wejście do Pałacu Prezydenckiego, to jest to uwaga dotycząca kultury bycia, a nie wykonywania obowiązków służbowych”i dalej „Na pytanie, czy gdyby ten pracownik tak właśnie zrobił, to czy wówczas poprosiłby Kamińskiego i Wąsika, żeby wyszli z Pałacu, prezydent odpowiedział:”Musiałbym z nimi porozmawiać, nie byłoby wyjścia. Musiałbym ich poprosić, żeby opuścili Pałac Prezydencki ze względu na funkcjonariuszy, ze względu na tych ludzi, bo oni mają swoje rozkazy, które muszą być wykonane.”czego jeszcze potrzeba???mam swoje zdanie na temat andrzeja dudy ono się skrystalizowało po obejrzeniu filmu po katastrofie smoleśnskiej ,jego zachowaniu w pałacu prezydenckim!!!SORRY ALE upłyneły ponad 10 lat ja to widzę,jego zachowanie!!!HISTORIA POKAŻE.słowa tatusia „kogo milei wybrać??wiele słów składa się na JEDNA FOTOGRAFIĘ
Bez mojego komentarza.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-02-2024 [07:22] - NASZ_HENRY | Link:

 

 

Kontenstator wypuszczony z lochu znaczy odwilż idzie😉
 

Obrazek użytkownika Czesław2

04-02-2024 [11:07] - Czesław2 | Link:

@liontichy Podziwiam tutaj komentarze dotyczące wypowiedzi Dudy.

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-02-2024 [11:19] - Ijontichy | Link:

Wierzysz w życie pozanetowe? Czasami trzeba umyć buty po wejściu do szamba...vide Huski Dog.
https://naszeblogi.pl/users/ijontichy

Obrazek użytkownika Czesław2

04-02-2024 [15:08] - Czesław2 | Link:

Życie pozanetowe? Tak, Śmierć na przejściu dla pieszych z komórką w ręku.

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-02-2024 [15:29] - Ijontichy | Link:

Oczywiście link swoje,a życie swoje: wklejam tekst [póki jeszcze jest]

13-12-2023 [18:33] - Ijontichy | Link: W ostatnim słowie mojej tej
W ostatnim słowie mojej tej notki napisalem...żegnam..
Żegnam bo mam dość waszego chamstwa,waszej głupoty,trolli i importu osobników typu GPS i śmieciu.
A nad tym kotłem wisi transparent:STREFA WOLNEGO SŁOWA,trzymany w obu rękach przez administrację.
Daję PiS-owi w tej postaci może rok,może dwa...pierwszy odejdzie Ziobro,niszczony przez wszystkie media...nawet te pisowskie.
Mówicie,że nie odejdzie? A CO GO TAM TRZYMA??? Powinien odejść w 2017 i ogłosic secesję....błąd! 
Czary-mary Sakiewicza...to marzenia ścietej głowy...vide wszystkie moje notki wywalone do kosza lub archiwum przez Zastępcę Pana Boga na NB.
Na koniec...żegnam...co admin zrobi z tym "pożegnaniem"? A co ma innego w swoim repertuarze? :-))

Obrazek użytkownika sake3

03-02-2024 [14:56] - sake3 | Link:

Wyjścia i powroty.Tak,tak trzeba wesprzeć ujadaczy naszoblogowych w ambitnej misji ,,obrzydzania'' Andrzeja Dudy.Maestro Tusk dał sygnał do GW,maestro Jarosław Kurski z GW przesłał sygnał,,panie przydencie,pana już nie ma '' dalej do internetu i NB. Po złapaniu oddechu po udanym waleniu w PiS stara gwardia będzie aż do skutku ,,oklepywać'' prezydenta.Przecież kandydaci jak z obrazka dupiarz i rotacyjny nie mogą czekać aż do 2025 roku.Kadra uczelniana już pracuje nad postawieniem prezydenta przed TS,powód nieważny od czego są tęgie głowy i propaganda.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-02-2024 [07:41] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3

Kanał Zero jest wykwitem dziennikarskim, który aspiruje do terminu "trzecia władza", czyli taka, której boją się WSZYSTKIE fotele w sejmie. Na razie Stanowski,  z budżetem 16 mln, jest lata świetlne od linii mety. Co do wywiadu:  duże rozczarowanie co do dziennikarzy, a duży plus dla prezydenta. Kwiatek za konsekwencje🌼
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-02-2024 [17:05] - Siberian Husky Dog | Link:

Teraz wyobraźcie sobie, że Stanowski i Mazurek zapraszają Komorowskiego. Dostaliby radę żeby żon pilnować i przepis na bigos. Bronisław straszyłby, że w razie krytyki jebnie sztachetą i oczywiście zniknęłyby ze 3 kamery, kubek i kabel USB.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-02-2024 [07:01] - NASZ_HENRY | Link:

 
 
Na miejscu Prezydenta Dudy wybrałbym się do Japonii. Znalazł kontakt z jakimś szefem Yakuzy i załatwiłbym u niego ochroniarzy. Co by o nich nie myśleć to ludzie honoru. Oni by nie wydali Wąsika i Kamińskiego. No niechby ktoś spróbował! Taki sobie żarcik, ale czy na pewno? Jest jeszcze czas. Pozdrawiam licząc na surową krytykę.🌼