Po śmierci Andrzeja Owsińskiego

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy się wypowiedzieli po zaanonsowaniu odejścia mojego Ojca, często bardzo serdecznie, ale także tym, których wypowiedzi miały charakter polemiczny. Dziękuję szczególnie wszystkim tym z Państwa, którzy niejako współtworzyli Jego blog, aktywnie komentując i motywując Ojca do dalszych wpisów.
Osoby zainteresowane zapraszam do obejrzenia bardzo obszernych wywiadów z Ojcem, przeprowadzonych przez Instytut Pileckiego, począwszy od 
https://archiwum.instytutpilec...
Niezależnie od tego, jeśli by ktoś z Państwa był zainteresowany książką, zawierającą wspomnienia Ojca z jego 104-letniego życia, proszę o wiadomość na Jego adres poczty elektronicznej: owsinskiandrzej@gmail.com
Przypominam, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 stycznia, środa, godz. 12:00, Msza św. w kościele św. Jakuba na Placu Narutowicza w Warszawie, o 13:30 wejście na Stare Powązki od bramy VI.
Z pewnością będziemy obserwowali dalsze komentarze na temat wpisów Ojca, licząc na to, że nadal będzie to źródło inspiracji do przemysleń na temat historii, gospodarki, Polski i Jej wielkości.
Pozdrawiam wszystkich Państwa serdecznie, ciągle jeszcze w miarę noworocznie,
Jan Owsiński, syn

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-01-2024 [17:30] - NASZ_HENRY | Link:

Żyjąc tak długo to trzeba oprócz dobrego Serca mieć dobrego Syna.
Pozdrawiam ze smutkiem [*]
Henry

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-01-2024 [17:46] - Chatar Leon | Link:

Wielki szacunek...

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

06-01-2024 [19:23] - Edeldreda z Ely | Link:

Henry ładnie napisał... 
Ja jeszcze dodam, że lubiłam roztropne, pełne mądrej rady pióro Pana Andrzeja.
A z nagrań wyłania się postać człowieka, który nie dał się omamić...

Wyrazy współczucia dla Państwa. 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-01-2024 [19:56] - Kaczysta | Link:

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci

Antoine de Saint-Exupéry

Obrazek użytkownika sake3

06-01-2024 [21:01] - sake3 | Link:

Ojciec pana Jana byłby zasmucony widząc obecne zakusy likwidacji Instytutu Pileckiego przez ministra Sienkiewicza.Instytutowi zarzuca się ..zaciemnianie prawdy o zbrodniach Polski w czasie wojny.Największa krytyka i żądania likwidacji Instytutu pada ze strony niemieckich mediów i audytorów z ramienia ministra Sienkiewicza.Polska polityka historyczna powstaje teraz w Berlinie. Przesyłam kondolencje z powodu smierci Pana Andrzeja Owsińskiego.   

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

07-01-2024 [05:29] - Jacek K.M. | Link:

Panie Janie, gratuluję pięknego, mądrego Ojca, którego każdy chciałby mieć. Gratuluję też dobrych genów.
R.I.P. Panie Andrzeju...

Obrazek użytkownika mada

07-01-2024 [20:55] - mada | Link:

Serdeczne kondolencje.