+15.10 do Yumy+

Jak w tym słynnym westernie, jesteśmy właśnie świadkami napadu na polski dyliżans jakiejś lewackiej bandy. Kto się kryje pod maskami?

To inna Platforma?
Podobne gęby na planie
Tylko trochę inna forma
I złote opakowanie!

Jak ktoś jeszcze nie wie, to informuję że ta banda to POlszewiki. Czy można liczyć na "szeryfa"? Ja mam wątpliwości od ośmiu lat. Będziemy mieli w Polsce "dziki zachód"? Wszystko wskazuje na to że TAK. Zachodnie "saloony" zacierają już rączki, zwłaszcza jeden "saloon" z niemieckim barmanem. Tu cena "whisky" jest kusząco niska, ale za chwilę barman dostanie wyłączność, a wtedy "kałboje" zostaną zmuszeni do każdej płatności. POlszewikom to "rybka", oni zarobią napadami na wszystko.

Czas się "zbroić" i dokładnie przemyśleć plan obrony. "Czerwonoskórzy" ze Wschodu i z Zachodu tylko czekają na okazję do złupienia naszych farm. Musimy być gotowi na wszystko. W mojej drugiej Ojczyźnie w obronie przed bezprawiem, patrioci utworzyli 200 lat temu specjalną formację: Texas Rangers. Jeśli ktoś zna historię Texasu, to wie co oznaczał ten okrzyk texaskich patriotów: Remember the Alamo! Ja dzisiaj wzorem tych patriotów krzyczę: Pamiętajcie o Polsce! 

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-12-2023 [23:19] - Kaczysta | Link:

Blisko 70- letnia rura, zakłada krótką spódniczkę i kozaczki a'la Pretty Women, do której brakuje przepaść kosmiczna.
Jak wygląda, oceń sam/a

https://pbs.twimg.com/media/GBGRVvEacAAfF6C?format=jpg&name=4096x4096

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-12-2023 [07:38] - NASZ_HENRY | Link:

Stokrotka rosła POlna, A nad nią szumiał gaj,
W tym lesie tak POnuro, Że aż przeraża mnie 😉

 

Obrazek użytkownika Adam66

12-12-2023 [03:37] - Adam66 | Link:

Ludzie, zejdźcie na ziemię, to jest zwykła po-okrągłostołowa ustawka, nikt nie może być tak głupi jak Kaczyński udaje!  Tak "genialny strateg" nie przewidział, że mogą być oszustwa wyborcze, zwłaszcza że zdarzały się wcześniej?  Przecież PSL jest mistrzem w tych oszustwach, a skoro był w opozycji do PISu to "genialny strateg" tego nie przewidział?
Ten obrazek z niestety jeszcze żyjącym bolkiem i na szczęście już nieżyjącym kiszczakiem świetnie to sumuje.  Okrągły stół górą a polaczki niech się kłócą, a tymczasem ryże folksdojcze dokończą V rozbiór Polski!
https://twitter.com/Supermemin...

Obrazek użytkownika Es

12-12-2023 [10:32] - Es | Link:

@Adam
100/100

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [11:50] - sake3 | Link:

@Adam66......Żaden nawet najgenialniejszy strateg nie przeskoczy takiego ładunku pogardy,nienawiści,chamstwa i wrogiej propagandy jakiego doświadczał przez lata Kaczyński.Pana ironizowanie to tylko jeszcze jeden kamyczek rzucony w jego kierunku.Niepotrzebnie,przecież już osiągnęliście swój cel wdeptując w ziemię tego człowieka.Oby wasz obecny wybraniec okazał się choć w ułamku takim Polakiem jak Kaczyński .Teraz pijcie szampana z radości nie czekając Sylwestra.

Obrazek użytkownika Adam66

12-12-2023 [14:16] - Adam66 | Link:

@sake3
 Kaczyński nie jest sam, jest tam cała wierchuszka zwana "zakonem", nawet jeśli Kaczyński był zbyt przygnębiony atakami na niego to oni też nie wiedzieli, że można się spodziewać oszustw?  Zwłaszcza po stracie Senatu w 2019 było jasne, że coś nie zadziałało ale oprócz kilku dziennikarzy niezależnych (Cejrowski, Gadowski, Sumliński), którzy mieli odwagę głośno o tym mówić, reszta prezentowała właśnie takie podejście jak Pani, ani słowa krytyki.  I między innymi takie podejście doprowadziło do tego, że najwyższe władze w państwie będą obsadzone przez bandę ryżego folksdojcza, która to banda nie tylko rozkradnie Polskę ale skutecznie Polskę ośmieszy na arenie polityki światowej. No ale prezesa i PISu krytykować nie wolno, oni wszystko robią dobrze albo jeszcze lepiej!
A najlepiej to wszystko podsumował Braun, "ale to wariat przecież".... 
https://youtu.be/1UhyOV5ZtZY?s...

Obrazek użytkownika r102

12-12-2023 [07:58] - r102 | Link:

Nie żebym się jakoś czepiał - ale akurat Alamo i zbrojny zabór Texasu  - to coś jak dzisiejsze oderwanie się prorosyjskich obwodów od Ukrainy - tak  że przykład nieszczególnie udany politycznie  :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-12-2023 [07:51] - Ula Ujejska | Link:

r102
Komentarze "persowatych" już mnie nie zdziwią. Ale pański jest wyjątkowo tępy. Jak bardzo trzeba mieć pomerdane w główce aby porównywać donbaskich zdrajców do ludzi którzy wywalczyli sobie w Texasie  wolność? Samo przystąpienie Texasu do USA nastąpiło dopiero po kilku latach.
Za takie porównania, w Texasie dostałby pan w nos. I to byłaby najdelikatniejsza reakcja. 

Obrazek użytkownika Czesław2

12-12-2023 [08:56] - Czesław2 | Link:

Proszę pamiętać, że w polskiej "konstytucji" nie ma ograniczenia na likwidację Polski. To po to, aby móc, jak chce Duda          ( ściśle, wszystkie partie w sejmie), Polskę obowiązkowo wtłoczyć do uni.

Obrazek użytkownika Es

12-12-2023 [09:12] - Es | Link:

Polski dyliżans został przez woźniców z rozmysłem władowany do wąwozu pełnego bandytów i czerwonoskórych. Drzeć szaty należało zanim to zrobili zamiast toczyć wtedy pianę na tych którzy przed tym przestrzegali. To tak ad vocem celem sprostowania . 

Obrazek użytkownika Czesław2

12-12-2023 [09:36] - Czesław2 | Link:

Drzeć szaty sobie można, tylko głosować można było tylko za natychmiastową likwidacją Polski lub opóźnioną o miesiąc. Polacy wybrali natychmiast ( albo za nich wybrano ).