Królik z niemieckiego kapelusza

Termin: "koalicja ośmiu gwiazdek", to już historia. To była tylko przykrywka dla tych którzy płacili za odpowiedni wynik wyborczy. Po ostatnich "występach" w Sejmie należy używć terminu: "macherowa koalicja" - i to był jedyny cel wyborczy. Mądrzy ludzie wiedzieli to od początku kampanii wyborczej, że tanie hasełka Tuska są tylko dla frajerów, a celem jest całkiem coś innego. 

Koalicja macherów
Za torebki z Biedronki
Rządy szulerów i lobberów
To niemieckie konDonki!

Termin "macherowa koalicja" to nic nowego, już to przerabialiśmy podczas pierwszych rządów Tuska - z brukselskim finałem dla królika Europy. "Królik" znów na naszych plecach i kosztem Polski, dorwie się do euro koryta - jeszcze bardziej intratnego. Wszelkie proponowane ustawy i plany polityczne mają zasięg wyłącznie do letnich euro wyborów. Później znów zobaczymy "środkowy palec" Tuska uciekającego do Brukseli - bo jak sam mówił, pobyt w polskim sejmie to dla niego męka. No chyba że, Tusk zobaczy ten "palec" od Prezydenta - i wtedy cały ten plan legnie w gruzach.

Przed Tuskiem są dwa "gorące kartofle", pierwszy, to uchwalenie Budżetu, a drugi, to czy Prezydent zgodzi się przyjąć rządową przysięgę od zdrajców. Ten drugi "kartofel" może jakoś przejdzie, ale pierwszy to raczej nie. A jeśli nie uda się uchwalić Budżetu, to mamy na wiosnę wybory. I tu wynik jest znów ze wskazaniem na PiS. "Macherowa koalicja" po takich ruchach w Sejmie, już nie może liczyć na dobry wynik. Żadna "trzecia i inna noga" już nie powtórzy swojego wyniku - wystarczy dobrze przypilnować urny - nie tak jak ostatnio.

Dziękuję za uwagę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-12-2023 [14:21] - NASZ_HENRY | Link:

@Ula ... sam cymes. Moherowa koalicja contra macherowa koalicja🌼
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-12-2023 [23:57] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Już raz tak było -historia zatoczyła koło. Nawet gęby te same🤣

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-12-2023 [17:29] - RinoCeronte | Link:

Czy jednak wynik będzie taki sam? Czas jest już inny, biegnie dużo szybciej i dystans do mety jest taki krótki...

Obrazek użytkownika Zofia

09-12-2023 [18:34] - Zofia | Link:

Suweren "jebaćpisów" tak szybko nie zmądrzeje. To wymaga dużo pracy. Z nimi jest tak jak z osadzonymi więźniami , którzy deklarują swoją wiarę ( na każdej pryczy wisi różaniec )ale nie żałują tego co zrobili i nie zamierzają się resocjalizować. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-12-2023 [00:05] - Ula Ujejska | Link:

Zofia
Od wielu lat środowisko więziennych łotrów było kontrolowane najpierw przez KGB, później przez SB. Po obaleniu komuny nic się nie zmieniło. Te polityczne i biznesowe związki widać do dzisiaj. Mafie: pruszkowskie i gdańskie były i są politycznymi wspólnikami niektórych współczesnych opcji politycznych. Najsłynniejszą ofiarą tych ludzi był gen. Papała. To że więzienne juchy głosują przeciw PiS, to nikogo nie powinno dziwić. Ułaskawienie przez prezydentów szefa mafii "Słowika" czy tzw. "mafii starachowickiej" także nie powinno dziwić.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-12-2023 [07:22] - Czesław2 | Link:

@Zofia Suweren "jebaćpis" to faktycznie suweren "jebaćPolskę": .Jest on kształcony  na wszystkich uczelniach za Polską i żydowską kasę.Szczytem działań "jebaćPolskę" była propozycja wpisania członkostwa w uni do Konstytucji przez Dudę.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

10-12-2023 [06:33] - Siberian Husky Dog | Link:

Jeszcze raz
Jako wolny obywatel oświadczam, że nie będę uznawał rządu powołanego przez obłąkanego berlińskiego rudego frustrata.
Ten rząd istnieje obok mnie

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-12-2023 [17:30] - RinoCeronte | Link:

To złudzenie, nie ma żadnego obok...

Obrazek użytkownika Czesław2

10-12-2023 [07:18] - Czesław2 | Link:

Niemcy idą w zieloną energię. Zielone z zielonych zadecydowały o wycięciu lasu pod wiatraki. Jest to zgodne z nową wiedzą mówiącą, że lasy są szkodliwe dla środowiska.
https://wpolityce.pl/swiat/673...