Konkrety i bzdety

Tak to wygląda, z konkretów Tuska pozostały już tylko żałosne sejmowe bzdety i zgrane gęby robiące głupie miny. Tonie koniec - bo za chwilę będziemy mieli nowy rząd. Nowy szef MSZ znów podziękuje USA za odrzucenie przez Senat pomocy wojskowej dla Ukrainy. "Zdradek" swoją pierwszą zagraniczną wizytę skieruje do Kijowa z tradycyjnym przesłaniem: Poddajcie się albo was wyrżną Taką misję szykują mu Niemcy. Nowy premier poleci do Brukseli i zamelduje, że niemieckie wartości w Polsce już nie są zagrożone itd.

Mieliśmy już 'ciecią osobę w państwie", teraz mamy rotacyjnego Szymka, wielkiego sejmowego kaznodzieję -  chyba w tym "kaznodziejstwie" przebije Grodzkiego vide ostatnia konwencja "trzeciej nogi". No cóż, im dalej w las tym więcej memów. Jeszcze nie zaczęli rządzić a Polakom już wstyd.

Smród z Czajki wam nie przeszkadzał drodzy Warszawiacy, ale Trzaskowskiemu przeszkadza smród spalin. Wybraliście sobie na wodza "Kałboja", więc teraz na do roboty i na zakupy piechotę i wywąchać swoją śmierdzącą działkę - zero współczucia dla ośmiogwiazdkowych frajerów. To dopiero początek. W przyszłym roku "Kałboj" ma w planach montowanie wiatraków na wieżowcach i zamykanie węglowych ciepłowni - wiatrowa dyskoteka gratis.

A teraz najnowsza sensacja! W miejsce turoszowskiego kompleksu energetycznego, Tusk już negocjuje ze szwabami wybudowanie farmy wiatraków. To będzie próba generalna przed zamknięciem kopalni w Bełchatowie. Po czymś takim jak wypali, to Tusk przejdzie do historii w specyficznym tonie: Zastał Polskę zadbaną - a zostawił zrujnowaną.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-12-2023 [17:15] - RinoCeronte | Link:

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-12-2023 [17:21] - Ula Ujejska | Link:

RinoCeronte
Polacy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-12-2023 [17:52] - RinoCeronte | Link:

Do zobaczenia do jutra.

Obrazek użytkownika angela

10-12-2023 [18:01] - angela | Link:

Obawiam się, że mogą nas teraz przydupic z kretesem. Gdzie wypowie się prawica jak wszelkie media przejmą,  zlikwidują.  Omamią ludzi totalnie.
Teraz nie odpuszcza w niszczeniu wszystkich. Do powstania narodowego trzeba dojrzeć, a przez też czas ufundują Polakom tragedię. 
W tym nowym nierządzie zasiądą słupy,  kretyni (idiotki),  a faktycznie kierować będą tuzy z praktyką mafijną, a z  których wielu ma zarzuty prokuratorskie.
Ta banda w swoim przerazeniu rozliczenia, jest żądna odwetu za wszelką cenę. 
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-12-2023 [18:09] - Pani Anna | Link:

Wy fanatycy jesteście naprawdę pocieszni. Dobre jest w was jednak to, że każda partię wykończycie. Jak do upadku PO przyczynili się głównie #silni razem, tak "prawi" wykończyli PIS.

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-12-2023 [19:53] - Kaczysta | Link:

Donald Tusk

Gdyby nie determinacja Platformy Obywatelskiej nie byłoby wielu wspaniałych projektów dla Polski. 800+, Balic Pipe, Kanał Żeglugowy na Mierzei Wiślanej, zniesienie wiz do USA... To tylko kilka przykładów naszych codziennych starań.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-12-2023 [20:57] - Ula Ujejska | Link:

Pani Anna
Jednak PiS te wybory wygrał, a to że nie ma w Sejmie większości zawdzięcza temu, że nie przypilnował urny. I jeszcze jedno, mimo ogromnych obcych nakładów, to udało się obniżyć wynik wyborczy PiS zaledwie o 400 tys. głosów - w porównaniu z ostatnimi wyborami. Ja już słyszałam 10 lat temu jak "misiek" obwieszczał "zarżnięcie" PiS, a Zdradek miał dorżnąć ostatnie watahy. Tylko Konfa i Lewica dostały boleśnie po łapach.

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-12-2023 [08:57] - Pani Anna | Link:

@Ujejska
Tak, tak, PIS wygral te wybory, niech się już nie denerwuje...Tylko rządzić PIS  nie będzie,  ale to pryszcz. Ważne,  że Konfa dostała po łapach.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-12-2023 [13:10] - Ula Ujejska | Link:

Pni Anna
Nie wiem jak PiS, ale ja byłam osobiście zainteresowana w dokopaniu konfederackiej koalicji, a to dlatego, że tacy jak Braun czy JKM to zwykli oszuści - co potwierdza np. dzisiejszy Sejm i występy "wieszatiela" oraz wsparcie dla tuskoidów.  Napisałam nawet kilka notek gdzie przewidziałam taki finał. No cóż, Konfa dołączyła do listy tuskowych frajerów. I mam nadzieję że Narodowcy wyciągną z tego wnioski i pozbędą się tuskoidów ze swoich szeregów.

Obrazek użytkownika sake3

10-12-2023 [18:07] - sake3 | Link:

O czym pani mówi?Polacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa? Przecież oni nic nie mówią,udają,że nic się nie stało nawet jeśli odczuwają dyskomfort widząc narastające chamstwo koalicji i ich zwolenników..Weźmy dzisiejszy dzień-TVP gospodarzem red.Kłeczek,jednym z gości senatorek Libicki jedna z najohydniejszych postaci w polskiej polityce.Jak wyglądał program?Libicki bez przerwy ubliżał Kłeczkowi chamsko go wyśmiewał i był oburzony,że Kłeczek nie przyjmuje jego chamstwa z pokorą.nny przykład-w sejmowej restauracji poseł Sterczewski świadomie wcisnął się do kolejki wypychając z niej i wyzywając posła PiS,że ten nie chciał mu ustąpić.Wcześniej podobnie zachował się Szczerba bezceremonialnie rozpychając się w toalecie.Jak wygląda sytuacja na sali? Nitras przewraca posła PiS w przejściu między krzesłami. Posłowie koalicji ordynarnie wyzywają posłanki PiS bez żadnej przyczyny tylko dlatego że są na sali sejmowej.Chyba czas się zastanowić,o ja podałam tylko kilka przykładów. Dla mnie szczytem chamstwa jest wywiad z idiotką Richardson na S24 która kiedyś przeprowadzała ze łzami w oczach i na rozkaz z takim kimś jak Kaczyński.Dla tej paniusi Kaczyński jest przedstawicielem podludzi z czego ona do dziś ma traumę.Jak wyobrażamy sobie dalej taką Polskę? Jak ma wyglądac praca w Sejmie  skoro posłowie PiS będą na każdym kroku szarpani ,lżeni,może nawet zrzucani ze schodów?Czy w takim razie trzeba po prostu oddać mandaty dla własnego bezpieczeństwa?Koalicja wygrała wybory chamstwem ,a niemieckie media przyjmują ze zrozumieniem i uiechą,że Tusk walczy o demokrację niedenokratycznymi metodami.Czy w takim razie potrzebny jest Sejm,bo to co widzimy nie można nazwać Sejmem..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-12-2023 [21:03] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Powinna Pani już do tego przywyknąć, bo choćby tu na NB obie stale obrywamy. Przemysł pogardy działa już od wielu lat. Mnie to motywuje bardziej niż wynik wyborczy. Ośmieszam frajerów gdzie się da - i mobilizuję ludzi, jak kiedyś, by od tego zaczęli.

Obrazek użytkownika sake3

10-12-2023 [21:45] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......Tu nie chodzi o nas na NB.Ale Sejm który ma decydować o naszych losach powinien być miejscem powagi i pracy.TYmczasem jest to nieśmieszny cyrk ze śmiesznym marszałkiem kompletnym dyletantem i arogantem.Jego gry i zabawy w odbieraniu głosu posłom PiS,wyłaczniem mikrofonu i kretynskimi złosliwymi uwagami i równie kretyńskim śmiechem z własnych ,,dowcipów''moi zagraniczni znajomi odbierają jako skandal.i zastanawiają się jak Sejm przy takim zachowaniu będzie pracował.Wstydzę się przed nimi za tych polakopodobnych osobników 

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-12-2023 [19:55] - Kaczysta | Link:

Donald Tusk
.
Chcę złożyć ogromne podziękowania od niemieckich producentów samochodów elektrycznych dla Rafała Trzaskowskiego, za konsekwentne promowanie tej formy transportu w przestrzeni miejskiej. Brawo Rafał!

Obrazek użytkownika Ryan

10-12-2023 [22:27] - Ryan | Link:

PiS daje podwyżkę 20% źle, Tusk daje podwyżkę 5 % dobrze. To jest krótkie podsumowanie stanu umysłu tych z wypranymi przez TVN mózgami. Gówno będą żreć jeśli da im je Tusk, a szynkę wyrzucą jeśli będzie od Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-12-2023 [13:13] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
Tak, co Tusk da to jeszcze zobaczymy, ważniejsze jest jednak inne pytanie: Co zabierze drugą ręką?
I wtedy podliczymy bilans.

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-12-2023 [18:06] - Kaczysta | Link:

Największym nieszczęściem straconej po okresie wzlotu Polski jest to, że Prezes Kaczyński nie był i nie jest dyktatorem i nie wziął tuskoidalnego tałatajstwa za ryj już zaraz po wyborach w 2015 r.
Oni się tego panicznie bali, a kiedy zauważyli, że to demokrata z klasą,to te sukinsyny podniosły łby jak hydra
Jego największy błąd w życiu.
Mam cichą nadzieję, że wyciągnie daleko idące wnioski z ostatnich wyborów
Z tuskowymi jebaćpisami i szulerami nie zasiada się do uczciwej gry,oni na tym żerują

Obrazek użytkownika angela

10-12-2023 [19:24] - angela | Link:

👍👍👍

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-12-2023 [19:52] - Kaczysta | Link:

Donald Tusk

Przez ostatnie 8 lat PiS zamknął kilkaset Urzędów Pracy. Teraz musimy je otwierać na nowo. To bardzo ważny element naszej polityki społecznej

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-12-2023 [20:42] - Alina@Warszawa | Link:

Mnie zastanawia jak Donald T. będzie przyjmowany na europejskich salonach? Przecież wszyscy tam wiedzą, że jest niemieckim pachołkiem wysłanym do Polski, że ma na sumieniu wielkie afery za poprzednich rządów, że jest odpowiedzialny za zamach na prezydenta Polski w Smoleńsku. I że nie reprezentuje partii wygranej w demokratycznych wyborach, tylko partię, która zajęła 2. miejsce? Że jego poprzedni rząd współpracował w przygotowaniach do zamachu na L. Kaczyńskiego, a potem wprowadził Rosjan gdzie tylko chcieli, ściskał się z Putinem, oddał śledztwo i wrak Tu154M Putinowi.
Przecież to nie jest koń trojański, to jest rudowłosa rosyjsko-niemiecka bomba atomowa w Polsce i UE!

Obrazek użytkownika sake3

10-12-2023 [20:54] - sake3 | Link:

A czy salony europejskie są inne ?Nie mają na sumieniu afer?Wystarczy spojrzeć na salony brukselskie ,na panoszącą się tam korupcję,na takich europosłów jak Kaili i jej kochanek nietykalnych po takiej liczbie oskarżeń o łapówki? To sami swoi złączeni  arogancją,aferami i upokarzaniem obywateki.Takie gnidy miałyby nie przyjąć Tuska z otwartymi ramionami kiedy jako premier uda się na pierwszą wizytę?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-12-2023 [21:06] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Już dawno powinna Pani zauważyć, że tzw. salony europejskie mają Polaków w de, włącznie z Tuskiem i jego frajerami. Podpuszczają nas jedynie w myśl hasła: Wy macie zasady ale to my mamy kasę....itd.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-12-2023 [21:30] - RinoCeronte | Link:

Nie rozumiem tego świata...

Obrazek użytkownika Ryan

10-12-2023 [22:32] - Ryan | Link:

Polskę niestety uratować może tylko zbrojna rewolucja, szturm na sejm i "wyprowadzenie" tej całej bandy Tuska a także wszystkich którzy by nawoływali do pokojowych rozwiazań. Innego wyjścia nie ma To się musi stać bo inaczej Polski nie będzie
​Wariant rumuński nam się tu kłania
Nie powinno tu być żadnej litości dla tych szmaciarzy
Żadnej

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [14:10] - sake3 | Link:

@Ryan.......Zbrojna rewolucja,wariant rumuński? Co też się panu marzy.Kto niby ma wyprowadzić i kogo wyprowadzić? Tą holotę która za pizzę i puszkę piwa głosowała dp trzeciej rano za Tuskiem?

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-12-2023 [15:26] - Pani Anna | Link:

@sake3
Sake, daj tylko znak i prowadź nas na barykady!!! Co nie za bardzo? Wszystko byś chciała cudzymi rękami załatwić. 

Obrazek użytkownika Darek65

11-12-2023 [13:47] - Darek65 | Link:

"Mnie zastanawia jak Donald T. będzie przyjmowany na europejskich salonach?" - oficjalnie, jak mąż stanu. Nieoficjalnie, to popychadło do wykonywania poleceń. Takich się wykorzystuje i takimi się gardzi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-12-2023 [14:01] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
Mimo wszystko, to przykre. To będzie jednak polski premier którego sprowadzą do roli aportującego psa. Pamiętam szczyt UE z Tuskiem i śp. Lechem Kaczyńskim. Tam Niemcy filmowali "bitwę o krzesełko" i puszczali w Świat z paskudnym komentarze. Żaden leming nie zrozumiał wtedy tej sytuacji i warczał tylko na Prezydenta. No cóż, wychowaliśmy sobie spory odsetek ludzi o mentalności niewolnika. Czy musimy znów stracić niepodległość aby większość zrozumiała co właśnie traci?