Cenna inicjatywa Niepoprawnych.pl

                              

Serdecznie Was zapraszam do współtworzenia internetowej Encyklopedii Rzeczypospolitej! Przed Wami RPedia.pl(link is external)!
Projekt oparty jest na silniku Mediawiki i umożliwia tworzenie encyklopedii na wzór Wikipedii. Historia dzieje się każdego dnia, więc w pierwszej kolejności zachęcam do spisywania tego, co dzieje się na bieżąco. Warto dokumentować poczynania totalnej opozycji, bo afera wiatrakowa jest tylko przedsmakiem!

Edytować RPedię może każdy - tak jak Wikipedię. Edycje anonimowych, niezarejestrowanych użytkowników będą trafiać do kolejki moderacji - będzie można je zaakceptować, bądź odrzucić. Zarejestrowani użytkownicy będą mogli dokonywać zmian bezpośrednio. Oczywiście administratorzy będą czuwać nad porządkiem.

Zachęcam Was bardzo mocno do współtworzenia ze mną tej encyklopedii, bo sam na pewno tego nie uciągnę i nie dam rady. Potrzebuję Waszej pomocy. Mediawiki jest bardzo wdzięcznym oprogramowaniem i można się jego obsługi bardzo szybko nauczyć. W RPedii zostały zaimplementowane najlepsze dodatki, edytory wizualne, także praca powinna być w miarę intuicyjna. Sam nie wiedziałem, że tak łatwo można tworzyć encyklopedię.

Oczywiście hasła w encyklopedii to nie felietony, więc felietoniście trudno jest wyzbyć się emocji, subiektywnych ocen czy wyrafinowanych złośliwości, ale z drugiej strony warto spróbować sił w nowej kategorii "pisarstwa"! Postanowiłem dziś dodać pierwszy artykuł: Afera Wiatrakowa(link is external). Będę chciał utrzymać RPedię w zbliżonej do tego artykułu konwencji.

Zatem - do zobaczenia na RPedia.pl!

https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/zapraszam-do-tworzenia-encyklopedii-rzeczypospolitej-rpediapl
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-12-2023 [22:51] - Alina@Warszawa | Link:

Gawrion admin "Niepoprawnych"? 
Nie polecam, naganiacz szczepionkowy. Wykasował wszystkie moje wpisy ostrzegające o szczepionkach, o przypadkach śmiertelnych, o braku badań, jakie pisałam od początku już wówczas bardzo podejrzanej pandemii. Potem zainscenizował "awarię serwera", po której większość niewygodnych dla władzy tekstów po prostu zniknęło na zawsze. Wielu mądrych blogerów zrezygnowało z pisania na NP po numerach, jakie wyczyniał admin z ich wpisami. 

Mam zerowe zaufanie do człowieka. Dziękuję, nie skorzystam. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-12-2023 [06:20] - Siberian Husky Dog | Link:

Przykre że z tego to powodu projekt Gawriona upadnie
Przykre

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-12-2023 [09:31] - Kaczysta | Link:

Ja z wielu powodów nigdy się nie zaszczepiłem ale uważałem i nadal uważam antyszczepionkowców za skrajnych debili

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [10:27] - Alina@Warszawa | Link:

Piękne stwierdzenie: "...nigdy się nie zaszczepiłem ale uważałem i nadal uważam antyszczepionkowców za skrajnych debili" 
Z prostej logiki wynika, że Kaczysta uważa sam siebie za skrajnego debila. Jeszcze nie spotkałam takiej samokrytyki. :)

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-12-2023 [11:49] - Pani Anna | Link:

Ja nie wiem, czy oni udają,  czy raczej wmawiaja innym i sobie, że nie widzą różnicy pomiędzy szczepionką,  a " szczepionką ". Nikt z nas, rzekomych szurow i płaskoziemcow NIGDY nie negował skuteczności szczepionek i dobrodziejstwa dla ludzkości,  jakimi są.  Te p/ko ospie, polio, odrze, itp. Natomiast to rzekome mRNA nigdy szepionka nie było,  a w skuteczność czegoś wyprodukowanego na kolanie i nieprzetestowanego na występowanie skutków ubocznych ( a badania kliniczne leków przed wprowadzeniem na rynek trwają 5-7 lat i tego etapu po prostu nie da się pominąć ani skrócić) uwierzyć może tylko idiota. Zaznaczam z góry,  że rozumiem i nie potępiam ludzi, którzy przyjęli ten specyfik pod presją utraty pracy i wykluczenia. Cała reszta to ... szkoda gadać. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [11:57] - Alina@Warszawa | Link:

[11:49] - Pani Anna 
Dowody są jednoznaczne: nieszczepione dzieci są zdrowsze 
https://marucha.wordpress.com/... 

Obrazek użytkownika u2

07-12-2023 [12:24] - u2 | Link:

Wszystkie dzieci prędzej czy później zestarzeją się, o ile dożyją i umrą. Nieszczepione również. Nieszczepienie nie zbawi te dzieciaki :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika u2

07-12-2023 [12:19] - u2 | Link:

Jakaś Alina zastrzeliła swoją koleżankę, raniła kilka innych osób w Briańsku oraz popełniła samobójstwo. Czy z tego wynika, że to jest ta Alina, która ma taką dziwaczną logikę "antyszczepionkową", którą uważa Kaczysta za skrajny debilizm ? Gdyby przyjąć "logikę" Aliny na NB, to tak to jest ta sama osóbka :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [13:32] - Alina@Warszawa | Link:

u2 - puknij się dobrze w głowę zanim coś takiego jeszcze napiszesz ...

Obrazek użytkownika u2

07-12-2023 [14:36] - u2 | Link:

Sama się puknij w tę twoją pustą mośkową makówkę :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [14:57] - Alina@Warszawa | Link:

u2 Od..3,14 .... się

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-12-2023 [15:23] - NASZ_HENRY | Link:

@Alina...takiej matematyki to jeszcze nie widziałem 😉

Obrazek użytkownika u2

07-12-2023 [15:30] - u2 | Link:

Niedawno widziałem użycie "pi" w celach bynajmniej nie matematycznych tylko mośkowych, aby po-bluzgać.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-12-2023 [15:33] - Kaczysta | Link:

a co miałem czekać aż mi grafen na wątrobie siądzie,albo jakieś antyszczepionkowe pojeby mikroczipa wsadzą w żyłę
pozdrówcie przyglupiaste Elvis Presleya jak go spotkacie

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [16:00] - Alina@Warszawa | Link:

Mikroczipa to tylko SZCZEPIONKOWE pojeby mogą wsadzić komuś w żyłę. Antyszczepionkowcy nikogo nie chcą szczepić na siłę, bo uważają, że każdy się zaszczepi jak zechce z własnej nieprzymuszonej woli. Antyszczepionkowcy mówią tylko co jest w szczepionkach ....

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-12-2023 [19:59] - Siberian Husky Dog | Link:

Antyszczepionkowcy mówią tylko co jest w szczepionkach ....

szybciej by wymienić czego tam nie ma