Nowe "szczepionki", nowy wirus KRAKEN, szwindel ten sam

TVP zaczyna naganiać do szczepień przeciwko nowej wersji koronawirusa o nazwie "Kraken". Ministerstwo Zdrowia (?) zaleca szczepienia dla osób od 12 (!) roku życia. Pewnie znowu będą mieli jakieś obrywy od sprzedanych szczepionek.  
Na razie straszenie jest delikatne, jakieś tam zachorowania, no i atak na PiS-owski rząd, że nie można się zarejestrować na szczepienie, bo system jeszcze niezbyt dobrze działa.
Żeby nikt nie miał wątpliwości, że trzeba się koniecznie zaszczepić są wypowiedzi pań, które się będą szczepić 4. raz, że to dla zdrowia. Co ciekawe, wszystkie recytują te swoje formułki dokładnie takim samym tonem jak w filmie "Seksmisja" owe dwie "siostry", które poddane były "naturalizacji". 

Zastanawiam się, czy w razie zmiany rządu, mafia Donalda T. nie wpadnie na pomysł, żeby uchwalić ustawę o obowiązku corocznych szczepień wg rządowych zaleceń, bez żadnych wyjątków? Zalecenia będą pochodziły z WHO, albo od jakiegoś innego współczesnego Hitlera zza zachodniej granicy. Szymek-Gimbaza przeprowadzi to przez sejm bez problemu, przy aplauzie swoich niedorozwiniętych fanów. Co ciekawe - Szymuś im bardziej konfabuluje, tym bardziej mu się pogłębia krzywoustność. Ciekawe zjawisko, coś jak wydłużający się nos u Pinokia.

Tymczasem wciąż pojawiają się teksty, których nie widzą największe telewizje i portale internetowe: 

Jan Pospieszalski, który jako jedyny próbował dojść do prawdy o szczepionkach i pandemii, został skutecznie odsunięty od tego dzieła w TVP. Chyba się cieszy, że żyje - zbyt dociekliwa Francuzka już nie ...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

07-12-2023 [04:02] - Adam66 | Link:

@Alina@Warszawa
Pospieszalski jako jedyny w TVP próbował dojść do prawdy o szczepionkach i pandemii, było kilku innych dziennikarzy, np. Gadowski, Cejrowski, trochę później Ziemkiewicz, ale to niestety zbyt mało.  Większość tzw. dziennikarzy powielała oficjalną narrację pro-pandemiczną, w czym niestety pomagali im akademicy i studenci uczelni medycznych.  
Wychodzi na to, że w przybliżeniu tylko około 10% kadry i studentów polskich uczelni to osoby myślące i nie bojące się trwać przy swoich zasadach.  Reszta to w najlepszym wypadku tchórzliwi konformiści.  Najsmutniejsze jest to, że przodują w tym uczelnie medyczne, które powinny mieć największą wiedzę w tej dziedzinie a okazuje się, że są najgłupsi.
https://www.dakowski.pl/najbar...
Na pocieszenie, ze ściany wschodniej tylko Lublin się dołączył do Warsiawki, Gdańska i Poznania, reszta jakoś się nie dała.  Czyli niesławnych "młodych, wykształconych z większych miast" zastąpiły "je..pisy" uprawiające turystykę wyborczą do 3-ciej nad ranem i głosując za ugrupowaniami, które w podziękowaniu wyślą ich na szparagi lub podcieranie dooopy szkopom.  Może to i dobrze, że taki duży procent "je...pisów" zażył zajzajer, być może to przyspieszy selekcję naturalną i uwolni nas od tej hołoty.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-12-2023 [05:53] - NASZ_HENRY | Link:

Bezczelne są te NWO kurwy i zuchwałe 😎

Obrazek użytkownika Jabe

07-12-2023 [10:38] - Jabe | Link:

A zdawało się, że Pan ich poparł.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [11:34] - Alina@Warszawa | Link:

Jest nadzieja!
Polecam komentarze pod wywiadem redaktorki Tadli z konowałem-naganiaczem do szczepienia Sutkowskim! 

Wszystkie można streścić mniej więcej tak jak @barbarachilimoniuk4235 25 minut temu:
Szczury covidowe wyłażą z nor i próbują nas straszyć. Macie jeszcze czelność powtarzać ten sam numer? Szczepcie się aż do us......j śmierci, a od Polaków precz!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-12-2023 [16:42] - Alina@Warszawa | Link:

Oto skąd się wzięła pandemia w Polsce: 
"​NFZ płaci 672,3 zł LEKARZOWI za “pozytywny test”. Czy to jedna z głównych przyczyn ZBRODNI?"

Wiadomo też skąd się wzięły lekarskie fortuny, a także jasne stało się, dlaczego zupełnie znikła zwykła coroczna grypa. 
Że był to skok na kasę przypuszczałam i pisałam od razu, podsadzając poprzedniego ministra Szumowskiego, że jeśli tylko dostaje 1$ od szczepionki i od testu, to jest ustawiony na całe życie, byle dojechał do banku, w którym jest ta kasa. Ale sądzę, że nie jest to konieczne, bo może mieć swojego człowieka, który mu przywiezie co trzeba, bez śladu, że pieniądze są dla ministra zdrowia w Polsce.

Chodzi tylko o to, że cała ta pandemia, to był skok na moją, naszą kasę, bo co miesiąc wpływa na konto NFZ-u 9% całej gotówki brutto jaka jest wypłacana w formie wynagrodzeń! Niech mi nikt ze służby zdrowia nie mówi, że jest NIEDOFINANSOWANY! Ile zostało wytransferowane do żydowskich firm farmaceutycznych - może ktoś policzy, ktoś wie?