Wojna w Izraelu jest też przeciw Polakom

Proponowanie oczyszczenia świata z kogokolwiek jest złem wcielonym
 
Zdaniem Fogelmana:
 Izrael musi zniszczyć Hamas, który otwarcie twierdzi, że chce zniszczyć Izrael. Hamas zbudował pod Gazą całą sieć, która jest nastawiona tylko i wyłącznie na to, żeby mordować Żydów, i chowają się w miejscach cywilnych. Jako cywilizacja umówiliśmy się na jedną rzecz, że kiedy pojawia się totalne zło albo totalne zagrożenie, musi się je usunąć - czy to jest plaga, czy to jest nazizm, czy to jest totalitaryzm 

"Putin twierdzi, a trzy czwarte świata albo i więcej popiera go albo nie protestuje, że wojna na Ukrainie to jest wojna wyzwoleńcza. Ten fałsz jest zaakceptowany przez przytłaczającą większość ludzkości, tak jak ten drugi fałsz, który mówi, że Izrael jest przestępczym reżimem" 

Fogelman pytany był też o doniesienia o bombardowaniach Strefy Gazy i o tamtejszą ludność, która nie ma gdzie uciekać. 

Mają dokąd uciec - do Egiptu. Mogą się przesunąć na południe - mówił gość rozmowy.
Nasza cywilizacja zgodziła się kiedyś, żeby zabijać setki tysięcy niemieckich, japońskich, włoskich, holenderskich dzieci, ponieważ ustaliliśmy, że na świecie zapanowało totalne zło, które trzeba wyplenić. Nie ma totalnego potępienia tego. Tak samo mnie boli pamięć o niemieckich dzieciach, które były zabijane przez naloty dywanowe, jak i to, że dzieci w Gazie umierają - zaznaczył Fogelman

Wolniewicz 9 lat temu mówił to samo
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2023 [18:57] - NASZ_HENRY | Link:

W końcu historia zapomina,
Czy Kain Abla, czy Abel Kaina😎

                                                                                                                                '

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [19:06] - Kaczysta | Link:

Nieżyjący już niestety pan profesor Bogusław Wolniewicz ma tu w 100% rację
Hamas to arabska dzicz nadająca się tylko do całkowitego unicestwienia a i Fogelmana przemyślenia i wypowiedzi są jak najbardziej na czasie
Utylizować tą arabską dzicz

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-12-2023 [19:14] - Chatar Leon | Link:

Skoro zdaniem autora hasło oczyszczenia świata z kogokolwiek jest złem wcielonym, to dlaczego autor popiera czystkę etniczną, od lat realizowaną przez Izrael pod pretekstem "walki z terroryzmem"?
Czymże różni się zbrodnia dokonywana przez Niemca, Araba czy Żyda?
 

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2023 [20:03] - Ryan | Link:

Oby tylko ruszkiewicz tego wpisu nie zauważył bo nam strzeli w kalendarz.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [20:33] - Kaczysta | Link:

ryan
on w delegacji
szykuje 154  defilade orkow w Kijowie

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [20:05] - sake3 | Link:

Czy dzieci nawet jednodniowe niemowlęta umierające w bombardowanych przez Izrael szpitalach,szkołach,domach to też Hamas do unicestwienia? To sa dzieci gorsze i do utylizacji?

Obrazek użytkownika u2

06-12-2023 [20:10] - u2 | Link:

To sa dzieci gorsze i do utylizacji?

Ale, ale. Widziałaś droga sake3 jak te dzieci pluły na tą 22-letnią Niemkę Shani Louk, której ich ziomale z Hamasu, również wyglądający na młode dzieciaki, w końcu obcięli głowę ? Ta Niemka była gorsza i dlatego jej tę głowę obcięli, wcześniej na nią plując ?

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2023 [20:13] - Ryan | Link:

sake3
Ja jednak polecam zobaczyc w calosci wywiad z Fogelmanem
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [20:31] - Kaczysta | Link:

szanowna sake3
Jeśli Bochaterscy wojownicy z Hamasu wybudowali sobie schrony i tunele pod budynkami szkoły,żłobka czy szpitala to w jaki sposób można ich zutylizować.
Masz pomysł

Obrazek użytkownika Darek65

07-12-2023 [08:07] - Darek65 | Link:

Jest akcja, jest i reakcja. Hamas, to nie moja bajka. Jednak nie można bezkarnie zabijać, a w zasadzie mordować, ludności cywilnej. To żydzi są okupantami, to oni od lat "powiększają" w ten sposób swoje terytorium. Chciałbym Ci powiedzieć, że Polska też jest w jakiś sposób pod okupacją żydowską. Może nie zbrojną, ale jak popatrzysz na ich wpływy w Polsce, to zrozumiesz, o czym piszę.

Obrazek użytkownika spike

06-12-2023 [21:10] - spike | Link:

Jednak nie wiecie, Izrael od roku znał plany ataku Hamasu, nic nie zrobili, a teraz płacz i zgrzytanie zębami.
Jestem przeciw tej wojnie, jak też każdej innej.
ale
jak mówi przysłowie "nie ma skutku bez przyczyny", przyczyną jest napaść na Palestynę i bezprawne jej okupowanie.
Żydowscy okupanci nie są Hebrajczykami, przyjęli wiarę mojżeszową i uważają, że mają prawa do "mienia bezspadkowego" po biblijnych Hebrajczykach.

Widać jak na dłoni, że Izrael wykorzystuje przewagę i pod pretekstem walki z Hamasem, chce dokonać czystki etnicznej, by zagrabić całą ziemię.

Za prawdę powiadam wam, że nadejdzie taki dzień, że Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek.
Ileż to oni finansowali wojen, biorąc w nich czynny udział po stronie zła, widząc w tym tylko swój cel, jakim jest panowanie nad całym światem.
Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły.

Obrazek użytkownika u2

06-12-2023 [21:27] - u2 | Link:

Izrael od roku znał plany ataku Hamasu

A ty skąd to wiesz ?

Izrael zapłaci za swoje zbrodnie, zniknie z mapy świata, kraje arabskie wystawią rachunek.

Zaraz, zaraz. Napuszczasz Arabów na Żydów, którzy niosą tam na Bliskim Wschodzie kaganek oświecenia i cywilizacji europejskiej ? Komu ty służysz spike ? Anty-peace`owi ? Kilka razy Arabowie dogadywali się z Żydami. Ale zawsze komuś zależało, aby podminować sytuację na Bliskim Wschodzie, największemu eksporterowi ropy naftowej. Zgadnij komu zależy na wysokich cenach paliw ?

Jak Izrael zniknie z mapy, to obcinacze głów pójdą na nas, na Europę. Już zainstalowali miliony swoich legalnych i nielegalnych ziomali. "Wsławiają" się atakami na kościoły i na przygodnych turystów, którzy niefortunnie znaleźli się z nimi oko w oko, ale bez broni, a oni zwykle mają nóż :-)

Obrazek użytkownika spike

07-12-2023 [14:51] - spike | Link:

Uwielbiam to twoje odwracanie kota ogonem, już jedni też nieśli "kaganek oświaty" jak mordować najwięcej ludzi, żydzi też rozwinęli taką technologię.
Może do ciebie przyjdą obcinacze głów, Polska nikogo tam nie mordowała, a co im obcinają głowy i owszem.

Izraele jest bezprawnym państwem, na cudzej ziemi, nie było Izraela nie było terroryzmu.

Skąd wiem ? poczytaj Biblię.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [21:35] - Kaczysta | Link:

Te ich bajeczne fortuny nie z pracy się wzięły.
Hamas, czyli organizacja potentatów biznesowych
https://www.rp.pl/biznes/art39432491-hamas-czyli-organizacja-potentatow-biznesowych

Obrazek użytkownika spike

07-12-2023 [14:54] - spike | Link:

a Soros to z butelek ma fortunę, co za te pieniądze robi, choćby w Polsce, powinno się już dawno przegonić psubrata, jak prezydent Mościcki skasował im "wilczą jamę".

Obrazek użytkownika Adam66

08-12-2023 [00:46] - Adam66 | Link:

“Wydaje się, że na temat wydarzeń w Palestynie/Izraelu jako fałszywej flagi mało kto chce rozmawiać. Może dlatego, że jest to takie oczywiste?”
Cała ta rozróba w Strefie Gazy śmierdzi na odległość, najbardziej śmierdzącym zagadnieniem jest kwestia udziału usraelczyków w utworzeniu Hamasu.  Więcej na temat zaskakujących posunięć Hamasu można poczytać tutaj:
https://www.dakowski.pl/gra-wo...