Obława

W sieci "Tutek" pisze, że w Poznaniu trwa wielka obława. Podobno jeden gość się przyznał że głosował na PiS. To niby żart, ale jak się rozejrzymy w politycznej rzeczywistości, to taka "obława" trwa już od 2 miesięcy w skali ogólnopolskiej. Za chwilę, ruszą w Sejmie Komisje/Sądy Kapiturowe i "słowo stanie się prawem"..

Rotacyjny Szymon Hołownia vel "Kałownia"  obiecuje że zajmie się pedofilami. Brawo - kolejna obława! No nie wiem czy Szymek zdaje sobie sprawę z tego, że środowisko pedofilów w PO jest bardzo wpływowe - rotacja może przyspieszyć. Uważaj rotacyjny na słowa, bo zostaniesz oskarżony o mowę nienawiści. Bo w PO na takich mówi się "kochający inaczej" a pedofilami są tylko ksiądz i stygmatyzowani przez G'Prawdę. O pedofilii wśród celebrytów, to Szymek nawet nie myśl, bo znów zostanie z ciebie tylko "Kałownia".

Tuskoidy chyba już poczuły gniew ludu na ewentualny wzrost cen energii. Ale na głupotę nie ma rady. Prezydent pogroził palcem, więc chyba ustawa "dwa w jednym" jednak zostanie rozdzielona. Wiatraki które już stoją w Polsce nie są wykorzystane w 100%. Sieci energetyczne nie dają rady upłynnić szybko energii z wiatraków. Po co więc nam kolejne tysiące nowych wiatraków? Nie lepiej najpierw zainwestować w linie przesyłowe? No cóż, Niemcy nie na to odblokowały kasę z KPO - Szymek was uwolni od rozumu!  Ale kto się będzie nad tym zastanawiał, na pewno nie Szymek czy Kloska. Trwa obława w Sejmie na bezmyślnych frajerów.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-12-2023 [23:23] - Siberian Husky Dog | Link:

Hołownia to KRÓL GIMBAZY!

https://youtu.be/4RuetOYOksA

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2023 [23:29] - Ula Ujejska | Link:

 Siberian Husky Dog
Rotacyjny Szymek wyłudził od gimbazy sporo forsy. Znam kilka matek które mu posłały "podziękowania" z pytaniem, czy to przypadkiem nie było molestowanie nieletnich.

Obrazek użytkownika Jan1797

06-12-2023 [20:01] - Jan1797 | Link:

Zastanawia mnie komentarz Hołowni przy pytaniu sejmowym Pana doktora Kuźmiuka. Mówił coś o trybie publicystycznym. Czy Hołownia nie myli podstawowych pojęć i zagadnień? Jeżeli Polska wypełniła zobowiązania „OZE z wiatru” do 2030 roku, to sens tak nerwowych działań jest wyraźnie recyklingowy, -oby. P. Gursztyn kapitalnie to podsumował (w linku) 2' - 3', a stwierdzenia 7'50" - 8'25" są już elementarzem klasycznym, wartym zastanowienia. Zresztą tu u nas dokładniej określonym, choć między wierszami. 

Obrazek użytkownika Adam66

05-12-2023 [23:43] - Adam66 | Link:

Słusznie, na głupotę nie ma rady, tu są przedstawione ciekawe dane pokazujące, skąd się ta głupota bierze
http://www.pospoliteruszenie.o...
Wychodzi na to, że w przybliżeniu tylko około 10% kadry i studentów polskich uczelni to osoby myślące i nie bojące się trwać przy swoich zasadach.  Reszta to w najlepszym wypadku tchórzliwi konformiści.  Najsmutniejsze jest to, że przodują w tym uczelnie medyczne, które powinny mieć największą wiedzę w tej dziedzinie a okazuje się, że są najgłupsi.
Na pocieszenie, ze ściany wschodniej tylko Lublin się dołączył do Warsiawki, Gdańska i Poznania, reszta jakoś się nie dała.  Czyli niesławnych "młodych, wykształconych z większych miast" zastąpiły "je..pisy" uprawiające turystykę wyborczą do 3-ciej nad ranem i głosując za ugrupowaniami, które w podziękowaniu wyślą ich na szparagi lub podcieranie dooopy szkopom.  Może to i dobrze, że taki duży procent "je...pisów" zażył zajzajer, być może to przyspieszy selekcję naturalną i uwolni nas od tej hołoty.
 

Obrazek użytkownika Darek65

06-12-2023 [12:23] - Darek65 | Link:

Adam
Nic się nie dzieje bez przyczyny - https://pch24.pl/problemy-psyc...

Obrazek użytkownika Adam66

06-12-2023 [16:40] - Adam66 | Link:

@ Darek65 
Dzięki za ciekawy artykuł, niby praktycznie wszystko to wiemy ale w tym artykule zostało to zwięźle usystematyzowane z podkładką historyczną.  Pracuję w sektorze edukacji od ponad 30-stu lat i obserwuję opisaną degradację na własne oczy.  Ten artukuł powinien być lekturą obowiązkową już na etapie podstawówki i to dla wszystkich, zarówno rodziców jak i dzieci, że o nauczycielach nie wspomnę.  Czekam na następne dwa teksty.  Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Darek65

07-12-2023 [07:52] - Darek65 | Link:

Tu jest link do kolejnej części - https://pch24.pl/problemy-psyc...
Tylko kogo, poza wąską grupą, to interesuje. Lepsza jest nawalanka polityczna.