CHWILA PRAWDY listy@prezydent.pl

Wywierajmy nacisk. To obowiązek każdego Polaka.

Tu nie trzeba iść na front i walczyć, ryzykując swoim życiem, o ojczyznę.
To tylko dodatkowe 15 minut przy komputerze, by wyrazić swój protest i gniew, by NIE dopuścić do ruiny państwa przez wymienionych z nazwiska, w oparciu o dowody nie do podważenia, przez Państwową Komisję do Spraw Badania Wpływów Rosyjskich, niewątpliwych politycznych przestępców, działających przeciwko własnemu państwu, którzy teraz z głównym winowajcą – Donaldem Tuskiem, wybranym przez lewicowo – liberalną opozycję na stanowisko premiera, chcą dokończyć proces destrukcji i z RP uczynić kondominium Berlina i Moskwy.

Czy ktoś ma wątpliwości? Czy już pierwsze decyzje tych ludzi w kwestii budowy farm wiatrakowych w dowolnym miejscu, bez pytania lokalnych społeczności o ich zdanie, jaskrawo nie dowodzą intencji wspierania Niemiec w ich kryzysie, kosztem dobra Polaków? Z przyznanych 5 mld Euro przez Komisję UE, aż 4 miliardy mają wrócić do niemieckiego koncernu Siemens, będącego na skraju upadłości.
Czy frontalny atak na Orlen – chlubę polskiej gospodarki, gdzie po raz pierwszy w historii, polska firma dołączyła do światowych potęg, atak który już spowodował na giełdzie spadek wartości o 5 miliardów zł, nie świadczy o planowanym niszczeniu naszej gospodarki, tak by potem, została za grosze przez obcy kapitał przejęta, jak to w latach 2007 – 2015 banda Tuska robiono nagminnie.
A co będzie dalej? Ich lista rozwalania państwa jest długa i paskudna.

Andrzej Duda, prezydent Rzeczpospolitej drugiej kadencji, wybrany przez nas, część społeczeństwa prawicowo – konserwatywnego, czyli patriotycznego, część, która w RP ciągle ma większość, MA KONSTYTUCYJNĄ MOŻLIWOŚĆ NIEDOPUSZCZENIA DO WŁADZY LUDZI, NA KTÓRYCH CIĄŻĄ ZARZUTY ANTYPOLSKICH DZIAŁAŃ W PRZESZŁOŚCI.

Prezydent musi tylko tego chcieć. A my musimy pomóc Prezydentowi, wspierać Go, i przekonywać, że będąc polskim patriotą, tak trzeba postąpić zgodnie z sumieniem i wolą swojego narodu.

Widzimy, jaki już od dawna nacisk na Prezydenta wywiera totalna opozycja i jej medialne tuby, finansowane przez wrogów Polski.
Więc my nie możemy milczeć i tylko się temu przyglądać. Pomóżmy Prezydentowi podjąć właściwą decyzję. NARÓD TEGO SIĘ DOMAGA.

Chcemy Polski, która już wkrótce, dla naszych dzieci, może stać się takim rajem, że nie trzeba będzie, w poszukiwani dobrobytu, wyjeżdżać do Londynu, Kopenhagi, czy Paryża.
Taką szanse mamy po raz pierwszy w historii.

UWAGA!

Tu jest gotowy formularz do osobistych kontaktów z Panem Prezydentem:

https://www.prezydent.pl/kontakt

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Wiejska 10
00–902 Warszawa
Telefon: (48 22) 695 29 00
Fax: (48 22) 695 22 38
Kontakt w godz. 8.15 – 16.15
E-mail: listy@prezydent.pl
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

02-12-2023 [03:45] - Jabe | Link:

O jakich nie­podważalnych do­wodach mowa?

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-12-2023 [05:26] - jazgdyni | Link:

Są ogólnodostępne w sieci. Masz kłopoty ze wzrokiem? Mogę ci opowiedzieć.

Obrazek użytkownika Jabe

02-12-2023 [10:34] - Jabe | Link:

Proszę łaskawie podać jeden.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-12-2023 [16:02] - jazgdyni | Link:

Nie cierpię leni i żebraków.

Obrazek użytkownika Jabe

02-12-2023 [16:08] - Jabe | Link:

Czyli niepodważalne dowody są, acz nie­znane.

Obrazek użytkownika tricolour

02-12-2023 [16:12] - tricolour | Link:

W sieci można znaleźć całe tony dowodów na płaskość Ziemi. To, co piszą w sieci, to sama prawda.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-12-2023 [05:30] - NASZ_HENRY | Link:

                                                                                                                               
                                                                                                                                        '

Czekając na cuś, tfu cud, można napisać, na pewno nie zaszkodzi ;-)

                                                                                                                                        '

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-12-2023 [05:43] - jazgdyni | Link:

@NASZ_HENRY

Zawsze warto próbować, zamiast potem pluć sobie w brodę. Trzeba pamietaćm że tam teraz jest Mastalerek, który kombinuje lepiej niż kiedyś Kurski..

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-12-2023 [11:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

Myli jazgot, ból swojej doopy z troską o ojczyznę.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-12-2023 [13:55] - Marek Kudła | Link:

Wracaj pan panie prezydencie z tej parodii klimatycznej COP28 w ZEA z dyktatorem Łukaszenką, i nie obiecuj pan miliardów, bo Polska nie jest jeszcze tak bogata by to robić !  Raport cząstkowy d/s wpływów rosyjskich leży u pana na biurku. A w nim są wymienieni ludzie, którzy nigdy nie powinni pełnić funkcji publicznych:  Tusk, Sienkiewicz,  Siemoniak, Klich, Cichocki i funkcjonariusze SB i WSI.  Nie rozumię dlaczego Sikorski i Komorowski nie są w tej grupie ?
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-12-2023 [03:02] - jazgdyni | Link:

@Marek Kudła

Też jestem za tym, by zrobić kompletną listę oara-Polaków, którzy natychmiast powinni być przesiedleni na wyspy Ziemi Ognistej (jeżeli Argentyna i Chile się zgodzą).

Ps. A pary niezabawnych, służbowych hejterów, czyli zwykłych lokai, wysłać z nimi, jako ich parobków do zbierania chrustu i jaj żółwii.

Obrazek użytkownika tricolour

02-12-2023 [15:38] - tricolour | Link:

Chwila prawdy jest taka, że przez cały dzień wątek uzyskał poparcie pięciu klawiatur. Z tego dwie własne. 

😛

Obrazek użytkownika u2

02-12-2023 [15:50] - u2 | Link:

niemieckiego koncernu Siemens, będącego na skraju upadłości

Ano, strach się bać. Niemcy to kolejne mocarstwo, które strzela sobie raz po raz w kolano, bo nie chcą już być mocarstwem. Jest jakiś gen autodestrukcji u naszych sąsiadów, który opisał JW Goethe w "Cierpieniach młodego Wertera" i "Faustusie" :-)

PS. Widać tę samobójczą tendencję od czasu zjednoczenia. Kanclerz Szreder poszedł na wybitnie niekorzystną współpracę z kacapią, rozpoczynając proces likwidacji kilkunastu elektrowni atomowych w zamian za ruski gaz, a Merkel przedłużyła tę samobójczą politykę przez długich 16 lat. Szolc wygląda na chłopca w krótkich spodenkach, który boi się zerwać z tą samobójczą polityką poprzedników.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-12-2023 [16:01] - jazgdyni | Link:

@u2

też się zastanawiam, czy nie jest to jakaś kontynuacja DDRu według projektu kacapów. Tego jeszcze nie rozgryźliśmy. Filozofię DDRu, którą tu reprezentuje ta wścikła z kompleksami Trzykrotka Wracka, mamy inną niż większość landów zachodnich byłego RFN. Ci ze wschodu to autentycznie chamskie prymitywy. co widzimy często w komentarzach.

Obrazek użytkownika u2

02-12-2023 [16:14] - u2 | Link:

to jakaś kontynuacja DDRu według projektu kacapów

Dokładnie. Niedawno wypłynął medialnie Helmut Scholz, wcale nie spokrewniony z Olafem Scholzem, który był ambasadorem DDR w ChRL w latach 80-tych ub. wieku i absolwentem MGIMO, kacapskiej kuźni szpionów. Ten Helmut, który jest obecnie europosłem, chce uniezależnienia Niemiec od NATO. Jak ktoś tak wysoko postawiony głosi takie tezy, to musi mieć spore poparcie u ziomali. :-)

https://niezalezna.pl/swiat/ni...

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika tricolour

02-12-2023 [16:14] - tricolour | Link:

Gdybym była wścikła, to bym zjadała literki.

😜

Obrazek użytkownika Ryan

02-12-2023 [17:20] - Ryan | Link:

Ustawa wiatrakowa to dopiero początek, takie rozpoznanie walką jak daleko można się posunąć. Oni pójdą dalej bo złodziej zawsze pozostanie złodziejem.
Musimy ich rozpierdolić zanim oni rozpierdolą Polskę,

MY NARÓD

Obrazek użytkownika u2

02-12-2023 [17:21] - u2 | Link:

złodziej zawsze pozostanie złodziejem

Ano, wpuszczenie lisa do kurnika wiadomo czym się kończy :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-12-2023 [07:12] - Siberian Husky Dog | Link:

Komuniści i folksdojcze rozjebią ten kraj i sprzedadzą razem z narodem

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-12-2023 [03:05] - jazgdyni | Link:

@Rayan

Masz rację. Teraz w planie jest kompletna rozpierducha. Polski i Polaków. A my, jak kiedyś Cyganie, mamy się tułać po Europie i naprawiać wodociągi (słynny "polski hydraulik" w Paryżu).

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-12-2023 [06:47] - Siberian Husky Dog | Link:

Najgorsze jest to, że:  
- oni wiedzą, że to wał, 
- my wiemy, że to wał, 
- oni wiedzą, że my wiemy, że to wał, 
a i tak
- oni nadal robią nas w wała, 
a my - nic z tym nie robimy

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-12-2023 [03:13] - jazgdyni | Link:

@Lenie, czy może tchórze?

Pogadać, pobździć, obowiązkowo wyzłośliwiać się, udowodnić jakim się jest chamem. Albo mądralą z IIIB, to ulubione zajęcie.
Ale wyjść na ulicę, coś zrobić, a nie tylko dlatego, że zona wysłała po kartofle (albo pół litra - niektóre żony takie są), to oeracja skomplikowana, męcząca i do cholery, odrywa człowieka od komputera. Żeby chociaż były riksze, gdzie maszerując nimi przed pałacen prezydenta swobodnie gapić się w ukochanego smartfona, to jeszcze można wytrzymać. Ale na własnych nogach? I pewnie skakać jak Giertych?

Walcie się! Jestem patriotą! Ale siedzącym durniu!