Zdrajcy po trzykroć zdrajcy!

Już za to jedno (film poniżej), Tusk i jego banda nigdy więcej nie powinni mieć wpływu na nasze życie w każdym wymiarze. To się nadaje na Trybunał Stanu. Prezydent nie powinien pozwolić na objęcie urzędów premiera i ministrów przez zdrajców. Czerwona zaraza ma większość w Sejmie, więc niech sobie wybiorą na premiera kogoś mniej skompromitowanego. To się musi raz na zawsze skończyć aby zdradzieckie mordy robiły w Polsce co chcą. Tak dla przykładu na przyszłość, że każda zdrada będzie bezwzględnie ukarana nie tylko polityczną banicją.

Chcesz mieć Polskę sprawiedliwą
Wolną, piękną i uczciwą?
Chwytaj mocno szablę w dłoń
Szwaba Tuska goń goń goń!

To już nie przelewki, tym razem chcą nas i nasze dobra sprzedać w niemieckie łapy. Federalizacja to oddanie Polski Niemcom, bez przegranej militarnie wojny uklękniemy do całowania kanclerskiej rączki? NIGDY! I niech Listopadowa Rocznica będzie ostrzeżeniem dla sitwy jak Naród może potraktować zdrajców. Znajdzie się kolejny Piotr Wysocki i poprowadzi Polaków do boju o wolność - tego możesz pewna zdradziecka sitwo! Będziesz Tusku uciekał w babskim przebraniu jak ruski księciulo przed zemstą Polaków.

Esbeckie żule
Szwabskie "firerki"
Medialne ciule
Z zamtuza tancerki ...
Po trupach, na grobach,
Pedofilia Obywatelska
Znów toczy do żłoba
Swe tłuste cielska!
I kombinują te małe kupy:
Co by tu nakraść, 
Za ile dać dupy!
Autor: "Drago"

Podczas przesłuchań Donald był mistrzem w rżnięciu głupa. Nic nie wiedział - nic nie pamiętał. Ciekawe czy pamięta pod czym się podpisywał? Kolejna lipa, bo jeśli nic nie wie i nie pamięta, to trzeba wezwać psychiatrę i skierować Donalda na obserwację do Tworek.

Dziękuję za uwagę.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [21:16] - sake3 | Link:

Akcje Orlenu spadły,akcje Siemensa poszły w górę. A to tylko dzisiejszy dzień.jakie będą następne? Co jeszcze nas czeka oprócz wywłaszczeń na rzecz niemieckiego złomu?Prezydent nie będzie opóźniał wyboru Donalda Tuska jak wypowiedział się rzecznik prezydenta Mastalerek.,Jeżeli Tusk zostanie przegłosowany to prezydent przyjmie ślubowanie i dojdzie do zaprzysiężenia.Czyli żegnaj Polsko! A jak długo wytrwa prezydent na swoim stanowisku?Paniusia Leyen sfinansowała kampanie tej kanalii i teraz kanalia musi sie odpłacić,bo jak widać paniusa Leyen naciska mocno.Jutro pozegnamy się z polskim bankiem a potem już pójdzie łatwo Podatek katastralny,pozbawienie ziemi i własności na rzecz naszych niemieckich ,,przyjaciół...Mieszkancy Jagodna chwalcie głośno Tuska dalej może dla was zrobi wyjątek. może 

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [21:28] - u2 | Link:

akcje Siemensa poszły w górę

Właśnie obejrzałem końcówkę programu publicystycznego pt. "Minęła 20-sta" w TVP. Była dyskusja o ustawce wiatrakowej. Marszałkini Nowicka twierdziła, że to tylko projekt ustawki i że jeszcze ma być jakaś "dyskusja". Rozsądnie mówił poseł Wipler, który dał do przeczytania tę ustawkę dla eksperta od energetyki, który stwierdził po kilku dniach lektury, że to bardzo skomplikowana ustawka, odnosząca się do kilkudziesięciu innych ustawek i jest dopiero na 22 stronie tego 100-stronicowego aktu. Żaden poseł, który podpisał się pod tą ustawką, na pewno nie zapoznał sie z nią. Podpisali ją w ciemno. Czyli to nie jest ustawka stworzona przez posłów, tylko przedstawiona dla nich do podpisania przez lobby niemieckie :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [21:35] - sake3 | Link:

Zidiociały Tygrysek teraz tłumaczy wiatraczki niemieckie.Musiał wziąc męznie na klatę ustawę idiotki Henning-Klosek.I tak będzie dalej.Tusk będzie wszystko dawał Niemcom a Kosiniak-Kamysz z tego się tłumaczył.Śmieszny dureń.

Obrazek użytkownika angela

01-12-2023 [11:11] - angela | Link:

Przecież tygrys jest wrośniety w to srodowisko.
Jabłko nie pada dalego od jabłoni. 
Jaki tatus, taki syn.
A czego jeszcze nie wiemy, to ta rodzinka najlepiej wie, bo to że Władek wykonuje najczarniejszą robotę za Tuska, to mocno zastanawiające. 
Za Wikipedia, Andrzej KK.
W latach 1980–1988 był radnym rady narodowej Krakowa. Od 15 stycznia do 12 września 1989 pełnił funkcję wiceministra zdrowia i głównego inspektora sanitarnego w rządzie Mieczysława Rakowskiego. Następnie w rządzie Tadeusza Mazowieckiego sprawował urząd ministra zdrowia i opieki społecznej (do 12 stycznia 1991)[3].

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-12-2023 [00:06] - Tomaszek | Link:

Póki co to vetować . Chyba że Dudaczewski weźmie górę . 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-12-2023 [06:26] - NASZ_HENRY | Link:

@u2

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że posłowie w większości w szachy grać nie potrafią i dlatego też analiza złożonych wariantów politycznych ustawek jest ponad ich możliwości intelektualne ;-)

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-12-2023 [13:10] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Innych Tusk na wyborcze listy nie wystawiał - tylko miernoty intelektualne.

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [15:45] - u2 | Link:

posłowie w większości w szachy grać nie potrafią

Są wyjątki. Poseł Cymański pokonał w symultanie legendarnego Anatolija Karpowa w ładnej partii.

https://www.chessgames.com/per...

Minister Schreiber był MP juniorów w kategorii U-10.

http://www.szachypolskie.pl/lu...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

01-12-2023 [06:50] - Siberian Husky Dog | Link:

Ktoś przypomni, ile hałasu dot. kwestii wywłaszczeń przy budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego robiła i cały czas robi antypolska mafia PO z przystawkami, politycznymi hienami... Teraz przy budowie farm wiatrowych, kwestia wywłaszczeń nie jest już żadnym problemem

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-12-2023 [12:55] - Ula Ujejska | Link:

 Siberian Husky Dog
Przecież nie będą szkodzić szwabskiej firmie która będzie budować te wiatraki.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-12-2023 [06:39] - NASZ_HENRY | Link:

@Ula .... ciągle myślisz, że Prezydent ma to "cuś" czego nie ma 🌼

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-12-2023 [12:52] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Prezydent do tej pory, pokazywał że ma własne zdanie, często szkodliwe. Teraz ma szansę również pokazać swoje zdanie, czy to będzie szkodliwe dla Tuska? No zobaczymy. Ma jednak szansę zapisać się pozytywnie w historii Polski tak, jak śp. Lech Kaczyński.

Obrazek użytkownika Es

01-12-2023 [09:50] - Es | Link:

"Prezydent nie powinien pozwolić na objęcie urzędów premiera i ministrów przez zdrajców"
Tamci idioci chcą za pomocą uchwał unieważniać na przykład trybunał konstytucyjny , a Ujejska przy wtórze innych nawiedzonych, podpowiada, żeby prezydent nie zgodził się na tuska na podobnie uprawnionej zasadzie:bo nie, Ja cież nie p...  Jedni warci drugich. Przez osiem lat nie robiło się nic oprócz klaskania każdemu idiotyzmowi a teraz się wchodzi w fazę delirium.

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [11:01] - sake3 | Link:

@Es....Jakież to idiotyzmy oklaskiwano przez 8 lat? Tunel pod Dźwina ,przekop by uniezaleznić się od łaskawości Rosjan,bezpieczeństwo energetyczne,plany budowy elektrowni jadrowych,zapora na granicy,uszczelnienie VAT-u,wsparcie rodziny?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-12-2023 [13:09] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Szkoda "nafty" na tuskowego klakiera. Teraz znów udaje sprawiedliwego konfederatę siedząc pod tuskowym stolikiem. To typowy wyborczy frajer.

Obrazek użytkownika mada

01-12-2023 [15:37] - mada | Link:

 sake3.....teraz wreszcie, naprawdę zapanuje prawo i sprawiedliwość. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

01-12-2023 [10:05] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni są również Polakami !  Bo to nieprawda !
To nie są Polacy !  Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi, strajkują i protestują by dokopać rządowi, zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika angela

01-12-2023 [10:50] - angela | Link:

Tusk nie powinien dojść do władzy. Podać do trybunału za kontakty ze służbami obcych panstw, I dzialanie na szkodę Polski politycznie i gospodarczo. Na podstawie dokumentow  ujawnionych  przez komisję i prof. Cenckiewicza, Tusk I jego ministowie odpowiedzialni za reset i współpracę z Rosją, ale również z Niemcami nie powinni sprawować żadnej władzy w Polsce. 

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [11:14] - sake3 | Link:

@angela........To już za późno oczekiwać,że Tusk nie dojdzie do władzy.On już do niej doszedł,wcale nie teraz a grubo wcześniej.Niemieckie i unijne wsparcie,antypolska i antypisowska propaganda zadecydowały że teraz zwykłe kreatury siedzą w Sejmie Trudno obwiniać Tuska,raczej podziwac że ma życiowy fart i spryt,bo nawet order Karola Wielkiego dostał od braci Niemcówa a swoje popychadło Kosiniaka-Kamysza wypycha na pierwszą linię frontu walki o niemiecke wiatrakiNo i teraz popychadło się tłumaczy gęsto jak kiedyś z podniesienia wieku emerytalnego.Sprytny Tusk pod głosowanie poddał projekt które nawet nie czytali jego działacze.Posliszcze Szczerba rozbrajająco.tłumaczy że zagłosował ale nie wie za czym ,,bo tego było za dużo do czytania''To co półanalfabeta robi w Sejmie?Od czego jest?Ile wynosi dieta poselska tego idioty?.

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [11:34] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska...Fajny materialik na mema......Tusk rozparty wygodnie w fotelu z cygarem ma pod nogami skórę z Tygryska

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-12-2023 [12:53] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Dobry pomysł - coś spróbuję zrobić.

Obrazek użytkownika Pers

01-12-2023 [13:04] - Pers | Link:

@ujejska
Wam jeszcze to wycie się nie znudziło?

A jak tam wasza kontrofensywa?

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-12-2023 [17:17] - Kaczysta | Link:

dachowiec
a jak tam twoja defilada w Kijowie
dawaj no te swoje fotki z parady

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2023 [17:35] - Tezeusz | Link:

Te dachowiec nie za gorąco w Izraelu ?

Obrazek użytkownika Ryan

01-12-2023 [14:16] - Ryan | Link:

W ramach podziękowania za walkę o wolność i demokrację, proponuję przed każdym domkiem na Jagodnie postawić wiatrak i biogazownię

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [16:10] - sake3 | Link:

@Ryan......Z logo Siemensa w widocznym miejscu.Oraz ogłoszenie w prasie ze szczególnymi podziękowaniami dla paniusi Leyen,że tak sprawnie przekierowala pieniądze z KPO na ratunek niemieckiej firmy. Co w dalszej kolejności w Niemczech mamy ratować?

Obrazek użytkownika mada

01-12-2023 [15:33] - mada | Link:

Tusk obiecał, że nie będzie już  robił tak jak przedtem.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

01-12-2023 [15:50] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni są również Polakami !  Bo to nieprawda !
To nie są Polacy !  Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi, strajkują i protestują by dokopać rządowi, zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-12-2023 [08:22] - Siberian Husky Dog | Link:

Za chwilę jabaćpiski okrzykną Hołownię polskim Bradem Pittem, a jego plakaty będą wieszać nad łóżkiem. I to nie jest śmieszne. Tak im zryli berety że one rzucą się na wszystko byle dobrze umiał dowalić pisiorom

Obrazek użytkownika Ryan

02-12-2023 [17:17] - Ryan | Link:

Na jakie stanowisko w rządzie Tuska może liczyć chwilowo przebywająca w Nowej Zelandii morderczyni Jolanta Lange?