Nowa jakość

Nasułchaliśmy się o tej nowej jakości totalsów tylu bajek, że pora je zweryfikować. Zacznijmy od wodza rewolucji, niczym Lenin wiecznie żywy, zapowiada nie tylko "rząd kucharek", ale sam się także chce zmienić. 

1.
Czy Donald się zmienił?
TAK!
Zamienił haratanie w gałę
Na kieszonkowego bilarda!

Wszelkie zbrodnie pisowskie Donald będzie ostro rozliczał. Zacznie od tego, co mogłoby obnażyć jego własne - i także to, o co proszą w Moskwie i Berlinie, by nie wyszło na jaw, że to tam był "spiritus movens" pewnych ruchów w Polsce. I znów nie polubimy PiS - G'Prawda o to zadba. Za rok przyzna się do kłamstw, ale wyborcze frajerstwo i tak się nie połapie.

2
Rozwiążemy niebezpieczną Komisję,
Nikt już piachu nie nasypie w tryby,
Donald kontynuuje swoją ruską misję,
Moskwa znów nas weźmie w dyby?

NEO prawo to nowy synonim praworządności. Bruksela przyklepie i "po ptokach", a niepokornym wprowadzi wizy do UE. Czy ja przesadzam? Myślę że nie, bo jak Donald podpisze "federalizację", to np. mój blog za " lajkowanie i mowę nienawiści" zostanie zamknięty, a za Kaczką wyślą listy gończe. Oczywiście mogą mnie cmoknąć w piórka. Nie podlegam unijnemu prawu. Martwi mnie jedno, czy wkrótce przed wejściem do polskiego lasu przeczytam: Nur für Deutsche?

3.
Już opadły maski
Nową jakość mamy
Do "robienia łaski"
Uklękniemy sami?


Jak obiecał Donald i jego gęby, zaorają Polskę pod płaszczykiem oszczędności, praworządności i innych bzdetów. Donald nie pozwoli na budowę silnej armii, rozwiąże kilka zbrojeniowych kontraktów, CPK zaorze - podobnie elektrownie atomowe itd. W obronie wrócimy na linię Wisły. Zdradek z Donaldem znów "zrobią łaskę" Moskwie i Berlinowi - w kolejnym resecie i "hołdzie berlińskim. Będziemy szczęśliwi i Polska będzie wreszcie wolna od "PiSlamu"! A co z bezrobociem które po drastycznych cięciach i podatkach, wzrośnie lawinowo? No cóż, Niemcy poratują nas zbiorami szparagów i czarną szarańczą.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-11-2023 [12:30] - Marek Kudła | Link:

Wy z PO,  wyznawcy PO  i sieroty Tuska,
 jesteście paskudnymi ludzmi, małpiszonami upośledzonymi mentalnie, opętanymi nienawiścią, jedynymi na świecie, gdzie wybrani by reprezentować Państwo, zdradzacie to Państwo. Wy się nie utożsamiacie z Narodem, dlatego Polacy nazywają was lewicowymi faszystami, niepasującymi do naszej wspólnoty, kultury, wiary, obyczajów i wartości, a poprzez waszą „Polskość to nienormalność”, bojkotowanie nawet największych świąt narodowych i kościelnych oraz antypolską działalność staliście się dla nas Polaków przeklętymi wrogami.  Ja i my Polacy was tutaj w Polsce nie chcemy !  WON !!!
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-11-2023 [12:57] - NASZ_HENRY | Link:

Donald zamienił haratanie na harczenie i idzie mu znakomicie 😉
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-11-2023 [13:04] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Niejaka "euro / eko Spurek" podobno się odgraża Donaldowi, że "za bicie kunia na postoju"  poda go do sądu 😜

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [13:09] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......Odradzam wejście do lasu.To niebezpieczne spotkać niemieckiego aktywistę grzebiącego kijkiem w gawrze niedźwiedzia.Misio może bowiem nie gustować w niemczyźnie,a wybierze zdrowo odchowaną Polkę.Uratowany niesmaczny i niestrawny aktywista i tak wyśle donos do Brukseli na polskich leśników.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-11-2023 [13:15] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Tam gdzie chodzę do lasu, mam swoją leśniczówkę i trzy psy gończe. Z misiami żyjemy w przyjaźni i schodzimy sobie z drogi, ale ... zawsze będę bronić :"breneką" spokoju misia - i nasze misie o tym wiedzą. Na ekologów wystarczą tam moje psy.

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [14:54] - sake3 | Link:

Ta nowa jakość zacznie się od igrzysk danych nam w zastępstwie 100 konkretów.Cieszmy się,teraz PiS już się nie wywinie zapowiadają posełkowie i posełki PO,KOnfederacji i Lewicy.No to policzmy -3 komisje rodem z PO,,o 3 dalsze zawnioskowala paniusia Nowacka o rewolucyjnym spojrzeniu,przyłaczyły się tuskowe przydupaski z KOnfederacji proponując też trzy dotyczące,polityki covidowej,energetycznej i handlu z Ukrainą .Czyli już mamy 9 komisji,a przecież jeszcze Trzecia Droga też zapewne zawnioskuje o kolejne 3,żeby nikt nie powiedział,że się wyłamują.To może zbudować jakieś Koloseum,bo gdzie Sejm ma pomieścić tyle komisji? Należy obliczyć,że te komisyje będą pracowały około .2 lat nie za mało? No i łatwo przewidzieć ile w tym czasie można rozkraść z dorobku z czasów PiS pod tym płaszczykiem.sprawiedliwości bez sprawiedliwości Przebąkuje się też o komisji mającej prześwietlać majątki pisowców i ich rodzin by kasta na telefon mogła je swobodnie odbierać.Można też postulować o inne komisje-może panowie na NB tak do znudzenia gardłujący o powieszenie Morawieckiego i Kaczyńskiego złozą stosowny wniosek jako obywatelski ,zasiądą w komisji i spełni się ich marzenie.W imię nowej jakości warto.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-11-2023 [15:48] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni są również Polakami !  Bo to nieprawda !
To nie są Polacy !  Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi, strajkują i protestują by dokopać rządowi, zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika angela

27-11-2023 [16:40] - angela | Link:

Donaldino nie może być premierem w zadnym wypadku. Nic już nam nie grozi gorszego niż jest, albo niewiele. 
Prezydent powiedzial przecież, że Donaldino nie jest jego premierem. 
O komisje i rozliczenia PiS  z " afer" nie mamy się co martwić, bo nawet ta mocno dęta " afera" wizowa, ma swojego ojca Sikorskiego. 
Ta banda z zarzutami, jak będzie dłubiać za głęboko, to zawsze dokopie się do siebie.
Tusk nie moze byc premierem, bo to  tragedia i  zagrozenie dla Polski. 
Musimy walczyc o Polskę. 

Obrazek użytkownika angela

27-11-2023 [16:50] - angela | Link:

Brawo panie Prezydencie,  mamy nowy rząd, a kretynska łopozycja⁸ niech dalej  szczają po gaciach w wyścigu do koryta. 
I premier tez będzie, ale taki jakiego pan Prezydent wybierze, uczciwy i pracujący dla Polski , a nie nasłany przez wrogów naszej Ojczyzny. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-11-2023 [17:40] - Pani Anna | Link:

@angela
Głupia jakaś,  czy z choinki urwana? A kto udzieli temu rządowi votum zaufania? Mają już zorganizowaną ekipę,  która im zapewni większość w Sejmie? Pytam się po co przedłużać ten cyrk.

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [17:51] - Ryan | Link:

Chciałbym lemingów oświecić po co Pan Premier Mateusz Morawiecki stworzył rząd, choćby na dwa tygodnie.
 Po to żeby was wkurwić jagodzianki z Jagodna!

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-11-2023 [18:15] - Pani Anna | Link:

Jak dla mnie,  może tworzyć rząd nawet na jeden dzień.  Te farsę PIS już przerabiał i skończył dwie kadencje w oślej ławce. Widocznie za mało. 

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [18:23] - Ryan | Link:

Pani Anna 

Nie potrafisz wstrzymać się od ujadania? Milczenie i cierpliwość to dobre przymioty

Przypominam, że to PIS wygrał wybory.
194:122. Reszta to tylko markietanki i jagodzianki
Wymień jeden sukces rządu ryżego volksdeutscha, który przyniósł korzyści Polsce i Polakom, a nie lV Rzeszy i kremlowskiemu szczurowi
Zobaczymy jak was będą na wiosnę odspawywać, znowu będzie trzeba ustawić barierki, spanie w sali obrad, okupowanie mównicy

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2023 [18:32] - Jabe | Link:

No a jakie sukcesy mają farbowani patrioci? Siebie warci!

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [18:49] - Ryan | Link:

Wyj, palancie, wyj

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [19:18] - sake3 | Link:

Farbowani? Znam tylko jednego z włosami pomalowanymi na czerwono(burgund chyba) i głupią gębą zaklejoną tasmą klejącą.w Brukseli .I o ile wiem nie jest to żaden patriota tylko pospolity łamacz szczęk za pomocą krzesła..

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-11-2023 [00:48] - Pani Anna | Link:

@Ryan
Ależ zycze nowo zaprzysiężonemu rzadowi zwycięskiej partii wielu lat owocnych rządów.

Obrazek użytkownika spike

27-11-2023 [22:31] - spike | Link:

@ania z łonego
"Bóg jest nieograniczenie miłosierny, ty zaś niemiłosiernie ograniczona".

Farsą jest, że uważasz się za mądrą.
Jakby powołany rząd był farsą, to twojego Rudzielca by szlag nie trafiał, by nie wył do Księżyca ze swoją watahą,  a to jest mistrzowskie posunięcie.
"Już byli w ogródku, już witali się z gąską .....", a tu ryża dupa zbita :))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-11-2023 [00:38] - Pani Anna | Link:

@spike
Chlopcze, wataha czekała 8 lat, to poczeka i 2 tygodnie. 
Co tu wam powiedzieć "juryści ", tylko tradycyjne dobranoc, pchły na noc. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-11-2023 [18:34] - Tezeusz | Link:

@anna
do garów bo znowu brudne i gównem walą...
zmywak czeka

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [18:07] - sake3 | Link:

@angela......Polowanie na czarownice czas zacząć,Zaraz się rozsypie worek z wyzwiskami na NB,właściwie już się rozsypał pod pani adresem i pod adresem nowego gabinetu.

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [18:10] - Ryan | Link:

Wyjo?

Obrazek użytkownika angela

27-11-2023 [18:21] - angela | Link:

@sake, na szkodnikow nie zwracam uwagi. To antypolski element, który zaśmieca  Polskę i wszystko gdzie się pojawi, śmiecie powinno się strzepywać jak szarańcze. 

 

Obrazek użytkownika Czesław2

27-11-2023 [17:47] - Czesław2 | Link:

Nowa jakość. Tego nie da się skomentować.
https://pch24.pl/robak-na-pols...

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [18:04] - sake3 | Link:

Owszem nie da się skomentować bo nazwiska nowe i nam mało znane.Jednak już widzę,że rozpoczęto nagonkę i polowanie na czarownice.I pytanie dlaczego już jazgot ? Czyżby te wasze Nitrasy,Kierwińskie,Kidawy czy Leszczyny były lepszymi członkami rządu chociażby sądząc po dotychczasowych działaniach.?Oczywiście obalicie ten rząd,nie po to żeście tyle lat judzili ,ubliżali ,atakowali by teraz władzę mieli lepsi ale nie z szajki tuskoczarzastotygryskowej.

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [18:14] - Ryan | Link:

Założycie się, że zaraz po zaprzysiężeniu nowego Rządu wszelkie ścierwa ze szczujni i szmatławców, jak Gagagazeta Wymiotna,TVN-y, Onety, oraz pozostałe srety zaczną szukać haków na wszystkich Ministrów?

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [18:36] - sake3 | Link:

@Ryan.....Nie muszą szukać haków,nauczyli się już tak imponująco kłamać za przykładem swego pomarszczonego guru i zmyslać fake-newsy że palce lizać.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-11-2023 [18:58] - Czesław2 | Link:

sake3 O czym Pani pisze? O moim linku do ministerialnych robali? Jeśli nie, to proszę adresata zmienić. Juz zapomnieliście, jak tu na forum darliście japy o unijnym jadłospisie z robaczkami? No to ministerstwo  kolegi Mateuszka na Święta to szykuje.

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [20:01] - sake3 | Link:

No nie wiem czy wiadomośc na pewno jest prawdziwa. Jeśli tak to chyba dobrze,że uświadamia nas się,na opakowaniu o obecności robaków jako składnika sprzedawanego pożywienia.Nie spotkałam sie dotąd z takimi produktami.Swoją drogą nie wierzę by lewacka UE zrezygnowała ze swoich pomysłów i nakazów zwłaszcza jak położy na nas swoje łapy

Obrazek użytkownika Darek65

28-11-2023 [08:03] - Darek65 | Link:

"No nie wiem czy wiadomośc na pewno jest prawdziwa" - niesamowita ekwilibrystyka, cudne salto mortale. Jakby Wam Morawiecki narobił na talerz, to byście to nazwali nową potrawą narodową. Zero refleksji :)

To też kłamstwo ? Wszak podał to organ zaprzyjaźniony z PIS-em - https://wpolityce.pl/polityka/...  Tak się kończy polityka uległości. Jak wielu tu ostrzegało przed tym, to byli wyśmiewani.

Obrazek użytkownika Czesław2

28-11-2023 [08:08] - Czesław2 | Link:

To już nie jest żadna polityka uległości. Morawiecki to po prostu człowiek żydowskiej uni. Gdyby rządził, podpisanie likwidacji Polski mielibyśmy jak w banku. Zrobi to Tusk. Najpoważniejsza przeszkoda, czyli Ziobro został wyautowany. Pisowskie media nabrały wody w gęby. Ziobro musiał o tym wiedzieć, skoro zdecydował się rzutem na taśmę złożyć skargę do TK na prawo o pozwoleniach do emisji CO2. które NISZCZY Polską gospodarkę i Polaków.

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2023 [09:22] - sake3 | Link:

@Darek65.......To już nie,, skrzyżowanie k...wy z osłem?'' biegające po ulicy z gołą d..pą, nie ,,pusty afrykański bęben,''  a niesamowita ekwilibrystka? Cóż dziwnego w tym co napisałam? Po prostu o tym nie wiedziałam ,nie spotkałam sie wczesniej z tą wiadomością której co więcej nie neguję.Nawet się nie dziwię.W dzisiejszych czasach wszystko możliwe.Morawiecki nie narobił mi na talerz bo wczesniej zrobił to już wcześniej cymbał Trzaskowski w swoim programie cywilizowania Polaków w kwestii spożywania robaków.Nawet promował je jako dania w restauracji i pochwalał otwierane sklepów sprzedających robactwo.Jakoś to nie dziwiło ani nie oburzyło na NB panowie przyjęli ze zrozumieniem i gotowością słowa Trzaskowskiego,Spurek i innych tuskoidów..Zaraz po utworzeniu totalitarnego ,,rządu'' Tuska program jedzenia robaków wróci i nie będzie to tylko produkt z informacją o obecności pasikoników. ale wyraźny nakaz unijny. Mamy to jak w banku No ale jak zwykle trzeba powiesić Morawieckiego

Obrazek użytkownika Darek65

28-11-2023 [09:37] - Darek65 | Link:

Moje mocne słowa w Twoim kierunku, spowodowane były Twoim zachowaniem, w którym cały czas insynuowałaś mi, jakoby byłbym zwolennikiem Tuska, opozycja, itp. Wielokrotnie prosiłem, jak odpowiadasz na mojego posta, to odnoś się do mnie, a nie wrzucasz uogólnienia.
"Jeśli tak to chyba dobrze,że uświadamia nas" - dzisiaj się nas informuje, jutro uświadamia, a pojutrze zmusza.
"cymbał Trzaskowski w swoim programie" - Boże strzeż mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę. Czego się spodziewać po Trzaskowskim, to ja dobrze wiem. Po Morawieckim miałem prawo spodziewać się czegoś innego.
"No ale jak zwykle trzeba powiesić Morawieckiego" - jak napisałem powyżej, to on przewodzi rządowi od wielu lat, to on podpisuje wszystko, co mu każą, to on ponosi odpowiedzialność za to, gdzie teraz jesteśmy. Co było dobrze zrobione, to było, a co źle, to źle. I o tym właśnie piszę.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

28-11-2023 [09:39] - Czesław2 | Link:

sake o tym wie.

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2023 [09:53] - sake3 | Link:

@Czesław......Sake o czym wie albo o czym powinna wiedzieć? Dośc enigmatycza pana wypowiedź.Skoro zapoznałam się z artykułem na PCH24.pl to czego panowie jeszcze chcecie? Żebym za was powiesiła Morawieckiego? 

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2023 [10:01] - sake3 | Link:

@Darek65.....Jakże łatwo stwierdzić że to tylko ,,mocne słowa'' w obliczu straszliwej zbrodni jaką popełniłam swoją ,,insynuacją' Rozbrajające. 'W zyciu i wobec innych też pan sie tak chamsko zachowuje czy tylko w stosunku do pisiora?Podziwiam tupet,choć takiej nienawiści nie rozumiem.ale zwolennicy Tuska już tak mają.Nie potrafią inaczej.Pan też...

Obrazek użytkownika Darek65

28-11-2023 [10:21] - Darek65 | Link:

"'W zyciu i wobec innych też pan...." - nie ma dla mnie znaczenia, czy ktoś jest platfusem, pisiorem, czy kimś innym. Odniosłem się do sytuacji. Mimo wielokrotnego zwracania uwagi, nie było żadnego odzewu.
"nie rozumiem.ale zwolennicy Tuska już tak mają." - no gadał dziad do obrazu, a obraz ani razu. Poddaję się :)
 

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [18:05] - Ryan | Link:

Plebiscyt 2023 roku. Złote Stefany Gazety Wyborczej vel Koszernej

-Syn Roku Robert Biedroń. 
- Abstynent Roku Bartłomiej Sienkiewicz.
-Film z kategorii fantasy "Zielona Granica ".
-Wynalazek Roku Teczowy pasek na świadectwie.
-Singiel Roku "Międzynarodówka"
-Samochód Roku Seicento Seby.

Obrazek użytkownika Ryan

27-11-2023 [19:15] - Ryan | Link:

Prezydent Polski - Pan Andrzej Duda, to po Prezesie PIS, najbardziej znienawidzona postać przez patoopozycję z bandy rudego *huja.
Cud, że będzie służył Polsce jeszcze blisko dwa lata

Obrazek użytkownika sake3

27-11-2023 [20:04] - sake3 | Link:

@Ryan....Jeszcze większym cudem będzie jeśli przez te dwa lata się utrzyma.Przecież groźby pod jego adresem i propozycje odwołania już są głosno zapowiadane przez jakiś chmajów i innych pseudonaukowców.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

27-11-2023 [20:42] - Siberian Husky Dog | Link:

Moim zdaniem to warto uczulić polskie służby czuwające nad bezpieczeństwem Prezydenta Polski - Pana Andrzeja Dudy, aby były bardziej czujne i przezorne.
Jak już dobrze wiemy, to ta banda rudego psychopaty zdolna jest do absolutnie wszystkiego.

Obrazek użytkownika angela

27-11-2023 [22:01] - angela | Link:

Co będzie dalej, jeżeli sejm nie wybierze premiera wyznaczonego przez prezydenta, kogo innego niż tyfusa.

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2023 [22:13] - Jabe | Link:

Większość sejmowa zadecyduje.

Obrazek użytkownika spike

28-11-2023 [00:33] - spike | Link:

masz na myśli tą watahę? oni pomyli sejm z knajpą, to twoi ziomale?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

28-11-2023 [05:27] - Siberian Husky Dog | Link:

Jabe

Coś wam powiem jebaćpisy. Tak w sumie, to zamiast stu konkretów, Tusk mógł ogłosić program "Chuj, dupa i kamieni kupa". Przecież i tak zagłosowalibyście na tego pajaca, a tak to tylko szkoda pseudointelektualnego wysiłku twórców tej kampanijnej kichy

Obrazek użytkownika spike

28-11-2023 [00:29] - spike | Link:

Wyobraźmy sobie taką sytuację, sejm oczywiście nie poprze rządu premiera Morawieckiego, a Prezydent oznajmia, że znając planowany przez opozycję zamach stanu, bezprawne czystki w sądach, TK, Banku PKO, TVP, oddanie Polski Berlinowi, blokowanie kluczowych inwestycji dla kraju, odmawia powierzenia tworzeniu rządu opozycyjnym zamachowcom, domyślając się, że obecne wybory były sfałszowane za pomocą finansowanej przez opozycję turystyki wyborczej, ogłasza powtórne wybory.

Tuskowi wrodzony wytrzesz oczu by się powiększył do rozmiarów spodka, a może by mu gały wypadły ze zdziwienia,  Ursula by mu pomachała na pożegnanie, z obiecanego stołka :))))))))))))

Prawda jest taka, że Ursula życząc Tuskowi, że powita go ponownie jako premiera, spali na panewce, będzie musiała przywitać premiera Morawieckiego, spotkanie było zaplanowane z naszymi wyborami, a Kaczyński wykiwał, to jest "sztuka wojny" :)))))))))))))))

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-11-2023 [00:40] - Pani Anna | Link:

@spike
Ło matko i córko...

Obrazek użytkownika Pers

28-11-2023 [06:01] - Pers | Link:

Pani Anna
//Ło matko i córko...//
Żeby tylko jego lekarz tego nie widział bo go porzuci :))

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-11-2023 [00:44] - Alina@Warszawa | Link:

[00:29] - spike 
Gazownia Wyborcza dostarczyła ostatnio jeszcze jednego argumentu dla tych, co uważają wybory za sfałszowane i do unieważnienia - największe media w Polsce i przedstawiciele kultury KŁAMALI na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, żeby zdeprecjonować rząd i pozbawić go społecznego poparcia w wyborach 15.10.2023.
Jest to bardzo ważny argument, o który należy uzupełnić wszystkie protesty wyborcze teraz, jako, że wszyscy powzięliśmy informację o tym oszustwie dopiero kilka dni temu. 

Może się okazać, że nowy dzisiejszy rząd składający się z dużej liczby ministrów-ochotniczek będzie istniał dłużej niż 2 tygodnie. Dla mnie każdy polski rząd bez Donalda T. i jego mafii jest lepszy niż rządy koalicji przegranych partii z Donaldem T. Władysławem K-K i Szymonem H.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-11-2023 [06:39] - NASZ_HENRY | Link:

@spike

Bóg wiara,
Sen mara.

O godzinie [00:29]😉
 

Obrazek użytkownika Pers

27-11-2023 [23:01] - Pers | Link:

Tu jest "nowa jakość":
19 listopada  Turcja ogłosiła, że ​​wprowadza zakaz wpływania na Morze Czarne wszystkich statków USA i NATO.
We wschodniej części Morza Śródziemnego ma miejsce duże nagromadzenie amerykańskiej marynarki wojennej, ale Cieśniny Tureckie są dla nich zamknięte.
Dowódca tureckiej marynarki wojennej powiedział: „Oświadczamy, że nie chcemy NATO i Ameryki na Morzu Czarnym”.
Decyzja została podjęta po rozmowie telefonicznej Erdogana z Putinem.

Turcja odmówiła uznania Hamasu za „organizację terrorystyczną”, co denerwuje Stany Zjednoczone. Co więcej, Erdogan nazwał Izrael państwem terrorystycznym.
W przemówieniu skierowanym do swojej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju stwierdził:
„Izrael realizuje strategię całkowitego zniszczenia miasta i jego ludności. Brutalnie prowadzi terror państwowy, celowo bombardując uciekającą ludność cywilną. Mówię otwarcie, z czystym sercem, że Izrael jest miejscem terroryzmu.
„Izrael w ciągu ostatnich 40 dni w dalszym ciągu popełniał zbrodnie wojen celowo atakując szpitale, ulice i meczety w Gazie, przy pełnym wsparciu Zachodu”.
Oskarżył Netenjahu o „przeprowadzenie najohydniejszego ataku na kobiety i dzieci w całej historii” oraz o grożenie ludziom bronią nuklearną.

Tureckie siły morskie obecne we wschodniej części Morza Śródziemnego planują ćwiczenia na dużą skalę, co zgodnie z regułami gry oznacza, że ​​statki amerykańskie będą musiały zejść z drogi. Jej deklarowanym celem jest „położyć kres terroryzmowi morskiemu” (!). Wiele narodów arabskich będzie w tym uczestniczyć.
Stosunki Turcji z krajami NATO nie uległy w ostatnim czasie poprawie.
Dzięki Bogu, że istnieje kraj, który ma odwagę właściwie opisać działania Izraela.

To są FAKTY.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-11-2023 [08:21] - Tezeusz | Link:

Ale zajechało żydowskim szambem prosto z moskwy...czujecie ? dachowiec.. 

Obrazek użytkownika u2

28-11-2023 [09:43] - u2 | Link:

To są FAKTY.

Z Rasza Tudej i Al  Dżazyra :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika spike

28-11-2023 [13:45] - spike | Link:

@u2
dla mnie Izrael jest agresorem od początku bezprawnego powstania Izraela,, nie ma ani jednego argumentu, by temu przeczył.
"Siali wiatr, zbierają burzę", znaczy mordowali, są też mordowani.

Obrazek użytkownika u2

28-11-2023 [14:40] - u2 | Link:

bezprawnego powstania Izraela,, nie ma ani jednego argumentu, by temu przeczył.

Zaraz, zaraz. Była rezolucja ONZ w 1947 o powstaniu Izraela i Palestyny ? Była. Więc Izrael w 1948 powstał legalnie. W dodatku skutecznie obronił się przed natychmiastowym atakiem Palestyny wspieranej przez sąsiadów. Do dzisiaj się skutecznie broni. To są znane sprawy.

Obrazek użytkownika spike

28-11-2023 [18:21] - spike | Link:

@u2
jak zgraja ONZ sobie uchwali odłączenie Śląska czy Pomorza od Polski, to wg ciebie też będzie to legalne, wystarczy że WHO uznało zboczeńców za "normalsów zgodnych z naturą" dla ciebie też to legalne, tylko że sprzeczne z naturą, tylko czekać, aż jakiś morderca u władzy zalegalizuje morderstwa, czy inne przestępstwa.

Izrael nie ma podstwa historycznych do samodzielnego istnienia, jakby jako wielomilionowa duża mniejszość postanowiła się oderwać, to inna sprawa, ale przez tysiące lat była tam ich garstka. Druga sprawa, ci żydzi co zagarnęli te tereny, nawet nie są hebrajczykami, tylko dzicz chazarska, która kilka wieków temu przyjęła judaizm, i udaje naród, którym nigdy nie byli.

Obrazek użytkownika Ryan

28-11-2023 [15:25] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
czy to prawda żeś ruski cep,  durny neonowy ćwierćinteligent, w/g twojego przyjaciela J.Boki
Fajnego masz wafla

https://naszeblogi.pl/68399-cmentarze-rosyjskich-zolnierzy-poleglych-na-ukrainie
 Ale to że jesteś złodziejem cudzych tekstów i nawet komentarzy to widać słychać i czuć
Na dodatek ruski spamer

To są FAKTY.
Ave
​Shalom