To on wbije ostatni gwóźdź do trumny. I postawią mu pomnik

Co robić?!
To jedno z najważniejszych pytań w życiu, które sobie zadajemy.
By móc znaleźć odpowiedź trzeba wiedzieć i rozumieć.
Tymczasem ta cała przeklęta lewica na świecie, tym razem nie biedna, zmęczona robotą i chorująca, tylko ta, co ma tyle forsy, że zgłupiała doszczętnie i poprzez swoje tuby sprzedajnych polityków, hipokrytów zakłamanych – publicystów i dziennikarzy, sędziów – przestępców, naukowców – idiotów, ekspertów i manipulatorów, woła: Eee tam... Nic się nie dzieje. To tylko takie projekty. Lata całe są potrzebne by coś się stało. Spokojnie – nie ma co się martwić.
Powtarzają to zgodnym chórem, tylko po to byśmy nie wiedzieli. I oczywiście, nic nie robili. I spokojnie czekali na ubój.

Komu ten pomnik, a pewnie nawet pomniki, w Brukseli, Berlinie, a całkiem możliwe, że również w Moskwie, Paryżu, czy Madrycie postawią, Człowiekowi, który tak pięknie, ofiarnie i mądrze doprowadził do SRU – Solidarnej Republiki Unii. Państwa, które dokona cudów i świat się jej pokłoni i pójdzie za nią.

To Donald Tusk. Ten, któremu pytia von Layen wywróżyła: - Donaldzie, powitam ciebie jako premiera Polski.

No i z dużym prawdopodobieństwem, tym premierem zostanie.

W teorii gier hazardowych, podchodząc do tego matematycznie, wiadomo, że szanse na wygraną, są proporcjonalne do gotówki, jaką dysponujemy i zamierzamy użyć jej do gry. Ty masz siadając do stołu jeden tysiąc, a ja mam dziesięć. Więc to ja mam dziesięciokrotnie większe szanse, że wygram. To niepodważalny aksjomat. Taki, że rzucając długo monetą – orzeł, czy reszka – zawsze to będzie około 50%, iż będzie to jedno albo drugie.
Czy Rzeczpospolita miała do dyspozycji środki, gotowa wydać je na ostrą obronę suwerenności, w porównaniu z możliwościami Berlina i Brukseli, tych całych Sorosów, Schwabów, Bilów Gates'ów? Niestety nie. Trzeba było kombinować. Za co dzisiaj w narodzie premier Morawiecki zbiera bęcki od tych, co to jak Stefek Burczymucha , dumni ze swoje odwagi, oczywiście fałszywej i wołają:
Ja nikogo się nie boję!
Choćby niedźwiedź… to dostoję!
Wilki?.. Ja ich całą zgraję
Pozabijam i pokraję!
Te hijeny, te lamparty,
To są dla mnie czyste żarty!

No dobrze, Herr Donald für Deutschland zadanie wykonał na czwórkę minus. I bardzo prawdopodobne, że tym premierem RP zostanie.
Jednakże według poleceń przełożonych, miał on zostać przywódcą bezdyskusyjnym, samoistnie mającym całą władzę w swoich dłoniach. Niestety, musiał się posiłkować koalicjantami, a wiadomo, że tacy w najmniej spodziewanym momencie mogą, jak to się mówi, bryknąć. Wypowiedzieć mu posłuszeństwo i jeszcze – rany Julek! - skumać się z Kaczorem.

Zostawmy czarne scenariusze w Berlinie i w całej Szkopii. Pierwszy krok został uczyniony. Marnie, bo marnie, ale pozytywnie (kto wie? Kaczor jest nieprzewidywalny). Pora teraz na krok drugi, który właściwie już się zaczął. Widzimy to w Sejmie, gdzie jeszcze lewica, dokładnie neo-bolszewia, ciągle upita triumfalizmem, wrzeszczy, tupie i śmieje się jak głupi do sera. Pamietam analogiczne sytuacje, jak byłem w IIIb podstawówki.
A patronuje temu prawdziwy gwóźdź programu – Szymon Hołownia znany jako marszałek rotacyjny. Zapewne przejdzie do historii, jako ten co zazwyczaj ponurej sali Sejmu wprowadził Telewizję Śniadaniową TVNu. To prawdziwy kabareciarz niemal dorównujący Górskiemu. Autentyczny, jak już w sieci podają, Pokemon, albo jak w Warszawie – Laleczka Czaki.

Gadu, gadu, ale Tusk z ferajną ciągle ma dużo do roboty. Bo krok drugi wg. berlińskiego harmonogramu, jest pracochłonny i męczący. To wykonanie w Polsce totalnej rozpierduchy. Stworzyć taki chaos, by ludziki w tej znienawidzonej przez Tuska Polsce, nie mogli się połapać, co się dzieje i sfrustrowani ruszyli na zakupy a potem konsumpcję wiadomej zawarości butelek, które są, znaną na świcie, dumą narodową. Ten chaos (początek już widzimy) to także rozwalanie ile się da, państwowych instytucji, gospodarki i kultury, dręczenie, zastraszanie przeciwników, zaczynając od prezydenta RP, a kończąc na wrogim internaucie, publicyście, czy zaangażowanym katoliku.
Ma być taki chaos, takie zamieszanie, by tak ludzi wyprowadzić z równowagi, by już tylko myśleli o spokoju i porządku, co przecież zawsz można od Niemców oczekiwać.

To, ten drugi krok (pisiory miały kamienie milowe. I to ile! Ha, ha) potrwa rok. Tusk już oznajmił swojej ferajnie, którą poumieszczał na państwowych stanowiskach, że będzie z nimi tylko rok. A potem musi lecieć. Pewnie do Brukseli z międzylądowaniem na lotnisku Berlin Brandenburg.

I tu rozpoczyna się budowanie fundamentów pod pomniki Donka, Dzielnego Zbawiciela. To tam i wtedy nastąpi transformacja. Donald T. zrzuci swój garniturek za 5000 EU od Hugo Bossa (to ten, co projektował i szył mundurki dla hitlerowców) i zacznie zakładać obcisły, niebieski jak Unia kostium; zgodnie z legendą super-bohaterów, z fikuśnym T na piersi. Ale, ale, zapewne zapytacie – po co ta szopka.

Niemcy po raz kolejny nie chcą wyjść na idiotów i postanowili nieco ukryć swoją rolę w budowaniu, bądźmy szczerzy, IV Rzeszy. W tym coelu znaleźli frajera, psychopatę i narcyza, co już się widzi na świecie jako drugi Kopernik, który odwali czarną robotę, a w przypadku niepowodzenia, co w 99,9% - więc ciągle tylko niemal – jest pewne.
To ten trzymany na krótkiej smyczy brytan, co na spacer (siusiu i kupę) wychodzi na piękną sopocką plażę, ma przyjąć cały ciężar porażki projektu "federalizacji" Unii Europejskiej, nowych traktatów i odebraniem niepodległości z wszystkim tego konsekwencjami, gdy ten nastąpi. Może od razu, a może za kilka lat, więc niech te pomniki łechtają jego ego. To tak niewiele kosztuje.

W samym procesie przekształcenia UE od całkiem dobrego zamysłu wspólnoty gospodarczej, aż do teraz – Unii, nie za czystej moralnie pani von der Leyen i samozwańczego uzurpatora boskiej Temidy, popaprańców z TSUE, oraz – tu się zdziwicie – 100 tysięcy urzędasów, biurokratów, starannie wyselekcjonowanych i co ważne, sprawdzonych, kto tatuś i kto mamusia, którzy złożyli przysięgę na wierność i lojalność, za co są sowicie opłacani (na początkowej praktyce to 2500 EU, a ze stażem 16 000 EU. Ile na stanowiskach kierowniczych – nie wiem), UE zapomniała o celu "ojców założycieli" tej wspólnoty, czyli skoncentrowaniu się na współpracy gospodarczej. Nagle wysłuchali tych ogłupionych przez miliardy nie do przejedzenia, durni typu wymienieni już Schwab, Bill Gates, Soros, a na dodatek świeżutki król GB Karol któryś tam, i wchłonęli jak kokę nozdrzami ideologię Marksa i Lenina, przeobrażając się w potwory neo-bolszewii, którzy właśnie, najpierw w Europie, a potem dalej, pokażą gdzie raki zimują.
Zgodnie z ideami i teoretykami Europy jako jednolitego, homogenicznego państwa, jak ten Spinelli, który dziesięciolecia temu opisał jak to robić, jak Lenin i Stalin już szli na zachód aż do Portugalii, lecz te skurczybyki, polskie pany, zatrzymały ten piękny pochód. A w Berlinie i Hamburgu już na bolszewików czekali ze sznapsem i wurstem ziomale i kumple; a także zgodnie z wypocinami wielkiego projektu Naumana Mitteleuropa i te różne szkoły frankfurckie, wiedeńskie, kluby rzymskie, bildenbergi, czyli wszelacy masoni.
Szukali, a potem wyhodowali sobie (danke Kameraden von Danzig) na wszelki wypadek, takie nie-Polaka, ale także nie Niemca. Zawsze takiego można się wyprzeć.

Lecz cały goebbelsowski spryt i przebiegłość są umieszczone w tym, że światowa opinia publiczna mogłaby kręcić nosem i krzywo patrzeć, gdyby to Niemcy i Francja byli przedstawiane, jako autorzy, projektanci i wykonawcy uczynienia z Europy IV Rzeszy Niemieckiej polanej francuskimi perfumami.
Tymczasem, jeżeli tego Tuska zrobi się komisarzem UE, choćby na parę miesięcy (bo potem będzie nie komisja tylko egzekutywa, i nie komisarze tylko sekretarze – jak to było w KPZR, czy u nas w PZPR) to fakt, że to Polak, człowiek klasy noblisty Wałęsy, jest właśnie tym co – wstrzymał słońce ruszył ziemię, polskie wydało go plemię – no... mniej więcej. W Googlach, Wikipedii i kolejnej AI ma to być właśnie zapamiętany, jako wyjątkowy WIELKI CZŁOWIEK.

A jak już się wszyscy przyzwyczają i uspokoją, to puści się mediom, które przecież będą nasz coś takiego - SENSACJA!!! TO NIEMCY WRAZ Z FRANCJĄ WYMYŚLIŁY I STWORZYŁY SRU! TUSK BYŁ TYLKO FIGURANTEM.

I tak oto biedak skończy jako Słup. Będą wtedy – to czego psychopata i narcyz nie lubi najbardziej – śmiali się z niego (i nikt z nim nie będzie chciał haratać w gałę)

*********
Zajawka'

Wkrótce będzie co nieco o rotacyjnym marszałku Hołowni. Staram się temat i gościa rozpracować. A jak ktoś nadal się zastanawia, co to jest ta Laleczka Czaki, do której młodzież przyrównuje szanownego marszałka, niech sobie popatrzy.

https://youtu.be/xZKWfwPIJOo?si=K7EtYlTP6XaCPGIg
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

22-11-2023 [13:50] - u2 | Link:

na początkowej praktyce to 2500 EU, a ze stażem 16 000 EU. Ile na stanowiskach kierowniczych – nie wiem

Znalazłem dane z 2014. Kuzynka pracuje w KE, ale nie pytałem się ile zarabia, na pewno nieźle :-)

https://wynagrodzenia.pl/artyk...

Podstawa na początku ponad dwa razy wyższa niż mediana zarobków w Polsce

Urzędnicy, którzy dopiero zaczęli pracę, zarabiają od 2 654 EUR do 3 003 EUR kwoty podstawowej. Po dwóch latach automatycznie dostają podwyżkę – nawet o około 300 EUR. Sekretarze i pracownicy biurowi zarabiają od 4 921 do 5 568 EUR. Po awansie na asystenta (11. grupa zaszeregowania – patrz tabela 1.) zarabiają od 9 125 do 10 324 EUR. W ostatniej grupie zaszeregowania (grupa administratorów) istnieją tylko 3 stopnie awansu. Największe wynagrodzenie w tym przedziale wynosi aż 18 371 EUR.

Corocznie podstawa wynagrodzenia jest waloryzowana z uwzględnieniem siły nabywczej oraz inflacji w krajach UE.

Pensja to nie wszystko. Należy się dodatek na dziecko, dojazdy, utrzymanie

[...]

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-11-2023 [23:05] - jazgdyni | Link:

@u2

Cześć

Należy jeszcze dodać, że pracujący w aparacie Umii nie płacą żadnych podatków i mają diety za podróżowanie do domu.

 

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-11-2023 [15:23] - Ijontichy | Link:

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

22-11-2023 [16:43] - Lech Makowiecki | Link:

@Jazdyni. Januszu drogi! Coś w tym jest. Kanclerza Kohla też niegdyś zastąpiła prominentna działaczka wschodnioniemieckiego Komsomołu - niejaka Angela Merkel. I dała radę, a przy okazji pokazała, że nie ma Niemiec A (RFN) i Niemiec B (NRD)... PS A ja i tak będę powtarzał, że coraz bliżej nam do V. rozbioru Polski. Z tą różnicą, że Austria nie weźmie już w nim udziału...

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-11-2023 [23:11] - jazgdyni | Link:

@ Lech Makowiecki

Cześć Lechu

Tu już nie ma przestrzeni do żadnego dialogu i również dyplomacja nie ma sensu. Ta delegowana do KRS Pichowicz, czy Piechowicz właśnie pokazuje, z kim będziemy teraz mieli do czynienia. Jak z tym dziennikarzem sportowym oznajmili - teraz będą rąbać młotem i kilofem.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-11-2023 [19:16] - Marek Kudła | Link:

To są inni ludzie, jakby z innej planety.  Ludzie, którzy widzą i rozumują odwrotnie niż normalni ludzie !  Skoro rząd PIS-u rządui dobrze,  ludziom żyje się coraz lepiej, a oni mówią, że jest źle, to jast to najlepszy przykład na to, że oni widzą wszystko odwrotnie !  Zrobienie laski Amerykanom i ścisła współpraca z Niemcami i Rosją taką jaką ona jest, o mały włos nie doprowadziło do czwatrego rozbioru Polski. To był znak od Boga, że w 2015 PIS wygrał wybory i przejął władzę ! 
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-11-2023 [23:12] - jazgdyni | Link:

@Marek Kudła

To są po prostu ludzie zepsuci. W średniowieczu pewnie by na nich zastosowano egzorcyzmy.

Obrazek użytkownika Adam66

23-11-2023 [01:51] - Adam66 | Link:

@Marek Kudła
Czwarty rozbiór Polski już był po II wojnie światowej.  Teraz lewactwo szykuje Polsce V rozbiór i to może być ostateczny.  PIS się niestety do tego dołożył i to znacznie.  Lużno cytuję jeden z komentarzy, z którym się zgadzam: "w 2008 roku, razem z ryżym folksdojczem i PO głosował w Sejmie za upoważnieniem prezydenta do ratyfikacji traktatu lizbońskiego, który amputował Polsce ogromny kawał suwerenności, PIS 2 lata temu wspólnie z Lewicą przeforsował ratyfikację ustawy o zasobach własnych Unii Europejskiej, będącej milowym krokiem na drodze budowy IV Rzeszy, PIS bez protestów zgadza się na największe idiotyzmy forowane przez KE, a uchodzi za gwaranta oporu przeciwko tejże KE."  Właśnie przez takie kadzenie PISowi stało się to co się stało czyli "zwycięska klęska" w ostatnich wyborach.  Ostatnio, tuż przed głosowaniem w eurokołchozie nad odebraniem krajom suwerenności, błagali tego płaczliwego błazna, żeby się temu sprzeciwił.  A co zrobił PIS żeby temu się sprzeciwić kiedy miał większość?  NIC!  PIS tylko bije patriotyczną pianę i na użytek krajowy "nie oddaje ani guzika", a Brukseli zgadza się na wszystko co lewactwo wymyśli a "patriota" zMorawiecki jeszcze od siebie dokłada do "kamieni milowych".  Tacy to patrioci, tylko Polski szkoda...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

22-11-2023 [21:47] - Siberian Husky Dog | Link:

"Ogłaszam akcję czyste ręce" krzyknął Tusk i zapisał majątek na Józefa Bąka, bo to przecież nie rodzina

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-11-2023 [23:13] - jazgdyni | Link:

@Husky

To oznacza, że rudy jednak klęski nie wyklucza.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

22-11-2023 [23:38] - Eugeniusz Kościesza | Link:

 Miimo otwartej agresji IV Rzeszy, są pewne już od dziś kwestie na których to obszarach jeszcze może się wykazać zarówno jeszcze obecny rząd RP , a jeszcze dłużej obecny prezydent 3-ciej RP. To obszar właśnie odbieranych samozwańczo przez IV Rzeszę kompetencji od ONZ i NATO na obszarze całej Europy . Na początek wystarczy skarga obecnej  polskiej strony rządowej czy też PAD do Rady Bezpieczeństwa ONZ ws . niemieckiego puczu za zmianą traktatów UE , Treścią i wskazanymi działaniami wbrew ustaleniom Karty Narodów Zjednoczonych  ONZ. Organizacji nadrzędnej nad UE ,  do której do organizacji polska należy od 1945, zaś  RFN (wraz  NRD) obecnie ewidentnie łamiący jej ustalenia i prawa ,  należą także zjednoczone Niemcy - (jako  obecni zdrajcy ustaleń NATO i ONZ) od 1973 r!
Stąd , PAD ma się czym wykazać na tym polu międzynarodowym podważenia roli Niemiec do kolejnej próby ich nazistowskiej hegemonii w Europie! ….  i jeszcze za zasługi polityczne w ukróceniu bezczelnej próby reaktywacji IV Rzeszy –ma szansę stać się Prezydentem RP siedmioletniej kadencji! Tej   wtedy należnej w ramach reaktywowanej prawomocnej Konstytucji RP z 1935 r…Ma ku temu prawdziwą szansę i to we własnych rękach …. by co najmniej , ocalić Niepodległość i zapisać się pozytywnie w historii Polski na trwale ! I przedłużyć swą prezydencką kadencję ...
 

Obrazek użytkownika Adam66

23-11-2023 [04:44] - Adam66 | Link:

@Eugeniusz Kościesza
Gdyby tylko w Polsce był polski rząd i polski prezydent, to może coś by się dało zrobić.  Poczekamy, zobaczymy....

Obrazek użytkownika spike

23-11-2023 [10:05] - spike | Link:

"Na początek wystarczy skarga obecnej  polskiej strony rządowej czy też PAD do Rady Bezpieczeństwa ONZ ws . niemieckiego puczu za zmianą traktatów UE "

a na to Rada ONZ, wasi posłowie tak wybrali, więc czego chcecie ?