Miara naszych czasów

Po staremu idzie nowe. Wszelkie stalinowskie złogi i ich pociotki, nawet nie ukrywają tego, że chcą wrócić do metod z tamtych lat. Nowa władza nie śmierdzi też groszem, więc trzeba ją zaopatrzyć. Jednemu dać intratną fuchę, innemu opiekę prawną nad spółkami Skarbu Państwa i pewnie wrócimy do tzw. "kilometrówek" etc.itd. Plany na kręcenie lodów już się krystalizują.

Smrodem wieje w prawnym pysku,
Ktoś się dziwi i oburza?
Nic nowego - to dla zysku,
Cała prawna "gównoburza"!

Koniosraje wszelkie Chmaje,
To niewiele dla nas znaczy,
Lecz to gówno prawne,
Znajdzie wielu tu wąchaczy!

Była już "falandyzacja" teraz będzie "chmajowanie i bodnaryzacja" prawa. Z jakim skutkiem i co z tego wyniknie? Nikt tego nie traktuje poważnie. No cóż, to kabaret i kupa memów Ale najlepsze jest to, że PiS lub Prezydent na takie bzdety może zapodać skargę do TSUE. A to euro cielsko jest bardzo wrażliwe na przestrzeganie praworządności w Polsce :) I być może o to chodzi, żeby kasa z KPO została w Brukseli Donald "nic nie moge" Tusk, rozłoży ręce i krzyknie: To wina PiS!
 
Jeszcze wczoraj był "Kałownia"
Dzisiaj piękny jest Hołownia!
Chcą dziś rządzić naszym krajem,
Któż to taki? Koniosraje!

Niemcy są wściekli na Tuska że nie słucha ich rad. No to przypominam wam niemiaszki, że niejaki Tusk gra tu wyłącznie na siebie Coś tam wam podpisze, ale na resztę istotnych dla was spraw ma zbyt mało mocy. No chyba że Prezydent znów gdzieś poleci ... Prezydent Duda musi być bardzo ostrożny. Historia zatacza koło, a przemysł pogardy już wciela w życie to, co było za prezydentury śp. Lecha Kaczyńskiego.  

Chcę tylko coś podpowiedzieć totalsom którzy porównują Dudę z Jaruzelskim. Putin jest bardzo zainteresowany totalną zadymą w Polsce. Wystarczy jakiś morderczy incydent z waszym udziałem, sprowokowany przez ruskich prowokatorów oraz nieszczęście na granicy - i spełnią się wasze marzenia o stanie wyjątkowym. Nasi amerykańscy przyjaciele uważają taki scenariusz za wysoce prawdopodobny.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

21-11-2023 [08:59] - Jabe | Link:

Oni też chcą pożyć.

Obrazek użytkownika spike

21-11-2023 [09:23] - spike | Link:

Co to za jaja, słyszałem że (chyba) Kropiwnickie uzyskał dr prawa, nie mając mgr , dopiero potem miał uzyskać.
Nie wiem czy to plotka, bo jeżeli prawda, to pachnie to przekrętem.

Obrazek użytkownika juur

21-11-2023 [11:54] - juur | Link:

"Plany na kręcenie lodów już się krystalizują." są już od dawna skrystalizowane i to nie zależy od szyldu gdzie się należy.
Demoralizacja nawet "nowych" następuje dosyć szybko. W miarę upływu czasu sieć powiązań rozgałęzia się i rośnie. Z "ciernistej ścieżki grzechu" raczej nikt sam nie zejdzie.
Może,  przynajmniej w pewnym stopniu kadencyjność "wybrańców" zmniejszyła by skalę problemu?  Kadencyjność to bardzo nie popularne wśród wybrańców ale wyborcy mogli to wymusić to w swoim interesie.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

21-11-2023 [18:57] - Siberian Husky Dog | Link:

Trudno jednoznacznie orzec, czy obecny Sejm to bardziej cyrk, czy burdel.
Ale skoro rudy alfons wrócił to raczej burdel