Miś potęgą jest i basta!

W sieci już piszą, że  przysłowiowy Las Birnam zbliża się niuchronnie w stronę Tuska i jego przystawek. Czy dzika przyroda wystąpi z pazurami w obronie swych praw? Pamiętny tragiczny los polskiego żubra być może był tym przełomowym momentem.

Niby dziki zwierz, ale jak widć, kuty na cztery łapy. Jak tylko pojawił się w jego okolicy jakiś ekologiczny szwab, to zwierz wyczuł czym to szwabiszce pachniało, i nasz miś spuścił mu taki łomot ze hej. Jak donosi niemieca prasa, miś podobno jest z PiS. No nie wiem, ale napewno to był polski miś. Jednak za "mowę nienawiści" miś może wylądować na 6 miesięcy w ZOO.

Jak widać na FOTO, drużyna "haratania w gałę" powiększyła się o dwóch zawodników. Gdzie zagrają? W kuluarach się mówi, że jedyna pozycja w tym zespole jaka im przypadnie, to "pozycja na misia". Wedle deklaracji, zajmą się w obronie Lewicą i PiS. Nie rozstrzygnął się jeszcze los "wieszatiela i Qnia". Obaj chętnie by objęli fuchy sędziów ostatecznych. Niestety, ale tę pozycję obstawia już Tusk, a im raczej przypadnie rola kiboli. Najciekawiej zapowiadają się  wszelkie plany ucieczki pod parasol UE. Spece od "robienia łaski" już wiedzą, że na tym procederze najlepiej zarobią właśnie tam - "pozycja na misia" popularna kiedyś u Wisłockiej, robi furorę wśród totalsów.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [13:25] - Alina@Warszawa | Link:

To ten "ekolog", poturbowany przez polskiego misia/misię, był Niemcem? A to numer! Szczególnie, że niedźwiedź jest symbolem Berlina. Oj kiepska to wróżba dla niemieckich planów w Polsce!. Znak, że jednak polskie misie są bezwzględne w walce z bezczelnymi Niemcami, którzy pchają im się do gawry.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-11-2023 [13:30] - Ula Ujejska | Link:

Alina
Może nasz Miś nie pozwolił aby przy dziecku ktoś mu szwargotał po niemiecku?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

20-11-2023 [09:11] - Siberian Husky Dog | Link:

Eurokraci polskich zwierząt nie lubią.
Żądają głowy tego niedźwiedzia.
Kilka lat temu, nasz żubr przeszedł spokojnie całą Europę i akurat w Niemczech dostał kulkę, to też on był winny.
Podobno wszedł na prywatny teren. Jasne, powinien kurwa wejściówkę przez internet przecież kupić

Obrazek użytkownika sake3

19-11-2023 [13:58] - sake3 | Link:

Odnośnie polskiego misia chcę uzupełnić wpis o przyczynę przeszukiwania przez aktywistów niedźwiedziej gawry .Aktywiści mieli w planie udowodnić ,że leśnicy nie dbając o przyrodę niszczą gawry.Po sfotografowaniu siedliska zamierzali wysłać donos do Brukseli na zbrodniczą  działalność polskich leśników.Jak na ironię z gawry wyszedł rozgniewany niedźwiedź ,poturbował idiotę a zbrodniarze leśnicy musieli go ratować.Całość uwieczniła fotopułapka umieszczona pod gawrą.Znając działania ekoterrorystów można się domyślić,że donos na polskich leśników dotarł jednak do Brukseli.Czegóż bowiem się nie robi żeby UE położyła na polskich lasach swoje brudne łapy..

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2023 [14:15] - Tezeusz | Link:

Misio Polski nie lubi jak szwabskie gnoje plują na jego dzieci pogonił więc niemiaszka aż się dymiło z dupska. 

Obrazek użytkownika Zofia

19-11-2023 [15:52] - Zofia | Link:

@Tezeusz
Powiem humorystycznie - ale "du.."mu zostawił nie naruszoną. Szkoda. Dalej będzie mógł być ekoterrorystą. Po obejrzeniu kilku odcinków "Drwali" ( To serial dokumentalny o ludziach z Bieszczad pracujących w lesie i o "ekologach", którzy utrudniają im wykonywanie jej) mam wielką niechęć do tych ekologów, którzy znaleźli sobie sposób na hippisowskie życie. Siedzą i śpią na drzewach nie wiedzieć dlaczego.

Obrazek użytkownika Adam66

19-11-2023 [22:35] - Adam66 | Link:

@Zofia
"Siedzą i śpią na drzewach nie wiedzieć dlaczego."  Oni "wiedzieć", im szwaby i ruscy grubą kasę bulą żeby w Polsce chaos siać, nie jest ważne czy to o las, czy o niedźwiedzie czy o inne Turowy chodzi, chodzi o to żeby kreować sytuację pokazującą, że Polacy sobie nie radzą i trzeba przejąć od Polaków co się da żeby tym po "euro-pejsku" zarządzać.