Szymek znów się popłacze

Niejaki Budka już napisał projekty uchwał sejmowych rozwalających nie tylko Trybunały, ma w planie także odwołanie nie naszych sędziów. Co powie rotacyjny Szymek na taką NEO praworządność? Rotacyjny Szymek weźmie na trybunę sejmową Konstytucję i się popłacze? No nie wiem, jego ego urosło już wyżej niż pamiętnej "ciciej osoby" w państwie, więc może być niespodzianka in plus - chyba że już przestał marzyć o prezydenturze.

Rotacyjny Szymek
To jeszcze marszałek
Czy już tylko zaimek
Lub Koszałek Opałek
?

Totumfacki ton spotkania
Pouczanie Prezydenta
,
A na koniec oczko Dudy 😜
I spławienie delikwenta!

Szymuś, wiem że wypłakałeś się w mankiet Prezydenta, żeby ten choć trochę odpuścił ze swych sejmowych deklaracji. Na co liczyłeś? Liczyłeś że On potraktuje poważnie rotacyjnego błazna który podpisuje unijny azyl dla łapówkarza? Dołączyłeś rotacyjny Szymonie, do obrońców przestępców takich jak: Gawłowski, Giertych czy Grodzki. A taką gębę przypisał ci po mistrzowsku niejaki Tusk. Pozostała ci w odwodzie tylko Konstytucja - jak z tego wybrniesz? Będziesz płakał że zgubiłeś jedyny egzemplarz?

Rotacyjny Szymku, wpadłeś w tuskowe sidła. Będziesz głosował jak ci Pan nakaże, otwierając drogę Trzaskowskiemu do prezydentury. A on bezlitośnie wykaże w kampanii, że jesteś tylko podnóżkiem i błaznem łamiącym prawo i regulamin sejmowy. PiS zrobi podobnie wystawiając pewnie Beatę Szydło, która wygra z cymbałami już w pierwszej turze.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [11:29] - sake3 | Link:

Nie będzie już płakał i smarkał do kamery.Onet i Gazeta.pl okresliły go jako ,,gigachada'' czyli ideał męskości,piękna,madrości,odwagi a to podchwycili już zachwyceni  internauci..Dlaczego więc NB spóźnione,ani jednej laurki,ani słowa zachwytu .Gdzie pan @smieciu? Czy ja zawsze.muszę wszystko za was robić? Ratuję więc honor NB okrzykiem-,,prawdziwe marszałkiszcze'' niech żyje nam.Wprawdzie te oczka trochę rybie,wypowiedzi idiotyczne,wykrzywione usteczka ale co tam takie wady.Trzeba pokazać teraz zawiedzionego Tygryska którego ,,urody' i innych przymiotów' nikt nie zaważa no i wściekłego Tuska  

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-11-2023 [12:20] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Ależ zauważono wszystkie przymioty Szymka i tygryska - i to już dawno.  Ja np. od dawna nie mam wątpliwości że to spece od "robienia łaski".

Obrazek użytkownika spike

18-11-2023 [12:22] - spike | Link:

Tusk swoimi wyborami ludzi skompromitowanych, bez moralności, do tego mających problemy prawne, pokazuje jak mocno Polski nienawidzi, jak gardzi Polakami, typowo niemiecka cecha, jakby mógł, to by jeszcze posiłkował się kandydatami do swojej partii i rządu, żelaznym elektoratem zasilający Zakłady Karne., gdzie ma największe poparcie, a tam jest cała plejada wynaturzeń od morderców zaczynając, poprzez pedofilów, homosiów, złodziei, na kieszonkowcach kończąc.

Tusk to jedna strona awers tego medalu, ale najgorsza jest ta druga strona rewers, to jego wyborcy, plejada niewiele ustępująca temu "żelaznemu elektoratowi" z ZK.
Jak się ich ogląda i słucha, to się nadziwić nie można, że w Polsce są tacy ludzie, dla których Polska to też nienormalność, widzą tylko ile i jak wydoić Polaków z pieniędzy, jak zniszczyć Polskę, kolaborując z wrogami Polski, a to wszystko mamy na własne życzenie.
Pomogliśmy żydom, jak byli prześladowani i przepędzani z całej Europy, jak się odwdzięczali, kolaborowali z wrogami Polski, jak nie z carską Rosją, to sowiecką, jednocześnie z niemieckim okupantem, by postawić swoją wisienkę na tym torcie zdrady, żądać nienależne odszkodowania wojenne za żydów którzy zmarli, zginęli bez spadkobierców.

Kolejna grupa kolaborantów, to niemieckie niedobitki, który dano możliwość pozostania na swojej ziemi, nie musieli uciekać do Niemiec, obecnie też kolaborują przeciw Polsce z Niemcami.
Są też inne mniejszości narodowe, rosyjskie, białoruskie, ukraińskie, też różnie z nimi bywało, chyba tylko do mniejszości tatarskiej nie możemy mieć pretensji, czy cygańskiej.
Obecna destrukcyjna polityka UE, napędza nam kolejne mniejszości, które z pewnością nie będą się utożsamiać z jakimkolwiek krajem, do którego przybyli, nie do pracy, a na darmową wyżerkę, to się musi źle skończyć.

Dobry Bóg nie bez powodu rozdzielił ludzi wg ich rasy, a człowiek burzy odwieczny porządek świata, stawiając się ponad Bogiem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-11-2023 [12:28] - Ula Ujejska | Link:

Spike
Nic nam nie będzie oszczędzone. Jeśli to przetrwamy i znów pogonimy sitwę, to obecny precedens sejmowy, da nam wolną rękę w dobieraniu ludzi na kluczowe stanowiska nie tylko w Sejmie i jego organach.

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [12:49] - sake3 | Link:

Ja tam żadnych możliwości przetrwania nie widzę.Wybory niby za nami a mściwość obecnej hołoty coraz bardziej rośnie. Do czego zmierzają decyzję nowego marszałka? Co wnoszą?Odłaczenie mikrofonu złośliwe i wbrew regulaminowi,niedopuszczanie do głosu,ubliżanie posłom PiS w Sejmie.To jest ta nowa jakość?Posłanka Lewicy wymusiła obecnośc zwierząt w Sejmie,senatorek Libicki ucieszony bo jego koledzy będą mogli bez przepustek łazić po Sejmie by nażreć się po ulgowych cenach w sejmowej restauracji.Każdy chętny,seryjny też może w Sejmie przebywać bez żadnych ograniczeń i kontroli.Jedno tylko Hołownia wprowadził ograniczenie-dla ochroniarzy Kaczyńskiego.Sprytne to,bo w ten sposób seryjny samobójca ma ułatwione zadanie Może nawet i seryjny niepotrzebny bo kosztowny,a tuskoczarzastotygryskowi zrobią  z ochotą i łatwością porządek z Kaczyńskim zrzucając go np ze schodów.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-11-2023 [12:54] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Myślę że najbardziej zagrożony jest Prezydent Duda. A przebierańcom się bardzo spieszy - Berlin pogania batem.

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [17:12] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......Zgadza się.Przecież sam wielki mędrzec europejski Wałęsa stanie na czele miliona i pójdzie na Pałac Prezydencki.Mając u boku kolejnego mędrca profesorka Chmaja od czegoś tam zwycięży,,,obaly'' nawet referendum czy Danuska niepotrzebne.Trochę paniuśka Leyen pozgrzyta ząbkami ale da kasę na autobusy,rozgrzewkę i wyżerkę i tarany do wyważania drzwi w prezydenckim pałacu.Szymus będzie w pobliżu by zainstalować jako druga osoba nowego prezydenta.Czyżby ponownie mędrzec? Może Niemcy,albo Łukaszenka coś zaproponują? W końcu to nasi przyjaciele,

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [15:18] - u2 | Link:

"mocno Polski nienawidzi, jak gardzi Polakami, typowo niemiecka cecha"

Z tych Niemców, któych poznałem, wszyscy byli nadzwyczaj kurtuazyjni. Ale to było podczas turniejów szachowych i tam obowiązywała jako taka etykieta.

Co do PDT to dla niego było udręką wychowywanie polskich dzieci. Wszak żonka to Polka, a teściowa tym bardziej :-) :-) :-)

PS. Co do płaczliwego Szymusia to ma typowo ruskie nazwisko pochodzące od Hołowy, czyli Głowy. Jako że zwąchał się z TVN, może być również trochę koszerny. Jako że płakał nad kuń-stytucją najwyraźniej chce, abyśmy i my zapłakali. Wtedy on będzie rechotać ze swoimi ziomalami z nas tak jak teraz my się z jego udawanego płaczu śmiejemy. Po jego obietnicy, że dosyć rozdawnictwa widać, że to ostry grajek i będzie z nami ostro pogrywać :-)

Obrazek użytkownika spike

18-11-2023 [12:31] - spike | Link:

Jak dla mnie, zagadką jest PSL, partia mieniąca się jako chłopska, ilu ma w swoich szeregach rolników?
a już sam ich "wodzu" to chyba krowy widział tylko w TV, lekarz , który nawet nie jest "prawdziwym" lekarzem, który niezrozumiale dla mnie zdobył nawet tytuł dr.
Jakby był dobrym lekarzem, to by kierował kliniką, a nie posłował, podobnie jak Kopaczowa, Arłukowicz, lekarze w sile wieku, zmarnowali społeczne pieniądze na edukację, zabierając miejsce innym kandydatom, to by można jeszcze przeboleć, ale to są szkodniki, bez moralności, antypolacy, jacy , lekarze, tacy politycy, przerażenie ogarnia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-11-2023 [12:38] - Ula Ujejska | Link:

Spike
PSL to żadna zagadka. To przechowalnia czerwonych pociotków i ich dzieci. Przedtem podpisywali się ZSL i dmuchali w jeden puzon z komuchami. Nic się nie zmieniło.

Obrazek użytkownika spike

18-11-2023 [16:50] - spike | Link:

@ula
ok, ale to chłopi rolnicy na nich głosują, a rolnicy lekko nie mieli za komuchów, więc jak to właściwie jest, poddają się komuszym pociotkom ?

Obrazek użytkownika spike

18-11-2023 [16:53] - spike | Link:

PS. ktoś tu opisywał PSL-owskie klany rodzinne, które trzęsą rolnictwem, ale mimo wszystko rolnicy to też trzoda na rzeź?
chyba że nieważne kto głosuje, a liczy głosy, co wg mnie by idealnie pasowało do ich sukcesów wyborczych.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [17:17] - Siberian Husky Dog | Link:

Muszę jednak tutaj przeprosić za hejt. Donald Tusk jednak mówił prawdę.
Od 2024 będą podwyżki.!!!!!!!

Najpierw cen energii w ślad za nimi, podwyżki cen wszystkiego

Obrazek użytkownika spike

18-11-2023 [17:39] - spike | Link:

Z pewnością nie tylko podwyżki, ale też ograniczenia socjalne.
Tak się zawsze dzieje, jak ktoś nie ma pojęcia o finansach, a chce nimi rozporządzać, nie mając odpowiedniego min.finansów, będzie szedł na "wylewanie wody z dziurawej łodzi" zamiast dziurę zakleić. Problem w tym, że to będzie zatrzymanie gospodarki, albo jej dołowanie, gospodarka bez konsumpcji pada.

Będzie okazja zobaczyć reakcje przystawek, oni marzyli o wyższych pensjach etc. ciekawe czy dla żłoba poświęcą swoich wyborców.

Jedno jest pewne, smieciu, @tri itp. bęcwały będą szczęśliwi, nie ważne że drogo, ważne że wyje..li PiS.

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2023 [17:56] - tricolour | Link:

@spike

Jestem stworzony na obraz i podobieństwo twego Boga. Jedno jest pewne - to bęcwał, do wyje**nia.

Podoba ci się taka oczywista konsekwencja twoich słów?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [18:37] - Siberian Husky Dog | Link:

Kiedy jebaćpisy wyjdą na ulicę aby manifestować swoje "zadowolenie" z nowej władzy
Miesiąc?
Pół roku?
Rok?

​Obstawiamy

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [22:13] - Siberian Husky Dog | Link:

Do wszystkich Prawych i Sprawiedliwych, do Polskich blogerów i do Polskich komentatorów .. proszę was nie piszcie i nie mówcie że rotacyjny marszałek Hujownia podjął decyzję ..  Hujownia jest tylko słupem i nic nie może bo decyzję  z tylnego siedzenia podejmuje tą ruda qrwa tusk