Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Naród samozagłady

Siberian Dog Husky, 16.11.2023
Może ktoś mnie oświeci.Dlaczego Naród głosował przeciwko sobie, bo ja nie mogę tego pojąć

Nikt przytomny i myślący nie może tego pojąć.Do idiotów dalej nie dociera, że zagłosowali przeciwko sobie. Jebaćpisów nie stać na żadną refleksję.
To jest przerażające.




Będą się mścić,
Tusk tak chce. I to od razu idą na zwarcie. O spokoju w najbliższych miesiącach można raczej zapomnieć. To bardzo niebezpieczna sytuacja, bo media, "autorytety" i UE nie kiwną palcem w obronie PIS, pełna akceptacja. Brak demokracji naprawdę za chwilę będzie.Chcą krwawych igrzysk, żeby im się nikt nie pytał o przedwyborcze obiecanki. Każdy trzeźwo myślący człowiek wiedział, że tak będzie.

Niestety PIS wiele furtek sam pootwierał. Nie można rządzić tak, jakby się miało daną władzę do końca świata. Od samego początku. W 2015 roku wystarczyło zwołać pierwsze posiedzenie Sejmu 3 dni wcześniej i nie było by zadymy o TK, nie powstałby KOD itd...Ale zawsze jest gdzieś ta niewidzialna czerwona granica, nie sadzę że w przypadku kiedy Rudy ją przekroczy i lud (kluby GP, Solidarność i MY naród) wyjdą po swoje, folksdojcz użyje przeciwko nam siły. Na razie ta Ruda kreatura próbuje na ile sobie może pozwolić rękoma koalicjantów.
Giertych w Sejmie, wyjście Karpińskiego to pokaz tego co nas czeka. Bezprawie i całkowity upadek prawa..Tak naprawdę najbardziej niebezpieczni mogą być niektórzy sędziowie, którym PiS popsuł mega byznesy i zgodnie z Konstytucją wymienił KRS,a pamiętajmy że ten organ decyduje o mianowaniu czy awansach sędziów, Skończyło się nominowane czy awans dla kliki,często powiązanej rodzinnie i towarzysko.

Wielu tutaj pisało o faszyzmie demokratyzującym i to wielokrotnie. I że kierownictwo PiS wyląduje pod celą, a organizacje narodowców ONR, czy MW zostaną zdelegalizowane. Tak samo z Marszem Niepodległości. Wielu uważało,że tu na NB czy na Niepoprawnych.pl że przesadzamy. Nie, nie przesadzaliśmy!

Ta fotografia już po wsze czasy pozostanie symbolem poddańczej, wasalnej i lokajskiej roli, jaką  Tusk pełnił i pełni wobec Brukseli. I nie zmienią tego fuksem zdobyte stanowiska.


ps.
Przetrzymamy ale potem to kamień na kamieniu z tych sqrwysynów nie zostanie.A najbardziej rozliczających rozliczyć bardzo szybko jak w Rumuni ...

 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 10778
Eugeniusz Kościesza

Eugeniusz Kościesza

16.11.2023 17:50

Autor stawia błędną tezę !
Odpowiedź na poruszoną kwestię jest inna i powszechnie znana.
Cytując z klasyka utrwalania totalokracji, Władimira Ilicza:
„Nie ma znaczenia, kto jak głosuje, Ważne jest- kto liczy głosy”
A, czy w komisjach obwodowych, obsadzanych  głównie przez urzędników,
aż po przyklepujące te cuda warszafkowe PKW , czy SN
–finalnie zliczała i rozliczała  je tylko jedna- owa tzw. nomenklaturowo- postkomunistyczna. strona !
Po prostu ,w/w  urzędnicze kasty nadzwyczajne zawsze „głosy liczą na siebie”,
+wszelkie przekręty w procedurach wyborczych uznawane jako indywidualne, były są przez SN a priori ,dozwolone !
Czyli obecny wynik -to właśnie . skutek tego  , iż tym razem , pierwszy od 2015 r, ze strony PiS
nie zadbano o powszechne społeczne struktury trenowe RKW. (tzw. Ruch Kontroli Wyborów ).
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

16.11.2023 18:19

Dodane przez Eugeniusz Kościesza w odpowiedzi na Autor stawia błędną tezę !

Zniknęły wyniki wyborów z 15.10.2023 ze stron PKW.
https://naszeblogi.pl/co…
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

16.11.2023 18:04

elita zostala wymordowana przez sowietow i niemcow. wladza tzw. dobrej zmiany z kolei zrobila wszystko zeby te wladze utracic w tak trywialny sposob ze sponsorzy z opcji sowieckiej, eurosowieckiej, i judeoamerykanskiej nie musieli zadnych geniuszy angazowac poniewaz padgatowka pod zmiane ekipy trwala w najlepsze od lat podczas gdy towarzystwo wzajemnej adoracji we wladzuni mniemalo ze mialo te podgatowke pod kontrola. sama kampania wyborcza lansujaca zlego tuska byla juz tylko gwozdziem do trumny. jezeli wladza nie potrafi rozeznac jakie sa realne stronnictwa wyborcze ponad podzialami to bedzie strzelac we wlasne kolana przez 8 lat po czym ze zdziwieniem stwierdzi ze narod jest do niczego. narod nigdy nie glosuje przeciw sobie. glosuje tak jak jak sobie wyborce przygotoje do glosowania aktualna wladza.
rola prezydenta tenkraju tez niestety jest w calym tym przekrecie niebagatelna. czy zaslugi prezydenta Dudy historia zakwalifikuje jako wybitne w porownaniu do zbrodniarzy bieruta i jaruzelskiego? mysle ze watpie
Eugeniusz Kościesza

Eugeniusz Kościesza

16.11.2023 18:37

Pozostaje jedna kwestia wobec braku RKW w 2023 :
PiS znając realia „przestrzegania” procedur wyborów i referendów  w Polsce te praktykowane od 1946 r , czy aby nie celowo odpuścił sobie RKW , aby móc oddać „honorowo”  władzę, i nie brać już na siebie odpowiedzialności za szeroko deklarowany przez Berlin poprzez Brukselę Anschluss Polski i reszty krajów powstającej z UE – do kominterno-nazistowskiej IV Rzeszy.  Bo czyż nie lepiej jako „formacja patriotów” póki co robić w nowym układzie IV Rzeszy za opozycję wobec już zadeklarowanych zdrajców Kraju  zamiast samemu firmować jako władza, zgodę na unicestwienie Polski ?
Eugeniusz Kościesza

Eugeniusz Kościesza

16.11.2023 18:39

I ta  kwestia  wyjaśnienia przyczyn braku ruchu RKW w 2023, to kluczowa sprawa wyjaśnienia ws faktycznych intencji PiS , zamiast biczowania oogółu etnicznych Polaków :
MFW

MFW

16.11.2023 18:46

"A najbardziej rozliczających rozliczyć bardzo szybko jak w Rumuni ..."
Nicolae Ceaușescu nie chciał się podporządkować ustalonemu porządkowi kończącemu zimną wojnę a ustalonemu pomiędzy Gorbaczowem i Bushem, w którym zmieniono strefy wpływów w Europie Śr.Wsch. na korzyść USA/Zachodu(rewizja porządku jałtańskiego) i tym samym(dla przykładu, by inne kraje się nie buntowały i by chciały być niezależne od USA/Zachodu.
Jest wiele faktów wskazujących na to, ze to CIA, wspólnie z KGB organizowała bunt i zbrodnię na Nicolae Ceaușescu.
Teraz w Polsce też ten zamach stanu "chyżego ruja" dokonuje się przy pomocy UE/niemieckiej UE i przyzwoleniu USA, o czym moglismy sie przekonać na podstawie zachowania się ambasadora USA w Polsce, niejakiego lewaka Brzezinskiego.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

16.11.2023 19:16

Dodane przez MFW w odpowiedzi na "A najbardziej rozliczających

Jedno jest tu pewne
To Rumuni ​upierdolili łeb temu sukinsynowi i chwała im za to
Ptr

Ptr

16.11.2023 19:32

Dodane przez MFW w odpowiedzi na "A najbardziej rozliczających

Wg mojego rozumienia apokalipsy Rosja podda się zachodowi i będzie współpracować. Niemcy to głową bestii jakby śmiertelnie ranna ,  ale zaleczona. Po zjednoczeniu zachód będzie rósł w siłę ku podziwowi świata. Będą potęgą. Pojawi się też nową bestia zbudowana z niskich , przyziemnych potrzeb ludzi. Bestia, oparta na arytmetyce i mediach. Jaki system opiera się na liczbach i mediach ? System o ładnym wyglądzie i totalitarnej treści. Mowa o rozdziale 13 apokalipsy.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

16.11.2023 19:38

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Wg mojego rozumienia

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaj Patruszew poinstruował rosyjskich gubernatorów, aby przygotowali się do przejścia do „gospodarki mobilizacyjnej”. Szefom regionów i kierownictwu władz federalnych nakazano „zapewnić utworzenie planów mobilizacji gospodarki” i wziąć to zadanie pod „osobistą kontrolę”. Wygląda na to, że już niedługo Rosjanie będą pracować całą dobę i za darmo.
Ptr

Ptr

16.11.2023 20:08

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na Sekretarz Rady Bezpieczeństwa

Była i jeszcze  będzie wielka trójka lub G8.
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 19:52

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Wg mojego rozumienia

Ciężki komentarz proszę pana.Brzydki to zwyczaj marnować myśli na spąglądanie w przyszłość,rozumiem  że za mało mamy dobrych wyzwań każdego dnia że z nadmiaru czasu fantazjujemy.
Tobie jak rozumiem jako tako dobrze się żyje i ze szczerej troski tak umartwiasz się nad losem innych,ba całego świata!
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

16.11.2023 19:54

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Ciężki komentarz proszę pana

EsaurGappa
To do mnie?
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 20:15

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na EsaurGappa To do mnie?

Ups...nie przepraszam.Do Ptr.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

16.11.2023 20:38

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Ups...nie przepraszam.Do Ptr.

EsaurGappa
-8))))))
https://youtu.be/6ec15XKKauU
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 20:30

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na EsaurGappa To do mnie?

p.s Mój komentarz do pana wpisu niech będzie taki.Cała ta koalicja rządząca to zbiór pusty,to co właściwie kieruje tymi ludzmi to pycha,miłość do gadania by gadać i służenie "silniejszym" od siebie bo mają hajs i moce nieczyste?Są jacy są nie ma co się dziwić,a my to kto właściwie!?
Ptr

Ptr

16.11.2023 20:49

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na p.s Mój komentarz do pana

EGappa. Pytanie do mnie? Kim jesteśmy ? Część z nas , a może po części każdy z nas myśli, że włączymy się w mocarstwowość i główny nurt. I pod względem gospodarczym tego potrzebujemy. Ale każdy będzie musiał sobie odpowiedzieć czy pójdzie w niewolę moralną głównego nurtu. Bo mocarstwowość Europejską stanie się totalitaryzmem łamiącym przykazania i czymś pysznym. Nietrudno zgadnąć jak nowy mocarstwowy i bogaty faszyzm będzie ćwiczył ludzi i zmuszał do złego. Dlatego będziemy decydować kim jesteśmy. Prawo lewo. GDybyśmy zachowali suwerenność nasza decyzja prawo zachowałaby nam gospodarkę. W nowym faszyźmie decyzją w prawo oznaczać będzie upadek stylu życia, wykluczenie, biedę,zależność. Powstaną dwie warstwy społeczne. Cywilizowani I wykluczeni.
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 21:47

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na EGappa. Pytanie do mnie? Kim

Nie wiem jak pan,ale ja sam się Wykluczyłem z tego świata,szanowny panie ja nawet auta prowadzić nie potrafię,nie byłem nigdy w egzotycznych krajach,nie posiadam rachunku bankowego,nie chodze do lekarza,nie oglądam telewizji,nie szukałem w życiu forsy za wszelką cenę,nie było mi dane w życiu osiągnąć nic ponad moją lichą wiarę w Jezusa Chrustusa.Nie podnieca mnie ten świat i jego bogactwa,ja chcę żyć tak by nie wstydzić się przed Bogiem swego żywota,chcę kochać ludzi tych biednych i tych bogatych,tych dobrych i tych złych,a Jutro się okaże czy dałem z siebie wszystko.A bracia moi i siostry czy są teraz ze mną gdy piszę te słowa?Nie ma ich,a jednak patrzą mi na "dłonie" rozliczając mnie nie z tego kim jestem ale z tego co mam.
Ptr

Ptr

16.11.2023 22:10

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Nie wiem jak pan,ale ja sam

Niepodobna tu żyć nie wykluczając z tego świata 90 % treści. Zamyśliłem się nad twym losem.
Ptr

Ptr

16.11.2023 20:17

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Ciężki komentarz proszę pana

EGappa,
Rozdział 13 mówi o losach ludzi w systemie rozszerzającej się liberalnej demokracji i przy władzy bestii z morza czyli mocarstw. To dzieje się teraz. Mowa o przedziwnych treściach jakie zacznie głosić cywilizacja i bluźnierstwach. To dzieje się teraz. Ale też mowa o tym, że część pójdzie w niewolę tego trendu. A część się będzie bronić. Motywem obrony będzie świętość- wytrwałość świętych. 
o przyszłości mówi zapewne rozdział 14. Rozdzial 12 mówił o 20 wieku. Bardzo ciekawe jeżeli nie jestem w ɓłędzie, ale jz to widzę.
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 20:40

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na EGappa,

Dobrze spokojnie wiem to ja i wiesz to ty,wie o tym cała "rzesza" ludzi na świecie!Widzimy to czujemy jesteśmy jacy jesteśmy.
Idźmy więc krok dalej!Zostawmy swoje proroctwa dla siebie na ten czas,bo nikt komu nie jest dane widzieć prawdę i tak ją nie zobaczy,a co dopiero miałby ją zrozumieć.
Ptr

Ptr

16.11.2023 21:03

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Dobrze spokojnie wiem to ja i

Zdaję sobie sprawę, że jest taki mechanizm, że tych treści nie rozumiesz a ktoś może zrozumieć. Może to niechęć umysłu do zagmatwanych treści, szyfrów, porównań.  Poza tym, gdybyś je zrozumiał, musiałbyś się zdziwić skąd św.Jan je znał. 
Przepraszam, Pan. Może być przydatne dla ludzi z dylematem prawo lewo. Być może część PiS to ludzie lewo. Ale wydaje się , że jako całość to obóz nie może pójść drogą płynięcia w głównym nurcie. A więc to ludzie , którzy nie idą w niewolę. To zgodne z polską tradycją 20 wieku.
Ptr

Ptr

16.11.2023 21:22

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Zdaję sobie sprawę, że jest

Dopowiem tylko, że poza 12 i 13 księgą nic więcej nie wiem. I nie zajmowałem się tym w ogóle dalej niż 7 dni temu. Jestem biedniejszy niż politycy. Poza tym nie widzę nic głupiego w tym, że część proroctwa da się zrozumieć.
EsaurGappa

EsaurGappa

16.11.2023 21:25

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Zdaję sobie sprawę, że jest

Może ja prosty chłop nie za wiele rozumiem z apokalipsy św Jana,jednak myślę że wystarczy mi opieka ducha świętego nad moją duszą w tym trudnym czasie.
A wracając do Polityki.Zaraz zaraz czy dobrze pana zrozumiałem,politycy mieliby walczyć w obronie naszej wolności?Bu ha ha ha ,od kiedy to urzędasy walczą na pierwszej lini frontu w czasie bitwy?Chyba ja jestem z innej bajki niż pan,bo zachowanie rządzących w czasie kryzysu covidowego pokazało że czy ci z prawa czy z lewa nie potrafią rozeznać prawdy w tym chorym systemie,opiekuńcze państwo prędzej czy póżniej staje się tyranią nad którą nie ma kontroli,a co dopiero będzie się działo gdy taki ONZ,UE czy WHO będzie ponad wszystkich maluczkich politykierów?
Ptr

Ptr

16.11.2023 21:58

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Może ja prosty chłop nie za

To prawda, nie dokonujemy wyboru drogi życiowej na podstawie proroctwa. Ale jeden z 12 je pisał po coś.  Teraz drugie. Politycy dokonali wyboru za Pana i ten wybór wielkim siłom się nie spodobał. I politycy dokonali wyboru obrony. I ta obrona również się nie spodobała. Oni teraz narazili się wrogom. A Pan jako Polak naraził się razem. Teraz będzie Pan musiał się wyrzec polskich polityków, gdyż inaczej wrogowie będą zwalczać Pana. Jak łatwo zbratać się z wrogami udającymi przyjaciół, aby potępić polskich polityków ?
Ptr

Ptr

16.11.2023 19:14

Jeżeli tzw demokraci rozwalą Polskę polonia zagłosuje na republikanina.

Stronicowanie

  • Pierwsza strona
  • Poprzednia strona
  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Wszyscy 3
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Siberian Dog Husky
Nazwa bloga:
Prawda jest tylko jedna
Zawód:
Wolny zawod
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 501
Liczba wyświetleń: 1,479,436
Liczba komentarzy: 5,965

Ostatnie wpisy blogera

  • Jedni kończyli na szubienicy, inni w oksfordzkiej willi
  • Niech żyje Polska. Wolna i niepodległa!
  • Kraina skretynienia

Moje ostatnie komentarze

  • I ta twoja puenta o "ordynarnych babach" – ostra, ale celna. Karma to suka, jak mawiają. Wyobraź sobie, że jedna z nich – powiedzmy Bodnar czy Szczuka – zachoruje. Będzie do śmiechu? Pewnie nie, bo…
  • Co do meritum twoich wątpliwości o opinii biegłego onkologa – masz absolutną rację, że to budzi poważne pytania. Z dostępnych relacji wynika, że opinia ta została wydana w 2024 r. (choć kontekst…
  • Ludzie uwielbiają kręcić bat na własną dupę. Dlatego w Polsce po raz drugi rządzi Tusk. Dlatego dzisiaj w Nowym Jorku odjechali lepiej niż po fentanylu. Nie wszystko da się wytłumaczyć oszustwami…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • # To jest nasza wojna!
  • Wolne sondy tip top
  • BOSAK HOŁOWNICZY

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Podobną bezkarność, jakby z tego samego "źródła", można obserwować w Palestynie.Mam nadzieję, że to fejk, bo jeśli nie to, trudno akceptować taki twór jak Izrael i jego "żołnierze" https://dakowski.…
  • spike, "Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy. Co nam POlszewicka przemoc wzięła, Szablą odbierzemy." - - - - - - Polacy szable w dłoń, POlszewika goń,goń !
  • Alina@Warszawa, Powikłania poszczepienne i bezpieczeństwo szczepień Covid-19 - Sejm RP - Norymberga 2 https://psnlin.pl/news,powiklania-poszczepienne-i-bezpieczenstwo-szczepien-covid-19-sejm-rp-norymberga-2,258…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności