Polak w Polsce gospodarzem ...? We Wrocławiu też?

"Polak w Polsce gospodarzem" - pod takim hasłem przeszedł Marsz Niepodległości we Wrocławiu. Co ciekawe żadne media nie wspomniały o tym marszu, pewnie z obawy, żeby gawiedź nie zaczęła myśleć o co chodzi? Że tu idą, niosą takie hasła jakie w wolnej Polsce powinny być standardem, a tu zmowa milczenia jak za komuny, której rządy ponoć się Polsce skończyły w 1989 roku.
W tym samym czasie wszystkie media nadymały balon umowy koalicyjnej partii okrągłostołowych, bo żadnych innych sobie wybrać nie możemy, bo taką mamy ordynację wyborczą. Chociaż gdyby tak wyłączyć telewizory, to w realu pozostaną Marsze Niepodległości takie jak w Warszawie, który przebił się do mediów, i takie jak we Wrocławiu, który do mediów się nie przebił, bo nawet milicja wrocławska robi wszystko, żeby uniemożliwić organizatorom przeprowadzenie marszu zgodnie z planem.
Wrocław zaskoczył i zachwycił wielkim "Marszem Polaków" 

Nam tu pozostaje tylko mała robótka - przesłać ten materiał dalej, żeby nasi bliźni wiedzieli, że jest real poza TVN24!
I że nie wszyscy w Polsce dali się zwariować lub odmóżdżyć.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

13-11-2023 [06:51] - Czesław2 | Link:

Wykasowałem

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-11-2023 [07:12] - NASZ_HENRY | Link:

@Alina … Dzięki! Róbmy Swoje 🌼
 

Obrazek użytkownika Czesław2

13-11-2023 [06:53] - Czesław2 | Link:

Czyżby jedynie praworządna demonstracja była w Warszawie? O innych manifestacjach cisza. Ale kim są liderzy we Wrocławiu? Dla mnie, zbyt nakręceni. Żydowko jankeski google blokuje tę manifestację.

Obrazek użytkownika Czesław2

13-11-2023 [07:20] - Czesław2 | Link:

Jutro inauguracja sejmu, mimo braku wyroku SN w sprawie ważności wyborów. Sądzę, że ogłoszą dzisiaj bez rozpatrywania protestów.