Rozmowy koalicyjne trwają...

Niemcy i Kacapy uznali, że 34 lata względnie wolnej Polski (poprzednio dali tylko 20 lat) całkowicie wystarczy a jebaćpisy wykonały polecenie.
Niejaki KlauSS Bachmann niemiecki dziennikarz i "profesor" mieszkający od lat w RP nawołujący do dyktatury i wojny domowej w Polsce w celu rozwiązania raz na zawsze kwestii PiS i obozu patriotycznego
Kwestię żydowską Niemcy już rozwiązywali. Teraz biorą się za kwestię polską ?Nie pierwszy i nie ostatni niemiecki piewca totalitaryzmu - mają to we krwi. Potomek ludzi, którzy palili naszymi dziećmi w piecach będzie nas uczył demokracji.
Było rozwiązanie kwestii żydowskiej, teraz Niemiec żąda rozwiązania kwestii polskiej? Taką samą metodą? Reaktywowanie Auschwitz czy wystarczy Sobibór, panie KlauSS Bachmann? Im będzie na rękę takie rozwiązanie... Nikt nie zaprotestuje przeciwko określeniu "polskie obozy koncentracyjne"...
Ciekawi mnie jaki kolor pasiaków zaplanował dla PISowców.
https://twitter.com/tvp_info/status/1716692634729631773

              
Zwykły gnojek i powinni Polacy pluć na takiego łajdaka .Nikt nie przekona mnie ,że Niemcy kiedykolwiek byli naszymi przyjaciółmi tak samo jak Rosjanie ,a rozwiązywać to oni mogą u siebie szwaby podłe.
Niemcy mają w swoim kodzie DNA, faszyzm! Wypowiedź potomka narodu zbrodniarzy i złodziei, typowe zachowanie.

Trzeba ścierwo POgonić

Wydalić z Polski z zakazem powrotu nawet w celach turystycznych
Ambasador RFN powinien być wezwany w trybie pilnym do MSZ,a Bachmann uznany za persona non grata w Polsce.Jeszcze nadal rządy sprawuje ZP i nie wolno zaniedbywać swych obowiązków do końca kadencji

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-10-2023 [21:18] - Ula Ujejska | Link:

Podobno Bachmann zostanie doradcą Tuska z teką ministra bez teki.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

24-10-2023 [21:34] - Siberian Husky Dog | Link:

Niemcy chcą wywołać w Polsce wojnę domową. A Tusk im w tym pomoże

Obrazek użytkownika danuta

24-10-2023 [22:42] - danuta | Link:

Owszem, i bardzo się o to starają, bo pojawiło się w sieci bardzo dużo komentarzy nawołujących do rozpoczęcia wojny domowej, rzekomo w obronie Polski. Większość portali internetowych zrezygnowała z moderacji na rzecz algorytmów, stąd takie wyniki wyborów, bo odbiorcy bez podstawowej wiedzy, całkowicie nieświadomi tego, co się dzieje w polityce (a takich jest dziś większość!) nie zastanawiają się, czy ich opinie kształtuje bot, czy człowiek i działają tylko zgodnie z sugestiami znalezionymi w necie. Śmiało można powiedzieć, że Prawo i Sprawiedliwość przegrało z botami, tylko - gdzie byli ludzie, którzy powinni wdrożyć nie tylko działania ochronne, ale i adekwatną do sytuacji odpowiedź?! 
Owszem, Bachman już dziś powinien być w Polsce persona non grata. Ale wszyscy wiemy, jak wygląda piramida. Dlatego i Bachman, i wielu innych zasługujących na identyczny tytuł spokojnie mogą działać dalej, bo szansa, że do szczytu piramidy nie dotrze taki wniosek, jest wciąż większa niż szansa, że dotrze i zostanie pozytywnie rozpatrzony.. Niestety. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

24-10-2023 [22:45] - Siberian Husky Dog | Link:

23 października 1939 Niemcy dokonali „krwawej niedzieli” w Inowrocławiu. Zamordowano 56 Polaków. Przed egzekucją ofiary skalpowano. Masakrą dowodził niemiecki prawnik (elita) Otto Hirschfeld. Ileż tych „krwawych niedziel” zgotowali nam niemieccy sąsiedzi przez 6 lat...

https://pbs.twimg.com/media/F9JoHFqWAAANn6B?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2023 [21:36] - sake3 | Link:

Na sąsiednim blogu za informacje o Bachmannie zostałam zwymyślana przez pana @smiecia.Zwyczajowo zawsze wtedy włacza się do dyskusji z nim pani Anna ubliżając mi jak tylko może.Wyobrażam sobie sytuację na NB jeśli Tusk obejmie władzę,o ile w ogóle NB jeszcze będzie portalem.Dziennikarzyna Bachmmann tak jawnie ingeruje w polskie sprawy,że żąda skierowania całej siły państwa i aparatu policyjnego przeciw PiS.Nawet jesli ma sie to wiązać z łamaniem Konstytucji Pan @smeciu upokarza mnie twierdząc ,że konfabuluję.wmawia narkotyki a paniusia Anna kieruje do psychiatryka Za kilka dni nawet ne będzie mozna sie wypowiedzieć.Taka to demokracja o której oni tak rozprawiają.  ....

Obrazek użytkownika u2

24-10-2023 [21:43] - u2 | Link:

@sake3

"Zwyczajowo zawsze wtedy włacza się do dyskusji z nim pani Anna ubliżając mi jak tylko może."

Trolle grupują się i atakują. Typowe zachowanie stadne. W stadzie czują się silni :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

24-10-2023 [22:11] - Siberian Husky Dog | Link:

12 mld zł ... Dokładnie tyle nowy rząd z Tuskiem na czele chce wydać na wyrównanie 40.000 esbeckich emerytur, po około 300 tysięcy na osobę. Dziura budżetowa już nie istnieje bo na 800+ i 13/14 emerytury ponoć już nie ma środków?
Wyborcy oszusta - jesteście z siebie dumni?

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2023 [22:50] - sake3 | Link:

@Siberian Husky Dog........Są z siebie dumni. bo łaskawca ubek po otrzymaniu takiej kasy strzepnie wyborcom oszusta po parę groszy za donosy albo pobicie sąsiada który  osmielił sie być wyborcą PiS-u.