Emigracja i pierdokracja

To ostatnio modny i gorący temat. Pora więc zadać trudne pytania - WSZYSTKIM. Niech mi ktoś powie:

Jak to w końcu ma być z tymi nielegalnymi emigrantami w UE?
Będą siłą ich relokować z Niemiec do Polski? A my ewentualnie co zrobimy - siłą ich zatrzymamy?

Tylko Niemiec byłby do tego zdolny - bo Polacy nikogo nie zniewolą! Jak to sobie Niemcy wyobrażają, że coś komuś rozkażą, szczególnie tym czarnym z Afryki, a oni pokornie sobie pójdą? A co jeśli im pokażą środkowy palec - będą strzelać? Prawdę powiedziawszy niczego innego się nie spodziewam - kolejne pokolenie Niemców znów ma swojego "Żyda" - i piszę to wszędzie gdzie tylko mogę.

Czy to jest możliwe, że w Niemczech dojrzewa kolejne "ostateczne rozwiązanie"? Tak i nawet sami Niemcy się tego obawiają - proszę poczytać program jeszcze opozycyjnej niemieckiej AfD. Ten strach niemieckiego lewactwa czuć najbardziej w Brukseli. Tam Niemcy chcieliby zastosować "ostateczne rozwiązanie" min. w Polsce. To my ewentualnie mamy strzelać i tworzyć za drutami obozy dla emigrantów. Niemiecka podwózka ofiar już trwa do Włoch. W niepokornych krajach za niemieckie pieniądze wybierze się do władzy oppositionfuhrerów i po kłopocie? "Firerki" wykonają każdy rozkaz!

Otóż nie! W Polsce nie zbudujemy obozów za drutami i nie pozwolimy tego zrobić nawet Tuskowi! Polacy są bardzo zdeterminowani w tym temacie. Nie weźmiemy udziału w  szerzeniu szwabskiej zarazy w Europie Poślemy na śmietnik każdego "firerka" który zechce wprowadzać tu w Polsce niemieckie porządki. Niemieckiej euro pierdokracji mówimy NIE!

Dziękuję za uwagę

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [09:29] - Jabe | Link:

Jakie znaczenie ma garstka imi­grantów nie­legalnych przy morzu sprowadzo­nych roz­myślnie? Od­powiadam: propagan­dowe! Ciemny lud musi wierzyć, że władza, jak on, jest przeciw. Po to też ta re­fe­ren­dalna farsa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [09:37] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Powtarzając za G'Prawdą te kłamstwa jesteś właśnie typowym ciemnym ludem.

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [10:23] - Jabe | Link:

Wystarczy się prze­spacerować ulicą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [10:24] - Ula Ujejska | Link:

Jaabe
W Berlinie?
🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [10:51] - Jabe | Link:

Przez okres rządów PiS-u na­stąpiła rady­kalna zmiana. Stąd pro­pagandowa za­słona dymna, mająca ciem­nocie wpoić prze­konanie, że władza jest przeciw imi­gracji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [10:59] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Czy jesteś aż tak głupi? Zajrzyj w historię głosowań w EP - PiS był zawsze przeciw relokacji. Premier Morawiecki natomiast zapowiada na Szczycie UE polskie weto w tym temacie. No nie mogę uwierzyć że czytelnicy G'Prawdy i oglądacze WSI24 są aż tak głupi.

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [11:25] - Jabe | Link:

PiS mógł być przeciwny przy­musowej re­lokacji. Sam jednak stosuje ją dobro­wolnie na własną rękę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [11:28] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Owszem, stosuje. Ale jako suwerenne państwo uczymy UE jak korzystać z robotników najemnych z Azji i Afryki - i jak bronić się przed zalewem hołoty.

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [11:41] - Jabe | Link:

To jest właśnie imigracja. Sprowadzają także z krajów muzułmańskich, starając się przy tym wy­wrzeć wra­żenie, że są przeciw. Na tym polega kłamstwo.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [11:45] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Czy jesteś aż tak głupi, że nie rozumiesz tego, że legalny robotnik najemny to nie to samo co ci z Lampedsy?

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2023 [12:01] - Jabe | Link:

Nie zmienia to faktu, że PiS jedynie udaje, że jest nie­chętny imigracji. Wymiana narodu trwa, wzorem wspomnia­nego Berlina.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [12:03] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Normalnie, tak po ludzku ci współczuję. I na tym skończę

Obrazek użytkownika sake3

02-10-2023 [11:08] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......Jakie znaczenie ma sprowadzanie imigrantów kontraktowych do pracy i na czas okreslony a przyjęcie nielegalnych imigrantów w ilości nieokreślonej po socjal a nie po zatrudnienie ?To wcale nie będzie garstka jeżeli się tak ochoczo zlikwiduje granicę.Niestety wiele osób nie widzi róznicy i co gorsze nie przewiduje skutków takich decyzji pozornie humanitarnych.Nie odpowiadamy sobie bowiem na podstawowe pytanie -dlaczego kraje Afryki tak zasobne w bogactwa naturalne nie żyją w dostatku,nie wydobywają,nie tworzą a eksportują jedynie ludzi do Europy? Rozwiązań trzeba szukać gdzie indziej a nie na bezmyślnym ściąganiu ich w ilości tak wielkiej,że trudno sobie poradzić z ich utrzymaniem.Wczoraj w TVP dokument obejrzałam film nakręcony przez misjonarzy i misjonarki w Rwandzie.Tytaniczna praca oddanych ludzi zapewniających edukację,leczenie,rozwiązania techniczne ułatwiająca życie mieszkańcom.to jednak kropla w morzu potrzeb których nie zapewniają władze krajów.Wiekszośc z tych krajów nosi dumne  Demokratyczna Republika w nazwach a jest w rzeczywistości zwykłym reżimem Czy w takim razie przesiedlenie tych ludzi do Europy jest racjonalnym wyjściem? Czy w Syrii,Iraku systematyczna pomoc na miejscu nie jest bardziej potrzebna i korzystna? Caritas Polska ją zapewnia ,ale dlaczego kraje i ich organizacje nie właczają się w akcje pomocowe?To chyba bardziej byloby opłacalne niż wsparcie organizacji handlujących ludźmi.Dwa miliony euro rocznie dostają organizacje niemieckie na przywóz do Europy nielegalnych imigrantów osmioma statkami w tym organizacja partnera pani Goring -Eckhardt z niemieckiego MSZ.Czy takich środków nie da się przeznaczyć na pomoc na miejscu? O takim rozwiązaniu się nie mówi,nawet nie myśli.Nowa ideologia forsowana obecnie zakłada bowiem zastapienie obecnej cywilizacji nową którą własnie niosa z sobą nielegalni imigranci.Widać to wyraźnie w wywiadzie Żakowskeigo z panią Holland .Mówi ona-zostawmy Europę dla innych nacji.Może się z tego coś lepszego narodzi.Na pytanie Żakowskiego co będzie jeśli liczba imigrantów przekroczy kilkaset milionów pan Holland ze spokojem odpowiada-A jakie mamy wyjście,zastąpią nas jak barbarzyńcy Rzymian.Róbmy miejsce dla innych,Pani Holland zakłada ,że nasza cywilizacja MUSI zostać zastąpiona nową a my mamy ten proces ułatwić.Takie są bowiem prawa historii.Nie przypuszczam by były to wywody pojedynczej osoby. jaką jest pani Holland tylko przygotowanie już nie tylko do destabilizacji ale i zagłady Tylko dlaczego pani Holland nie zastanawia się czy ta nowa cywilizacja będzie na pewno lepsza od dotychczasowej.? No cóż panowie i panie z opozycji problemu nie widzą. Na NB też .Zaraz sie pewnie dowiem,że jestem menda ,obłudnicą,ścierwem  wycirusem. czy kmiotem i ciotą jak wczoraj

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [11:15] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Świetny wpis - uzupełnia moją notkę - dzięki!
A "komplementami" się nie przejmuj. Trole jak Ci nie mogą sprostać na argumenty, to będą Cię prowokować i spychać dyskusję na inny tor.Olej takie przypadki... a za "komplementy" podziękuj. Ciekawe czy załapią dlaczego im dziękujemy?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika smieciu

02-10-2023 [10:03] - smieciu | Link:

Problem wykreowany (jak zgaduję) przez rządowe media.

Jak to w końcu ma być z tymi nielegalnymi emigrantami w UE?
Najwyraźniej, także dzięki postawie Polski, która nie chce żadnych układów, zapanuje wolna amerykanka. Wszyscy będą stawiać płoty itp.
Unijne porozumienie zostało wynegocjowane. W czym uczestniczyła Polska, która dodatkowo umieściła zapis że państwa pozostające pod presją imigracyjną mogą wnosić o nieprzyjmowanie nielegalnych imigrantów.
Czyli zostały wynegocjowane korzystne dla Polski zapisy.
Po czym Polska to odrzuciła z głośnym krzykiem. Krzywdę chcą zrobić Polsce!

A pani Ula straszy imigrantami z Niemiec mimo że to Polska jest kanałem tranzytowym poprzez który trafiają tam Ukraińcy ale też inni. Czyli jest zupełnie odwrotnie niż pisze pani Ula. Która woli tutaj straszyć bazując na wyssanej z palca propagandzie, bez przytaczania żadnych konkretów.

Rządowa propaganda prezentuje obecnie odlot, który przekroczywszy najdalsze granice absurdu żyje już własnym życiem. Kompletnie bez związku z rzeczywistością. Co jest o tyle dobre że widz gdy już wsiądzie na ten pokład nie ma innego wyjścia jak lecieć. I tak lecieć. Lecieć. Wyjść nie może bo to skok z wysokości. Trzeba będzie więc lecieć aż skończy się paliwo. I nastąpi wielkie bum.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [10:16] - Ula Ujejska | Link:

Smieciu
Powtarza pan lewackie kłamstwa które łatwo zweryfikować - wystarczy zajrzeć w historię głosowań w tym temacie w EP - PiS głosował zawsze przeciw relokacji.

Obrazek użytkownika smieciu

02-10-2023 [10:31] - smieciu | Link:

Ja pisałem o negocjacjach a nie głosowaniu. Wyraźnie napisałem że projekt Polska odrzuciła. Niech więc mi pani kitu nie wciska.
Natomiast pani tekst jest wyssaną z palca bajeczką.
Powstały plan zakładał przysłanie do Polski śmiesznej ilości około 2 tys. imigrantów. A i z tego można było się wymigać.
Polska jest krajem frontowym UE. Czyli w praktyce, kto wie, czy nie Polska właśnie odsyłałaby imigrantów. Natomiast Niemcy leżą w środku Europy i mogą w każdej chwili się wypiąć na problemy krajów frontowych. Mogą właśnie dzięki Polsce, która nie chce systemu. Więc sama będzie musiała sobie radzić z falą imigracji. Jeśli dojdzie do takiego krytycznego momentu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [10:39] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu
Plany sobie mogą robić - mnie interesują fakty a nie lewackie pierdoły. PiS głosuje przeciw, a Premier Morawiecki wyraźnie mówi że na Szczycie UE będzie polskie weto w tym temacie. A za komplementy co do mojego tekstu dziękuję. Niech pan lepiej się postara, bo cieniutko panu idzie.
🤣

Obrazek użytkownika spike

02-10-2023 [16:21] - spike | Link:

@smieciu
"Unijne porozumienie zostało wynegocjowane. W czym uczestniczyła Polska, która dodatkowo umieściła zapis(link is external) że państwa pozostające pod presją imigracyjną mogą wnosić o nieprzyjmowanie nielegalnych imigrantów. Czyli zostały wynegocjowane korzystne dla Polski zapisy. Po czym Polska to odrzuciła z głośnym krzykiem. Krzywdę chcą zrobić Polsce!"

jak zwykle łżesz jak ta no, wiesz.
prawda jest taka, że coś tam ustalano, a potem okazało się, że relokacje będą przymusowe, więc Polska wypowiedziała Veto, z oszustami się nie negocjuje.
Chcesz utrzymanków, to weź do własnego domu, niech ciebie ubogacą w ramach zapłaty :))))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-10-2023 [11:10] - NASZ_HENRY | Link:

To wciskanie islamskich imigrantów jest wysoce zaraźliwe. Ochoojska próbowała ich wcisnąć kościołowi katolickiemu, na początek po jednej rodzinie do każdej parafii. Jak dojdzie Tusk do władzy to wprowadzi bolszewicki kwaterunek każdej polskiej rodzinie. Może "nasze" trolle @jabe i @smieciu się pochwalą ile imigrantów wzięli już na swoje utrzymanie 🌼

Obrazek użytkownika smieciu

02-10-2023 [11:17] - smieciu | Link:

Ja nie wziąłem żadnego gdyż jestem przeciwnikiem polityki PiS sprowadzających Ukraińców i Azjatów.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [11:22] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu
No to pogadaj  zwłaszcza z Pawlakiem z PSL i z innymi badylarzami. To tacy głównie sprowadzają legalnie do pracy tanich robotników z Azji i z Afryki - Orlen także. Ale po sezonie oni wracają do siebie. No cóż, to właśnie Polska uczy UE jak się to robi.

Obrazek użytkownika Jan1797

02-10-2023 [19:42] - Jan1797 | Link:

Ale po sezonie oni wracają do siebie. No cóż, to właśnie Polska uczy UE jak się to robi.
@Ula, 
Musiałby wiedzieć chcieć czym jest wiza krótkoterminowa/ Wiza Schengen Typu C 
W ogóle trzeba, by wtedy pisać im konkretnie, a przecież nie o to chodzi ;)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-10-2023 [20:27] - Ula Ujejska | Link:

Janku
Dokładnie tak. Jak kiedyś stwierdziła Wyborcza, średni poziom wykształcenia wśród zwolenników i członków PO to trochę ponad podstawówkę ... więc gołym okiem nie tylko tutaj, widać nieuctwo. .. wystarczy posłuchać co mówią na swoich manifach.

Obrazek użytkownika sake3

02-10-2023 [11:29] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.........Czuje sie w obowiązku poinformować że owe ,,komplementy'' dotknęły również panią.i innych-konkretnie @U2 i @ Tezeusza .Autorem jest pan@Maverick a miejscem tej miażdżacej nas oceny.ostatni blog pani Izabeli.Za hart przeczytania mojego przydługiego tekstu dziękuję,ale nie da się tych problemów ujmować skrótowo.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2023 [11:42] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Maverick to prawdopodobnie zbrodniarz esbecki, znany także jako "Gajowy Marucha" piszący  w Szwecji. Odkrył to jeden z naszych blogerów i opisał na NB.
Ja także już o tym pisałam kilka dni temu na innym blogu. O Gajowym piszą TUTAJ

Obrazek użytkownika juur

02-10-2023 [14:55] - juur | Link:

Pytanie dlaczego żydo-komunie tak bardzo zależy by zalać Polskę, Europę, wyznawcami Allacha.
Przecież nic dobrego dla nich z tego nie wyniknie, bo dla wyznawców Allacha:
- Żydzi, wiadomo
- bezwyznaniowcy to gorzej niż zwierzęta
- feministki natychmiast zostaną poddane tradycyjnym zabiegom by klepki wróciły na właściwe miejsce i poznały gdzie jest ich miejsce
- stare pudernice mające świadomość "no many no fany" może mają nadzieję, że będzie jak np. w Egipcie... ale nie będzie
- dla LGBT to wyrok śmierci
Wygląda, że chcą ściągnąć na siebie same nieszczęścia, patrząc od tej strony.
Gdy popatrzymy na to z perspektywy pasożyta, który szuka nowego żywiciela ma to już sens.
Osłabieni wyznawcy Allacha na obczyźnie mogą być bardziej podatni na zarażenie a nawet gdy plan się nie powiedzie to i tak nic nie tracą a muszą próbować bo bez żywiciela nie potrafią żyć.
Ich życie to zawsze na czyjś kosztem, czego dowodzi historia ta odległa i ta najnowsza.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

02-10-2023 [17:24] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Nie „pierdokracja”- ale „dojczekracja” !
Jedynie co, to może warto by zamienić w tekście to określenie „pierdokracja” (które raczej stosuje się do realiów warszafkowej „3 RP” ) -na „dojczokrację”- Dojczokrację ,jaka narzucana narodom Europy od dyktatu    Vertrag von Lissabon 2007  –jest wdrażana systemowo przez  Niemców i agenturalne z rekomendacji Kremla, żydolewactwo w PE  - jako przyszła "reichokracja"- nowej ,IV Rzeszy.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-10-2023 [23:37] - rolnik z mazur | Link:

, bzdury  Ujejska piszesz 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-10-2023 [20:23] - Ula Ujejska | Link:

Waldku
Dziękuję za komplement
🤣