Normalnie tragedia! - ciąg dalszy

Normalnie tragedia! Inflacja spadła poniżej 9%, żywność tanieje, paliwo najtańsze w tej części Europy, bezrobocie najniższe w naszej powojennej historii. Do tego, PiS zdążył uchwalić wszystkie prospołeczne ustawy. No i gratka na deser: obnażył opozycyjne dno, nie tylko programowe. Polityczna paranoja Tuska jest goła! Miał załatwić w UE fundusze z KPO, o embargu na ukraińskie zboże to już nie wspomnę - i co? Napiszę to jeszcze raz: w UE przeżuli i wypluli jego starania. 

Tam w UE już wiedzą, że Prawica znów będzie rządziła kolejną kadencję, więc teraz Niemcy chcą jak najwięcej zaszkodzić Polsce i już oficjalnie robią to kosztem wizerunku Tuska. A ten, już bezwstydnie mówi wprost do Polaków o niemieckim porządku w Polsce. No i wszystko jasne, Donald został z ręką w niemieckim nocniku! Kłamstwo goni kolejne kłamstwo - tylko to mu pozostało. Nie należy zapominać o usłużnych sądach. Próba kneblowania dziennikarzy i ostatnio nawet Ministra, jak zwykle nic nie da. Polacy nie dadzą się nabrać na filmowe gnioty i polityczne oszczerstwa. Murem za polskim mundurem! - to nasza odpowiedź.

No to z innej beczki. Normalnie tragedia! USA podpisały umowy o budowie elektrowni atomowej w Polsce. Dały de facto nieoprocentowane miliardy dolarów na nasze zbrojenia. Będą także współfinansować rozwój polskiej energetyki atomowej. Mało tego, USA zgodziły się na tzw. offset w polskiej zbrojeniówce - a to w Ameryce, w ubiegłych latach zawsze szło bardzo opornie. Nie chcę już dokuczać Ukrainie, powiem tylko tyle: Ukraina dostała od Anglosasów niezłego prztyczka w nos - ciekawe czy się pochwalą i czy przeproszą Polaków jak Premier Kanady?

Normalnie tragedia! Ciekawe czy wiecie co się śni Tuskowi? Jestem pewna, że dręczy go dzień i noc jedna myśl: Czy ten Kaczyński już zawsze będzie miał rację? 

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

29-09-2023 [18:34] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Może nie być tak klawo, jak się autorce wdaje. Było nie było mamy do czynienia nazistami, choć działającymi pod fałszywą flagą UE ,to gotowymi na wszystko by spacyfikować i przejąć wszelakim sposobami co najmniej obszar Europy! Po przeprowadzeniu z FSB zamachu w takim Smoleńsku, inwazji kolorysów na kraje Europy ,jej deindustrializację i idące z dyrektywy Berlina narzucające technologiczne zacofanie-jaki problemem będzie przeprowadzenie serii kilkunastu skutecznych zamachów terrorystycznych na osoby decyzyjne w państwie  pod pretekstem już deklarowanego sfałszowania wyborów w PL. Na co już oficjelnie się szykują … to jednoznacznie wskazują choćby notoryczne miotane groźby ze strony wiecującego ryżego gauleitera!     

Obrazek użytkownika sake3

29-09-2023 [18:47] - sake3 | Link:

Niemiecka Antifa już chyba zainstalowała się w gościnnym lokalu na Nowym Świecie ,potem po wykonaniu zadania przeczeka do 11-go listopada..

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-09-2023 [22:04] - Tomaszek | Link:

Straż Pożarną na kontrolę wysłać , Nadzór budowalany , Straż Graniczną na kontrolę imigrantów . Jak nie pomoże to żyletę Legii niech "postoją " na chodniku . 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [20:52] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Otóż to, ale zauważ to, że czasy się troszkę zmieniły na niekorzyść Antify. Jak zaczną dym, to już z Polski nie wyjadą za kaucją jak za Tuska. No i wyrosła nam taka młodzież, że jak w latach 70 ubiegłego wieku, pod stadionem Widzewa, tak zwyczajnie, Antifa dostanie taki łomot, że nigdy więcej tu nie przyjedzie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [12:21] - Ula Ujejska | Link:

Eugeniusz Kościesza
Fakt, może być różnie, ale 15 października decyzja o przyszłości Polski na dziesiątki lat należy do Polaków  Ja wierzę że Polacy wybiorą mądrze.

Obrazek użytkownika marsie

29-09-2023 [21:00] - marsie | Link:

Cześć, dzisiaj u Ciebie – jakby na temat?
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [12:03] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Marsie
Dzięki za link - podam dalej.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2023 [00:15] - Jabe | Link:

PiS jest „prospołeczny” (ach ta nowo­mowa), więc nie jest prawicą. Jego patrio­tyczność objawia się jedynie w pro­pagandzie. Nie zreformował też państwa, a jedynie udawał, że próbuje.

Za PO nie było fałszywej zarazy, nie było znaczącej inflacji, a ich samowole były śmiesznie małe, w po­równaniu. Zatem oni nie byli we wszystkim gorsi! A nawet gdyby byli, nie znaczy to, że PiS jest dobry. To w zasadzie dwie frakcje stron­nictwa wy­­tartych kolan.

Obrazek użytkownika u2

30-09-2023 [08:48] - u2 | Link:

Koalicja Tuska z Mentzenem jest naturalna. Obaj mieli dziadków w Wehrmacht podczas II wojny światowej.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [12:50] - Ula Ujejska | Link:

U2 (8:48)
PO to samo zło dla Konfederatów, pod warunkiem że nie chodzi o koryto dla wodzów.... bo wtedy jest buzi buzi.

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2023 [13:29] - Jabe | Link:

Czyżby?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [12:15] - Ula Ujejska | Link:

Jabe

Źle czytasz instrukcje - prospołeczność to nie socjalizm. Bzdur o patriotyzmie nie skomentuję. Zapomniałeś Jabe, że za Tusk ukradziono nam jeden Budżet - dzisiaj ten sam Budżet po uszczelnieniu jest dwa razy większy. Co do inflacji to za Tuska była średnio na poziomie 15%.  Co do samowoli PO, już zapomniałeś jak ci podnieśli wiek przejścia na emeryturę do 67 lat i ukradli twój kapitał z OFE?
Co do kolan, gołym okiem już widać jak Konfederacja klęczy przed Tuskiem i czeka w kolejce do ucałowania jego ręki.

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2023 [13:40] - Jabe | Link:

„Prospołeczność”, „solidaryzm” są prze­zwiskami soc­jalizmu.

Z tego, że PiS jest w czymś od PO lepszy, nie wynika, że jest lepszy we wszys­tkim. Od przekrętów pan­demicznych na przy­kład Plat­forma stroniła, a były i wów­czas.

Kiedyż to za Tuska była tak wysoka in­flacja?

Kapitału z OFE nie ukradli bez­prawnie, a jedynie bez­czelnie. Zresztą PiS do­kończył dzieła. Natomiast za pan­demii władza zupełnie się z prawem nie liczyła. Uczciwy człowiek na takich głosować nie może, chyba że za­czadzony pro­­pagandą idiota.

Klęczenie gołym okiem przed Tuskiem jest kom­pletnym wy­mysłem. Mnie chodziło o potulne realizowanie obcej polityki. W tym PiS i Plat­forma są identyczne.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [14:02] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
To według ciebie każde państwo jest socjalistyczne? Bo zasada służebności obywatelom jest stosowana wszędzie. W sumie, to po to od tysięcy lat ludzie organizują się w państwo, żeby się bronić wzajemnie sobie pomagać. Zwolennicy państwa w roli nocnego stróża, to na całym Świecie polityczny plankton
Zamiast do instrukcji, zajrzyj do oficjalnych  statystyk a się dowiesz o inflacji w ostatnim ćwierćwieczu.
Bzdur o Putinie i PiS nie skomentuję.  Przywrócę ci pamięć: To wodzowie Konfederacji chcieli się wyprawić zbrojnie na Kijów razem z Putinem. Zapomniałeś?

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2023 [18:21] - Jabe | Link:

Och, doprawdy?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [20:31] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
 No nie zachowuj się jak panienka która straciła właśnie cnotę. 
🤣🤣🤣