Wiemy gdzie mieszkasz. Znamy twój adres


 

Parę dni temu Donald Tusk pojawił się ze swoją ekipą przed wejściem do znienawidzonej przez opozycję TVP, by, jak zapowiedziano, zrealizować konferencję prasową.
Tusk, który ma przekonanie, że wszystko mu wolno, dokonywał wyraźnej prowokacji. Ten ewidentny tchórz i histeryk, wiedząc, że nic mu tu nie grozi, chciał pokazać: - patrzcie jaki ja jestem odważny. Do jaskini lwa wejdę i nawet dam mu w pysk.
Na swoje nieszczęście do konferencji dołączył dziennikarz Michał Rachoń, m.in. także pracownik TVP. Miał do tego pełne prawo. Rachoń to kawał chłopa. Taki wysportowany i twardy dwumetrowiec. Do jego "poskromienia' potrzeba chyba z dziesięciu takich konusów, jak wrzaskliwy i szczekający pinczerek Kołodziejczak.
Tusk się wyraźnie zdenerwował, stracił rezon i jak to zazwyczaj u niego, zaczął być wulgarny i rzucać obelgami w Rachonia, na którego reaguje alergiczną wysypką, szczękościskiem, a nawet, jak mi po cichu szepnął jeden z obserwatorów, również czasami nietrzymaniem moczu (jak pan Sikorski, co nawet zostało uchwycone kamerami).

Na pomoc swojemu liderowi wyszedł pan poseł Andrzej Rozenek – dla mnie wybitnie nieciekawa postać. Patrząc na niego widzę klasycznego "wora w zakonie". Kto nie wie o czym mówię to takie określenia z Wikipedii: "...używane w dawnym ZSRR, obecnej Rosji i republikach postradzieckich określenie profesjonalnego przestępcy, ... Niegdyś worem mógł być tylko Rosjanin, obecnie są to także przedstawiciele innych narodów, należący do różnych gangów rosyjskiej mafii."
To jest moja osobista wizja, a nie informacja, więc niech Rozenek nie kombinuje, że do sądu powoła blogera. A lubi to robić, bo sam jest bezkarny, a innych kocha krzywdzić.

Jeśli państwo nie kojarzycie tego gościa, to przypomnę, że był to "przyboczny" Goebellsa stanu wojenne go Jerzego Urbana. A formalnie zastępcą rynsztokowego brukowca bolszewików "NIE".
To także człowiek pełen uczuć – zakochany w Rosji i Putinie.
Udawał się nawet do tego cara sładać hołd [ W 2010 był obok Adama Michnika i Leszka Millera członkiem polskiej delegacji uczestniczącej w spotkaniu Klubu Wałdajskiego – Wikipedia]

Przed chwilą skończyłem oglądać relację z procesu w trybie wyborczym, gdzie poseł Rozenek wytoczył sprawę sądową redaktorowi Tomaszowi Sakiewiczowi.
Opozycja, którą ja traktuję jako antypolską neo-bolszewię, w kraju czuje się bezkarna, bo wie, że zdeprawowani cwaniacy w togach, zerwali ze sprawiedliwością, walczą z demokratyczną władzą w swoim dążeniu do osiągnięcia europejskiej sędziokracji. Czyli sędziowie są wyrocznią, która ostatecznie decyduje o wszystkim. Na przykład to oni decydują kiedy odłączyć człowieka od maszyny, by wreszcie skonał, zgodnie z paragrafem o eutanazji.

Rozprawa dotyczy tego, że redaktor Sakiewicz opublikował swoje wytłumaczenie i przybliżanie czytelnikom znaczenia słów, które w gangsterskim kodzie mają złowieszcze znaczenie.
Rozenek, poseł i dziennikarz, dla mnie paskudny i śliski (i niestety bezkarny) bolszewik, wysyczał prosto w twarz Rachoniowi: - Wiemy gdzie mieszkasz... Znamy twój adres.
Prosty, uczciwy człowiek pomyśli: - Eee tam. Co to takiego. Listonosz też zna mój adres... I mnóstwo ludzi.

Otóż nie. Wypowiedzenie prosto w twarz takich słów, to w przestępczym slangu bardzo poważna groźba. Oznacza to, ze możemy ciebie dopaść w każdej chwili – na przykład nasłać w nocy paru zbirów, którzy wejdą do ciebie i mogą tobie, twojej żonie, a nawet dzieciom, zrobić co zechcą.
Ukarzą, bo pana Tuska, bossa, się nie obraża.
To również oznacza, że Michał Rachoń i jego bliscy byli inwigilowani, może śledzeni i zbierano o nich poufne informacje. A to mi pachnie jak nic innego, bolszewicką bezpieką. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, to niech wie, że przestępcy, gangi i mafie to także komunistyczna bezpieka. Gdyby nie symbioza esbeków, a nawet starych ubeków, a potem uopiaków i wsioków z całym gnojem świata przestępczego, to nie mielibyśmy tych nieustannych kłopotów z krajem. Całej korupcji, nepotyzmu, złodziejstwa majątku narodowego. I osobników pokroju posła Rozenka, bezczelnego chama dla mnie, w sferze publicznej.

Redaktor Tomasz Sakiewicz przegrał. A jakże by mogło być inaczej w jakimkolwiek warszawskim sądzie?

Rozenki na naszej polskiej, kiedyś pięknej, pełnej maków, chabrów i poetyckiego hyzopu, czymś paskudnym, jak osty i pokrzywy, będą zachwaszczały naszą rzeczywistość.
Dom, który się przejmuje, zawsze natychmiast trzeba dokładnie wysprzątać.
Inaczej zawsze będzie w nim śmierdziało.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

28-09-2023 [18:53] - tricolour | Link:

@spike

Durczok, przy księżach dymających męską prostytutkę do jej nieprzytomności, jest szczytem przyzwoitości, bo po swoich ekscesach nie udzielał sakramentów i nie oczekiwał modlitwy i postu od telewidzów, sam będąc obolałym po wiagrze. Jak widzisz przyzwoitość jest pojęciem nie tyle względnym, ale rozciągliwym od konfesjonału do burdelu. I w tym rozumieniu rzeczywiście nie jestem przyzwoity, to przyznaję. Nawet nie chcę być.

Co do Rachonia, to mowy nie ma o nienawiści. Jest on tyle dla mnie warty ile Marek Tumanowicz czy Grzegorz Woźniak, którzy dali twarz partii.

Obrazek użytkownika u2

28-09-2023 [20:03] - u2 | Link:

Co do Rachonia, to mowy nie ma o nienawiści. Jest on tyle dla mnie warty ile Marek Tumanowicz czy Grzegorz Woźniak, którzy dali twarz partii.

Porównujesz inteligentnego i samodzielnego dziennikarza Rachonia do czasów PRL, których nie możesz pamietać, bo za młody byłeś, jeśli w ogóle wtedy byłeś. Znowu lecisz na swoim partyjnym pełomafijnym przekazie tryk ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

28-09-2023 [21:47] - tricolour | Link:

@u2

Lecę na rozumie, jeśli już na czymś latam - nie odmawiam mu inteligencji i samodzielności, tak jak nie odmawiam ich Sołowiewowi. Różnica między nimi jest taka jak stosunek powierzchni Polski do Rosji.

Poza tym bardzo ci dziękuję za zwrócenie uwagi na młodość i świeżość mojego spojrzenia. Zawsze mi mówią, że zyskuję przy bliższym poznaniu, co jest miłe.

😛

Obrazek użytkownika u2

28-09-2023 [22:08] - u2 | Link:

Nie ściemniaj tryk, jesteś już starym trykiem, który ma 12-letniego syna. Przy bliższym poznaniu widać, że masz podstawowe braki w wychowaniu i edukacji.

Obrazek użytkownika tricolour

29-09-2023 [08:13] - tricolour | Link:

@u2

Pełna zgoda, przede mną jeszcze długoletnie uzupełnianie braków w wychowaniu i edukacji. Gdy już dotrę na twój level, to zostanie tylko marsz żałobny. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-09-2023 [21:05] - Tomaszek | Link:

Ubocie
Ten dwunastolatek to się mu tego lata "urodził" na zdjęciu  RIBa od Chorwata . Wytłumacz mu że dzieci nie biorą się ze zdjęć . Najlepiej napisz lepiej że się znajdują w kapuście , przynajmniej debili nie narobi na obraz i podobieństwo swoje .

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-09-2023 [01:43] - jazgdyni | Link:

No pięknie... Durczok jako przeciwwaga. To już Lis byłby lepszy. Tylko widzisz - Bozia go ukarała szybko.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-09-2023 [22:26] - Tomaszek | Link:

Blokers kolorowy
Te 60 tysi to było za dupę sprzedaną , nie za twarz . Choć w tym przypadku nie widzę różnicy . A odpowiedzialność to weksel na trzy bańki czy jazda M szóstką narąbany jak stodoła ?

Obrazek użytkownika tricolour

28-09-2023 [15:15] - tricolour | Link:

@jzg

W szachy? 

W szachy to jest dopiero wtedy gdy się gra o taką stawkę jak w "Siódmej pieczęci" Bergmana.

Obrazek użytkownika u2

28-09-2023 [15:26] - u2 | Link:

W szachy to jest dopiero wtedy gdy się gra o taką stawkę jak w "Siódmej pieczęci" Bergmana.

Warto znać grę w szachy oraz być muzykiem, czasami ratuje to życie :

http://www.szachypolskie.pl/ta...

Tadeusz Gniot
ur. 20 stycznia 1913 we wsi Wielkie
zm. 18 maja 1978 w Szczecinie

Pochodził z rodziny o tradycjach muzycznych. Po stracie majątku przez rodzinę, w czasie I wojny światowej, wychowywał się u krewnych we wsi Sitaniec, niedaleko Zamościa. Uczęszczał do gimnazjum, a następnie liceum zamojskiego, a po jego ukończeniu rozpoczął naukę na Politechnice Warszawskiej. Studia przerwane zostały z powodu wybuchu II wojny światowej. W czasie kampanii wrześniowej, w stopniu podporucznika pełnił funkcję dowódcy pododdziału w armii generała Tadeusza Piskora. Dostał się do niewoli, z której zbiegł. Ukrywał się w Biłgoraju, a następnie przedostał się do Warszawy, gdzie pod pseudonimem „Blicharz” służył w Armii Krajowej. Z powodu organizowania tajnego nauczania poszukiwany był przez gestapo. Walczył w powstaniu warszawskim, a po jego upadku ponownie dostał się do niewoli i został przewieziony do obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen. Dzięki wyniesionym z domu talentom muzycznym stworzył orkiestrę obozową, co pomogło mu w przetrwaniu niewoli. Pod koniec wojny został uratowany przez żołnierzy armii amerykańskiej. W latach 1945—47 mieszkał w Jägerslust, gdzie stworzył polską szkołę średnią.

Po powrocie do kraju osiadł w Szczecinie, gdzie był nauczycielem w Szkole Inżynieryjnej, a następnie w technikum przy ul. Racibora. Z powodu cech charakteru (nonkonformizm, cięty i ironiczny język oraz uczciwość), pochodzenia i przeszłości żołnierza AK był szykanowany przez władze szkoły, a następnie aresztowany przez UB. Z tej sytuacji, która dla wielu niewinnych ludzi skończyła się śmiercią, uratował go spryt i przytomność umysłu. Podczas przesłuchania, zapytany o wysokiego funkcjonariusza radzieckiego (prywatnie miłośnika szachów), odpowiedział, iż jest jego „przyjacielem od szachownicy”, co oczywiście mijało się z prawdą, ale wystarczyło do szybkiego uwolnienia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-09-2023 [01:44] - jazgdyni | Link:

Ludzie dobrzy w szachy grają dla przyjemności i dla ćwiczenia umysłu, a nie na forsę.

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2023 [15:01] - sake3 | Link:

No tak -pan Rachoń ma sześć mieszkań.Zgroza. Ale paniuśka Adamczykowa w Gdańsku ma taką ilość mieszkań ,że nie umie ich nawet policzyć.Pan Kierwiński ma też siedem mieszkań i jakoś nie ma świętego oburzenia. Normalka.Jakież pełne zrozumienie dla niektórych.Pan Rozenek chce odebrać ,,chłopczykowi'' te mieszkania? Co,sam mieszka po mostem?  

Obrazek użytkownika Kaczysta

28-09-2023 [18:22] - Kaczysta | Link:

Gdyby PO wygrała wybory, to Donek zostanie premierem :
1. Marsa
2. Jowisza
3. Saturna
4. Urana
5. Neptuna
6. Plutonu
7. Sopotu
8. ...
?

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-09-2023 [11:38] - Tomaszek | Link:

Kaczysta
Żeby odpowiedzieć na pytanie ósme trza by globus Wrocławia sprawdzić .

Obrazek użytkownika Es

28-09-2023 [20:04] - Es | Link:

Być może wtedy okoliczności temu nie sprzyjały, ale chłystek powinien był w odpowiedzi usłyszeć to samo.I nic nie przeszkadza, by przy pierwszej lepszej okazji tak się stało. Bez stanowczej odpowiedzi czują się bezkarni i coraz bardziej bezczelni. 

Obrazek użytkownika u2

28-09-2023 [20:07] - u2 | Link:

chłystek powinien był w odpowiedzi usłyszeć to samo

Bez przesadyzmu. Redaktor Rachoń zadawał pytania dla waszego firerka Tuska, a nie dla R. uczniaka gebelsika stanu wojennego, który usiłował mu w tym przeszkodzić, stosując bezprawne groźby karalne.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-09-2023 [01:47] - jazgdyni | Link:

Rachoń jako dziennikarz nie może odpowiedzieć natychmiast na obelgę. A poza tym, gdyby to zrobił, to platfusy dopiero by miały pokarm do przeżuwania.

Obrazek użytkownika Jabe

29-09-2023 [07:44] - Jabe | Link:

Rachoń nie jest dziennikarzem.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-09-2023 [08:08] - jazgdyni | Link:

Co ci odbija? Rachoń jest z zawodu dziennikarzem jak najbardziej. A jego pozycja w TVP INFO jako anchormana jest osobistym sukcesem. I powiem ci, to niesłychanie pracowity gość. Do tego bardzo praworządny, co mu często zarzucam, gdy nie chce stosować dobrych trików.

Obrazek użytkownika Jabe

29-09-2023 [08:19] - Jabe | Link:

Przecież to zdarzenie pokazuje, jaki z niego dzien­nikarz. Świadczy też o jego po­czuciu prawo­rządności.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-09-2023 [09:04] - jazgdyni | Link:

Co konkretnie - bez ogólników - ciebie razi?

Obrazek użytkownika tricolour

29-09-2023 [09:16] - tricolour | Link:

Bezczelność, pycha, arogancja, omnipotencja, partyjna służalczość, brak moralnego balansu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-09-2023 [10:07] - jazgdyni | Link:

@Tri

Niestety, w tym zawodzie bezczelność jest zdolnością pożądaną. Pycha? Bzdura. To pantoflarz i Caryca ma go na smyczy. Partyjna służalczość to nie on, tylko szefowie z TVP. MR nieustannie się na to żali, że robią z niego propagandystę i później będzie ciężko pozbyć się tego znamienia.
A omnipotencja i brak moralnego balansu (co to właściwie znaczy?) to już satyryczne wymysły.

Obrazek użytkownika tricolour

30-09-2023 [11:09] - tricolour | Link:

@jzg

Dla mnie brak tego balansu oznacza, że w kontakcie z drugim nie biorę swojej historii i oczekiwań. Praktycznie oznacza, że atakujący godzi się zarobić po łbie, a jeśli np. wyzwie kogoś - bierze na klatę epitet pod swoim adresem.

Taka podstawowa równość.

Obrazek użytkownika Jabe

29-09-2023 [09:26] - Jabe | Link:

Przeszkodził bez powodu.

Obrazek użytkownika Es

29-09-2023 [11:05] - Es | Link:

@jazgdyni
Dlatego napisalem o niesprzyjajacych okolicznosciach.
Jednak strona anty poko- z lewackich przystawkami- przyjąłbym na klatę ewentualny wrzask w odpowiedzi na parę słów w którymś programie o powiedzmy.. niewielkim problemie znalezienia adresu zamieszkania każdego polityka, czy dziennikarza. Jeśli posługują się gangsterskimi metodami, to muszą wiedzieć, że nikt drugiego policzka nadstawiać im nie ma zamiaru. 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

29-09-2023 [06:40] - EsaurGappa | Link:

Witaj stary wygo.Ci o których mowa to zimne skurwysyny bez dwóch zdań.Mafia ćwierćinteligentów,nowoczesne bydło pasane na żelaznych smyczach przez szatańskich pastuchów.Na obleśnych mordach odcisneła się wielopokoleniowa zdrada Rzeczpospolitej,nienawiść w oczach na ustach pogarda i kłamstwo,a w dłoniach nóż i gnat.Tu nie ma co dyskutować,tu potrzebny jest Sąd Wojskowy bo tylko taki miałby odwagę dokonać sprawiedliwego wyroku,trza by było tylko przywrócić karę śmierci.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-09-2023 [10:11] - jazgdyni | Link:

@EsaurGappa

Cześć!

To nawet nie ubek, tylko karykatura ubeka. taka pokraka, już u Urbana do brudnej roboty. My dawniej mówiliśmy - wirażka, pól ch... , pół ptaszka.
Ale fakt - takie prymitywy są najgorsze.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

30-09-2023 [10:46] - EsaurGappa | Link:

Dzień dobry.Szkoda że minęły czasy pojedynków honorowych,które pozwalały uchować wartości idącę  z bycia męskim.
Dawniej nie do pomyślenia była publiczna obraza drugiego człowieka i grożba skierowana wobec jego rodziny.Ja na miejscu szanownego redaktora Rachonia wyzwał bym te bydle do pojedynku,może nie na broń białą czy też rewolwery,ale walka na gołe pięści była by bardzo satysfakcjonująca.Moim zdaniem trzeba raz na jakiś czas dać ujście złym emocją,póki jeszcze mamy na to siłę.

Obrazek użytkownika MFW

30-09-2023 [10:57] - MFW | Link:

"Ja na miejscu szanownego redaktora Rachonia wyzwał bym te bydle do pojedynku,...."
Do pojedynku można wezwać czlowieka, który posiada zdolnosci honorowe a ten komuch ich przecież nie posiada.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

30-09-2023 [11:38] - EsaurGappa | Link:

Faktycznie człowiek bez honoru jak cała ta banda zdrajców.Ja jednak obstaje za tym by w takiej sytuacji porzucić współczesne konwenanse i raz lewym sierpem na wątrobę,raz prostym młotem  prosto w obleśny ryj.I niech mnie rodzina i Bóģ osądzi za ten czyn,a nie gnijący wymiar sprawiedliwości.

Strony