15 października 4 x NIE!

Tak zagłosuje każdy przyzwoity Polak w Referendum 15 października przy okazji wyborów do Sejmu i Senatu. Jakiś "niemiaszek" uroczyście uniewżnił to Referendum, bo Polak nie może mieć swojego zdania, bo liczy się tylko zdanie Berlina. Podobnie inny "niemiaszek" twierdzi, że CPK jest nam zbędne skoro za chwilę otworzą port lotniczy w Berlinie. Dlaczego jeszcze musisz zagłosować 4 x NIE? Bo nie chcemy my Polki, być ubogacane przez afrykańską hołotę tak jak Niemki. Ja wiem, że są takie Polki które chcą się jednak ubogacić. Powinnam tu zacytować zdanie jednego z dziennikarzy, który na "czarnym marszu" celnie skomentował te "baby" i ich damsko męskie kontakty - nie zrobię tego, więc domyślcie się sami.

Jeśli chodzi o wybory do Sejmu i Senatu.
Ja Ci Polaku nie będę wskazywała kandydatów na których powinieneś głosować - rozważ to we własnym sumieniu i nie daj się nabrać. Mam jednak jedną radę, obojętnie kim jesteś, od lewa do prawa ... wybieraj tylko przyzwoitych ludzi. Bo przyzwoity człowiek - Polak, nigdy nie podniesie ręki przeciwko interesom naszej Ojczyzny, nie zdradzi. Przyzwoity człowiek nie będzie opluwał polskiego munduru, naszych tradycji i kultury etc. 

Nie daj się nabrać na kulturową "elytę" którą do Polski przywieziono kiedyś na ruskich czołgach, a które dzisiaj są gwiazdami w Russia Today i w niemieckich gadzinówkach. Masz Polaku bogatą historię i swoich Bohaterów, którzy niejednokrotnie swoim życiem zapłacili za to, byś dzisiaj żył w wolnej i suwerennej Polsce. Bądź dumny ze swej Ojczyzny. Gardź pedagogiką wstydu i paszkwilami opluwającymi Polskę i Polaków. Ty nie masz się czego wstydzić - bądź dumnym Polakiem! Niech wstydzą się zdrajcy i ci co służą obcym. Pamiętaj, 15 października zadecydujesz na dziesiątki lat o losie Polski i swojej rodziny. 

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-09-2023 [10:32] - NASZ_HENRY | Link:

Nie mam osobistego interesu aby glosować za PiS'em, ale też nie mam lepszego wyboru aby za nim nie głosować 😎 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2023 [10:39] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Rozumiem, mam podobne motywacje.

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2023 [11:13] - Jabe | Link:

Powodów jest aż nadto.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

24-09-2023 [21:34] - Siberian Husky Dog | Link:

Prędzej zrozumiem głupich kiboli z rywalizujących drużyn, którzy się napierdalają ze sobą za pomocą maczug i siekier jak prymitywne istoty z czasów epoki kamienia, niż skurwiałych zdrajców z PO którzy sprzedaliby swoją matkę

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-09-2023 [12:27] - Ula Ujejska | Link:

Siberian Husky Dog
O wprowadzeniu niemieckiego porządku piszesz niżej, ale jest jeszcze coś, POtargowica  de facto składa hołd lenny Niemcom i Rosji.  Król Polski kiedyś za coś takiego skazywał na banicję albo łby ścinał.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-09-2023 [10:45] - Alina@Warszawa | Link:

Trzeba koniecznie pytać zwolenników Tuska, czy pójdą do referendum i jak zagłosują. (Bo że na mafię Tuska to wiadomo).

Jeśli nie mają zamiaru głosować w referendum, to trzeba ich zapytać, czy zdają sobie sprawę, że jeśli Tusk dorwie się do rządów, to przedłuży wiek emerytalny ich dzieciom i wnukom, i czy na pewno chcą, żeby ich dzieci pracowały do śmierci za pół darmo u jakichś Niemców?

Pytania należy zadawać spokojnie i ostrożnie, bo zmuszanie zwolenników Tuska do myślenia wywołuje u nich atak agresji. Myślenie to ciężka robota, szczególnie dla tych, co przyzwyczaili się myśleć tylko tak jak im TVN każe.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2023 [11:14] - Ula Ujejska | Link:

Alina@Warszawa
Oczywiście warto pytać. Ja to robię trochę w podstępny sposób. Przy okazji różnych dyskusji sączących w głowy Polaków fałszywe tezy, zadaję trudne pytania na pozór nie związane z Referendum, ale jednak w temacie. Zwykle ze strony opozycji jest najczęściej milczenie albo spychanie dyskusji na inny tor plus "komplementy" w moją stronę.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

24-09-2023 [21:37] - Siberian Husky Dog | Link:

Tusk już przygotowuje infrastrukturę pod niemieckie porządki.
"Będziecie siedzieć".
"Zmieciemy was żelazną miotłą".

https://pbs.twimg.com/media/F6xzWy2XcAAcJfr?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika EsaurGappa

24-09-2023 [22:51] - EsaurGappa | Link:

Szanowna pani może i jest inny wybór,na pewno jest.Ale nie ma co się szarpać dziś dzień z rzeczywistością bo ona i tak niczym zimny głaz jest nie wzruszona na ludzkie poczynania.Kto ma oczy ten widzi kto ma uszy słyszy,cóż więcej człowiek może wiedzieć aniżeli jego własne serce wie?Jest mi niebywale smutno tej jesieni,ale wiem że to nie czas dzisjaj na smętne uczucia,to czas kiedy trzeba naszym wrogom pokazać że to my,choć dalecy od ideału jesteśmy solą tej ziemi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-09-2023 [12:22] - Ula Ujejska | Link:

EsaurGappa
OK. Jeśli nie przyzwoity człowiek którego ja proponuję ... to jaki jest ten inny wybór?

Obrazek użytkownika EsaurGappa

25-09-2023 [13:41] - EsaurGappa | Link:

Przyzwoitym czyli jakim?Juz śp Władzia Bartoszewski uświadamiał jaka jest ludzka przyzwoitość w tych dzikich czasach.
Czy jeśli ja dwa razy w tym roku "sprzedałem" mocnego kopa panom z Ukrainy,raz Dimie za jazdę bez prawa jazdy na motorze(kilka dni póżniej miał wypadek na owym motorze dzięki Bogu nikogo nie skrzywdził ale połamał się nie tęgo) ,drugi raz Rusłanowi za grożenie mi pobiciem na własnym podwórku,jestem nieprzyzwoity?Był by i trzeci kopniak,ale Ani dziewczynie z Ukrainy za prowadzenie lewego interesiku blisko mego domu darowałem,daje jej czas do końca roku,póżniej kopa dostanie aż wyląduję chyba tam gdzie takich jak ona miejsce,na dzikim zachodzie.
Reasumując nie chcę by moi wybrańcy byli  przyzwoici,mają być twardzi,stanowczy i bezkompromisowi.Nie mam złudzeń co do większośći obcokrajowców którzy będą mieli w przyszłośći prawo głosu w wyborach,ci ludzie w większości nie znają historii naszej ojczyzny,nie rozumieją o co walczą ludzie głosujący na Zjednoczoną Prawicę,trzeba im pokazać nie przyzwoitość lecz ogień w oczach i gotowość do poświęceń.Stara gwardia Polskich patriotów powoli odchodzi do lamusa,owszem byli bardzo przyzwoici jako ludzie,ale to nie wystarczo by dać ostatecznego kopa raz na zawsze wrogom Rzeczpospolitej.Idzie młodzież i oni powinni być nie tylko przyzwoici,mają być nieprzejednani wobec swych słabości,muszą wybrać dobrze i mądrze swoich liderów.

 p.s Dla młodych taka Konfederacja takim wyborem zdaje się być oczywistym,ale ta młodzież nie widzi że wygłaskane w zamożnych domach bananowe dzieciaki takie jak Mentzen czy Bosak to tylko karierowicze dla krórych polityka to trampolina do dalszego bogacenia się i splendoru.
Inny wybór jest najtrudniejsz,ale tu nie rozchodzi się o politykę,jutro może przecież nas nie być.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-09-2023 [15:02] - Ula Ujejska | Link:

EsaurGappa 

Sprawa jest niezwykle prosta, zerojedynkowa ...
Przyzwoitość we wszystkich kulturach znaczy to samo, to zasady moralne, wynikające w naszej kulturze także wprost z Dekalogu. - i nie są to pojęcia względne. To nazizm i komunizm próbował nas przekonać że jest inaczej by uzasadnić mord podludzi, w tym także nienarodzonych.
Ponawiam pytanie: Jeśli nie Przyzwoitość to co: nazizm, komunizm?

Obrazek użytkownika EsaurGappa

25-09-2023 [16:10] - EsaurGappa | Link:

 Współczesna przyzwoitość na ten czas wojny to za mało,owszem bez tej postawy zdziczeli byśmy do końca.Jeśli pamięć mnie nie myli Jezus Chrystus według ustanowionych w tamtych czasach standartach moralnych zachowywał się bardzo nieprzyzwoicie, jednak to on udowodnil że trzeba odrzucić skostniałe zasady które bardziej szkodzą aniżeli budują.
Jestem za karą śmierci,jestem za odebraniem przywilejów politykom urzędnikom i wszelkiej maści tchórzom przyzwoitym,którzy sami zatracili granice przyzwoitośći.Za przeproszeniem pierd....le taką przyzwoitość gdy człowiek przyzwoity nie potrafi dać w pysk temu kto nie przyzwoicie się zachowuje.Ten zakichany relatywizm kulturowy spowodował że my katolicy jesteśmy w permanentnej defensywie,bo przyzwoitość bo praworządność bo człowiek wymyśli tysiące słów by nie być wierny słowom nauczyciela.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-09-2023 [22:03] - Ula Ujejska | Link:

 EsaurGappa
Jeśli Chrystus jest nieprzyzwoity, to pozostaje nazizm lub komunizm czy inne lansowane ostatnio zwyrodniałe lewactwo. Ja jednak promuję w tych wyborach postawę Chrystusa i przyzwoitość płynącą z Dekalogu.