Frau Ursula świetnie sobie radzi


FOTO: Tak to miało być frau Ursulo - Lampedusa w Polsce? Będzie to tylko marsz wydrzryjów i oszustów sponsorowanych z Berlina.

Brawo! Podobno UE, według raportu frau Ursuli o stanie UE, Unia świetnie poradziła sobie z hybrydowym atakiem Łukaszenki na jej granice. Mało tego, podobno także UE świetnie sobie poradziła z milionami uchodźców z Ukrainy - zwróćcie uwagę że nie padło w nim nawet raz słowo Polska i cały kontekst z tym związany. Brawo! Tylko szwab może bezczelnie zapisać sobie na swoje konto sukcesy Polski. Jest jednak coś pozytywnego w tej bezczelności, bo być może ten "sukces" frau Ursuli będzie modelowym rozwiązaniem dla całej UE? No ok. ja się zgadzam żeby Niemcy przypisali sobie ten sukces, a cała UE niech zacznie działać po polsku w temacie nielegalnych emigrantów. Jednak nie jestem naiwna - nie wierzę w żadne szwabskie dobre chęci. Ten "sukces" jest krokiem ku kolejnej kadencji frau Ursuli. No bo czym może się pochwalić frau Ursula? Tylko gnębieniem Polski i jej sukcesami!


FOTO: Nie podzielisz Polski Ursulo tak jak Ukrainę między Rosję i Niemcy.

Nie masz odwagi Ursulo stanąć przed Polakami, podobnie jak inni Niemcy, i rzucić nam w twarz te oszczerstwa i plany płynące z Berlina i Brukseli - czego się boisz Ursulo? My nie jesteśmy tacy jak wulgarni zwolennicy Tuska, którzy grożą dziennikarzom przemocą tylko za to, że zadawają trudne pytania. Nic wam nie grozi z naszej strony. Co najwyżej śmiech i wygwizdanie oraz obnażenie kłamstw i hipokryzji. Polacy szanowna frau Ursulo, codziennie piszą ci z wdzięczności Laurkę, kilka przykładów poniżej ...

Laurka dla Ursuli

Nie pomoże puder róż,
Kiedy gęba zgrana już!
Nie pomoże ci Biedronka, 
Finansowe wsparcie Donka!

Wolna Polska 15 października
Wrzuci Donka do śmietnika!
My zniesiemy te przykrości
Nie sprzedamy swej wolności!

Na koniec wysłuchaj Ursulo von der Leyen o czym marzą Polacy - film poniżej.

Dziękuję za uwagę

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

19-09-2023 [19:45] - Adam66 | Link:

Ależ UE świetnie sobie poradziła z milionami uchodźców z Ukrainy, wsadziła ich do Polski, a oni już okazują wdzięczność demonstrując z transparentami "Polskie świnie", jakiś wypierdek ministerek wykrzykuje "my i UE przeciwko Polsce" i pozywają Polskę za blokadę śmieci zwanych "zbożem technicznym".  A to jest dopiero początek okazywania wdzięczności przez ukrów, obym się mylił...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-09-2023 [12:01] - Ula Ujejska | Link:

Adam66
Zawsze możemy cofnąć wizy wszelkim warchołom i ... podnieść ceny za tranzyt zboża. Te ceny zwłaszcza najlepiej pokażą szwabom, że ich zboże może być jeszcze droższe niż embargo.

Obrazek użytkownika Adam66

21-09-2023 [21:18] - Adam66 | Link:

@Ula Ujejska
A kto to zrobi, pierwszy podstawiacz pleców do poklepania, któremu Zelenski kilka dni temu napluł w twarz, czyli niejaki Duda, czy wazeliniarz Morawiecki, który bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył?  Polska potrzebuje męża stanu na miarę Orbana a nie chłystków dających sobą pomiatać i uśmiechać się przy tym jak głupi do sera, co widać na załączonym obrazku.  Mina Nausedy bezcenna...
https://niezalezna.pl/polityka...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-09-2023 [20:22] - Ula Ujejska | Link:

Adam66
PiS nie jest ideałem, popełnił wiele błędów, jednak w tej sprawie nie ulegnie niemieckim intrygom. Ostatnie dni wskazują na ostrą konfrontację polsko-ukraińską. Ale to przeminie jak zeszłoroczny śnieg po wygranych przez PiS wyborach. Zycie jest brutalne jak mówi znane przysłowie - w tym wypadku dotyczy to Ukrainy. Nie wygrają z Polską ani na embarga ani na inne "kwasy". Wszystkie asy ma Polska, a oni co najwyżej mogą zostać jak Tusk, berlińskim pajacykiem. No cóż, kolejny Majdan w drodze.- i Zełenski jak Janukowycz do Moskwy, zwieje do Niemiec?

Obrazek użytkownika Jabe

22-09-2023 [22:16] - Jabe | Link:

Też spodziewam się, że po wy­granych przez PiS wyborach stosunki z Ukrainą wrócą do normy. Twarda po­stawa jest jedynie te­atrzykiem dla ciemnego luda, jak za­wsze. Znów będziemy po­tulnym za­pleczem. Dlatego nie wolno na PiS głoso­wać. I na tych drugich ga­gatków też.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-09-2023 [11:16] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Głosować na tych "trzecich"? Czyli razem z "ekscelencją z Moskwy "  pod wodzą JKM i Brauna wyprawić się zbrojnie na Kijów?
 No to rzeczywiście jest świetna alternatywa ... tyle że parszywa!

Obrazek użytkownika Jabe

23-09-2023 [11:23] - Jabe | Link:

To, że są obsrywani, przydaje im wiary­godności. Zresztą wielu opcji nie ma. Na okrągło­stołowców głosować nie wolno, bo to zdrajcy, prze­bierańcy. Kon­federacja głosi od­zyskanie nie­podległości i wolność obywateli. Czemu ich nie sprawdzić?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-09-2023 [11:35] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Coś ci się pomerdało z tym Okrągłym Stołem 🤣🤣🤣 Plankton polityczny już tak ma - walczy o niepodległość u boku cara. Jesteście gwiazdami medialnymi, szkoda że w  Russia Today a nie w Polsce.

Obrazek użytkownika Jabe

23-09-2023 [11:51] - Jabe | Link:

Dziś już za­przeczyć nie sposób, że Jaro­sław Ka­czyński jest nie mniej uwikłany, niż Donald Tusk (pandemia choćby). Zgodne po­mówienia ze strony przy­chylnych im ko­mentatorów wskazują, że Kon­federacja jest właściwą drogą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-09-2023 [11:57] - Ula Ujejska | Link:

Jabe

Chcesz przykładu uwikłania? Proszę bardzo ...

Jedna z blogerek NB - Pani Izabela, w jednej ze swoich notek opisywała Stan Wojenny - w tej notce padło coś o JKM. Przeczytaj koniecznie - to może otrzeźwiejesz.

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-09-2023 [07:34] - Ijontichy | Link:

Na tym portalu nie wolno krytykować Dudy,Morwieckiego,Błaszczaka,Kaczyńskiego....KORDA W MUBEŁ! 
Ale jeszcze wolno samodzielnie oddychać bez respiratora...za te krytyki byłem BANOWANY bo to przeciez Strefa Wolnego Słowa...
Już dawno pisalem...nawet TU...że jeżeli ruscy pójdą na Polskę,to w awangardzie pójdą sotnie ukraińskie....tfu,tfu,tfu...bo jeszczę wykracze :-((

Obrazek użytkownika sake3

20-09-2023 [08:06] - sake3 | Link:

@IjonTichy........Na tym portalu Duda,Błaszczk,Kaczyński Morawiecki są krytykowani od lat,nie tylko przez pana.Nawet żądaliście ich powieszenia.Więc myślę że nie warto pańskiego cennego oddechu marnowac na pomstowanie. Przecież zawsze mozna znaleźc portale jak Onet gdzie nie ma cenzury,i i króluje wolnosć słowa.Tam będzie pan miał możliwość krytyki bez groźby zbanowania..

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2023 [11:09] - Jabe | Link:

„żądaliście”

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-09-2023 [14:37] - Ijontichy | Link:

sake3 8.06
Czy ty kiedyś śpisz? Czy dajesz sobie wytchnienie od kompa? Jak to jest,że do każdej notki jestes pierwsza? Nawet @U2 nie ma z toba szans...
Juz dawno cie zdiagnozowałem  i podtrzymuję tę diagnozę...a nawet twoja głupota sie pogłębia.

Obrazek użytkownika sake3

20-09-2023 [15:50] - sake3 | Link:

@IjonTichy........No cóż dołączył pan jedynie do grona krytyków naszoblogowych którzy mnie nie trawią.Może dlatego,że dostrzegam frustrację w połaczeniu z rozdętym ego. U szanownego pana zwłaszcza bardzo wyraźnie..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-09-2023 [12:04] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
Po zbrodniach w Buczy i zniszczeniu Ukrainy sądzisz że Ukraińcy to idioci? Płacą ci za straszenie i inne bzdety, więc rób z siebie idiotę dalej - nie przeszkadzam.

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-09-2023 [07:36] - Ijontichy | Link:

PS.Jeżeli rząd i Duda nie odpowiedza ADEKWATNIE na ukraińskie "podziękowania"...to 15 października niech zapomną...o następnej kadencji!

Obrazek użytkownika sake3

20-09-2023 [11:51] - sake3 | Link:

W wyniku trwającego od lat huraganowego ataku ze wszystkich stron i tak sa bez szans na wygraną. Pan chciałby wygranej rządu który rzuca na druty kolczaste imigrantkę w zaawansowanej ciąży? Przecież paniusia Holland to widziała i potwierdzi. Który bezwstydnie protestuje przeciw obdarowywaniu nas nielegalnymi imigrantami w ilości ,,na klatę''? Który chce prowadzić politykę polską?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-09-2023 [12:08] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
//Jeżeli rząd i Duda nie odpowiedza ADEKWATNIE na ukraińskie "podziękowania"...to 15 października niech zapomną...o następnej kadencji!//

 
🤣🤣 nieeee .... uwiążemy sobie kamień do szyi i pomożemy Niemcom nas utopić!

Lepiej się postarj, bo te twoje bzdety są już żałosne.
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-09-2023 [14:43] - Ijontichy | Link:

@Ula  12.08

Nie! Dalej pchajmy do tego gnoju wszystko za DARMO! Oligarchom,którzy mogą sobie kupić pół Polski...przyjęliśmy 2 miliony ukrów bez pytania kto zacz...a oni plują Pani Uli 
w oczy i pytają czy jeszcze  nie n###ć na próg domu.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [11:00] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
Gdybyśmy nie pomogli, to być może dzisiaj granica Rosji byłaby na Wiśle. Natomiast warchołom zawsze możemy cofnąć wizy.

Obrazek użytkownika Jabe

21-09-2023 [11:20] - Jabe | Link:

Jakże to mogłoby być?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [11:35] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Spytaj Tuska na kolejnej konferencji prasowej 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika sake3

20-09-2023 [10:07] - sake3 | Link:

No cóż frau Leyen świetnie sobie radzi  każdym unijnym i nie tylko problemie.Będzie sukcesywnie przyjmować imigrantów a następnie ich rozsyłać wg swego uważania po krajach członkowskich.Praca w systemie ciągłym przyniesie na zasadzie -przyjmujemy każdą ilość-rozdzielamy -liczymy kasę -świetne efekty. Każdy przybywający może liczyć też na mały ale miły prezent w postaci własnorecznie wydzierganych na sali obrad skarpetek przez paniusię komisarz d/s migrantów.Może by tak jeszcze szaliki dało się zrobić?

Obrazek użytkownika juur

20-09-2023 [11:28] - juur | Link:

Trzeba się zastanowić co nadstawić po nadstawieniu drugiego policzka....

Obrazek użytkownika sake3

20-09-2023 [11:42] - sake3 | Link:

No przecież zostaje się znana i pewna cześć ciała. Ukraińcy mają więc jeszcze możliwości dac wyraz swemu oburzeniu a sądzę,że to nastąpi wkrótce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-09-2023 [12:10] - Ula Ujejska | Link:

Juur
Nadstawimy Tuska i JKM. Ciekawe czy zrozumiesz przenośnię?