Mam genialny plan dla Niemców

Oficjalnie, za darmo, zaproponowałam Niemcom pewien bardzo dobry plan: 

1. Muszą ubrać w kamasze Afrykańczyków i wysłać ich na pomoc Ukrainie - z żołdem po 5tys, euro na głowę - i po problemie! Jestem gotowa dorzucić pare groszy do tego żołdu! No i przy okazji ubogacą także Ukrainę. 

2. Jak sobie poradzić z polskim embargiem? To proste i oczywiste, dać je na miejscu tym Afrykańczykom których zwerbuje Ursula, zamiast eksportować, a tych co nie chcą iść w kamasze przymusowo zatrudnić na niemieckich plantacjach na Ukrainie. Aprowizację najemników będziecie mieć z główki.

"Legion Afrykański Erwin Rommel"
Murzynek Bambo w Afryce mieszka
Teraz niemiecki ten nasz koleżka
On ubogaci niemiecką kulturę
Za emigrantem stoimy murem!

Przy tej okazji, Ukraina będzie mogła wysłać dodatkowo więcej swojej młodzieży na front. Nie wspomnę już jak mocno zacieśni się "przyjaźń" ukraińsko niemiecka. Jest tylko jeden problem, czy ukraińskie szaraczki się na to zgodzą. Przewiduję kolejny krwawy Majdan i pogrom "partii niemieckiej".

Na koniec mała ankieta
Co łączy "partie niemieckie" w różnych europejskich krajach?
a) - Katarski konsultant
b) - Torba z Biedronki
c) - Coś innego

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Es

21-09-2023 [11:19] - Es | Link:

To tak a mała zemsta z tym ubogacaniem, za zawiedzione nadzieje i marzenia o braterstwie? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [11:27] - Ula Ujejska | Link:

Es
Żadnych nadziei i marzeń nie utraciłam. Czytanie tekstu ze zrozumieniem sprawia ci trudność.  Zawsze zakładam u moich czytelników pewien poziom wiedzy i inteligencji, no i oczywiście poczucie humoru. Jeśli moje teksty sprawiają ci aż takie trudności, to daj je do przeczytania komuś bardziej rozgarniętemu.

Obrazek użytkownika Es

21-09-2023 [12:34] - Es | Link:

Źyczenia takiego " ubogacania" składa się najgorszym wrogom,  lub otumanionym głąbom, a nie najlepszym jak słyszałem przyjaciołom. Nawet w żartach.
Wijecie sie Ujejska jak piskorz

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [12:47] - Ula Ujejska | Link:

Es
Gdzie napisałam że coś komuś tam źle życzę? Podpowiadam nieuchronne rozwiązanie: Jeśli Ukraina chce dołączyć do UE, to musi przyjąć niemiecki plan relokacji emigrantów i inne trefne plany o euro państwie. Kumasz czy za trudne?  W notce przedstawiłam to humorystycznie  - i nie zaprzeczam że złośliwie. Tylko tak może to dotrzeć do ukraińskich szaraczków.

Obrazek użytkownika Es

21-09-2023 [15:08] - Es | Link:

@UU
No widać, że miałem jednak rację. Pisać o Żeleński i całym ukraińskim rzadzie:" ukraińskie szaraczki" , po tym co się przez ostatnie paręnaście miesięcy pisało, to niezłą nagłą metamorfozę trzeba przechodzić. Owszem. Trudno zrazu tak do wszystkiego się przyznać. Trzeba innym najpierw napsioczyć i nawymyslać, ale skoro niedawnym najlepszym przyjaciołom się dogryza, to proces trzeźwienia już postępuje. 
A co tam. Z radością przywitam wśród realnie myślących. 
polecam na początek ostatnia rozmowę Zychowicza z dr Wojciechem Szewko na YT.
Az ciekaw jestem czyje słowa tam usłyszysz

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [16:05] - Ula Ujejska | Link:

Es
A prosiłam żebyś dał mój tekst do przeczytania komuś bardziej rozgarniętemu ...
Ja, rzeczywiście swój tekst piszę także do ukraińskich szaraczków a nie do "zełenskich" - kumasz, czy znów za trudne? Ja żadnej metamorfozy nie przechodzę - i już kolejny raz ci piszę, że zdania nie zmieniłam: trzeba pomagać i ja także pomagam Ukrainie. Czy to też takie trudne do zrozumienia? Pewnie tak, bo nie potrafisz zrozumieć w tym wszystkim jednego, wydanie tych miliardów przez Polskę jest tańsze w końcowym efekcie niż skutki ewentualnego najazdu orków na Polskę. Albo rozumiesz i próbujesz wpływać negatywnie na Polaków. Ty jak typowy ruski troll, próbujesz mi coś wciskać i dolewać oliwy do ognia.

Pa misiu - a tymi głodnymi kawałkami podziel się z Persem i jemu podobnym. Będziesz miał branie.

Obrazek użytkownika Es

21-09-2023 [16:29] - Es | Link:

@uu
" ja swój tekst piszę(...) do ukraińskich szaraczkow,a nie do zelenskich" 
A to ukrainscy szaraczkowie tak protestują, szkalują Polskę po calym świecie i składają pozwy ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [16:36] - Ula Ujejska | Link:

Es
Między nami jest i taka różnica, że średnio dwa razy w miesiącu jestem na Ukrainie - i doskonale wiem co myślą ukraińskie szaraczki - reszta w notce. Na Ukrainie, podobnie jak w Polsce, "partia niemiecka" działa na szkodę Ukrainy i Polski za torby z Biedronki. Po wyborach to się zmieni. Ukraina przypomni sobie o dobrej Polsce jak złoży papiery o przyjęcie do UE i NATO ... no i być może obudzi się wtedy z ręką w niemiecki nocniku.🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Es

21-09-2023 [23:38] - Es | Link:

@UU
Pisząc :"Ukraina przypomni sobie o dobrej Polsce", masz na myśli rządzące elity, czy tych " szaraczkow" z którymi masz tak dobry kontakt.? Kto ma się  obudzić w opisanych okolicznościach?
Bo ja mowię, że"szaraczkom" za parę- raczej niezbyt wiele-  lat deklarowana milość minie. ( a co mają niby teraz mówić? " na pohybel Lachom?).
Natomiast Żeleński niebawem zrobi dobrą minę I pozwoli Dudzie znowu się  wyściskać. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-09-2023 [10:23] - Ula Ujejska | Link:

Es
Miotasz się gościu od ściany do ściany. Opisałam ci wszystko w prosty sposób, a ty nadal wygłaszasz tezy nie mające oparcia w faktach typu: co to będzie co to będzie jak se kurka wyżej siędzie 🤣🤣🤣 To ci powiem co będzie: Polska i Ukraina wygrają i obronią swoją niepodległość.
Jasne?

Obrazek użytkownika Es

22-09-2023 [17:40] - Es | Link:

@uu
Hahaha. Ależ się uśmiałem. To taka przyśpiewka gdzieś spod Opoczna?
Ale... do ad rema. To mysmy na jakiejs wojnie są? Larum grali do obrony ojczyzny wzywali a u mnie słychać nie było? Trampki zaraz zakładam i gonie. Tylko powiedz gdzie żebym na darmo kilometrów nie nabijał jak tam gdzieś rodacy w potrzebie odpór dają.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-09-2023 [18:15] - Ula Ujejska | Link:

Es
No i jak widać szanowny panie - jak typowy tuskoleń - kończysz na harataniu w gałę. Niczego innego się nie spodziewałam, bo tradycyjnie nie masz nic mądrego do powiedzenia - od samego początku 🤣🤣🤣
Pa misiu..

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [11:40] - sake3 | Link:

Znakomity plan zwłaszcza punkt 1.Rosjanie bedą pierzchać z pola walki jak zobaczą odziały wyposzczonych Afrykańczyków żądnych ,,ubogacania'' nie tylko Ukrainek.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [11:49] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Jeśli Ukraina chce dołączyć do UE, to Prezydent Zełenski musi dzisiaj przyjąć niemiecki plan relokacji afrykańskich emigrantów. Ja tylko proponuję pewne rozwiązanie które to ułatwi.
 

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [12:23] - sake3 | Link:

No właśnie powinna zaistnieć transakcja wiązana. Wy nas wspieracie w dążeniach zostania stałym członkiem RB ONZ a wy bierzecie imigrantów na klatę .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [12:53] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Zapomniałam o ONZ - masz rację! Ubogacenie Ukrainy będzie się rozwijać także na polu dyplomacji. Przy okazji, ostatnio Premier Morawiecki powiedział, że Polska nie zamierza planować nowych dostaw wojskowych na Ukrainę - wywiążemy się wyłącznie z podpisanych umów. Co to oznacza? Myślę że moja notka trochę to tłumaczy i zapewne oznacza to kolejną dostawę 5tys. niemieckich hełmów 🤣

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [13:17] - sake3 | Link:

Hełmów już też nie będzie .To co Niemcy dali było resztówką po I-ej WŚw zalegającą w niemieckich magazynach..

Obrazek użytkownika Pers

21-09-2023 [13:45] - Pers | Link:

Przecież Ukraina druzgocząco wygrywa to po co ich wysyłać?

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [15:56] - sake3 | Link:

@Pers........Jak to po co? A pola oligarchów to kto ma obrobić? Żniwa trzeba ukończyć,zboże znowu wepchać do Polski z donosikiem do paniusi Leyen ,że oporna ta Polska.Miliardy uzyskane przez oligarchów nie mogą  czekać a wojna to swoją drogą niezależny od koncernów element. .. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [16:08] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Pers pewnie już złożył podanie na zarządcę jednego z niemieckich folwarków - i pewnie pomoże jak ta pani M za którą ręczą posłowie PO - i będzie dostarczał najemników, za opłatą oczywiście. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [16:26] - sake3 | Link:

Wykończyłby się nasz  kocurek żeby te pola obrobić,choć jak sam mówił pochodzi z rolniczej rodziny i pewno się na tym zna.Tam holdingi dysponują ziemią w tysiącach ha,jakże sam Pers ma to zrobić? Miejmy litość.A poza tym rasowy a więc delikatny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [16:30] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Legion Afrykański mu pomoże - no i torba z Biedronki 🤣

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2023 [16:37] - sake3 | Link:

A będzie w niej 600000 euro? Bo w słynnej biedronkowej reklamówce dżwiganej przez Józefa Bąka tyle było..No jeśli tak to już dziś zaczynam się uśmiechać do Persa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2023 [16:40] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Pers jest tani w hodowli,  jak to pisali Niemcy o niektórych Polakach  Myślę że na Persa czy Es razem, wystarczy 1000.