IronezJADa

Na Ukrainie - korupcja - to „zdrada stanu”
Zełenski - zda się tu czuć nadmiar chęci
Weź wzór Wołodymyr - jak myśmy walczyli -
- w Polsce w latach 20-tych - za to - kara śmierci.

Giertych szarżuje by nie iść za kratki
(potencjalny sejmita stanowi zabawkę)
Stajenny Donek wziął Romka w obronę
I Koń sławetny dziś zamyka stawkę.

Achtung! ton vort! „Rzeczpospolita”
Choć orzeł na czele - inne strony kłamią
A gdzie ABW kiedy szło handełe -
- i Soros rusza z wyborczą kampanią.

Zbrojny się! Wivat I-sza armia Europy…
(Ironezyjnie zadziorny nie jestem)
Niemcy - od 1000 lat - Drang nach Osten
Zróbmy im choć raz - Drang nach Westen!

Zielono w głowie ma czerwona Holland
Co mieści się w barwach flagi Białorusi
Skoro ją niańczył sam towarzysz Bierut
Na polskie mundury ajwajka pluć musi.

Dziennikarz T.Lis bywał Hieną Roku
- ta nominacja (sic!) - jest oprotestowana
Śmieją się hieny - teraz już wiemy
- dawna hiena to dziś - krokuta cętkowana!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-09-2023 [13:48] - Imć Waszeć | Link:

Koń wcale nie biegnie w tej Pardubickiej bez celu, czyli tylko po immunitet. Jednak po co konkretnie biegnie należałoby spytać BND. "Prof. Andrzej Nowak: Wojna domowa - taki scenariusz przygotowuje PO i Tusk po przegranych wyborach":
https://youtu.be/hNj1idqIifM?t...
"Myślę, że pierwszy raz chyba odbieram kampanię wyborczą prowadzoną przez główną partię opozycyjną jako kampanię obliczona z góry na przegraną. To znaczy wydaje mi się, że od początku odkąd Donald Tusk wrócił aktywnie do polityki widać, że jego celem nie jest wygrana w wyborach, tylko jest przygotowanie scenariusza do wojny domowej po przegranych wyborach. I myślę, że ten scenariusz jest realizowany inaczej nie sposób sobie wyobrazić sobie włożenia na listy takich postaci jak pan Kołodziejczak czy pan Giertych. To nie są postaci do ław rządowych. To są postaci do manifestacji i do wojny domowej."