Jakie mamy szanse, aby przetrwać?

Mam wrażenie, że zadaniowe tuby mainstream mediów i sponsorowani politycy mówiąc dziś o demokracji tak naprawdę mają na myśli socjalizm i jego rozwój. Dzisiejsi marksiści i inżynierowie społecznego wyrównywania postulują aborcję ludzkich pragnień, ambicji, marzeń ciężko pracując na zepchnięciem naturalnego jednostkowego  ludzkiego geniuszu w kontrolowane poddaństwo. W rezultacie nowa globalna arystokracja ma zarządzać chłopo-babim pospólstwem dla jego dobra.   Używając metody tworzenia kryzysu i ofiarowania sposobu wyjścia z niego, chcą sprawnie i szybko pozbawić nas naszych praw i wolności i ostatnio organizują nam testy nawet na skalę globalną, czy to w kowidowym stanie wyjątkowym strachu, czy też wciskając nam kult globalnego ocieplenia. Żeby łatwiej rozwalić z mozołem przez wieki tworzone tradycje, struktury społeczne, systemy wartości, wyznawanie religii i tożsamości narodowej dodatkowo uruchomiono masową imigrację z różnych zakątków świata. Tworząc zamieszanie w rezultacie którego tubylcy oczekiwać będą większej interwencji państwa, które następnie ograbi ich z praw i wolności…
     https://thelibertydaily.com/wp...  
Niektóre państwa są już bezpośrednio kierowane przez WEF Klausa Schwaba zaliczyć do nich można Kanadę, Australię, czy Francję. Nad zmianami w reszcie krajów świata czuwają wielkie międzynarodowe organizacje jak ONZ, ŚOZ, czy MFW pod którego wpływem są narodowe banki centralne. USA była już “na kursie i na ścieżce” przetwarzana przez 8 lat, czyli przez dwie kadencje prezydenta Obamy. Po tych reformach miały nastąpić dalsze przez 8 lat administracji Hillary Clinton, jednak byli zbyt pewni siebie i na sceną nieoczekiwanie wtargnął intruz populista Trump, który poważnie pomieszał im szyki. Teraz atakują go na dziesiątkach frontów, aby raz na zawsze zepchnąć go ze sceny i powrócić do realizacji swoich planów.

Wydaje się, że imperium globalnych banksterów postanowiło naśladować potęgę i organizację historycznego Kościoła Katolickiego z tym, że arcybiskupstwa i biskupstwa to dzisiejsze banki centralne w poszczególnych państwach. Oczywiście bardzo zainteresowali się i samym kościołem przypomnijmy, że “nuncjuszem” banksterów przy Stolicy Piotrowej  jest dziś znany nam oficer prowadzący Leszka Balcerowicza od przekształceń post PRL-owskiej gospodarki, Jeffrey Sachs. Ważną platformą wdrażania wielokierunkowych zmian jest WOKE, który jest polityczną poprawnością na sterydach. Bardzo ważne dla globalistów sponsorujących ruch WOKE jest detronizacja Boga jako najwyższego autorytetu porządkującego życie jednostki i społeczeństwa. Dzięki udanej w perspektywie takiej operacji człowiek powinien uznać za wyrocznię i autorytet objawiony mu komitet WOKE, którego celem będzie wyśmiać i unieważnić dotychczasowe zasady moralne, wyzbyć się poczucia winy, sumienia i uznać, że jedyne życie jakie istnieje jest to tu i teraz. 

Jeden z proroków Świątyni WEF w Davos, Harari nie kryje przesłania, że dla niego jesteśmy tylko zwierzętami, którym odbiła palma i bajdurzą coś o wolnej woli, jakimś Jezusie, a nawet Bogu. Facet ujawnia program zamienienia całej populacji ziemi w posłusznych niewolników, co prawda niektórych z nich mają nadzorować elity NWO, a przeciętny śmiertelnik będzie zaczipowany, zakolczykowany przez nadzorujące śmiertelników cyborgi. A ty nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy! Kiedy rozejrzysz się niespokojnie wokół logicznie oczekując, że głoszący powyższe koncepcje ludzie nadają  z jakiegoś wariatkowa, to będziesz niemile zaskoczony… Powoli odkryjesz, że oni już mają ogromną władzę nad twoim rządem i rządami innych państw przez narodowe banki centralne, światową finansjerę, NGO’s,  ponadnarodowe korporacje i międzynarodowe organizacje. Zrozumiesz, że systematycznie realizując swoje plany, oni mają wpływ na wielu polityków również w twoim kraju. Zrozumiesz, że uwięzienie Ciebie (i Twojej rodziny) zaklebnowanego maską w domu i zmuszenie Cię do przyjęcia pośpiesznie testowanego preparatu to dla nich test na Twoje posłuszeństwo i poddańczość.

Logicznie biorąc pomyślisz, że powyższe pisanie  zakrawa na kolejną teorię spiskową i nijak nie ma się do Twojej rzeczywistości. Problem w tym, że globaliści otwarcie telegrafują swoje zamiary i plany publicznie, tak jak to było z pandemią C-19 (wcześniejsze enuncjacje Billa Gates), czy ich szerszym programem nadchodzących ogromnych zmian społecznych ogłoszonym np. w książce Klausa Schwaba “Wielki Reset”. Miejmy nadzieję, że przecież kontrolując pieniądze, nie doprowadzą do wielkiego kryzysu gospodarczego, aby przebudować struktury społeczne i świat jaki znamy. Zrobili przecież tak w carskiej Rosji, ale w dość toporny i prymitywny sposób. Teraz nauczeni doświadczeniem zaczynają od reformowania najbogatszych państw, wreszcie zgodnie z założeniami Marksa.

Miałem pisać o sytuacji wokół republikańskich prawyborów, ale to musi poczekać do następnego razu. Niewidzialna siła skierowała moje pióro w inny obszar.  Każdy obywatel powyżej 35 roku życia, urodzony w USA.  może zostać prezydentem, ale już z tym Bidenem to nieco przesadzili. Prezydenturę ocenia się m.in. po tym ile powstało nowych miejsc pracy przez co podniósł się dobrobyt obywateli. Biden jednak okazał się być bardzo rodzinnym, stworzył jedno najlepsze miejsce pracy na świecie tyle, że dla swojego syna Huntera. Co prawda nad klanem Bidenów teraz pojawiły się naprawdę czarne chmury i nie ma gwarancji, czy “zasądzone” (91 zarzutów) prze ”sądne” dmuchanie w kierunku Trumpa zrzuci go ze sceny. O tym zdecydują amerykańscy wyborcy, którzy mogą mieć dość politycznego prześladowania Trumpa. 
 
Dziennikarz mainstreamowej stacji TV w mini sondażu zapytał lokalną fryzjerkę na kogo będzie głosować w nadchodzących prezydenckich wyborach. Fryzjerka swoją wypowiedzią “wystrzygła go na dudka”

“ Zagłosuję na kandydata z największą ilością postawionych mu zarzutów”

Jacek K. Matysiak                                                                                                   Kalifornia, 2023/09/04
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-09-2023 [21:45] - Imć Waszeć | Link:

No to skoro Oni są tak silni, tak świetnie przygotowani i zorganizowani już od rewolucji po dziś dzień i przez kolejne 100 lat dłużej, to nie ma o czym gadać. Mamy zwyczajnie przegwizdane, bo nie umiemy nawet zawiązać trwałej bandy pomiędzy śmietnikiem i trzepakiem. W obliczu takich faktów nie ma sensu nawet palcem na Nich kiwać i tylko przykryć się prześcieradłem w drodze na cmentarz. Szkoda tylko, że ci Oni nie włożyli tyle zapału organizacyjnego w naukę i technikę, bo z takim mózgowiem osiągnęliby ten sam efekt bez zabaw w knucie, przekupowanie, przestraszanie albo ewaporację. Kiedyś się mówiło "z kim do ludu?" no i chyba komuniści wyciągnęli wnioski, skoro cała reszta świata w knuciu i planowaniu nie dorasta im nawet do owłosionych pięt....

PS: Trump i akolici już zapowiedzieli porzucenie Ukrainy jak padliny, a więc w efekcie porzucenie Polski z jej międzymorskimi planami i zezwolenie Niemcom z Ruskami na "róbta co chceta" w tym regionie.

Obrazek użytkownika u2

04-09-2023 [21:57] - u2 | Link:

Trump i akolici już zapowiedzieli porzucenie Ukrainy jak padliny

To nie jest argument przeciwko Trumpowi, tylko za. Gdyby Trump był POTUS-em na drugą kadencję, to żadnej eskalacji wojny na Ukrainie by nie było. Trump załatwił by tę wojnę innymi środkami, nie militarnymi. A dziwne interesy klanu Bidena na Ukrainie przed eskalacją w 2022 są faktem co najmniej medialnym.

PS. Może być jakowaś rewolucja w USA, kiedy jednak Trumpa nie dopuszczą do re-elekcji, wsadzając go na wieloletnie więzienie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-09-2023 [22:19] - Imć Waszeć | Link:

Nie interesuje mnie co by było, tylko to co będzie. A będzie tak, że Chiny zadymią na Tajwanie, a USA porzucą Polskę z bolszewią u gardła, bo nie będą miały mocy przerobowych. Jeśli uważasz, że zdążysz się za kredyt uzbroić do tego czasu, żeby przyjąć wroga samodzielnie, to zamknij ten tom baśni Andersena i zacznij czytać coś współczesnego. Tłumaczenie, że nam nawet guzik na drzwiach od stodoły nie podskoczy, to głos wariata typu Beck.

Obrazek użytkownika u2

04-09-2023 [22:44] - u2 | Link:

Chiny zadymią na Tajwanie

Chińczycy mają mordować Chińczyków, aby wprowadzić t.zw. chiński mir ? Bez sensu, ale pożyję, zobaczę :-)

PS. Prędzej spodziewam się aneksji Mandżurii przez Xi Jinpinga, co przedstawił Staszek Kubrycki w proroczym filmie pt. Dr. Strangelove, czyli jak przestałem się bać i pokochałem bombę :-)

Obrazek użytkownika smieciu

04-09-2023 [23:32] - smieciu | Link:

Panie Autorze chętnie poczytałbym o polityce migracyjnej jaką prowadzi ekipa Bidena. Może dałoby to tutejszym czytelnikom do myślenia ;)

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

05-09-2023 [03:27] - Jacek K.M. | Link:

Sytuacja jest katastrofalna, to co wyrabia administracja Bidena to coś graniczącego między dywersją, a zdradą. W tej dziedzinie w Polsce jest o "niebo" lepiej...

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

05-09-2023 [06:50] - Jacek K.M. | Link:

Głos jest kiepski, ale tu masz Trumpa w całej krasie:        
https://www.facebook.com/Ameri... 

Obrazek użytkownika Czesław2

05-09-2023 [06:05] - Czesław2 | Link:

“ Zagłosuję na kandydata z największą ilością postawionych mu zarzutów”
Wziąwszy pod uwagę, że Polska została sprzedana a nikt zarzutów nie ma postawionych,  wybory powinny być zbojkotowane, choć taka demonstracja nic nie da. Polacy, jak zwykle, to stado ostrzyżonych baranów nie wiedzących o tym, że na końcu jest rzeźnik. Do klanu Schwaba należy przecież dostawić Tuska i Morawieckiego z Duda. Zresztą dowódcy pozostałych 26 krajów uni to takie same marionetki uzależnione od banków prowadzących.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-09-2023 [06:29] - Czesław2 | Link:

Nikt z państwa nie zauważył, że wiodące media mają zakaz pisania o pracach w Ministerstwie Zdrowia nad aborcją na życzenie? Oczywiście, pod płaszczykiem. Mianowicie zdrowia PSYCHICZNEGO kobiety. Czyli zawsze. Są już protesty, oświadczenie KEP. Nic, morda w kubeł we wiodących mediach.
https://pch24.pl/legalizacja-a...
https://www.fronda.pl/a/Czy-mi...
 rewolucja postępuje.

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-09-2023 [08:37] - Ijontichy | Link:

Mamy! Globalna III Wojna Światowa i po jakichiś 50 latach ....mutacja "człowieka -karalucha" wyjdzie z dziurki w ziemi i oceni...

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

06-09-2023 [13:38] - Lech Makowiecki | Link:

Jacku, piszesz coś o teorii spiskowej...
Myślisz, mówisz, masz... :)
Z tomiku "Ja tu zostaję" (2015)

             TEORIE  SPISKOWE               

Zeszły się przy korycie dwie różowe świnki
Wypasione nad podziw – od ryjków po szynki.
Zachrumkały radośnie na widok obierek
I poczęły ucztować wśród zachwytów szczerych...

Wtem nadeszła ta trzecia – coś jakby markotna,
Zerkając nie w koryto, lecz na kraty w oknach...
Dwie pierwsze zakwiczały: „Chodźże na śniadanie,
Starczy jadła dla wszystkich! I jeszcze zostanie...”
 
Smutna na to: „Nie głodnam... Rozmawiałam z Burkiem.
On zna zwyczaje ludzi...” – Tu łzy poszły ciurkiem –  
„Karmią nas tu i poją (tak jest ponoć wszędzie).
Potem zabiją... Zjedzą... Taki koniec będzie!”

Zapadła cisza w chlewie (brzęcząca jak muchy).
Przerwał ją świński rechot – od ucha do ucha!
Świnie (te przy korycie) nie czuły cykorii:
„Zamknij ryj! Dość już twoich SPISKOWYCH TEORII!
Gadasz jak wuj odyniec – zakała rodziny,
Co przypisywał ludziom niegodziwe czyny...
Za karę w mróz czy upał po lasach dziś hasa...
Żryj i pozwól żreć innym! To dewiza nasza...”

Tu w sen zapadły błogi (w barłogach jak w łóżkach),
By sadełko zawiązać się mogło na brzuszkach.
Ta trzecia – chociaż głodna – walczyła z kratami:
„Schudnę troszkę... Przelezę pomiędzy prętami...”

                               ***
Gdy nad ranem wkroczyli z siekierami ludzie
Burek – ten nadwrażliwiec – schował się w swej budzie...
Dwie świnki do wędzarni za chwilę powieźli.
Po trzeciej garść szczeciny na kratach znaleźli...

                              ***
Tu zakrzyknąć wypada puentę (niczym „bingo!”):   
Byt kształtuje świadomość!* Lecz nie wszystkim świnkom...  

* Pogląd Karola Marksa o uwarunkowaniu ludzkich zachowań, struktur społecznych i wzorów zachowań przez czynniki ekonomiczne.

 

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

06-09-2023 [17:41] - Jacek K.M. | Link:

Wybornie Lechu! Gratuluję, satyra bywa ostrzejsza od siekiery, dodatkowo archiwizuje stany wstydliwe. Niestety, przedstawiłeś wariant optymistyczny. To nie jest 2 do 1 wiemy, że jest totalnie gorzej.
Pozdrawiam.