Picie i tweetowanie nie jest dobrym pomysłem

Co Marków ma na myśli, mówiąc „zachodnia propaganda i dyplomacja do granic możliwości”? Od kiedy wolność, demokracją, sprawiedliwość i prawa człowieka są „paskudne”?
Rosja izoluje się, spychając się do barbarzyństwa, a nie Ukraina, która ceni swoją niepodległość i wolność

Poniżej „dialog”  drugorzędnego rosyjskiego urzędnika Miedwiediewa z rosyjskim propagandystą Markowem na temat odpowiedniego poziomu słownych ataków na kraje zachodnie.

Dobra reprezentacja „rosyjskiego świata”. Polecam przeczytać.

                 
Miedwiediew:
„Przywódcy banderowskiej „Ukrainy” coraz częściej mówią o konieczności „postawienia przed sądem wszystkich Rosjan” (jest jasne, że przez „Rosjan” rozumie się całą ludność naszego kraju, niezależnie od narodowości). już się gdzieś to wydarzyło, prawda?

Banderowską Ukrainę popierają niemal wszyscy przywódcy krajów zachodnich. Dlatego Biden, Trudeau, Sunak, Scholz, Macron, Meloni, a także przywódcy najnikczemniejszej Polski, bydlęcych krajów skandynawskich, militarystycznej Japonii, torbaczy z Australii i Nowej Zelandii oraz innych pcheł zarazy, takich jak kraje bałtyckie, są bezpośrednimi i oczywistymi kolaborantami nazistowskimi. I powinniśmy ich traktować jako przywódców krajów koalicji nazistowskiej.

I nie oddawać się słodkim snom o tym, jak kiedyś zawrzemy pokój i będziemy żyć jako wielka poliamoryczna rodzina z niebinarną płcią”.

Marków:
„Dmitrij Miedwiediew nazwał kraje bałtyckie pchłami zarazy, Australię i Nową Zelandię torbaczami, a kraje skandynawskie nazwał bydlęcymi.
Takie drwiny mieliśmy w gimnazjum.
Jestem zmieszany. Mam powiedzieć, że to za dużo? Albo powiedzieć, że Miedwiediew pcha zachodnią dyplomację i propagandę do granic możliwości, żeby mogły spojrzeć sobie w twarz?
A może powinienem powiedzieć, że Miedwiediew odwołuje się do archetypowych struktur świadomości narodu rosyjskiego, co objawia się właśnie w dziecięcych opowieściach przy ognisku i drwinach?”

Dziwne to.
Spodziewałbym się, że Markow po prostu poprze słowa Miedwiediewa… Być może chwilowo wyczerpał zapasy taniej wódki i czuje się na wpół trzeźwy?A skoro sami Rosjanie nie nazywają wszystkich narodów w swoim kraju Rosjanami, należy pomóc tym ludziom, aby wreszcie byli wolni

Trudno jest czytać śmieci i trudno zrozumieć wartość czytania śmieci.Trudno sobie wyobrazić nowoczesne społeczeństwo z głupkowatymi, ale niebezpiecznymi przywódcami takimi jak Miedwiediew. To głupia i komiczna tyrada o wojnie jądrowej. Są zaangażowani w nieudaną zbrodniczą inwazję na Ukrainę. Szkoda, że ​​nie mamy do czynienia z komunistami… oni mieli wskazówkę

Mi przypomina to sytuację, w której małe dziecko wpada w złość i mówi najbardziej dziwaczne rzeczy. Jednak Miedwiediew jest (rzekomo) dorosły i jego bzdurne wypowiedzi są żałosne.

Nienawiść, uraza, kompleks niższości..
Ten metrowy konus Miedwiediew to chory człowiek.
Czy to reprezentuje rosyjski świat?
Czy to tylko przejaw alkoholizmu, czy może trauma z dzieciństwa?

Myślę, że to dobry moment, aby rozpocząć deportacje obywateli Rosji ze wszystkich krajów zachodnich.

Miedwiediewa tyrady nuklearne w połączeniu z mentalnością oblężniczą i dehumanizacją wszelkiej opozycji mają miejsce za każdym razem, gdy pojawiają się złe wieści wojenne.
Faszystowska Rosja właśnie rozmieściła swoje ostatnie najlepsze rezerwy na południu Ukrainy.,Potrzebują czasu na przegrupowanie, zaopatrzenie i zmobilizowanie azjatyckiej hordy

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-09-2023 [11:31] - Ijontichy | Link:

Skąd ta arogancja i chamstwo? BO MOGĄ! Bo im nikt nie podskoczy,ani nie powie: niu,niu bracia Rosjanie...brzydko sie bawicie.
Tyle lat pod mongolskim butem...Rosjan już nie ma...to miszung tatarsko-chiński...tiochniki mnogo,no kultury niet!

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-09-2023 [22:30] - Kaczysta | Link:

Demencja alkoholowa tego metrowego konusa postępuje
Tak jak u dachowca z Toy-Toya
Ciekawe jaka jest skuteczność tego rodzaju propagandy? Ktoś to badał, czy ma to jakiś wpływ na ruskich, czy tylko tak to wygląda w mediach?

Obrazek użytkownika Pers

03-09-2023 [14:32] - Pers | Link:

@qvak
//Rosja izoluje się, spychając się do barbarzyństwa, a nie Ukraina, która ceni swoją niepodległość i wolność//
Jakie zakazane substancje zażywasz?

W sumie możesz teraz spokojnie jechać na swoją Ukrainę. Zalegalizowano uprawę i spożycie marychy.
Cieszysz się?

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-09-2023 [22:10] - Kaczysta | Link:

dachowiec
Oczywiście
Mnie na to stać.
Ty jedynie możesz kupić jedną flaszkę rumu na kościach i to na zeszyt

Obrazek użytkownika Pers

03-09-2023 [22:31] - Pers | Link:

@qvaczek
//Ty jedynie możesz kupić jedną flaszkę rumu na kościach i to na zeszyt//

Twoja bezsilność mnie rozbawia.
Kontynuuj ptysiu :))))

A jak tam wasza kontrofensywa? 
Słyszałem, że wasz geroj zwolnił ministra "od obrony".
To prawda? Podobno kradł... :))))))))))
Nie krępuj się, niezalezna.pl pisze o tym otwrtym tekstem.

Obrazek użytkownika tricolour

04-09-2023 [09:46] - tricolour | Link:

@pers

Kontrofensywa zaraz dostanie pociski ze zubożonym uranem. Podczas pustynnej burzy nie został sprawny ani jeden iracki czołg.

Czekałeś na nowoczesną broń i się w końcu doczekujesz...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-09-2023 [15:15] - NASZ_HENRY | Link:

Wszystkie ruskie koty

do wora a wór do  jeziora i żadna maskująca gęba z SI nie pomoże 😎

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-09-2023 [17:36] - Kaczysta | Link:

Zwłaszcza te "perskie" inaczej