Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Idąc przykładem oppositionfuhrera zwanego Ryżym:ogłasza się

Eugeniusz Kościesza , 16.08.2023
Uwaga!
Idąc przykładem oppositionfuhrera zwanego Ryżym:
https://www.gazetaprawna…
jak w/w, prawem kaduka ogłasza się :  
Niniejszym,–bezprawne, bo dwudniowe + jednonocne (z nocą czarów nad urnami) niezgodne proceduralnie z prawem  euro-referendum przeprowadzone 7-8 czerwca  maja 2003 -bez społecznego nadzoru Polaków, a wyłącznie nadzorowanego przez etatowych fałszerzy wyborczych i referendalnych: tj. komunistów  z SLD, P/ZSL i PKW oraz reprezentującej RFN,  niemieckiej mniejszości z PO
- uznane zostaje za bezprawne, za legislacyjnie  nieważne i w żaden sposób niewiążące Naród Polski! 
 
Wraz  ,ze wszystkimi płynącymi tego konsekwencjami: jak np. przywrócenie prawomocnej Konstytucji RP z 1935 r ,oraz KK RP z 1932 r .
Szczególnie warunkach ewentualnej i możliwej wkrótce wojny jak też okupacji skutkować ,to winno  osądzeniem i  wykonanie K.S. w rozliczeniu za ewidentną zdradę główną Kraju np. wobec tzw. europosłów zarówno obecnej jak i wszystkich poprzednich kadencji PE. To samo odnosi się wobec byłych parlamentarzystów głosujących na przyjęciem niemieckiego dyktatu „Vertrag von Lissabon”.
Orzeczenie i wykonanie  dokonuje się wtedy przez oddolne inicjatywy  społeczne stanowiące  3 –osobowe trybunały ludowe- jednoznacznie personalnie wcześniej nie powiązane z komunistycznym aparatem tzw. sprawiedliwości 3-ciej RP. Wskazane stosowanie tychże,  do wymiany personalnej dotychczasowego aparatu , już w warunkach po ustaleniu pokoju-   na rzecz etnicznie polskich struktur ,które dopilnują rzetelnej  powtórki euroreferndum. Już prawomocnego UE referendum:  czyli  jednodniowego,  już pod polskim nadzorem społecznym oraz zatwierdzonego przez w pełni już personalnie zdekomunizowaną. czyli. (wybraną w wyborach powszechnych) - bezpartyjną i już nie warszawkową -ale polską,  Państwową Komisją Wyborczą!
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3687
u2

u2

16.08.2023 14:35

W końcu beknie za zamach stanu w Smoleńsku. I za podnoszenie podatków. I za wyprzedaż za bezcen sreber rodowych Polski.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

16.08.2023 16:43

Niniejszym, w dniu dzisiejszym uroczyście ogłaszam, JA SUWEREN, że unieważniam polityka, skompromitowanego premiera, który zwiał do Brukseli i tam działał na szkodę Polski - Donalda Tuska! 
mada

mada

16.08.2023 17:01

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Niniejszym, w dniu

A może pokazać by mu "gałąź pod ciężarem nie zgiętą". Dla innych szuka, może jemu by się przydała.
spike

spike

16.08.2023 18:24

A ja się dziwię, że nikt z rządu nie wypowiedział się o Tusku, słowami  w stylu kancelarii prezydenta Bidena, że z nim nikt nie będzie rozmawiał, ani nikt nie będzie brał poważnie jakiekolwiek jego słowa za poważne, bo nie jest politykiem demokratycznie wybranym, jest nikim.
Ciekawi mnie, ilu pacanów z POKO da się wkręcić z niszczenie kart wyborczych, może być ciekawie :)))
A najbardziej będzie ciekawie, jak PiS wygra i to z konstytucyjną przewagą, Rudego chyba w Berlinie na pal nadzieją :))))
spike

spike

16.08.2023 19:02

Tak po prawdzie, dlaczego nie uchwalono zmiany w referendum, likwidując ograniczenia, decydują tylko i wyłącznie głosy TAK i NIE. czy podobnie nie zrobiono w referendum wejścia Polski do UE, czy uchwalenie Konstytucji?
Wtedy chcąc nie chcąc, o kulach i na noszach,  cała POlszewia by musiała iść na referendum i głosować na NIE.
tricolour

tricolour

16.08.2023 19:55

Dodane przez spike w odpowiedzi na Tak po prawdzie, dlaczego nie

@spike
Zaczyna wyglądać, że nawet pytań referendalnych nie umiecie napisać, by się kupy trzymały. 
Ja pierdziu, nowa wersja po dwóch dniach.
mada

mada

16.08.2023 20:24

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

tricolour
Czepiasz się słówek zamiast zająć się istotą problemu. Pytanie można zadać na dziesięć różnych sposobów i wszystkie będą miały taki sam sens.
tricolour

tricolour

16.08.2023 20:34

Dodane przez mada w odpowiedzi na  tricolour

@mada
To może zadać dwa pytania, czy polityk może być czynny zawodowo po osiągnięciu wieku emerytalnego?
Na co nam staruchy? Won z nimi.
Pytanie pierwsze o Tuska, drugie o Kaczyńskiego - frekwencja 100%
mada

mada

16.08.2023 23:52

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @mada

Nie przeceniałbym młodego wieku w tym przypadku.
Młody wiek sprawdza się raczej naukach matematyczno-fizycznych.
Nauki społeczne potrzebują doświadczenia i rozwagi.
Oczywiście można podać dużo przykładów, które nie pasują do tego schematu. Historia rodzinna, środowisko społeczne, skłonności osobnicze mogą wypaczać charakter człowieka i starość nie musi oznaczać mądrości pozytywnej, można być starym, przebiegłym, doświadczonym przestępcom.
spike

spike

17.08.2023 12:21

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

@tri
zaczynam wątpić w twoje zdolności do budowania czegokolwiek, skoro prostych pytań nie rozumiesz, a skoro masz problem to zapytaj, wielu ci wytłumaczy, jak przysłowiowej "krowie na miedzy" :)))
Może właśnie o to chodzi, by słabo kumaci mogli cokolwiek zrozumieć ?
Bądź tak mądry i wskaż jakie błędy są w pytaniach ?

tricolour

tricolour

17.08.2023 12:39

Dodane przez spike w odpowiedzi na @tri

@spike
Słownik języka polskiego PWN* · wyprzedaż «sprzedawanie czegoś po obniżonych cenach, np. przy likwidacji sklepu» 
Czyli można będzie sprzedać majątek państwowy (już nawet nie przedsiębiorstwa, ale wszystko) bez żadnych problemow po cenie rynkowej, nie celowo obniżonej. Albo przenieść własność inaczej, w każdy inny sposób niż wyprzedaż.
Prawo jest prawem, przyjacielu, czasem jedno słowo wszystko zmienia, a osoba myśląca przewiduje niekorzystny rozwój sytuacji.
Masz zatem pomysł, dlaczego używa się słowa "wyprzedaż" w tak szeroko zakrojonych działaniach, do których można się porządnie przygotować bez żadnego pośpiechu?
Ja mam dwa pomysły, w tym jeden bardziej prawdopodobny: te pytania gówno warte są. Zadający je ma w nosie ich realną treść, konsekwencje i odpowiedzi.
Przykład, bo są wakacje więc adekwatny: rezerwując coś wolisz płacić zaliczkę czy zadatek?
spike

spike

17.08.2023 12:43

Dodane przez spike w odpowiedzi na @tri

PS. @tri
Swoją drogą, nie pojmuję was szyderców, każdy rozumny człowiek kieruje się korzyściami, jakie z czegoś ma, emocjami kieruje się w kwestii rodziny, przyjaciół etc.
a wy szydercy nie postępujecie racjonalnie, a wręcz podcinacie gałąź na której sami też siedzicie.
Co by nie powiedzieć złego o obecnym rządzie, to jednak przeważają pozytywy, jeżeli widzi się dobro Polski, tym bardziej, że Tusk już rządził 8 lat, były to rządy destrukcji i korupcji, Polacy byli "murzynami Europy", dla poprawienia bytu jedynym wyjściem była emigracja do Niemiec, Anglii czy Irlandii, teraz to wyhamowało, wielu wraca.
Ja praktycznie nie skorzystałem z wielu przywilejów socjalnych, ale sąsiedzi z dziećmi, czy rodzina owszem, a z progów podatkowych wszyscy korzystają, podobnie jak z wszelkich ulg kryzysowych, bo dzięki rządowi, mamy gazu ile potrzeba, podobnie ropy, ceny są jedne z najniższych w Europie, owszem jest drożyzna, ale w Polsce nie jest tak źle, za Tuska byłby duuuuuuużo gorzej, kryzysu nie było, a "piniendzy nie było i nie mieli", finansami Polski zarządzała prywatna szemrana firma, za to Tusk powinien siedzieć, do tego wyprzedaż firm, etc. itd.to są fakty,
Ty byś sprzedał firmę, która daje ci dochody, do tego takie, które były dofinansowane, a sprzedane za roczny zysk tej firmy? lub doprowadzane do nierentowności, by mieć podstawy sprzedaży po "cenie złomu".
Coś mi się wydaje, że ciebie przeceniam, choćbym napisał kilka komentarzy po 3000 liter każdy, nic by to nie dało, bielmo z rozumu samo nie zniknie, bez operacji się nie obejdzie, a taką ci zaserwują ci, co już to robili, ale teraz będzie jeszcze gorzej, zabieg przeprowadzi partacz o lewych rękach, na cudzą korzyść.
tricolour

tricolour

17.08.2023 12:54

Dodane przez spike w odpowiedzi na PS. @tri

@spike
Niczego nie podcinam, bo otwarcie uważam, że PiS wygra wybory bez większych problemów. Chciałbym jednak, by była to wygrana na tyle też mała, żeby trzęsły im się ręce od oddechu na plecach wszystkich przeciwników politycznych.
A poza tym - jeśli Tusk powinien siedzieć, to go weźcie i wsadźcie, no ja pierdzielę - na co czekać?
Na co czekać?
Pani Anna

Pani Anna

17.08.2023 13:31

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

@Tricolour 
ktokolwiek wygra te wybory, czy stworzy bądź nie koalicję,  to jedno pozostanie niezmienne: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. A i dowcipy z elektoratu  opowiadane przy wspólnej wódce  tuż po wyjściu ze studia dowolnej TV pozostaną takie same.
tricolour

tricolour

17.08.2023 14:06

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Tricolour 

@Anna
Dokładnie. A Aldi dostawi 600 nowych sklepów podczas naszego picia wódki.
spike

spike

17.08.2023 18:16

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Tricolour 

@anna@tri
jak to u was jest, kto wierzchem jedzie, czy może przemiennie?
te wasze "nie ruszamy waszych...." przysłowiowej kupy się nie trzyma, jakby tak było, to by Oskar nie pomógł Putinowi Prezydenta zamordować, a po to oddał śledztwo Putinowi, by prawda nie wyszła, a zostały tylko poszlaki, a do tego ten seryjny samobójca.
mada

mada

16.08.2023 20:18

Dodane przez spike w odpowiedzi na Tak po prawdzie, dlaczego nie

Tak by było gdyby zmienić Konstytucję i wykreślić wymóg frekwencji 50% .
A tak w ogóle, co to za ludzie ci Polacy. Przecież wiedzą wszystko, te rozmowy nagrane w restauracjach, wzajemne porady jak najlepiej oszukiwać na podatkach, załatwianie między sobą niebadania oszustw podatkowych itp itd  - i co? - i nic. I co dobrego można powiedzieć o takim narodzie - nic. Ockną się jak będą gwałcone ich żony i córki, jak będą jeździć na szparagi - a i to wątpliwe.
Węgrzy usłyszeli raz i to wystarczyło żeby pogonili swoich kłamców.
u2

u2

16.08.2023 20:34

Dodane przez mada w odpowiedzi na Tak by było gdyby zmienić

Węgrzy usłyszeli raz i to wystarczyło żeby pogonili swoich kłamców.
Ależ Polacy równieź pogonili pełomafię dzięki nagraniom kelnerów w Sowie. I to już dwa razy. A pełomafia liczy, że do czech razy sztuka, dlatego jest w ku-alicji z lewizną. Dlatego Tusk wozi autokarami esbeków po całej Polsce, aby stworzyć wrażenie, że nie ma dla niego alternatywy :-)
spike

spike

16.08.2023 21:17

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Węgrzy usłyszeli raz i to

@u2
widać za słabo pogonili, bo ciągle łażą i knują, za dużo folksdojczów jest w Polsce, jak Węgrzy pogonili komuchów, to Orban wygrał z większością konstytucyjną.
POlszewia powinna być zdelegalizowana, choćby za to, że powstała za pieniądze Stasi, a Tusk (jak mówią na mieście), był ich agentem Oskarem, a przy okazji Putina, czym się chwalił.
u2

u2

16.08.2023 21:18

Dodane przez spike w odpowiedzi na @u2

za dużo folksdojczów jest w Polsce, jak Węgrzy pogonili komuchów, to Orban wygrał z większością konstytucyjną.
Przyjdzie jakaś wojenka, i to się wszystko zmieni :-)
Eugeniusz Kościesza
Nazwa bloga:
E. Kościesza
Zawód:
wolny
Miasto:
Olsztyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 44
Liczba wyświetleń: 54,914
Liczba komentarzy: 210

Ostatnie wpisy blogera

  • Panowie rolnicy.pl -nastał czas na własną partię polityczną
  • Farsa powtórki z września 1939
  • Co różni pasożyta-urzędnika od urzędnika-społecznika?

Moje ostatnie komentarze

  • Do admina Nasze Blogi : Czemu cenzurujesz komentarze? Czemu cenzurujesz komentarze przetrzymując, jak te moje, po 6-12 godzin do czasu ich publikacji , gdy tematy zostaną już wygadane i opadną . A…
  • W skrócie o tym czym i kim są obecnie ci zwani w świecie  „lewicą”. Ogółem od szeregowego szczebla są to jak i owe NGO-sy -etetowe nieroby -idioci. Od swego startu i to w każdym kraju z USA…
  • @ tow mjk „adin”: -ad vocem  „Skomentuj, wszyscy się pośmiejemy.” Co,  de facto urząd jak „prezydent PRL” czy wręcz jej kontynuacji pod fałszywym szyldem „3-ciej RP”  -jakim jest A.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Po marszu kapusiów
  • Idąc przykładem oppositionfuhrera zwanego Ryżym:ogłasza się
  • Farsa powtórki z września 1939

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Konkretnie którym użytkownikom NB zarzuca pan brak zatroskania losem Polski? I co konkretnie pan zarzuca?Formułując oskarżenia powinno się jeszcze je jakoś uzasadnić.
  • Eugeniusz Kościesza , Warszawianie lub ignoranci , i czy tylko ...? Jak widać choćby po braku odniesienia się do postawionej  postem kluczowej sprawy dla  kwestii ocalenia Polski , te wasze czy naszeblogi w…
  • Alina@Warszawa, Tu kolejna odpowiedź na głupie pytanie @mjk1 Nowy dekret Putina. 150 tysięcy osób zaciągniętych do wojska 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności