Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Wobec idiotyzmów wymyślanych w UE - przemówienie N. Farage

Alina@Warszawa, 27.07.2023
Przemówienie pożegnalne europosła brytyjskiego M. Farage'a w PE  - przypominam i polecam naszym politykom
Na wypadek gdyby znikło - streszczenie przemówienia:

– Moja mama i tata zgodzili się na wspólny rynek – nie na unię polityczną, flagę, hymn, prezydenta, a teraz nawet – jak chcecie – na wspólną armię (…) Mogę was zapewnić, że my kochamy Europę. My nienawidzimy jedynie UE – to jest proste. Mam nadzieję, że to początek końca tego złego projektu. Nie tylko niedemokratycznego, ale i antydemokratycznego – powiedział w trakcie pożegnalnego przemówienia w Parlamencie Europejskim lider Partii Brexitu Nigel Farage.
– To ostatni rozdział, koniec drogi i koniec 47-letniego eksperymentu, z którego Brytyjczycy nigdy nie byli zadowoleni – mówił Farage.
Jak zaznaczył, wystąpienie Wielkiej Brytanii z UE jest zwieńczeniem prowadzonej przez niego od 27 lat kampanii.
– To, co wydarzy się w piątek 31 stycznia 2020 r. o godzinie 23, będzie nieodwracalne. Kiedy raz wyjdziemy z UE, nigdy już do niej nie wrócimy. Reszta to szczegóły – mówił, dodając, że zrealizował swój najważniejszy polityczny cel.
– Zawsze się z tego śmialiście, ale przestaliście się śmiać w 2016 r. – powiedział, odnosząc się do referendum w sprawie brexitu.
Farage przypominał o referendach w Francji i Holandii w 2005 r., kiedy to społeczeństwa obu państw opowiedziały się przeciwko przyjęciu unijnej konstytucji. Jak mówił polityk, UE zignorowała wolę obu narodów, wprowadzając Traktat Lizboński.
– Jesteście dobrzy w zmuszaniu ludzi, by głosowali ponownie, ale, dzięki Bogu, Brytyjczycy są zbyt wielkim narodem, by dać się zmusić – powiedział.
– Zostałem otwartym przeciwnikiem projektu unijnego. Chcę, by brexit stał się początkiem debaty w całej Europie. Czego chcemy od Europy? Jeśli chcemy handlować, przyjaźnić się, współpracować, nie potrzebujemy do tego Komisji Europejskiej i europejskiego sądu. Nie potrzebujemy tych instytucji. Mogę was zapewnić, że my zarówno w UKIP (Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa), jak i Partii Brexitu, kochamy Europę. My nienawidzimy jedynie UE – to jest proste. Mam nadzieję, że to początek końca tego złego projektu. Nie tylko niedemokratycznego, ale i antydemokratycznego – powiedział, dodając, że nie do zaakceptowania jest struktura, w której wyborcy nie mogą demokratycznie rozliczyć jej władz.
– To historyczna bitwa rozgrywająca się w Europie, w Ameryce i innych miejscach. To bitwa między globalizmem i populizmem. Możecie zwalczać populizm, ale powiem rzecz zabawną – on staje się popularny, i ma to wiele zalet. Żadnych więcej finansowych zobowiązań, żadnego TSUE, żadnej wspólnej polityki rybołówstwa, żadnego szantażowania. Nigdy więcej Guy’a Verhofstadta – mówił Farage, wzbudzając entuzjazm siedzących obok niego kolegów.
– Wiem, że nie lubicie flag narodowych, ale pomachamy wam nimi na pożegnanie. Patrzymy w przyszłość, kiedy już będziemy z wami współpracować jako suwerenne państwo – zakończył, machając brytyjską flagą.


MY TEŻ NIE POTRZEBUJEMY ŻADNEJ SAMOZWAŃCZEJ WŁADZY UE, SAMOZWAŃCZYCH SĄDÓW UNIJNYCH  I TRYBUNAŁÓW!  Jak widać po czasie, nic się strasznego nie stało, nasi jak byli w GB tak są i masowo nie wracają. Funt też trzyma się, a w sprawie wojny na Ukrainie GB współpracuje ze wszystkim państwami NATO. Nie wiem jak się ma transport i polskie firmy, to najlepiej sprawdzić na filmikach kierowców przejeżdżających tunelem pod Kanałem La Manche. Wiem z relacji rodzinnych, że Polacy i Rosjanie byli jedynymi kierowcami, którzy jeździli swoimi samochodami po Londynie kiedy temperatura zima spadła poniżej - 10 st.C. 
Powodów do wyjścia z UE jest mnóstwo - na czele antypolska polityka energetyczna, złodziejskie opłaty klimatyczne i wtrącanie się dziedziny poza traktatowe.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4071
Adam66

Adam66

27.07.2023 23:15

@Alina@Warszawa
Ach, rozmarzyła się Pani... do takiego wystąpienia to trzeba być Politykiem a nie podstawiaczem pleców do poklepania jak Duda czy wazeliniarz Morawiecki. 
Powodów do wyjścia z UE jest mnóstwo albo jeszcze więcej ale w Polsce nie ma obecnie polityka, który odważy się to głośno powiedzieć, może gdzieś po cichu któryś coś bąknie ale to nie są decydenci tylko jakieś płotki. 
Cóż, trzeba niestety czekać aż się jakiś polski Farage objawi...
sake3

sake2020

28.07.2023 10:21

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na @Alina@Warszawa

@Adam66.......Czekać zapewne z Cybą na polskiego Farage? Po co to niestety? Polska opozycja i europejskie elity raczej użyją słowa ,,nigdy'' takim objawieniom..
paparazzi

paparazzi

28.07.2023 00:33

Alina poleciałaś  za daleko, polskie społeczeństwo dopiero "leżakuje" dojrzewa jak kalifornijskie 1992 Screaming Eagle. Cena za intuicje i mądrość przyjdzie w odpowiednim momencie. Albo wygramy Polska,  albo no właśnie, teraz jest szansa. Społeczeństwo obywatelskie nie powstaje " over night" biorąc pod uwagę ludobójstwo elit polskich przez Niemców i Rosję.  Krótka historia w USA w dostępie obrony siebie , rodziny i domu zagwarantowana w konstytucji utemperowała zapędów lewactwa.Ta zaraza ma nawały cykliczne. Dla przypomnienia Anglia w referendum wyjścia z Unii wygrała nielicznymi glosami. Konkludując trzeba wybrać moment odpowiedni dla dobra narodu. Te wszystkie inwestycje i zagraniczne podmioty muszą dalej korzystać z polskiej infrastruktury bo nie maja wyjścia z korzyścią dla Polski bo inaczej będzie kondominium.
Darek65

Darek

28.07.2023 08:35

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Alina poleciałaś się za

"Moja mama i tata zgodzili się na wspólny rynek – nie na unię polityczną, flagę, hymn, prezydenta, a teraz nawet – jak chcecie – na wspólną armię" - i to jest chyba kluczowe w tym, co się stało.
"Dla przypomnienia Anglia w referendum wyjścia z Unii wygrała nielicznymi głosami" - kto o tym pamięta, efekt jest, jaki jest.
Zauważyłem pewną prawidłowość na NB. Kiedy inicjowany jest temat polityczny, to zaczyna się nawalanka. Uaktywniają się liczne "demony" z każdej ze stron. Jak na agendzie pojawia się konkretny temat, w którym trzeba się posłużyć argumentami, nawet, jak one są tylko swoje, to dyskusja jest spokojniejsza. Milkną też "demony" z każdej ze stron. Może idźmy w tę stronę, a temat UE jest ciekawym tematem.
sake3

sake2020

28.07.2023 09:31

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na "Moja mama i tata zgodzili

@Darek65.......Cóż więcej potrzeba w takim razie by tematy były konkretne? Po prostu niech staną się treścią blogów zmuszając w ten sposób do dyskusji,do wymiany zdań a cudze poglądy czy też opinie nie kwitować ordynarnie wyzwiskami.Nie ma potrzeby szukania demonów w obliczu podawania faktów czy konkretów,one ujawniają się same.Chyba nietrudno zauważyć.
Darek65

Darek

28.07.2023 09:34

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Darek65.......Cóż więcej

Przede wszystkim trzeba skończyć z tym, co Kaczyński zrobił, a Tusk powiedział. I nawalać się miedzy sobą o to.
sake3

sake2020

28.07.2023 09:50

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Alina poleciałaś się za

@paparazzi........Tyle,że to leżakowanie nader długo trwa i nie zanosi się na dojrzewanie.Brak społeczeństwa obywatelskiego w Polsce nie jest tylko wynikiem braku ciągłości polskich przedwojennych elit tylko wynikiem nieustannego ataku na Polskę nawet wewnątrz kraju.Czy można nazwać obywatelskim społeczeństwo w którym Polskę się szkaluje,donosi na nią wyśmiewa i,każe nieustannie za coś przepraszać.Czy to normalne,że żona polskiego byłego prezydenta doradza,by za granicą nie rozmawiać po polsku,bo to....nie uchodzi? Czy jest możliwe ,że urzędniczyna z Muzeum Auschwitz  zakazuje wprowadzania polskich flag na obchody rocznicowe i wskazuje im miejsce pod skocznią narciarską? Jak pan chce wybrać ten odpowiedni moment na utworzenie społeczeństwa obywatelskiego kiedy zapijaczone towarzystwo nazywające siebie ,,ludźmi kultury'' publicznie lży i znieważa prezydenta? Czy oni chcą w ogóle dobra narodu? Raczej promuje się uległość wobec obcych .Przecież to temat rzeka.
Jabe

Jabe

28.07.2023 09:59

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @paparazzi........Tyle,że to

Takeśmy wstali z kolan pod rządami cho­choła.
sake3

sake2020

28.07.2023 10:12

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Takeśmy wstali z kolan pod

Nie pod rządami jednego chochoła.Ten akurat jest najmniej chochołowaty.Tych chochołów Polska ma zaszczyt mieć znacznie więcej i znacznie wcześniej bo,zaraz po 1945 roku.Te chochoły trzymają się mocno zasilane pieniędzmi z pożyczek moskiewskich, darowizn niemieckich na utworzenie proniemieckich partii.Dla tych chochołów Polska to nawet nie miejsce na mapie tylko obszar do zagospodarowania przez Niemcy i Rosję.
mada

mada

28.07.2023 10:48

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @paparazzi........Tyle,że to

Co może zrobić polityk jeżeli 80% społeczeństwa kocha UE. I co można zrobić jeżeli za tymi wszystkimi dewiacjami stoją sędziowie i nie pozwalają nic zmienić na lepsze.
tricolour

tricolour

28.07.2023 10:52

Dodane przez mada w odpowiedzi na Co może zrobić polityk jeżeli

@mada
Wniosek jest oczywisty - dla 80% społeczństwa pozostanie w Unii jest korzystne.
Czesław2

Czesław2

28.07.2023 07:08

O ile mogę obserwować  zamordyzm polityczny i kulturowy w Anglii jest porównywalny do uni.
tricolour

tricolour

28.07.2023 08:25

@alina
Nie ma jakiegoś starszego przemówienia? Może Churchila?
ksiegowosc.infor.pl
tvn24.pl
Darek65

Darek

28.07.2023 08:44

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @alina

@TRI
Myślę, że racją jest wypowiedź Farage, że zostały popełnione błędy. Pozytywem jest to, że one mogą być, bez oglądania się na UE, poprawione. Śmiem twierdzić, że w dalszej perspektywie, UE będzie tracić, a GB wychodzić na prostą. Pamiętajcie też, że to kraj anglosaski, USA nie dadzą im zginąć, chyba, że same polegną :)
tricolour

tricolour

28.07.2023 10:55

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na @TRI

@Darek
Może tak będzie, jak piszesz.
UK nie graniczy z ruskimi i niemcami, poza tym mogą stormshadowem dostarczyć 500kiloton pod wskazany adres więc ich perspektywa jest inna.
sake3

sake2020

28.07.2023 08:45

Należy spojrzeć na UE okiem medyka.Wrzód zaczyna się powoli ,rośnie,pęcznieje ,zaczyna nawet boleć aż wreszcie pęknie ku uldze ręki,nogi czy innej części ciała.Ten wrzód dojrzew karmiony głupotą,korupcją i arogancją unijnych eurognid.Trzeba znaleźć i zastosować odpowiednią maść jak w medycynie.Tyle że w przypadku UE to będzie nierealne bo nie ma solidarności państw wobec zła.
mada

mada

28.07.2023 10:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Należy spojrzeć na UE okiem

sake3
Mam nadzieję, że operacja się uda ale pacjent umrze.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.07.2023 09:23

Tylko idioci i kremlowskie coorwy marzą o wyprowadzeniu Polski z UE.
mada

mada

28.07.2023 10:51

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Tylko idioci i kremlowskie

wielkopolskizdzichu 
Przynajmniej nie przeklinasz.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

28.07.2023 12:04

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Tylko idioci i kremlowskie

[09:23] - wielkopolskizdzichu 
To jest bardzo rzeczowy argument, twierdzenie i dowód w jednym - o wyprowadzeniu Polski z Układu Warszawskiego utajone kacapy też tak mówiły ....
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.07.2023 12:16

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na To jest bardzo rzeczowy

Udowodniła alina, że nie ma pojęcia czym był Układ Warszawski i czym jest Unia Europejska.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

28.07.2023 12:50

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Udowodniła alina,  że nie ma

Alina ma o wszystkim pojęcie, o czym pisze. To tylko @wielkopolskizdzichu  nie potrafi zrozumieć prostego tekstu. Niech sobie przeczyta jeszcze raz: 'kacapy używały takich samych argumentów",  a nie że UE=Układ Warszawski! Poniał? Czy nie potrafi?
spike

spike

28.07.2023 13:10

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Tylko idioci i kremlowskie

@zdzicho
"Tylko idioci i kremlowskie coorwy marzą" o bolszewickiej UE, Polsce pod szwabsko-sowieckim  butem.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

29.07.2023 00:48

Dodane przez spike w odpowiedzi na @zdzicho

O tym, że UE jest bolszewicka pisze Natalia Mika "ANTYPOLSKIE POLITYCZNE SZMATY ZNOWU W AKCJI": 
niepoprawni.pl;
Nie ma lepszego dowodu na bolszewickie zepsucie całej UE. Nie do takiej UE wchodziliśmy, nie taka była przedmiotem naszego referendum akcesyjnego!
Ijontichy

Ijontichy

28.07.2023 10:55

Nie dajcie sie okłamywać i "zamilczać" pr\zez polityków i media!!! 
Nie potrzeba żadnego referendum aby wyjść z UE! 
USTAWA O UMOWACH MIĘDZYNARODOWYCH 
§ 22a 
Umowa o wspólpracy z premierem i sejmem i senatem + prezydent.
art.14 i art 15 ust. 1 i 2.
Wystarczy dwóch mężczyzn...premier i prezydent...mężczyzn...a nie paczki czipsów!
spike

spike

28.07.2023 13:17

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Nie dajcie sie okłamywać i

@ljon
Jeżeli mowa o wyjściu Polski z UEurokołchozu, wg mnie jak już, to niech oni nam zaproponują wyjście, wtedy my będziemy ustalać warunki wyjścia.
Ciekawe byłby jakieś referendum czy rzetelny sondaż o obecności w UEurokołchozie, nie wierzę by ZA obecnością było 80% Polaków, chyba że są ślepi i głupi.
Już sama zapowiedź referendum, byłaby niezłą "zagwozdką" folksdojczów, już słyszę ten wrzask totalnych :))
sake3

sake2020

28.07.2023 13:21

Dodane przez spike w odpowiedzi na @ljon

@spike.......Pan nie wierzy? Pytał pan może o to w rozmowach ze znajomymi,sąsiadami czy w rodzinie? I odpowiem Lisem- ,,Polacy nie są głupi,są jeszcze głupsi  niż myślimy''.
Darek65

Darek

28.07.2023 13:45

Dodane przez spike w odpowiedzi na @ljon

Jakiś czas temu, europoseł Patryk Jaki, sporządził raport o naszych "korzyściach" w UE. Praktycznie raport przeszedł bez echa, we wszystkich mediach. Nie widziałem też żadnej poważnej debaty o naszym członkostwie w UE. Wychodzi, że cała klasa polityczna i jej media nie są zainteresowani poruszaniem tego tematu, bez względu na jej wynik.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.07.2023 14:44

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na Jakiś czas temu, europoseł

"Praktycznie raport przeszedł bez echa, we wszystkich mediach."
Może był do luftu. 
Europoseł Jaki ma za sobą pewien bagaż który czyni jego pracę na polu ojczyzny i międzynarodowym wręcz podejrzaną o głupotę. Wszak to on był twarzą pomysłu wytaczania procesów  tym którzy ośmielą się łączyć Polaków z Holokaustem. To nikt inny tylko on jest kojarzony z układaniem się z rządem Izraela na w/w temat.
Europoseł Jaki jest na pewno pracowity i nic więcej.
Darek65

Darek

28.07.2023 15:54

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "Praktycznie raport przeszedł

Być może raport był do luftu. Nie twierdzę, że nie. Bardziej chodzi o to, że sam temat nie został podjęty. I to przez żadną ze stron.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.07.2023 16:20

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na Być może raport był do luftu.

"chodzi o to, że sam temat nie został podjęty."
Nie czytałem raportu, ale się wypowiem.
Świeże krewetki i mule dostępne w Brukseli, nawet Europosłance Szydło bardziej pasują niż panierowany schabowy w sejmowej kantynie. 
Premier Morawiecki i jego ministrowie twardzi są w kwestii wojennych reparacji, ale proporcjonalnie są ulegli w stosunku do żądań niemieckich gdy wraży Teuton postanowi otworzyć warsztat, w którym zatrudnienie znajdzie 500 Polaków.
tricolour

tricolour

28.07.2023 14:03

Dodane przez spike w odpowiedzi na @ljon

@spike
Myślę, że rolnicy byliby szczególnie zainteresowani wyjściem z Unii i utratą dotacji. Gdyby doliczyć im cło do tych wszystkich NewHollandow i JohnDeerów, to by na rękach nosili pomysłodawców exitu. No i centrale handlu zagranicznego, pozwolenia na export, licencje na transport, kolejki na granicach i paszporty z wizami, by polskie mleko sprzedać pod Paryżem.
W sumie to jest niezły pomysł z tym exitem - niech się sukinsyny męczą, a nie merce kupują.
Ijontichy

Ijontichy

28.07.2023 15:03

Dodane przez spike w odpowiedzi na @ljon

@spike 13.17
A jaką masz gwarancję,że znowu nie będzie cudu z frekwencją lub cudu nad urną? Odkąd dziala recepta Wandy Wasilewskiej...no własnie.
Jak pewnie wiesz,ja jestem krytykiem wszelkich sondaży wszędzie,bo to juz dane z sufitu i zawartości portfela zamawiającego.
Przecież Niemcy dobrze wiedzą,że Polacken dadzą sie pokroić za UE...BO PASZPORTY,BO HANDEL PRZYGRANICZNY,BO SZROTY ZA ODRĄ...I SZPARAGI DO ZEBRANIA.
Lidle,Kauflandy,Biedronki.Aldi...Polak zawsze głupi!
mada

mada

29.07.2023 10:47

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na @spike 13.17

Ijontichy 
'..Polak zawsze głupi!'
Nie chciałoby się źle mówić o rodakach. 
Zobaczymy po wyborach.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

06.08.2023 17:48

Właśnie znalazłam artykuł o stanie GB po brexicie: "Brytania już nie jest Wielka. Brexit topi upadłe mocarstwo"
 Autor, chyba na zamówienie, pisze o ekonomicznych aspektach wyjścia GB z UE, opierając się na wypowiedziach swoich znajomych w wieku 30-40 lat. Czytamy hiobowe wieści: 
Często zdarza się, że brakuje w sklepach niektórych produktów. Na przykład warzyw: papryki, sałaty, pomidorów, ogórków
~ Kaja Kunz, Polka mieszkająca w Edynburgu

No tragedia, po prostu tragedia! Ale nie ostatnia:
(...) brak rąk do pracy. Jednym z głównych argumentów zwolenników brexitu była ochrona rodzimego rynku pracy przed napływem taniej siły roboczej z Unii Europejskiej, zwłaszcza z Europy Środkowej. Jednak również tutaj brexiterzy srogo się przeliczyli. W listopadzie 2022 roku 13,3 proc. brytyjskich firm zgłaszało niedobór pracowników (...). Nasze rozmówczynie [Kaja i jej żona!] wymieniają m.in. kryzys paliwowy wywołany brakiem kierowców ciężarówek (!), który nie tylko wpłynął na ceny paliw, ale też na dostępność produktów w sklepach.
Resztę wypowiedzi obu pań i produkcję własną autora każdy może sobie sam poczytać. 
Ja mogę to skomentować tylko tak:
- to Brytyjczycy nie mogą się wziąć do roboty i sami posadzić paprykę, pomidory i wszystkie inne jarzyny? Przyzwyczaili się do życia z cudzej pracy i na cudzy koszt i nagle przeżyli szok!. Niestety autor w wyliczeniach nie podał ile GB zaoszczędziła na nie stosowaniu Fit for 55, ani innych unijnych opłat klimatycznych. Rozmówczynie mają wybór - mogą wrócić do Polski, jeśli jeszcze nie zrezygnowały z polskiego obywatelstwa - chociaż powinny, bo w tej zacofanej Polsce małżeństwo 2 pań byłoby uznane za nielegalne i zboczone. Brednie typu "kryzys paliwowy wywołany brakiem kierowców ciężarówek" określają cały sens interiowego wpisu. 
Po co komentuję te brednie? Bo trzeba uświadamiać bliźnich, że są robieni w bambuko, że unijni naganiacze używają wszystkich środków, żeby uzasadnić istnienie tego antypolskiego tworu w obecnej formie, bo dzięki niej istnieje cała kasta unijnych darmozjadów. Współpraca państw unijnych nigdy nie musiała być aż tak zbiurokratyzowana. W dawnych czasach jedność państw europejskich zapewniał w 100% papież i Kościół powszechny!
Alina@Warszawa
Nazwa bloga:
Codziennie pytam "DLACZEGO"
Zawód:
mam
Miasto:
POLSKA

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 386
Liczba wyświetleń: 974,805
Liczba komentarzy: 6,849

Ostatnie wpisy blogera

  • Procesy Grzegorza Brauna
  • Lista intratnych zawodów
  • Rząd Tuska - strategiczny biznes niemiecki w Polsce

Moje ostatnie komentarze

  • @u2  "Czep się swojej baby", a ode mnie -precz!
  • 9 minut temu pojawiła się info o nalocie USA na teren Iranu: USA zaatakowały Iran. Wrze na Bliskim Wschodzie  Czyli komuś wciąż bardzo zależy na wojnie a nie pokoju. Komu? Możemy się domyślać.…
  • Dokładnie taki sens ma to co napisałam. Nie wiem jak można to zrozumieć inaczej?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Prezydent Braun
  • Reżyserka A. Holland na kolanach u Bieruta
  • RESET 6

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Braun - "To była wielka chwila PRAWDY" | PL1.tv 
  • Alina@Warszawa, Oto agresywny Żyd na IX procesie Brauna. Sensacyjne groźby i medialna cisza! Gdyby to samo wykrzykiwał członek KKP w stosunku do pierwszego napotkanego Żyda, byłaby afera o zasięgu światowym. A tu…
  • Alina@Warszawa, Żałosny ten Twój komentarz,  @paparazzi... A co do ruskiej ambasady - to jakiś ważny bubek z UE wybiera się do Putina, Trump spotkał się z Putinem i ma z nim stały kontakt, Putin bywa na…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności