Brzydka kobieta


To Charlize THERON. Aktorka. Raz dobra kobieta, drugi raz zła. Piękna i brzydka
 

Rycerski i honorowy Polak twierdzi, iż każda kobieta jest piękna. No dobrze...
Ta ciemna masa, jak ją określają ci wykształceni z dużych miast, jest nieco wulgarna i mówi po swojemu:- każda potwora znajdzie amatora.

Piękno samo w sobie, jest silnym elementem dobra. Więc na mój filozoficzny rozum, jeżeli zamiast dobra widzę zło, to przecież coś takiego nie może być piękne. Czy nie tak?
A jeśli jeszcze dorzucić głupotę... Brrr.

Usiłując być obiektywnym i bezstronnym, powinno się powiedzieć – kobieta o wyjątkowej urodzie. Tak jest uczciwiej.

Zapewne usłyszę, że jestem mizoginem, a może nawet pedałem. Fuj! Nie jestem. Jak podają słowniki ... [Mizoginizm to] nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne.
Ten androcentryzm mnie bawi. To pewnie od andronów. Ale tak, jestem za patriarchatem. Mimo, że emancypacja była OK. To mąż w rodzinie musi dbać o pokarm, dach nad głową, bezpieczeństwo i spokój. Żona ma mu w tym pomagać i dbać o resztę.

Rany boskie! Ja kocham kobiety! Dobre kobiety. Bo wszystkie one są piękne. Nie lubię złych ludzi. Nie tylko kobiet. Wszyscy źli są brzydcy.

_____________________

Właśnie odbywa się w mediach tragikomiczny spektakl, wyreżyserowany przez stację TVN (Cała prawda, całą dobę - to taki ich żarcik), gdzie prawdopodobnym zleceniodawcą jest znana, sataniczna kapela – "Ferajna Tuska" i ich berlińscy menadżerowie (Ci wszyscy od pamiętnego iwętu "Urodziny Hitlera")
To spektakl jednego aktora. Brzydkiej wg. mojej logiki kobiety – pani Joanny.

Pani Joanna, której nawet specjalnie nie rozpoznaję, bo odrzuca mnie od niej, jest podobno aktorką, czy jak to się teraz nazywa, influencerką – kimś, kto usiłuje wpływać na opinię publiczną, tworząc wokół siebie zbiorowisko zapatrzonych w nią fanów.
Po wyciągniętym i rozdmuchanym przez TVN incydencie, wiemy, że to osoba zaburzona psychicznie, która z tego powodu się leczy i jest pod stałą opieką lekarską. Gdy alarmującym i rozhisteryzowanym telefonem (była także pijana) świadczyła pani doktor, że właśnie zamierza popełnić samobójstwo, to ta, zgodnie z podstawowym celem lekarzy – ratowania życia, uruchomiła typową procedurę, zapobieżenia tragedii, dzwoniąc na 112 – ogólnopolski telefon ratunkowy, a tam już dalej ratownicy natychmiast wysłali do tej nieszczęsnej kobiety karetkę pogotowia i patrol policyjny. To nie jest coś specjalnego, tylko rutynowa procedura, gdy chodzi o ludzkie życie.
Z tego, co się później działo już w szpitalu zrobiono prawdziwy cyrk, a TVN to podkręcił, opowiadając, że pacjentkę pozbawiono godności, że ją maltretowano, bo polecono jej się rozebrać w poszukiwaniu ewentualnego narzędzia samobójstwa, choćby żyletki, czy strzykawki z trucizną i stek wielu innych podobnych bzdur. A tak na prawdę (cała prawda, całą dobę), policja tam była tylko dlatego, że chora zamierzała dokonać nielegalnej aborcji. Wszyscy przecież wiedzą, że walka z nielegalną aborcją, to nieoficjalne główne zadanie polskiej policji. Nawet pan Tusk to powiedział.

Dla mnie ten spektakl był obrzydliwy i może jestem potworem, bo nie miałem ani grama współczucia do niemalże obłąkanej pani Joanny. Zastanawiałem się tylko, wiedząc już, że to aktorka, czy ona gra, czy autentycznie targają nią takie emocje.
Tak, czy inaczej – wiedziałem, że ma do czynienia z jedną z tych złych kobiet. Brzydkich kobiet.

Pani Joanna stała się dla mnie całkowicie odpychająca, gdy dzień, czy dwa potem, zorganizowała z pomocą usłużnych lewaków Tuska i TVN, z Martą Lempart na czele, (to ci dopiero prawdziwy damski potwór), żenujący spektakl, albo jak to nazywają, hepening, przed komisariatem policji.
Trzydzieści sekund wystarczyło patrząc na klasyczny sabat czarownic pani Lempart, gdzie w roli głównej była pani Joanna, która opowiadała tak samo brzydkim jak ona koleżankom, że gdy już zdecydowała się na usunięcie wczesnego płodu, to po zażyciu lekarstwa poronnego, wypadła w końcu z niej taka galaretka – no wiecie – taki żelek.
Jezu! Miałem dosyć. Są jakieś ludzkie granice. Dlaczego te brzydkie kobiety mogą się tak publicznie zeszmacić?!
Nie będę tutaj mówił o pani Marcie L. Bo każdy zna jej urodę i jej sposób bycia. Lecz pani Joanna jest taka, że gdyby się zmieniła, pozbyła się tego całego zła i szaleństwa, to nawet stałaby się ładną i atrakcyjną niewiastą. Dlaczego ona z tymi rozbieganymi oczami, wykrzywionymi ustami i obelżywym słownictwem, woli jednak być wyjątkowo brzydką osobą? Czy ktoś to rozumie?

Walcząc w nieoficjalnej kampanii wyborczej, pan Tusk (to dopiero brzydka i paskudna postać!) wozi ze sobą po małych miastach kilkunastoma autokarami, grupę opłaconych klakierów, klasy pani Kasi, którzy mają udawać miejscowych mieszkańców miasteczka, czy wsi. Popatrzcie na te twarze. Na tych opłaconych, albo sfanatyzowanych ludzi. Czy widać tam piękno i radość? Spokojne i rozumne spojrzenia? A spróbuj się ich o coś zapytać... Jeżeli nie jesteś odporny, że w zamian zostaniesz oblany pomyjami obscenicznych wulgaryzmów, to raczej nie próbuj.

W najczarniejszym, mrocznym i ponurym, okresie mojego – i chyba waszego też – życia, czyli po wprowadzeniu przez kremlowską marionetkę, Jaruzelskiego i kiszczakowych orków z pagonami stanu wojennego, mimo wszystko staraliśmy się prowadzić normalne życie, także towarzyskie. Fakt, trzeba było się o czwartej rano ustawić w kolejce do mięsnego. A wieczorem w ciemnościach przemykać w drodze do domu opłotkami, bo jak was złapali oprawcy po godzinie policyjnej, to nie tylko groziła ci noc w areszcie, ale również w pakiecie dostawałeś niezłe pałowanie.
Mimo tego nie było wiele, tak jak dzisiaj, brzydkich, złych kobiet. Nawet ówczesne królowe – panie kierowniczki sklepów mięsnych, wyglądały sympatycznie i oznajmiając, że został już tylko smalec, uśmiechały się do ciebie.

Co spowodowało, że dzisiaj tak wiele kobiet, i nie mam tu na myśli młodzieży, tych tak zwanych Julek, bo one biedne przeszły pranie mózgu przez starszych, tylko pozostałe panie, w tym głównie różnorakie celebrytki, czy to aktorki i pracownice mediów, czy korporacyjne, albo miejskie urzędniczki, stały się tak brzydkie, że aż strach.
Czy to wojna ideologiczna i kulturowa, gdzie już 100 lat temu rozpoczęła się (i to całkiem słusznie) emancypacja, gdzie dzisiaj może istnieć wściekła kobieta z penisem, albo taka bidula, która nie wie, kim tak na prawdę jest, spowodowały, że nasze panie, nasze ukochane, zbrzydły i spotworniały.
A może to wpływ tych berlińskich i brukselskich lokai – ferajny Tuska – specjalistów od szczucia jednego człowieka na drugiego, uczenia nienawiści i pogardy i amputacji zdrowego rozsądku, a właściwie normalnego rozumu. Ci, co uczą, że to nie dobro jest ważne, tylko przyjemność. Lubisz pluć i wrzeszczeć? To na co czekasz? Dalej! Pofolguj sobie.

Jest coś, co spina te wszystkie prawidłowe cechy i zalety pań – dam i prostych robotnic, czy "kur domowych". To kobiecość. Żadko dzisiaj używane określenie.
To nie jest tylko to co widzimy. To jest to, co czujemy. Gdy niewiasta dorosła i jest już we wieku, że mężczyźni mogą się za nią oglądać (co chyba wszystkie panie lubią i pragną) to właśnie my – samce, poszukujemy kobiecości. Prawdziwej kobiety z którą chcemy żyć, dzielić sie wszystkim, rozumieć bez słów i ciągłe pożądać. I najważniejsze na tym świecie – mieć dzieci.

Pani Joanna już dziecka nie chciała. Podobno właśnie partner ją rzucił. Wcale się jemu nie dziwię. Życie z kobietą brzydką musi być traumatyczne.
Potwór z koszmaru?

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

29-07-2023 [11:35] - Czesław2 | Link:

Wszystko z kobietami byłoby w porządku, gdyby nie jeden drobiazg. ZAWSZE , w swoim pojęciu, mają rację.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-07-2023 [11:40] - Czesław2 | Link:

Jak pamiętam, Pan na tym forum wypowiedział fajną maksymę
" kobiety uwielbiam, bab nienawidzę "

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [11:48] - jazgdyni | Link:

A nie mają   ;-) ?

Ech... baby... to nasza kara boska.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

31-07-2023 [15:33] - Lech Makowiecki | Link:

Januszu, ciekawy temat poruszyłeś. Zauważyłem, że ładnym dziewczynom więcej wybaczamy, bardzie współczujemy, chętniej pomagamy...
A przecież te pozostałe mogą mieć po prostu ... dobre serduszka!
Piosenka SERCE - premiera - zapewne będzie to wakacyjny hit.
https://www.youtube.com/watch?v=yEyLFXgF8CE
W niej sympatyczna naturalna dziewczyna: bez tatuaży, operacji plastycznych, botoksu etc.
Polecam gorąco!

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-08-2023 [16:48] - jazgdyni | Link:

@Lech Makowiecki

Cześć

To ja jeszcze doprecyzuję: zrobiłem pewien logiczny trik na podstawowych wartościach - uznałem, że brzydką kobietą, jest każda zła kobieta. Bo piękno jest elementem dobra. Więc coś złego, z takiej logiki, nie może być piękne. Jest brzydkie.

Natomiast naturalne "brzydule", jeżeli są dobrym człowiekiem, to mimo zeza, nosa jak kartofel i asymetrycznej twarzy, są piękne, tym pięknem wewnętrznym, które po prostu jest dobrocią.

Trochę tu kręcę, ale chyba rozumiesz.

najlepszego

Obrazek użytkownika Marek Kudła

29-07-2023 [21:12] - Marek Kudła | Link:

@ Czesöaw2
To prawda !  Zawsze przed ważną decyzją pytam żony o zdanie, potem robię odwrotnie do jej zdania, i zawsze jest prawidłowo i dobrze !!!

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [11:59] - Pani Anna | Link:

Nie żadko,  tylko rzadko, jeśli już. Tak to jest, jak się całą noc myśli o kobietach.

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2023 [12:07] - tricolour | Link:

Poza tym "naprawdę" oraz Charlize Theron oraz inne, mniejsza z tym.

Kiedyś pinda w kolejkę weszła, też brzydka była, bo młoda. Młode są brzydkie, bo są młode. Piękne są stare kierowniczki ze smalcem we włosach...

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [13:41] - jazgdyni | Link:

Dziękuję droga pani. Cóż... itd.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2023 [12:02] - NASZ_HENRY | Link:

Mężczyznom to niewiasty jest trudno zrozumieć, bo kobieta jest makroskopową realizacją mechaniki kwantowej.  Nigdy nie wiadomo co taki makroskopowy kwantowy obiekt zrobi. Dlaczego, gdzie, po co i z kim zechce skoczyć na bok. Można tylko oszacować prawdopodobieństwo, gdzie i kiedy taka kwantowa istota może fiknąć. Ale tego dokonać może tylko fizyk kwantowy a nie socjolog, filozof, matematyk...... informatyk, czy inżynier. Sorry batory 😎

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [12:10] - Pani Anna | Link:

@Nasz Henry
Ciekawa rzecz, bo ten "obiekt" potrafi w 9/10 dokładnie przewidzieć gdzie, po co i z kim istota zwana facetem "fiknie". I to bez względu na wykształcenie. 
 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [12:18] - Edeldreda z Ely | Link:

@Pani Anna 
☺️

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2023 [12:55] - NASZ_HENRY | Link:

@Edeldreda z Ely

🌼

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [12:58] - Edeldreda z Ely | Link:

@Henry 
Dziękuję, Henry. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2023 [12:31] - NASZ_HENRY | Link:

Facet

to obiekt makroskopowy klasyczny; nawet jak jest chaotyczny, jest łatwo przewidywalny bo obsługiwany jedną wajchą 😎
 

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

29-07-2023 [17:30] - SilentiumUniversi | Link:

@Pani Anna
👍Super i w punkt. Pozdrawiam najsympatyczniejszą trollicę z NB

Obrazek użytkownika Czesław2

29-07-2023 [12:10] - Czesław2 | Link:

@ Nasz Henry Kobieta nie poddaje się klasyfikacji nawet za pomocą rachunku prawdopodobieństwa.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [13:07] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY........A po co rozumieć i tłumaczyć osobowość kobiety mechaniką kwantową! Podrywać póki można.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2023 [13:42] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3

Dziękuje bardzo za zachętę 🌼

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [12:02] - Edeldreda z Ely | Link:

Wiele lat temu (około 20) na Placu Teatralnym miałam okazję ujrzeć Małgosię Kożuchowską - było lato, więc miała na sobie jasną sukienkę w kwiaty i pastelowe eleganckie klapeczki na niskim obcasiku. Przechodziła przez ulicę i z gracją, lekkim susem wskoczyła na chodnik. Była eteryczna i  słodka, jak nimfa... Nie widziałam, żeby kamera kiedykolwiek to oddała... W Plagach Breslau, wpisujących się w ten trend (zatrudniania aktorek pięknych w rolach wymagających od nich schowania i przykrycia urody) Małgosia bije Charlize na głowę... Charlize przedobrzyła swoją kreację, Małgosia w Plagach jest jak poezja... Poezja zbereźnikow.

Niech dzień udany dla Państwa będzie. 

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2023 [12:08] - tricolour | Link:

Ale lepiej, by eteryczna piękność nic nie mówiła...

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [12:47] - Edeldreda z Ely | Link:

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2023 [17:32] - tricolour | Link:

@Ely

Nie ta klasa, Ely. Kożuchowska mogła zagrać jedną idiotkę i by wystarczyło. Niestety zagrała o jedną za dużo i jej zostało.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [17:47] - Edeldreda z Ely | Link:

@Tri
Pewnie bym tak samo uważała, gdyby jej postać nie zrobiła na mnie wtedy takiego wrażenia. Dla mnie rolą w Plagach wykupiła się z bycia zakładnikiem jednej roli... W Plagach wzorowała się zapewne na Mireille Enos, ale zrobiła to świetnie.
PS Pozdro, Tri

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2023 [18:00] - tricolour | Link:

@ely

Nie znam filmu wiec zanim napisałem ten post zerknąłem na obsadę i fabułę, by się czegoś dowiedzieć.

Wiesz co? Vega na zlecenie Showmax... Da Vinci czeka na oczy w muzeum Czartoryskich bez niczyjej asysty, nie między Gatta a H&M na zlecenie Tesco.

 
Jest mi potrzebna duża doza inhibitorów niechęci, by umieć spojrzeć na Kożuchowska wyzbywając się sroki z uszu.

Może spróbuję.

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-07-2023 [12:10] - Ijontichy | Link:

@jzg
Ortografia! Po prawdzie Pani Anna już wychwyciła analfabetyzm autora,ale jedynie co umie @jzg..to ubliżać i wymyślac od głupców.
I ten autor jest po Politechnice,po maturze i po podstawówce? Widać nauczyciełe w wspomnianych uczelniach...trafili na faceta odpornego...na wiedzę.

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-07-2023 [12:13] - Ijontichy | Link:

@jzg
Ortografia! Po prawdzie Pani Anna już wychwyciła analfabetyzm autora,ale jedynie co umie @jzg..to ubliżać i wymyślac od głupców.
I ten autor jest po Politechnice,po maturze i po podstawówce? Widać nauczyciełe w wspomnianych uczelniach...trafili na faceta odpornego...na wiedzę.

"Rzenada"---pasuje panu Januszowi?

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [13:46] - jazgdyni | Link:

Dawaj jeszcze raz! A może nawet więcej! Ty lubisz powtarzać, by zaskoczyło.

Specjalnie dla ciebie będę teraz zawsze starał się parę fajnych błędów zrobić. Wszystko dla ludzi kochany.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [12:14] - sake3 | Link:

Nie Trenon. Charlize Theron,południowoafrykańska aktorka która zrobił karierę w Hollywood...

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-07-2023 [12:20] - Ijontichy | Link:

Dla  autora tej notki jest to obojętne...skoro ma problemy z polską ortografią :-))

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [13:47] - jazgdyni | Link:

Brawo Sake! Nie podejrzewałem ciebie o tak poważne filmoznawstwo.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [14:02] - sake3 | Link:

@Jazgdyni.......O wiele rzeczy pan mnie nie podejrzewa,a zwłaszcza jak (pozostali tu) o obecność rozumu w mojej głowinie.A jednak jestem,żyję i funkcjonuję i jeszcze mam czelność zabierać od czasu do czasu głos. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

29-07-2023 [12:18] - krzysztofjaw | Link:

Witaj,
kobiecych i eterycznych kobiet ubywa w zastraszającym tempie. Kobiecość to już deficytowy towar a kiedyś królowała wśród polskich kobiet. Masz rację, że nawet w czasie komuny. Teraz małe dziewczynki nie mają wzorców kobiecości. Mają te swoje komórki a tam pełno moralnego bagna. Oglądają taką M. Lempart i jej towarzyszki i widzą wulgarność oraz brzydotę. Kiedyś niewiasty całowaliśmy po rękach, przepuszczaliśmy w drzwiach, dawaliśmy kwiaty czy pisaliśmy do nich czułe listy. Od wieków to kobiety były źródłem natchnienia dla poetów. A dziś? Spróbuj dzisiaj pocałować w rękę nowo poznaną kobietę... jej zażenowanie to tylko jedna z emocji. Często też słyszę właśnie wulgaryzmy z ust młodych kobiet i... od razu mnie odrzuca. Najgorsze jest to, że to one same pozbyły się kobiecości i dziś nawet nie wiedzą, że taki termin kiedyś odnosił się do pięknych wewnętrznie i zewnętrznie kobiet, dla których kobiecość była czymś podświadomym, naturalnym... ech... to były piękne czasy. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-07-2023 [12:24] - Ijontichy | Link:

Całowanie w rękę...spróbuj na Sycylii pocałować w rękę kobietę...albo co nie daj Boże w Japonii...nie opisze ci skutków,bo horrory tylko w nocy,a tu pora obiadowa...:-))

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [13:00] - sake3 | Link:

@Ijontichy.......Proszę się nie zniechęcać i próbować jednak.Zawsze się trafi taka pani ,dla której to będzie miły gest.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [13:54] - jazgdyni | Link:

No niestety. Bidak na tej Sycylii kręci się tylko wśród lokalnego pospólstwa.  Gdyby tak raz trafił na przykład do Giuseppe Tomasi, 11th Prince di Lampedusa, to by wiedział, co robić i jak tam kobietki należy traktować.
Ale Bidak nawet nie wie kto to jest.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [12:57] - Pani Anna | Link:

Co to, kącik złamanych serc?
Śmieci wynieść,  poodkurzać,  nową fryzurę zauważyć i może nie trzeba będzie już spać na kanapie. Może nawet coś miłego się zdarzy częściej niż raz na pół roku i zaraz świat ( kobiety ) będzie piękny. 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [13:11] - Edeldreda z Ely | Link:

@Pani Anna
Moja Mama wracając na przykład od fryzjera z nową fryzurą czy nowym kolorem włosów, niezmiennie, każdorazowo z tą samą nadzieją stawała w progu, czekając na komplement mojego Padre... Padre patrzył, patrzył... napięcie rosło, bo widział po minie matki, że coś, co się zmieniło wymaga pochwały pod groźbą majaczącej już na horyzoncie sankcji... I w końcu mówił: "Nowa sukienka? Ładna."... 
Nie trafił prawie nigdy :) 

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [13:43] - Pani Anna | Link:

@Edeldreda 
Pewne rzeczy pozostają niezmienne, niezależnie od upływu czasu. Chłop to chłop, choćby umyty i czysto ubrany...

Obrazek użytkownika JanAndJan

29-07-2023 [22:01] - JanAndJan | Link:

3 x "eŁ" (warszawiańskie) vs 3 x "C"?
Kobiety, jak kwiaty, p. Piotr Bukartyk

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [12:50] - Edeldreda z Ely | Link:

Bardzo ładnie dziś trzymamy się tematu w komentarzach :) Nie, żadna tam opowieść własna o dupie Maryni ;) 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2023 [13:03] - NASZ_HENRY | Link:

@EzE

To dlatego, że gospodarz, zgodnie ze sztuką (marketingu), sprofilował notkę pod target 😉
 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

29-07-2023 [13:12] - Edeldreda z Ely | Link:

@Nasz_Henry 
Mistrzowskie posunięcie ✌️ 😎

Obrazek użytkownika JanAndJan

29-07-2023 [22:04] - JanAndJan | Link:

He he he
Coraz bardzie Panią lubię.
Pierwsze skojarzenie - to tekst o Pani, a reburs.
Jestem pewien.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [12:53] - sake3 | Link:

Pani Joanna Żelek wspięła się na wyżyny popularności,jednym sprytnym ruchem nawet na komisję sejmową.Jak widać ośrodki lewackie dobrze zainwestowały a to będzie w przyszłości procentować.To nie tylko promocja aborcji, ale i instruktaż dla Julek,jak zrobić to lekko ,łatwo i w miarę tanio. chałupniczym sposobem ,Wystarczy tabletka poronna,butelka wódki dla kurażu,no i jakaś muzyczka w tle.Taniocha...Widmo samobójstwa,reżimowa policja,rewizja ,telefony to tylko podkładka do nastroju grozy które wstrząsały panią Joannę Żelek po czym niepomierna ulga,bo zamiast człowieczka ujrzała galaretkę.Nasrój grozy panował też na posiedzeniu Komisji Sejmowej gdzie wśród grona oburzanych posełek królowała bezapelacyjnie.Oczywiście męczennica w swym tragizmie nie zapomniała o skierowaniu pozwu przeciw TVP. A dlaczego nie ściga twórcy galaretki? 

Obrazek użytkownika u2

29-07-2023 [14:43] - u2 | Link:

Pani Joanna Żelek

Żadna z niej pani. Nie sądzę, aby miała dzieci. I pewnikiem zmyślała o tym żelku. To taka Joanna Porniewska od porno i duszno :-)

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [15:17] - sake3 | Link:

@u2.....Nieważne czy pani Żelek zechce nawet mieć dzieci.Ona ma idee i cel a wręcz misję ratowania planety likwidacją zła w zarodku.Czy pan nie czuje jakie to wzniosłe i piękne?

Obrazek użytkownika u2

29-07-2023 [14:32] - u2 | Link:

kobieta o wyjątkowej urodzie

Uroda to po kacapsku ... brzydota. Więc trzeba uważać z kacapkami. Teraz nawet podwójnie, bo większość chce Putina - Fiutina, ludobójcę, a nie normalnego męskiego maczo, który nie musi zabijać innych, aby udowodnić że jest niezły :-)

PS. Co do kobiet to ... zgadzam się z trycem, o ile nie otwierają ust to mogą się podobać, ale jak już otworzą jak np. trollica z Niemiec to trzeba uciekać gdzie pieprz rośnie. Nie dziwota, że Niemcy wywołują wojny światowe, bo uciekają od swoich Helg. :-)

PS2. No i o kobietach śpiewał piękną piosenkę niezapomniany Jerzy Połomski : https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [14:40] - Pani Anna | Link:

@u2
Nie siedzieć cały dzień przed komputerem, stracić trochę brzucha, mniej piwska, ogolić głowę zamiast robić zaczeski, to może i tobie się poszczęści. W końcu. 

Obrazek użytkownika u2

29-07-2023 [14:41] - u2 | Link:

ogolić głowę zamiast robić zaczeski

Lubisz takie łyse pały Helga ? :-)

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [14:47] - Pani Anna | Link:

@u2
Skoro wolisz swoje zaczeski, to twoja sprawa, ale nie licz na zmiany w swoim nędznym żywocie. 

Obrazek użytkownika u2

29-07-2023 [14:49] - u2 | Link:

Skoro wolisz swoje zaczeski, to twoja sprawa

No widzisz Helga, usilnie chcesz wyobrazić mnie jako zaczesanego albo łysą pałę. Kogo wolisz Helga ? Podejrzewam, że jednak łyse pały. Helgi tak mają :-)

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [15:22] - sake3 | Link:

A co na te końskie do pana zaloty czynione przez panią Helgę,przepraszam Annę myśli pana zona? Jak widać z zaczeskami czy na łyso,z brzuchem czy bez jest pan dla tej Helgi atrakcyjny.Widać wyposzczona.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [15:43] - Pani Anna | Link:

@sake3
Zazdrosna? Spokojna twoja rozczochrana,  nie jestem desperatka. I nie sądz innych po sobie.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [15:59] - sake3 | Link:

@u2....A niechże pan się usmiechnie w końcu do tej Helgi,da jakiś znak wysle serduszko albo co,bo nam się babina miota i jeszcze rozpadnie.Spike miał rację.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [17:39] - Pani Anna | Link:

@sake3
Sake, ty uważaj, bo przez twoją pisaninę u2 będzie już do końca świata spał na kanapie. No chyba, że biedaczek jest sam jak ten palec, to wtedy niech posłucha moich rad.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-07-2023 [15:41] - Pani Anna | Link:

@u2
Ja sobie nie muszę ciebie dziadku wyobrażać,  ja ciebie widzę,  jakbyś przede mną siedział,  z piwnym brzucholem i zaczeskami.

Obrazek użytkownika spike

29-07-2023 [14:48] - spike | Link:

@u2
uważaj, oj uważaj, jak mówią "nie ruszaj, oj nie ruszaj.....", bo jak ci się odwinie "lamparcicą", to ci kapcie spadną :)))))))

Obrazek użytkownika u2

29-07-2023 [14:50] - u2 | Link:

jak ci się odwinie "lamparcicą"

Wiem, dlatego zasłaniam monitor jak Helga pisze do mnie :-)

Obrazek użytkownika mada

29-07-2023 [15:50] - mada | Link:

Panna Joanna
powiedziała, że jest dyrektorką muzeum - robiąc przy tym oko- i powiedziała, że jest dobrą kochanką. Robi doktorat.
Sprawa prosta: jest Madame w domu Banasia na godziny. Jest jeszcze doktorantką na UJ-cie, pewnikiem u pref. Hartmana i pewnikiem zbiera materiał do pracy, może nawet o kazirodztwie. 
To jest zwyczajna reklama Panny Joanny a przecież nie mogła tego zrobić wprost.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [16:02] - sake3 | Link:

@mada......No chyba nie taką dobrą kochanką jak się chwali,bo Holender zwiał od tej Afrodyty gdzie pieprz rośnie.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-07-2023 [16:09] - Alina@Warszawa | Link:

Ludzie! Dajcie spokój!
Zajmujecie się jakąś idiotką wynalezioną i wyreżyserowaną przez ruską TVN, zamiast swoimi bliskimi, albo jakąś pożyteczną robotą, np. w ogródku!

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2023 [16:13] - tricolour | Link:

Jeżeli ktoś cały ranek pisze o idiotkach, to znaczy że one są ważniejsze niż bliscy i fajniejsze niż pożyteczne prace w ogródku. 

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [16:38] - sake3 | Link:

Czy każda jak to pani ujęła idiotka ma szanse uczestniczyć debacie na komisji sejjmowej w otoczeniu sejmowej elity w postaci pań posłanek Piekarskiej,Nowackiej i samej pani wicemarszałek Nowickiej? Więc albo to nie idiotka albo funkcjonariuszka podesłana do promocji aborcji.Należy udawać ,że się nic nie stało? Już za dużo sytuacji przemilczania faktów i działań antypolskich. Milczenia kiedy zewsząd nas jako Polskę atakują? Pani Joanna Żelek skarży się że musi żyć w opresyjnym państwie.Więc czemu nie wyjedzie do Afganistanu,Syrii żyć pełnią demokracji?Tam będzie mogła sobie robic aborcję nawet codziennie. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-07-2023 [16:52] - Alina@Warszawa | Link:

Wystarczy to skwitować jednym komentarzem i olać wszystkie idiotki, które Pani wymieniła błędnie jako sejmowa elita. To anty-elita, to lewackie idiotki, które w moim liceum nie zostałby dopuszczone do matury ze względu na nieznajomość podstawowej biologii człowieka.
I przestać pisać o TVN! To telewizja naszych największych wrogów, totalne masowe ogłupianie, już dawno powinna stracić koncesję. Przestać kupować produkty firm, które reklamują się w TVN, bliźnim tłumaczyć antypolską rolę tej szczekaczki.

Obrazek użytkownika sake3

29-07-2023 [18:53] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa....Jednak nie zgadzam się z panią w kwestii ,,olewania'' czy kwitowania problemów jednym komentarzem.Proszę spojrzeć na oozycję.Tam od rana do nocy i przez lata bębni się hasła,wciska swoje poglądy i ideologię.A pani proponuje milczenie przy pełnej zgodzie na wszystko.Jeden komentarz do całego bloga pani widzi jako optymalny wyraz zainteresowania tematem? ? No tak jest jeden- ,mój..Czy mysli pani że działania feministek i tych z Sejmu i tych z róznych ugrupowań to niewinne gierki i głupoty z których wszyscy się śmieją? Nie to obliczona gra na zniewolenie człowieka.Widzimy pandemię ale spoza niej już nic co nam ten światowy rząd przygotowuje.Pani Joanna to tylko jeden z pionków ogłupiania społeczeństwa.Wystąpienie Mieszkowskiego-posła PO w Sejmie to jawny nakaz seksualizacji dzieci w szkołach,po nim przyjdzie obowiązkowa aborcja ,bo trzeba ratować klimat i będziemy pisać podanie na urodzenie jednego.Rodzice milczą,widać ich to nie obchodzi,media inne niż liberalne podejmą tematy niekontrowersyjne.Milczące społeczeństwo aż się prosi o podbicie i chyba mamy to jak w banku.Może nawet będziemy zadowoleni,że ktoś za nas myśli.A pani proponuje dyskusję o pracach w ogródku.

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2023 [20:56] - jazgdyni | Link:

Sake!

Wiesz co mówisz i się nie mylisz. Dumny jestem, że u mnie komentujesz.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-07-2023 [23:40] - Alina@Warszawa | Link:

[18:53] - sake3
To niby wszystko racja.
Tylko jaki sens ma wałkowanie tego samego na NB?!
Trzeba to wszystko pisać pod filmami z Mieszkowskim, Nowicką, pedałami, wszędzie tam komentować słowa i czyny tych wszystkich lewackich idiotów i idiotek, gdzie się puszą swoją urojoną "wyższością", sprowadzać ich na glebę, udowadniać nieuctwo i bezczelność, Te wszystkie pustostany powinny wykonywać jakąś pożyteczną pracę typu sprzątanie ulic, gdzie mogliby agitować na własny rachunek, a nie za kosmiczne pieniądze publiczne jako posłowie. To reprezentanci obcej cywilizacji albo turańskiej, albo semickiej, oderwani od rzeczywistości, nie mający nic wspólnego z Polską oprócz języka, który opanowali prawie doskonale, ale zawsze zdarza się im jakiś rusycyzm, albo inne obce wtrącenie. Zawsze znają doskonale jakiś inny język. 
Pisanie prawdy na ich terenie, tam gdzie trafiają i komentują ich zwolennicy, albo ludzie nieświadomi,  to najbardziej skuteczna metoda wyeliminowania tej całej zgrai oszustów, pedałów. Szczególnie pożądana teraz w okresie przedwyborczym. Polecam!

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2023 [00:07] - tricolour | Link:

@alina

Prawie doskonałe opanowanie języka ojczystego oraz języków obcych nazywa się starannym wykształceniem. Nie ma to nic wspólnego z obcymi cywilizacjami, raczej i prędzej ze standardami domu rodzinnego.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-07-2023 [00:51] - Alina@Warszawa | Link:

Wg tej definicji wykształcenia najbardziej wykształceni są np. Murzyni w Mali, bo znają język francuski jako urzędowy i po kilka języków plemiennych - ojczystych.
Jak ci Tri idzie studiowanie inżynierii sanitarnej? W jakim języku studiujesz? W jakiej cywilizacji?

Strony